Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Klasika :D Začaly steam slevy a steam opět dole, tak jako pokaždé :D
    • ringmancz
      viděl jsem tam Dooma -40 %, to je lákavé
      • U měsíc staré hry sleva 40%? To musí být bethesda zoufalá
        • Veskoslav
          Doom má skvělé prodeje. Ale Steam je prostě předražený a i po té slevě vyjde pomalu levněji si pořídit krabicovou distribuci. Navíc potřebuje rozšířit mezi lidi, aby mu nakupovali hlupý SP a oni na tom rýžovali další prachy. Navíc znám spoustu lidí, co vidí sleva a koupí bez ohledu na výši ceny či toho, jestli to potřebují. A když ti něco řve 40% sleva na měsíc starou hru, tak se dost lidí na to chytí.
          • Draken69CZ
            Z čeho vycházíš ohledně těch prodejů?
            • http://steamspy.com/app/379720
            • Veskoslav
              Twitter Betha? Navíc očekávali prodeje například na pc okolo 500 000. A konzole po milionu.
          • Tak prodejní čísla opravdu neznám, ta mě nezajímají u žádné hry. A pokud je to tak moc předražené jak říkáš, tak to má asi svůj smysl :)
            • Veskoslav
              30% ke standardní ceně hry u nového AAA titulu. V den vydání. Alza za 1080 Kč včetně hezkého Steelbooku. Jediná nevýhoda, že to je klasická edice 1 DVD a zbytek stáhnout skrze Steam.
  • Mart9

    Sony: PS4 Neo nezkrátí životní cyklus původní konzole PS4.

    Můžou si snad dovolit říct něco jiného???
    • Jack1947
      Vzhledem k tomu že už dopředu tak nějak věděli že nebude stíhat, ( nebo vědět měli) tak ano? *4*
  • Vogon

    Screenshoty a artworky z nedávno oznámené Berserk hry

    http://lll.net/album/guMW
    Hra bude mít v Japonsku druhý nejvyšší možný věkový rating(CERO D 17+) a autor předlohy dohlíží na to, aby to bylo to pravé berserkové.
  • Lukass
    Nakoupeno Trine 1 a Trine 2 Complete Edition a nemuzu si to vynachvalit, plosinovky sem se ba ale tohle je parada, kdo nema at koupi skvela zabava.
    • Draken69CZ
      Skvělé hry, člověk by si řekl že v době ultra moderních AAA her tohle nemá možnost na úspěch, ale hratelnost to dohání a překonává ty AAA hry stejně jako v případě LIMBO, jinak i Trine 3 stojí za to.
      • PreidaQ
        U Limba to v žádném případě nedohání ani nepřekonává hratelnost, ale atmosféra.
  • Steam nabízí do dnešních 19 hodin zdarma povedenou dobrodružnou hru Limbo. (thx Mikit)

    A Humble store ho nabízí zdarma nejen na Steam, ale zároveň dostanete i instalačku bez DRM!
    • zajímavé
      • Worhammer
        Zajímavý komentář
  • Veskoslav

    Gwintový turnaj Praha:)

    https://www.facebook.com/events/1782721505284867/

    Jinak ideální se k doplazit i na Hofyland:)
  • DLC zdarma

    Na originu je zdarma dlc k battlefield 4 - second assault *3*
  • Jack1947

    vyšla ta F2p hovadina Umbrela Corps už ? " !

    Jako flastr za tu blbost F2p má kampan o 20misích, sice to vypadá hrozně a hratelnost nebude o moc asi lepší ale aspon něco no... *3*
    • Lukass
      Nepotrebuju hrat F2P, na steam ua gogu slevy takze nakupuju ve slevach a nejaky F2P mam u otvoru. Zlodeji.
      • Jack1947
        No chvíly jsem to hrál asi se dá říct že "Mise" je nástin z Plné hry tedy té onlajn . Spíše takové ty arény známé s mercenaries modu kdy vystřílíte pošet zobijí aby ste sebrali vzorky, jinde sbíráte kufříky nebo variace na Domination zabrání bodu - V MP to bude hrozná volovina. Dokonce si na začátku člověk vybere nějaké DLC vybavení. Suma sumárům víc do dokurvit nemohli 6/10.(spíš mín protože to nemá s Resident evil nic společného). Tak5/10 to sem ještě velkorysý.
    • Veskoslav
      Že ty netušíš, co zkratka F2P znamená?
      • SalemCZ
        to znamená že se to dá koupit na v zátoce
        • Jack1947
          Tam nenakupuji.
    • SalemCZ
      ono to je F2P? http://store.steampowered.com/app/390340/
      • Pro Jacka je všechno F2P.
    • piráte..
  • MickeyMutant

    V Days Gone bude hrát vaše motorka obrovskou roli, těšit se můžete i na drastické změny počasí.

    Motorka (s doprovodem pomalu vjíždí do klimatizované kanceláře vedení studia, bílé boa okolo řidítek): "Tak jsem si přečetla scénář a vůbec se mi nelíbí. Na podobný štěky si zaplaťte Koloběžku nebo Tříkolku, jestli chcete nevkus. Na to jsem moc dobrá, abych vám dělala jenom křoví na pozadí."

    Days Gone CEO: "Ale madam, vždyť tam máte takovou spoustu dlouhejch, nádhernejch záběrů. Co třeba ta divoká jízda lesem s ladnými skoky přes ztrouchnivělé kmeny stromů nebo magický východ slunce nad rozpadající se dálnicí zrcadlící se na Vaší nádrži? A co ta nádherná projížďka postapo městem? Hlavní hrdina Vás neustále potřebuje, byl by bez Vás dočista ztracenej."

    Motorka: "Akorát se mnou pokaždý flákne do bláta, když ze mě sleze, a dál jsem mu ukradená. Á propos, chci míň bláta. Naolejované záběry pro Bikeplay od vás sice nečekám, ale válet v bahně se určitě nebudu. Chci oblouk, vývoj charakteru, ukázku síly vůle, hluboký a ryzí cit, katarzi. Ne bláto na ráfku. Ať to ten váš Kaufman urychleně přeškrábe, jinak tady můj zadní blatník vidíte naposled."

    Days Gone CEO: "Tak dobře, my to teda upravíme."

    Motorka: "Chci fakt velkou, dramatickou roli. Obrovskou! A chci, abyste to rozhlásili při první možné příležitosti, aby se fanoušci měli na co těšit."
    Days Gone CEO: "Ok."
    • Meow
      Z hodně slabýho soudku
    • ringmancz
  • Veskoslav

    Doom demo

    Bethesda prodlužuje platnost a možnost si vyzkoušet 1. level v novém Doomovi a otestovat tak, jestli Vám hra pojede.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit