Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paulcz

    Spekulace: Dle obrázků zaměstanance z Rockstar Games to vypadá, že se připravuje DLC zasazené do Liberty City pro GTA V.

    Možná by už mohli přijít s něčím zajímavějším než točit dvě lokace stále dokola. Mapa GTA V je super, ale teď zase New York.. nééé... :)
  • Draken69CZ

    AMD Radeon RX 480 - kladívko na nVidii

    Za $199 je to jasná koupě pro většinu hráčů hrající na FHD displejích, oproti 1070 která stojí více jak 2x tolik má mít jen o cca 20% méně výkonu v DX12 i méně, SLI Crossfire sfoukne 1080 *8* No asi se blýská na lepší časy a pokud AMD předvede i podobný krok v CPU máme se jako zákazníci na co těšit *3*

    /nekromant33 bude sranda, dík
    • Jack1947
      Tak hlavní rozdíl je v technologii ne NVidia každou novou sériií, jde do nižších čísel nm kdežto AMD se drží stále vyšších a díky tomu má věštší spotřebu a víc topí. Jenže ty máš vodníka takže se to tebe netýká asi.
      • Draken69CZ
        AAAANO proto nVidia má 16nm proces a AMD 14nm *15*
    • nekromant33
      ach jo, příští hodiny až dny tady budou k nevydržení

      jo a Crossfire*
      • Je mi šumák kdo přijde s pořádným výkonem pro mainstream , hlavně aby to tu již bylo ;)

        Asi tak 1080 a deriváty budou určitě zajímavé kousky . Však u mne vyhraje ten , který jako první dokáže uvést svůj produkt v rozumné cenové kategorii - a tím myslím na mainstream s cenovkou 4-6 tisíc . A pokud to bude karta krátká , se solidním odběrem a hry nebrzdící i na již letitých sestavách , tak nemám co řešit . Upgrade celého systému stejně dřív než napřesrok neplánuji .....
  • Jack1947

    Tekken 7 vyjde na PS4, PC i Xbox One.

    Kolik Tekkeních her bylo doted na pc? *8*
    • SalemCZ
      oficálně jenom Street fighter vs Tekken, přes emulátory víc
      • Jack1947
        Emulátory se nepočítají takže to bude premiéra... spíš mně napadá proč tomu tak bude *7*
        • SalemCZ
          Tekken od Bandai Namco první, ale na pc jak jsem psal už byl SFvsT od Capcomu
          • Jack1947
            Aha jednička byla? Jinak SFvsT krom chars z obou her nemá s Tekkenem moc společného.
            • Jack1947
              To jsem právě že myslel i já *4*
            • SalemCZ
              spíš jako že tohle bude první
  • MidnighT91

    Ze Steamu zmizel záznam o Dead Island 2, byla hra zrušena?

    Nezrušili to náhodou už tak půl roku zpátky?
  • Jack1947

    Ze Steamu zmizel záznam o Dead Island 2, byla hra zrušena?

    Tak nejdřív je třeba to trochu proštavit štávičkou už z zestarnoucího Dead island... ( jop vyšla Definitive edition ^^).
    • PanS
      A to je důvod, proč ze Steamu stáhli pokračování? To nedává smysl.
  • Steam klíče

    Kings Bounty Collectors Edition: NTBEM-9Z6IC-NJBDX
    Dead Effect: JAMQG-XXG32-FHFLX
    Mimpi: 23ZYL-ZHCQF-WFV4M
    Royal Quest Welcome Pack: GVW7T-ZV5PI-3NK8I
    Jets'n'Guns Gold: F7G6F-TZ2BK-R9HHK
    Toby: Secret Mine: RVT63-YBTEW-6PCKQ
    Air Conflicts: JHLNL-DBXZI-W5BJT
    • Cuban Missile Crisis: FJ2LY-M8VXQ-E4B59
      Kult: Heretic Kingdom: 4VXXF-WW6RM-BGJ8J
      Theatre of War kolekce: MPTH7-RL0IN-XIZAR
  • Draken69CZ

    Stean Key

    Earth 2150-The Moon Project: NQ5Y5-65HM7-H9CF8
    Enclave: 5WP6H-J9VBZ-YPAI5
    Commander Conquest Of The Americas: NKXG8-T650V-MAITC
  • Lukass

    Arma 3

    Dneska vysel obri update 3.2 GB, meni se vizual a hromada dalsich veci. Vsem doporucuju.
    • Uz se to nebude na GTX 970 sekat a padat na 20 fps?
      • To se mi 970 nedělo ani do teď.
        • Lukyz
          960 taky bez problémů. Jasně po připojení na server mám asi 15s lagy a 20FPS než se všechno načte, ale jinak absolutně v pohodě.
          • Přijde mi že o špatný optimalizaci Army občas mluví lidi, co zkoušeli možná tak první alfu. Jela hratelně na střední detaily už s mojí předchozí GTX 760 :-)
            • Lukass
              Lukyz: Mas svatou pravdu ,neexistuje hra s vetsim obsahem.
              Co se tyka optimalizace ja jedu v prumeru na 960 a vysoky nastaveni nekde kolem 50 FPS.
              AI je fakt slabota , ale jak pises. Hromada obsah ale vyvazi vsechny mensi minusy a tech lovu clovek nemuze absolutne litovat.
            • @ Lukyz
              To cos napsal by se dalo tesat do kamene.
              Na tu Coop kampaň se těším, ale myslím, že tak půjde hrát až ta nová z APEX datadisku. Doufám, že dokopu bráchu ke koupi, abych to měl s kým hrát.

              Ohledně AI, zkoušel jsi nějaký mody? Třeba s ASR AI jsou pěchotní boje k nepoznání a tým je o dost samostatnější. Jediný, co zůstátá problémový je AI pozemních vozidel.
            • Lukyz
              Já vidím různý scénáře:
              1) warez, kde si lidi opravdu stáhnout nějakou historickou verzi
              2) lidi co absolutně neví co nastavují a jedou stylem "vše doprava" včetně dohledu, PIP atd.
              3) hráči co dělají host server narvaný všemožnýma skriptama nebo hostují na low / mid-end stroji

              A pak různé kombinace výše zmíněných dohromady *1*

              Arma opravdu jede výborně, neustále vydávají zdarma obsah, updaty a vylepšení ve všech směrech.
              Nově bych snad mělo jít projít SP kampaň v CO-OP, což může být paráda, jelikož jedinou věc, kterou můžu Armě dlouhodobě vytknout je AI, čemuž se zase u hry takových rozměrů a možností nedá moc divit. Haters gonna hate, ale pravdou je, že Arma je jediná svého druhu, neustále se zlepšuje a je za tím neuvěřitelný kus práce za a to vše za pořizovací cenu v den vydání 999 Kč!
      • Jack1947
        Nemá jen 960 ? *7* ( Arma engine je náročnej sám osobě takže spíš bude *3* ).
  • Asus GTX 1080 ROG

    Myslíte že už si LV objednal tu jeho vysněnou nereferenční GTX 1080, která měla být levnější než 1080FE? *3*
    https://www.czc.cz/asus-rog-strix-gtx1080-o8g-gaming-8gb-gddr5x/192113/produkt
    • Meow
      Podle mě zůstane u své 960 a bude čekat zase na další generaci :-D
    • Draken69CZ
      WTF *14* tak doufám že ta cena je jen nástřel a konečná bude někde kolem 24-25 jinak si tu 1080Ti za 40k fakt nekoupím *15*

      /tohle mi příjde reálnější https://www.tsbohemia.cz/msi-nvidia-gtx-1080-gaming-x-8g_d244844.html

      /jinak pochybuji minulí rok tu obhajoval kradení her že šetří s přítelkyní na dovolenou tak pochybuji, že letos by oželela dovolenou aby si mohl koupit GPU, ale tak někdo v tom vztahu rozum mít musí

      /už to opravili teď je za 21,5k předtím byla skoro za 30k
  • ringmancz

    texty GTX 1070

    ještě je, nebo před chvíli skončilo, embargo na recenze. první testy: http://cdn.mos.cms.futurecdn.net/KTN8Zh4mrGwgZHTut8X4wN-650-80.jpg
    • Kravicka
      A po 20 minutach v zatezi zacne padat nekam k base clocku a je pod 980ti :)

      https://www.youtube.com/watch?v=-FWtJXmtITs
      • za ty prachy je to slušný, samozřejmě je otázka za kolik se bude prodávat u nás, ale myslím že ještě nějakou dobu vydržím u svojí 970, stejnak si minimálně do další generace karet na hraní ve 4k musíme počkat

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit