Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MickeyMutant

    Dark Souls 3 GPS

    Po internetech se hodně debatovalo o mytologii a historii světa Dark Souls, málokoho ale asi napadlo o něm uvažovat jako o skutečném místě v našem vesmíru. Když jsem se tak rozhlížel po lokaci Archdragon Peak v posledním díle, překvapil mě Měsíc na obloze. Ano, Měsíc s velkým M, ten, co krouží kolem Země. Království Lothric tedy leží na naší planetě a z polohy a orientace Měsíce (Moře hojnosti na pozici 12) lze dokonce určit, že Štít vládce draků se tyčí nepříliš daleko od zemského rovníku směrem na jih. Tedy zřejmě v Andách, horách východní Afriky nebo v Indonésii.
    • frag.ment
      Dark Souls = vymlátit všechno co se hýbe, občas si počíst nějaký zprávy, mrknout na architekturu a .. Hledat v to nějaký hluboký příběh, který tam asi ani není. Ale jako akční RPG je to super hra.
      • Jack1947
        Akční hra s rpg prvky "
    • Vogon
      Když vezmeme v potaz to, že se v Dark Souls 2 našla v assetu kyseliny ničící zbroj plechovka od nějakého populárního produktu, tak je naprosto jasné, že se Dark Souls odehrává v budoucnosti.
      Dle mé teorie je Dark Souls naprosto očividným politckým komentářem: Věk prastarých byl obýván draky(občané Skotska a Irska) a arcistromy(libra), pak přišel Gwyn(Nigel Farage), Nito(Boris Johnson), čarodějka z Izalithu(Donald Trump) a Seath(David Cameron) to pokazil pro své druhy. Společně vyhnali draky a zlámali stromy.
      A z toho nám vyplývá, že 11. září byl inside job, videohry jsou sexistické a Miloš Zeman je atraktivní muž.
      • Jack1947
        Nakonec proč ne... *3*
  • Vogon

    15 minut z Persona 5

    https://aww.moe/u1j2co.mp4
  • Joshua

    Steam

    ReignMaker ...................................0DMI6-0DXDV-8DNE7
    Condemned: Criminal Origins.........FNM7Z-92RQ9-0RT2K
    • x_ander
      Díky, vzal jsem si Condemned.
  • Vogon

    40 minut z Deus Ex: Mankind Divided

    https://www.youtube.com/watch?v=e09V-A8zk6U

    Docela zajímavé, že ve hře se Praha přemístila do Ruska.
  • N0isy

    Svět Watch Dogs 2 bude v porovnání s prvním dílem více než dvojnásobně veliký.

    Takže bude dvojnásobně downgradovanější.
    • Hanzales

      Svět Watch Dogs 2 bude v porovnání s prvním dílem více než dvojnásobně veliký.

      Já bych radši uvítal info o tom, jak si tvůrci se světem Watch Dogs 2 i s jeho náplní vyhráli 2x tolik.
    • Jack1947
      No hlavně o dost nudnější že.
  • Joshua

    Steam

    UFO: Aftermath..............084Y5-G7ZAY-GDP8H
    Fort Defense..................2Z5G3-HB9XC-LY4AZ
    • Díky,vzal jsem si UFO: Aftermath... :)
  • Gotta catch em all!

    https://www.youtube.com/watch?v=Dt6krnP7QP4
  • VaZqeZ_EU

    Pokémon Go

    Dvě děti při hraní Pokémon Go vstoupily do soukromého domu a byla na ně následně spuštěna střelba, protože je majitel pokládal za zloděje *13*
    (ENG) https://www.youtube.com/watch?v=f4Y2sTwBjPg
    • Jack1947
      Ach ty americké děti *7*

      Aspo sis to mohl opravit v tom prvním komentu...
      • Veskoslav
        Ty meleš něco o chybách a sám nejsi schopný napsat ani jednu větu bez chyby.
    • Inquisitor
      Pokémon Go. Další level degenerace lidstva.
      • Veskoslav
        Ta hra udělala pro zdraví populace více než všechny nápady ministerstva zdravotnictví za posledních 20 let.
        • Inquisitor
          Ale to bych nepřeháněl. A jestli je to jediný důvod proč vylezli ven, tak je to dost smutný.
          • Draken69CZ
            Naštěstí mám hloupej tydlifoun, mě ven nedostane nic.
            • Jack1947
              TYdlifoun? a i kdybych měl nebudu jak kokůtek běhat někde po ulici/městě abych honil pokémony - Proč to asi oficiálně v čr bude až někdy ted co ?? *2*

              Jinak, možná bych i "běhal" být tak o 15let mladší ( možná 12) prostě v době Pokémon Boomu... ale tak je zase hezké že touhle zábavou Nintendo si pomohlo pomalu od krachu. Nebo aspon vylepšilo reputaci.

              Když to někoho baví proč ne aspon to nemá mikrotransakce nebo jo ???
            • Inquisitor
              Já ho měl ještě do nedávna taky. Ale práce mě donutila do toho jít. Zatim to má jedno plus, je to furt vybitý :D
        • Draken69CZ
          No počkáme si na to jak dlouho to vydrží a kolik lidí během hraní přijde k úrazu.
          • Jack1947
            Tak tak není nadto běžet ven a pak omylem skočit na dálnici pod cisternu *3*
            • Jack1947
              Jak řikám kdo chce tam tak at tam jde *4*
            • Inquisitor
              Čekám na prvního co sejde z útesu :D
            • Draken69CZ
              Go Jack1947 Go
      • Kozy
        V čem je to horší než hraní na pc/konzoli?
        • Inquisitor
          Asi o nic horší, jenom mně to už prostě přijde tak nějak dementní. Jako selfie apod. hovadiny. Jinak v klidu, to se zase nečilte, proti gustu....
        • Je to horsi protoze musis chodit ven a hazet micky po roztomilejch "zviratkach" :D
      • kostejnesmrtelny
        ...kňouraj puboši v herní internetový diskuzi *5*
        • Inquisitor
          Jo kéž by, aspoň bych měl prázdniny :D
    • Ja taky :D BTW. myslim ze tam rika ze mu vstoupili na pozemek a ne do domu :D

      Hrajete nekdo Pokemony? :D
      • Lukyz
        Třeba já, ale ne stylem, že bych lítat přímo za Pokémonama, ale spíš když někam jdu, tak tím zabíjím čas a občas trochu prodloužím cestu *1*
      • VaZqeZ_EU
        ...
        Byli v autě před domem v noci. Omlouvám se, za nepřesnou informaci.
  • Radkaa
    Ahoj, nevíte jak je na tom ted' Batman na počítač ? Dá se to už hrát nebo ještě ne ? *4*
    • Jack1947
      Jelo mi to zkus mrknout na google najít n+co se settings -> ale myslím že na NV ti to pojede )nemáš AMD ne?¨).
    • Vogon
      Steam má funkci vrácení peněz, takže pokud si to tam koupíš, můžeš maximálně 2 hodiny hrát, uvidíš jestii ti to pojede, pokud ne tak dáš refund. I po všech patchích je to o štěstí.
  • Veskoslav

    Steam

    Jede Vám normálně Steam?

    EDIT: Už nic, už zpátky naskočily servry:)

    https://steamstat.us/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit