Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • N0isy
    Nechápu, proč mi byl smazán komentář u recenze na Mafia 3, který akorát chválil recenzenta a hodnocení. Člověk tady už nemůže ani nic pochválit. *15*
  • "PS4 verze Battlefield 4 zabere na pevném disku 45,5 GB."¨..........není na tuhle informaci krapet pozdě ? ;)
    • Hanzales
      A co říkáte na singl? Já jdu teprve prubnout, včera se to stáhlo po půlnoci takže už jsem měl smolíka a jen pustil začátek.
      No doufám, že to stihnu dojet za těch 10 hodin toho trialu. MP už mně poslední dobou baví jen u aut, i u Dooma jsem dal singl už 3x a do MP se mi moc nechce. To chce hrát buď pořádně, dlouho a často, nebo radši vůbec :)
      Tak jako tak ten singl na mně zatím z těch pár minut a z toho co bylo vidět na videích působí dobře. Měl jsem problém to vypnout a jít poctivě spát :)
    • ales.smutny
      Ups, opraveno, pardon a díky za upozornění :)
  • Joshua
    The Bridge................2KZKZ-9V2Y2-4R40P
    Darkout.................... 2LKZP-JNHVT-645VY
    Showtime!.................2XXJ2-G2N5J-PVGX6
    Heroes of Hellas 3: Athens...........2I7FI-42EXN-0BNIX
  • Mafia3

    Měním názor. Dával jsem trojce šanci, ale po pár hodinách prostě nemám důvod to hrát dál. Furt to samé. Dojed tam a zabij toho. Hnus. Zlatá jednička a dvojka.Ta člověka alespon vtahla do té doby. Tady mě to také vtáhlo, ale po chvili mi začne hra dávat jeden a ten samy ukol za druhym. To je opravdu špatně jak nějakej godfather nebo nevim co. Instaluji první díl a spravuji si chuť :)
  • Lukyz

    Mizející články

    Už hodně dlouhou dobu si všímám, že článek, který by měl být jako první na druhé straně hlavní stránky pokaždé zmizí a neobjeví se, dokud na první straně nevyjde článek nový, takže zmizí zase ten, který byl předtím na první straně jako poslední - dává to smysl? *1*

    Ale vážně, všímá si toho taky někdo?
    Opraví se to někdy nebo jedete stylem "It's not a bug, it's a feature" *1*
    • Inquisitor
      Už jsem taky párkrát článek hledal. Jsem si připadal jako Ovčáček hledající článek od Peroutky :D
      • Polacek je gentleman *1* *1*
    • Veskoslav
      No prostě článek se rozhodne, že Schrödinger nebyl až takový blázen, tak si chce vyzkoušet jeho teorii *1*
    • ringmancz
      to už se kdysi řešilo v diskuzi - http://diskuse.tiscali.cz/games/redakce/pripominky-namety-bugy-1/
      někomu to dělá, někomu ne. mně občas taky
  • Veskoslav

    Chystaný Xbox 360/One výprodej

    https://majornelson.com/2016/10/10/this-weeks-deals-with-gold-and-spotlight-sale-xbox-360-super-sale-2/
  • Lukass
    Wow, autori Shadow Warriora 2 nechteji Denuvo protoze by znevyhodnovalo platici zakazniky. Uciny boj proti piratstvi podle nich neexistuje a tak hra bude bez DRM!
    • Draken69CZ
      Spíš za to nechtěj platit tak si z toho udělají PR *15*
  • Lukass
    Nemuzu se dockat osmickove recenze Mafie 3. No tak kluci pome *1*
    • Draken69CZ
      5/10 panáčku to si nečekal co *8*
      • Lukass
        tak Slavik je jedine schopne recenzent tady, psat to Olejnik nebo Smutny tak to tu osmicku dostane *1*
  • Veskoslav

    Rise of the Tomb Raider (20 Year Celebration Edition)

    No pokud někdo kupuje kvůli artbooku, tak rovnou zapomenout:) Je to totiž spíše speciální druh obalu na DVD, který obsahuje 20 stran nějakých malůvek (pěkné).
    • Draken69CZ
      ale to balení vypadá mazácky
  • Morraw

    Mafia III - NO BLUR

    Bez bluru je hra úplně někde jinde
    1. Stáhněte zde http://www.mediafire.com/file/n6vta25x7qaiy6a/Mafia+3+Reshade+3.0+by+Nyclix.zip
    2. Nakopírujte soubory do složky Steam\steamapps\common\Mafia III
    3. Jestli chce používat Steam overlay, tak přejmenujte d3d11.dll na dxgi.dll
    4. Filtr přepínáte pomocí Scroll Lock
    • Draken69CZ
      To je to co tu postoval Ronox?
      • Morraw
        Starší verze. Ta nová upravuje trochu i jiné věci a měl jsem propad v FPS, tahle opravdu jen vypíná blur bez dopadu na fps.
        • Lukyz
          Holt dnešní tří-áčková produkce aneb urob si sám *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit