Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vogon

    Stránka Bersrk Warriors byla aktualizována do angličtiny

    http://www.koeitecmoeurope.com/berserk/
  • Limitovanou edici konzole Xbox One S s motivem Gears of War 4 již lze předobjednat za cenu 450$ (= 10926 Kč).

    Akorát jste zapomněli na DPH atd., takže reálně to je minimálně 13 tisíc.
  • jakubc
    Máte někdo zkušenosti s DSR od Nvidie? Mám teď trochu přebytek výkonu a velký displej, takže bych ocenil zlepšení obrazu, které by měl supersampling přinést, ale zapnu to v ovladačích, v geforce experience a dokonce i ve hře si můžu 4K a další vyšší než nativní rozlišení zapnout, ale na hře se to neprojeví, maximálně se mi zmenší overlay Steamu.
    • Kravicka
      Normalne v Nvidia Panelu zaskrtnes DSR faktory Xx na 4K a nastav si DSR vyhlazeni na 10% to mam ja a je to podle me nejlepsi. Jestli jsi to dal na 100% jakoze antialiasing tak to bude tim, je to spis sila bluru/k 0 sila zaostreni.

      Pak ve hre normalne zvolis 4K rozliseni a jak se ti zmensi steam UI tak to funguje.
      • jakubc
        Vyzkoušel jsem to na Dragon Age Inquisition a tam to funguje skvěle, ze 100 fps mi to kleslo na 30, ale musím říct, že obrazová kvalita je úplně neskutečná. Rozdíl mezi native 1080p, tím 2x vyšším (podivný číslo) a 4K je vždy naprosto markantní (hádám, že DAI bude asi případ, kdy DSR hodně pomůže a spousta her se takovému vylepšení nepřiblíží, nebo to může být rozměry mého "displeje", na kterém je už i přirozeně z blízka docela vidět rastr...).

        Zdaleka nejlepší obraz je ve 4k při vypnutí všech vyhlazování (to jsem původně zapomněl vypnout, proto jen 30 fps) a při lehoučkém snížení detailů, aby to jelo na 60+ fps (jen snížení na HBAO a High stíny), pak je to graficky úplně jiná hra.
        • Downscale z 4K, respektive vyssiho rozliseni na FHD je prakticky nejlepsi fullscreen anti aliasing co existuje. Proto se to nemusi s jinyma typama AA, ktery mu do toho pak zbytecne kecaji a nevypada to tak dobre. A samozrejme protoze renderujes v 4x vyssim rozliseni tak potrebujes mnohem vyssi vykon. Ale poznat by to melo byt vzdycky.
          • jakubc
            Vím, jak to funguje, jen jsem ten AA vypnout zapomněl. :-)
            Jinak ano, znát by to mělo být, ale teď jsem zkoušel třeba to Diablo 3 a tam opravdu extra velký rozdíl není, zatímco v DAI to opravdu vypadalo jako obraz ve výrazně vyšším rozlišení - jasnější, ostřejší, detailnější a bez zubů.
    • Jsi si jistý, že se to neprojeví? Ono je to poznat, ale není to tak brutální vizuální rozdíl, já v dsr hraju akorát diablo 3 ale rozdíly abys hledal pomalu lupou
      • jakubc
        Poznal bych to na frameratu. :-)
        • No někde jsem četl, že pokud máš gsync monitor nebo karty ve sli, tak máš smolíka, víc mě nenapadá
          • jakubc
            No já fakt nevím, možná jsem to měl zapnuté od začátku a vypnutí se neaplikovalo, protože teď koukám na nějaké benchmarky mé testovací hry DX:HR, a i na slabších kartách to má vyšší FPS, než jakých jsem dosahoval já, ještě budu muset pořádně protestovat, ještěže bude víkend.
            • jakubc
              Jj, to jsem přesně udělal, ale předtím i potom byl framerate pořád stejný, tak nevím, otestuju znovu a lépe, díky. :-)
            • Lukyz
              Mrkni sem stačí to zaklikat v Control Panelu a NV Experience už pak nepotřebuješ, ale i tak jsou hry, které ti nedovolí vyšší rozlišení zvolit.

              EDIT: Nejde dál reagovat, tak to dopíšu tady - nainstaluj si MSI afterburner, nastav si OSD, spusť klasicky FHD a podívej se, jak je velký font, pak nastav vyšší rozlišení a pokud ti bude font připadat menší, tak máš vše ok. Navíc DE:HR je na test vyšších rozlišení špatná hra, úplně nebo možná vůbec to nefunguje. Historicky jsem tím chtěl řešit mizernej anti-aliasing, ale na detaily už si nevzpomenu.
  • Kravicka

    Nvidia ANSEL 360

    Tak Mirrors Edge prvni hra s ANSEL funkci

    2x 360° screeny https://goo.gl/photos/KeHGvnpwoL4mpoYZ8
    • nvidia nech radsej vyladi tu hru pre gtx 970/ultra, a nie hovadiny tam dava *7*
      • Takze kdyz jede hra hur na nvidii, tak je to chyba nvidie a musi si to vyladit, zatimco kdyz se ti sekal F4 na amd, tak to byla.... chyba nvidie? Zajimavy doublethink.
  • ringmancz

    Terry Crews si skládá vlastní PC

    na E3 eventu Battlefieldu říkal, že bude hrát na myši a klávesnici a teď si pořídil nový dělo. schválně jsem to hodil do košíku a nešetřil na ničem (dokonce přihodil i mechaniku a zvukovku). jenom disk stál skoro stejně, jako moje bedna :)

    komponenty

    video
    • Kravicka
      ''nesetril na nicem'' 1080FE *1* *1* *1*
    • Vogon
      Ještě si sežeň ten matroš, co měli na E3, a zhůleného Zacka Efrona, a budeš to mít komplet.
      https://www.youtube.com/watch?v=Vj8y6yAG180
      EDIT: Opravený link.
    • Meow
      A koho tohle zajmá?
      • ringmancz
        zajímavost a zpestření. já si teda nevybavím žádnou celebritu, která by tohle udělala. a psali o tom i na PC Gameru a podobný komentáře jsem tam neviděl, takže zase česká zamindrákovanost
        • Jakou celebritu?? Vždyť toho borce ani neznám. To je jak psát na auto.cz, že si Backham koupil Ferrari. O ničem... Jinak ten disk se dělá už i 4TB za dvojnásobnou cenu a ten grafický přímotop je taky hodně bídný v době krásných OC edic. Ani bych se tím výběrem nechlubil.
          • ringmancz
            jestli ho neznáš tak tvůj kulturní rozhled asi není kdovíjak velký
  • Veskoslav

    Warhammer mapa, asi nejpodrobnější, co se dá najít

    http://www.gitzmansgallery.com/shdmotwow.html
    • Kravicka
      no na 75% to vypada jak evropa s kusem afriky
      • Veskoslav
        No a z čeho si myslíš, že Warhammer vychází?:) Z našeho skutečného světa:)
  • Lukass

    Evolve

    Musim rict ze me to zatim bavi, hraju za supporta a hra i s random hracema odsypa. Zalezi na skillu cloveka co hraje za monstrum ale v coopu s dobrou partou lidi muze byt hra slusne navykova, navic optimalizace uz je perfektni. Uvidime jak se bude dal hra vyvjet.
    Kdyby mel nekdo zajem zahrat tak at se ozve *3*
    • N0isy
      Díky, že jsi nám řekl něco, co už přes rok dávno víme.
    • Jack1947
      Random hra s lidma odsýpá ? HH dobrej srand(e)c

      Přeci jeno m by si s někým zahrál co ? Už jsem myslím psal že to je o tom kdo má sehranější tým nebo obratnější monstrum - tedy hrůůza. Bud hrajete s nooby co ani nemá smysl se evolvovat protože beztak je sejmete jednoho po jednom... nebo naopakj někým kdo vás najde moc rychle stejně tak třeba lidi co nepřemýšlí a děti - co běhají kde je napadne ( Ranked musí bejt bolest kdž se tohle všechno střetne dohromady).
  • Lukyz

    Vyšel Fallout Shelter pro PC, má to ale háček.

    Hra není dostupná přes Steam nebo jako samostatná instalace, ale pro spuštění je potřeba registrace a nový Bethesda Launcher.

    Pokud vás to neodradilo, bližší info a instalačku najdete tady.

    Zároveň vyšel update pro mobilní verze hry.
    • Draken69CZ
      Super u mě 6tá appka na spouštění her *15*
  • PreidaQ

    Nový video blog Kingdom Come: Delivrance o armoru

    https://www.youtube.com/watch?v=NlK3MURumeE
  • Veskoslav

    Total War: WARHAMMER - Call of the Beastmen Trailer

    https://www.youtube.com/watch?v=Ds1ZsQAISeM#t=18
    • tak za 16E si to můžou strčit za klobouk...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit