Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lukass
    Steam je pekne pretizene jde videt ze lidi nakupujou jak blby. Stahuje to teda pekne pomalu.
    • Lidi jen brouzdaj ve frontách her, aby jim vypadaly kartičky, který vzápětí prodaj za svých každodenních 30 centů. *1*
      • SalemCZ
        to jde jenom 3x denně
        • Ano, však píšu 30 centů denně. Každá kartička je cca za 10. A když těch 150 mil. uživatelů brouzdá frontou (a přehrává ukázkový videa atd..), tak to dá asi serverům celkem zabrat. Ale kvůli pár eurům zadarmo, co by člověk neudělal. *1*
  • Jack1947

    29. prosince dojde k vypnutí online serverů pro hru Devil's Third, jejíž cena právě klesla na polovinu.

    Hmm tak to jim moc nevyšlo to maj z toho že nechtěli udělat normální Sp hru, takovouhle bbost nikdo nehrál. ( Jsem ani neveděl že beta nebo že vůbec to snad beží) ale co už.
    • Vogon
      Devil's Third má singleplayer.
      • Jack1947
        Jo ale je to zatím jen na konzolích ne? My bad se mi úplně vytratilo z hlavy že to nakonec vyšlo jen na Wiiu.
  • Promo kódy

    Dostal jsem k novému procesoru promo kódy ke hrám WoT a Warfare. Ani jednu z nich nehraji. Takže dávám volně k dispozici. WoT je jen pro založení nového účtu (invite code).WoT kód: DBB9P-9ESWK-NSNFB. Warfare kód: LiwfMYrbni05S.
  • STEAM spustil letní výprodej her, ve slevě nabízí téměř 13000 titulů.

    DOOM se slevou 40 procent cca měsíc po vydání, tak to je dobrý výmrd.
    • Veskoslav
      Pořád vyjde dráž než krabicovky viz JRC a Xzone. Kupovat AAA hru v digitální distribuci Steam, Origin a Uplay v den či měsíc vydání, může jenom blázen. Tady je to spíše Wau efekt, 40% sleva, ale pořád je dražší než krabicová distribuce a to nemluvím o tom, že v den vydání jsem zaplatil 1080 Kč včetně hezkého Steelbooku. Tady to je jenom na efekt, kdy si prostě řeknou lidi, 40%, to musím koupit. Funguje to tak i v klasických obchodech.
    • PanS
      Proč výmrd? Už dávno je to tak, že hry se vyplatí kupovat jedině po nějaké době po uvedení na trh. Pokud si někdo kupuje hry v den vydání, dobře mu tak.
    • Jack1947
      Kdyby to byla cena tak ok, jenže je to Steam a nikdo to asi otamta nekupoval takže šli s cenou razantnějc dolu.
  • Kde jsou ty slevy??????
    Tento rok to bude beze mne.
    • Se mi zdá , že čím jsem starší , tím horší akce na Steamu se objevují ....
      • Zas to ber tak, že ušetříš ještě více :) A mě tam chybí ty doprovodné akce, které mě dřív táhly to tam sledovat častěji během dne.
      • kostejnesmrtelny
        Ale né, prostě jenom už máš všechno koupeno *4*
    • Veskoslav
      Já jdu po AoM, to mi chybí a za 5 éček pěkná cena.
  • Draken69CZ

    3DMark Time Spy DirectX 12

    https://www.youtube.com/watch?v=S2JMD1Ytn5M

    /v nVidia nebudou mít co žrát *15*
  • jindra.veliky

    tropico 3 gog

    koupil jsem tropico 3 na gogu a nejde spustit, ze pry nemam DirectX 9, kdyz mam 11. *7* nevite co s tim?
    • Draken69CZ
      Se furt nadává na Steam jak tohle a támhleto, ale ten by ti ten DX nainstaloval automaticky ;)
      • jindra.veliky
        jenze on je ten problem zpusobenej tim, ze hra nepodporuje rozliseni 1330x768, :)

        se nedivim, ze lidi kupujou konzole
        • Draken69CZ
          Tak to připoj na TV jako konzoli a máš vystaráno. Docela obskurní rozlišení ne, jinak LV s Lukass by ti řekli "Je rok 2016 tohle byl standart před xx lety" *15*
          • Lukass
            jj konkretne rok 2008
            • Draken69CZ
              Dík za upřesnění *3*
      • nj, a mozno by to sam aj odohral :(
    • Nainstaluj DX 9.0c.
  • Steam slevy

    Co mám koupit?? Všechno už mám a stejně jsem z toho nic nehrál. Ale potřebuju něco koupit!
    • OPenetrator
      Tak neco kup mne, ja ti hrat budu :D
      • Fallout 4
        F05RT-J72QN-NKМDТ
        • OPenetrator
          Dik, uz instaluju.
  • Hráli jste někdo Armikroga? Stojí to aspoň za těch neselých 9 euro?
  • Vogon

    Nový trailer na Berserk hru

    https://www.youtube.com/watch?v=bSgOCkFkxRc
    Potvrzeno vydání na západě(PC, PS4, vita), krev(viz. trailer) a odsekávání končetin.
    Hra bude pokrývat Berserka od Golden Age Arc(Trojdílně zfilmováno 2012 http://www.csfd.cz/film/299248-berserk-ogon-jidai-hen-i-hao-no-tamago/prehled/) a bude obsahovat i to co nebude v novém anime(Lost Children - Conviction Arc), které vypadá příšerně a začíná 1 července(https://www.youtube.com/watch?v=Ih2-9HwHlpwI).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit