Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • deathfish

    Reklamy u obrázků

    Prosím vás Games.cz, jestliže musíte mít reklamu i u prohlížení obrázků her v galeriích, tak JEN JEDNOU. Né že při prohlížení mi 10x vyskočí ta samá reklama. Je to velice frustrující a na takové prohlížení galerie se vám každý zkrátka v.y.s.e.r.e, protože to je o nervy!! *4*
    • N0isy
      Ještě, že do těch galerií nekoukám, protože je to strašně blbě udělaný.
      • Mart9
        Já když, tak koukám jen do první reklamy, pak zavírám :D
        • deathfish
          no, to ti vydrží tak na 2-3 obrázky... hnuuuus!
  • Veskoslav

    BATTLEFIELD 1 REAL LIFE MODE - 4K 60FPS

    https://www.youtube.com/watch?v=eKGqtZc-xsQ
    • alladjex
      Hrozně mi to připomíná alternativní války z anime.
    • Morraw
      Graficky něco úžasného *14*
      Co se týče reality, tak snad se dočkáme nějakého "realism" modu, kde budou jednoduše upraveny statistiky. Ale pochybuju. O tom BF nikdy nebyl. Red Orchestru bych z toho nedělal.
    • Je to pekny ale ty samopaly, poloautomaticky pusky a rychly tanky me proste mrzi :(
      • ZvacA
        Na druhou stranu je to vesměs arzenál autentický a poplatný době; a já to chápu tak, že Battlefield jej akorát tradičně seskupuje a dává k dispozici pro virtuální bitvu (v Bf1942 se kupříkladu objevovaly dokonce i prototypy zbraní, které do skutečných bojů ani moc nezasáhly - například jedna za všechny, japonská poloautomatická puška typ 4/5, se kterou hráči blbnou dokonce už u Midway). Nevyhne se to určitě otázce jejich pro hru momentálně zvolených modifikací nebo jejich skutečnému rozšíření na bojištích, ale je to taky pořád o té stejné a otřepané Battlefield-filosofii, která primárně staví na arkádové hratelnosti a zábavě masy lidí s možnostmi než striktnímu realismu výzbroje a chování techniky, což přece jen funguje už od prvních dílů a je to jistá výhoda série. Hráči zde mají přece jen výběr dle své chuti s čím na bojiště přijít, což je taky fajn. A soudě dle zatím nepřístupných nastavení pro zbraně se zdá, že by mohlo jít i volit, co si na ně montovat, takže věřím, že pokud se někdo rozhodne pro čistou pušku bez puškohledů a podobných serepetiček, tak bude moci (v některém z videí jsem dokonce zahlédl, že si jde i zvolit, zda mířit přes mířidla nebo přes zaměřovač, pokud je nainstalovaný). I co se týká té použité rychlosti tanků. Ta není dle mého tak tryskově kakastrofální jak se zdá, naopak je pro hru přiměřená a že není nutné, aby byli hráči vyloženě nuceni brázdit terén 10 km/h, třebaže se tak opravdu dělo.

        Mám za to, že samotná změna zasazení je už sama o sobě hodně lákavá. Potvrzuje se, že tahle historická bojiště, bez ohledu na to, jak reálně jsou tedy provedena, Battlefieldům přece jen sluší nejvíce a samotná atmosféra bojů pro fakt jejich zvolené tématiky je u nich jiná a k lepšímu. Na téhle ukazované mapě Saint Quentinu tvůrci přece jen taky potvrzují smysl pro detail a zajímavé nápady, které pomáhají hratelnosti a feelingu bojiště té války, třebaže jistými prvky (zeppelin na frontové linii či volnější a rychlejší chování v akci) může působit snad ahistoricky a soudobě netakticky. Stejně tak ale se z toho nejen po grafické stránce opravdu umí stávat velmi epická věc, což v posledních dílech citelně scházelo. A jak dokazují právě Jackfrags na svém kanálu, Battlefield 1 má hodně slibný potenciál. Možná z toho nebude realistická a autentická první světová, které se nebude nedát vytknout cokoliv, a to od zbraní po jakési náhodné generování barev kůže vojáků nebo designu bojišť, ale z těch videí to vypadá přesto na zábavnou řežbu zasazenou do tohoto období, což v režii Battlefield série opět nezní špatně.
        • Ja s tebou plne souhlasim ale i presto me ten tezkej a zoufale pomalej nemeckej tank skakajici pres pres prekazky jak kamzik prijde fakt zvlastni :D
  • jindra.veliky
    Jak je na tom teď ac unity? Dá se to už dohrát bez bugu nebo to zůstalo neopraveny, konkrétně ps4 verze
    • Vogon
      Tu máš rok staré video, které je recenze hry po všech patchích.A konzolové verze hry nebyly tak domrvené jako PC verze. https://www.youtube.com/watch?v=84Kmh9RKsMw
    • Morraw
      Nemůžu mluvit za PS4 ale na PC nic moc opraveno nebylo. Párkrát jsem propadnul zemí, lidi levitovali, doskakování textur, dohlednost textur... bugy to má furt stejné. Ono po nějaké době už na těch opravách Ubi přestane pracovat. Takže nelze očekávat, že za rok to bude hratelné.
      V prvních možná třech měsících se opraví největší bugy a pak už jen menší crashe. Ale že by se pak pracovalo na optimalizaci a jiných, větších problémech, to ne.
      Syndicate je po technické stránce lepší hra a hratelná hra. Ty chyby tam taky jsou, ale už je jich mnohem méně a méně častěji si jich všimneš.
      I tak je jejich engine celkem katastrofální od dob AC3.
    • deathfish
      Nechápu ty mínusy. Mě by to taky docela zajímalo (u mě teda PC verze). Na Steamu lidi v recenzích píšou, že bugy byly z velké části už odstraněny. Takže bych řekl, že to tak bude pro všechny verze hry, tedy i PS4.

      Tady jsou části některých nejaktuálnějších recenzí, týkající se bugů ve hře:
      "The game is actually pretty good and most of the major bugs have been fixed. Worth it when on sale."
      "98% of bugs are fixed. game is really worth a play through if youre a die hard assassin's creed fan "
      "Given the problems that turned me off the game when it first came out, I was pleasantly surprised when I came back a year later and was able to play it with no problems" *4* *4* *3*
  • Voloslav
    Cenzore dívej dolů. Osobní urážky, vulgarity a to jen díky debatě o grafikách. Potlačujte tyhle diskuze o grafikách, to je prostě hrůza.
    • Lukass
      Drogy *1*
  • Veskoslav

    Bundle Bethesda week

    https://www.bundlestars.com/en/games?publishers=Bethesda%20Softworks&sale=true
    • Meow
      Na G2A to je všechno levnější
  • LV462

    Nvidia propad

    Anylytici z Wells Fargo snížili Nvidii rating, zdá se, že ji čekají problémy. Možná tu 1070 nakonec vrátím bratránkovi, který mi ji půjčil a nechám si jen ten voucher na Dooma, toho si nevšimne. Nakonec asi fakt počkám na AMD Vegu.
    http://wccftech.com/nvidia-downgraded-underperform-wells-fargo/
    • DD pls, nech toho.
  • SalemCZ

    Pokemon oficiálně už v ČR

    Pokemon GO už je oficiálně v ČR, tak alespon redaktoři Games budou moc hrát :D https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nianticlabs.pokemongo&hl=cs
  • výprodej

    V TSB mají MSI GTX 970 Gaming za 6999,- Zbavují se toho dokud to jde. :D
  • Veskoslav

    Darkness Sabotage The Board Game

    https://www.kickstarter.com/projects/dezoku/darkness-sabotage-the-board-game?ref=project_page_recs
  • na gog.com je prvykrat DRM free Dead Space, Dragon Age1 a SiMCity3000

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit