Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Mirrors edge Catylst Closed Beta

    https://forums.mirrorsedge.com/discussion/50/bug-report-failure-at-launch-crashing/p7

    Není nad to dostat klíč ( asi je dostali všichni co ? se přihlásily)

    Pak nemoci hrát protože neumí s tím nic udělat. To jsem si kvůli tomu dokonce upgradoval Drivery na grafiku - měli by si dát facepalm- lol. Teda ne lol to fakt není směšný.
    • Chudáčku, to je mi tak líto. Zkus napsat mail do Novy, oni z toho udělají skandál a vyřeší to za tebe
      • Jack1947
        Počkej až jednou si koupíš hru (ne ve slevě) a nepoojede ti , doufám že se podělíš a rád se zasměju. *3*
        • ringmancz
          My mezitím budeme čekat, až si ty KOUPÍŠ hru.
          • Jack1947
            Určitě bych koupil Mirrors edge Catalyst ( které by mi ani nejelo) vždyt jo počkejte já mám času dost *4*
      • To chce inspektora ve výslužbě Láďu Hrušku!
        • MikeR
          Láďa se asi věnuje už jen skinování, pořád mele něco o kůžičkách. *4*
  • Hanzales

    Před oficiálním začátkem vývoje Cyberpunk 2077 chce CD Projekt Red nejdříve vylepšit vývojářské nástroje.

    Já myslel/doufal, že už na tom nějakou chvíli minimálně dělají, ale teď mi dochází, že i ta před-fáze asi něco zabere. Koncepty, návrhy, skicy, scénáře... Tak jako tak si asi ještě dost počkáme :/ Se na to hodně těším moc právě že :)
    • Femto
      neboj. ti budou hypovat každé prd. Sami prohlásili, že chtějí s Cyberpunkem zažít největší komerční úspěch herní historie.
      • Still
        Lidi se naučily slovo "hype" a aplikují to u všeho *1*
        • Femto
          tak někteří se ještě nenaučili ani shodu přísudku s podmětem .) Jinak hype je synonymum pro CDP :)
    • Veskoslav
      A nebo to vydali proto, aby je nikdo neotravoval s tím, co už mají, aby to ukázali. E3 napoví více letos:)
    • No tak trailerem lákali už před rokem , takže očekávání něčeho víc než jen předprodukce bylo na místě :/
  • MickeyMutant

    Spekulace: Horizon Zero Dawn se bude odehrávat v Coloradu.

    Spekulace: Pochod Praha-Prčice letos povede z Prahy do Prčic. Čekáme na potvrzení od Ministerstva sportu a České geografické společnosti.
    • MikeR
      No ale zase pozor. Kolik let už Rallye Dakar nejenže nemíří do Dakaru, je to dokonce úplně jinej kontinent.
      • Jack1947
        Neblázni změna názvu by stála majlant, tak se bůbec nevyplatí.
  • Jakub Dvorský v DVTV

    Rozhovor http://video.aktualne.cz/dvtv/delame-nejlepsi-logicke-hry-jsme-perfekcionisti-samorost-3-n/r~86c9a9b20ae311e6abd3002590604f2e/
  • Morningstar: Descent to Deadrock

    Kdyby mel nekdo o klic na tuhle hru na Steam, tak tady je kod :
    HCN8A-J608N-CQMZ?
    Misto otazniku doplnte chybejici pismenko, tak to nema jeden konkretni clovek tak snadny :)
    • Draken69CZ
      Ty bláho pro mě je opruz jen to kopírování keje natož hádat písmenko *11*
      • V to jsem tak trosku doufal *1*
        • Draken69CZ
          Jinak tahle hra by byla v bezpečí i kdyby tam klíč byl kompletní.
          • Nevadi, nekomu radost urcite udela *3*
            • Draken69CZ
              Tak rozhodně proto jsem to taky nechal ležet *3*
  • jindra.veliky

    steam

    Jsem ted na free netu mimo domov a steam me opet jenom prekvapuje. Origin se bez problemu pripoji a jsem online, uplay taky a to same battlenet. Ale steam? Samozrejme, ze nefunguje a pise to, ze se nelze pripojit k serverum. Pritom se na tomhle netu bez problemu nacitaji i videa na youtube ve 480p (a to je celkem co rict na to ze je to zdarma pro cely mesto)

    Takze, kde udelal burtik chybu tentokrat, ze vsemi vychvalovany steam opet zaostava za vsema tema ostatnima "nenavidenyma" sluzbama? *4*
    • Jsem v praci kde se ani videa na youtube nenactou jak jsou vsechny externi stranky omezeny, ale Steam bezi naprosto bez problemu. Takze problem bude klasickej PEBKAC nebo provider *3*
    • Veskoslav
      A nebo jsi jednoduše mamlas, co se neumí připojit na Steam. Mimoto říká ti něco mobilní aplikace pro Steam? Zkus se tam připojit a pokud ani to nepůjde, tak pak řeš přes ticket, protože ta aplikace žere méně dat než všechny tebou zmíněné.
      • jindra.veliky
        jasne, ja se neumim pripojit na steam, ale jakmile vzdycky dorazim domu, tak vse funguje jak ma :D :D
        • Veskoslav
          V životě jsem neměl problém s připojením na Steam kromě doby útoku na něj či výpadku servrů. A to jsem jel i přes mobilní net s rychlostí 256 kbit/s. Takže ano, myslím si, že problém bude mezi židlí a klávesnicí.
          • Veskoslav
            No mě to říkej. Buďto máš něco špatně nastavené a systém se ti prostě nepřihlásí nebo Strojový duch tvého pc je nemocný a je nutné povolat Technokněze.
            • jindra.veliky
              kdybych mel neco spatne nastaveny, tak mi to nejde ani doma
          • jindra.veliky
            aha, ty si chytrej...njn, ja se proste doma pripojit umim, ale jakmile jsem pryc tak vzdycky zapomenu jak se to dela....no, aspon si jeste pamatuju jak se propojit na ten battlenet, origin, uplay a samozrejme na STEAM v prohlizeci :) ale v programu to asi dokazou jenom takovy HC typci jako ty
  • MickeyMutant

    Lichdom Battlemage

    Vývojáři se pořád snaží posunovat laťku; když ji nepřeskočí, tak ji musí podlézt. V Digital Foundry našli rekordmana ve specifické kategorii.
    • Prijemnej filmovej framerate. Ja tam zadnej rozdil proti 30 nebo 60 FPS nevidim.
      • Veskoslav
        Doufám, že ironie
        • drasta
          Skoda. Ten puvodni prispevek byl legracni o neco vic.
          • Veskoslav
            No tady člověk neví, na čem je. Navíc jsem si myslel, že jsi Drizzl a ten by to myslel vážně.
            • Jack1947
              Něco na tom bude protože pak nejvíce oplusovanej příspěvek visí na hlavní stránce... možná to zvyšuje nějak magicky návštěvnost kdo ví... a rozčilování není třeba.
            • Veskoslav
              Zoufalec cca půl roku. A to buď rád, jeho operační radius je něco mezi -60 až -400. Redakce to neřeší, tak proč bych to měl řešit já. Dříve jsem se nad tím rozčiloval, že místní redakce s tím nic nedělá a ani nechce dělat, ale když jim to vyhovuje mít nefunkční prvek, tak ať to tak i zůstane.
            • MidnighT91
              Ty si ty mínusy dáváš sám, nebo tu nějakej zoufalec každej den sedí a čeká až napíšeš?

              Já jen že vždycky když sem přijdu a vidím tvůj příspěvek tak je u něj -65(+ -)...
  • Tilwaen

    E-sport bar

    Chcete zažít nefalšovanou hospodskou atmosféru při sledování oblíbeného sportu? Abyste mohli halasně od škopku poučovat hráče, jak to měl zahrát, případně dát někomu židlí přes držku, když pípne slovíčko podpory na adresu protihráčů? A mrzelo vás, že při e-sportu nic takového nezažijete? Nezoufejte, právě pro vás bude jako stvořený e-sport bar, který se otevírá v Brně.

    Než se někdo zeptá, tak nevím, co tam točí, ani co tam budou promítat za e-sporty, ale samotný nápad zní zajímavě.
    • alladjex
      Mno myslím, že třeba na International Dota2 budou mít narváno. Já bych tam klidně zašel, leč do Brna to mám zruky. *9*
    • Draken69CZ
      Když vezmu množinu lidí co sleduje e-sport a lidi co chtějí chodit mezi lidi kolik bude jejich průnik?
    • MikeR
      No... každýmu poctivýmu podnikateli, zvlášť s neotřelým nápadem, přeju samozřejmě jen úspěch. Ale vidím to podobně jako Mickey a v případě, že se tam opravdu bude lejt jako v hospodě, tak přeju zákazníkům co nejméně roztřískaných a na lavičkách zapomenutých notebooků cestou domů. Znám 100+1 dobrých důvodů, proč výpočetní technika do hospody nepatří (třeba to, jak popisuješ tu bitku *1* ), ale tak ať se jim daří. *4*
    • MickeyMutant
      Mám obavu, že hráče budou z e-sportování děsně rušit servírky, když budou každou hodinu prudit, jestli náhodou někdo nechce aspoň limonádu.
      • Veskoslav
        Nechci být nějaký hnidopich, ale byl jsi někdy na nějakém turnaji a tím myslím něco, kde není 20 diváků? Rozhodně je naivní si myslet, že věkový průměr je 14-18;) Nevidím rozdíl v tom, když se partička čumí na Ligu mistrů nebo na zápas v Quake.
        • MickeyMutant
          Nebyl. Jaké to tam je?
          • Veskoslav
            Záleží na který turnaj a kam jdeš:) Jinak mi to přišlo jako na hokeji například.
      • Taky si myslím, že to trochu nedomysleli. Leda by zavedli nějaký vlezný, jako do klubu.
      • Jack1947
        Tohle by mělo být spíš Bar ale jen pro ty co si donesou vlastní pití... nebo budou míz možnost ignorovat... no ták vždyt je to E-SPORT takže si donesou vlastní basu energetáků a můžou čumět do zemdlení. Prostě bar jen pro ty co opravdu chtějí...
  • Kombinace myši a klávesnice by přinášela PC hráčům výhodu, proto si proti majitelům Xbox One a PS4 verze hru Overwatch nezahrají.

    A kde je chyba ? *7* Nebo je totánální rozluštění dilematu zda joypad může konkurovat myši ?
    • Still
      Páčkaři mají strach *5*
    • Děláš jako by to nebylo jasný už předtim *7*
  • Kinect :D

    https://www.youtube.com/watch?v=fgJqliVWSSg
    • Jéééééé MILO, který se propadl kamsi do zapomnění :D Takhle pohromadě je to opravdu smutná přehlídka zbytečně utracených miliónů.
    • To bude brekotu az na to udelaji strilecku a pc nerdi zjisti ze jim to nejde tak rychle jako na klavesnici a mysi protoze fyzika nepusti
      • Tak urcite.
      • Jack1947
        They will ...

        Taky v to pevně doufám ráád bych viděl veřejně Stream s pc hráčem kterého OWNULL tvrdě, nějakej páčkovač *5* *14* To by byl skoro nej den ukázal by že PC hráči jsou víc PLebs než konzolisti... jak se jim to snaží každou chvíly vnucovat neprávem.
      • ringmancz
        když ji neudělali za 6 let, tak teď už vůbec
      • MikeR
        Myslíš geekové. Nerdi opovrhujou i myší, potřebujou jen terminál a když už hrajou hry, tak leda nějaký simulace typu přistání na Měsíci v textovým režimu. Z onlinovek jen šachy přes dálnopis. Myšlenka, že by nerd hrál pohybovou hru, je pak dokonce úsměvná. I nerd má pud sebezáchovy a dobře ví, že by ho to mohlo zabít.
    • ringmancz
      co je to za šaška, ten v brýlích?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit