Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Další nepovedený pokus o vzkříšení kultovního SWAT?

    http://store.steampowered.com/app/397320/
    • Veskoslav
      Může mi tvůj mozek vysvětlit, co to má společného s nějakým vzkříšením Swatu? *7* To každý taktická hra bude pokus o vzkříšení?
      • Jack1947
        Nevím píšou to v recenzích a není to fuk ani nic se nepovedlo někomu dokonce nejde ani spustit lol... FAIL! *11* *7* *12*
  • alladjex

    nekrvavé Nintendo

    Dneska jsem se díval na retroplay Moonstone. Bylo tam zmíněno, že Nintendo hru odmítlo, protože směrovali svoji platformu nekrvavě. Zaslechl jsem to od lidí z redakce už několikráte v rámci FC, ale až dneska mi došlo, že to určitě nebude pravda minimálně do určité doby. Protože skvělý Killer Instinct, který byl na SNES i Nintendo 64, určitě není sluníčková hra ;]
    • solomon.short
      No vidis..
    • MikeR
      Jistou dobu opravdu měli přísný podmínky, ale neznamenalo to, že by ve hře nemohlo být násilí. Jen ho tam nesmělo být příliš a nesměla se zobrazovat krev, což pokud si dobře pamatuju, zrovna Killer Instinct řešil cákáním modré kapaliny (pak jim to ukradli tvůrci reklam na hygienické pomůcky *1* ). Nějaký kompromis zkrátka možný byl. Někteří developeři určitě nebyli ochotni do podobných kompromisů jít, takže ne všechny hry spatřily světlo světa.

      O těch pravidlech existuje zajímavej článek.
      • alladjex
        Děkuju za odkaz. Zajímavý článek.
  • Pyre

    Kdyby někoho zajímaly záběry z hraní a další informace o té nové hře od Supergiant Games, směle do toho! https://www.youtube.com/watch?v=K-uZq_KauSo *4*
  • jakubc

    bundle

    Zajímavý bundle, i tím provedením
    https://www.macheist.com/
  • jindra.veliky

    gejmr

    tak jsem si dneska na youtube otevrel sekci "trendy" a tam narazila na gejmra, nedela snad tyhle stupidni Minecraft lets playe uz od vydani? To musi bejt nejak nemocnej, ne? Jak na to muzou lidi koukat..

    https://www.youtube.com/watch?v=1jLJ6x7BI0o
    • Jack1947
      Tobě je kolik 15?!

      Neezajimá tě to, víš co to značí že máš vlastní rozum ale povídej to dětem pod 15 a jinejm kteří nevědi nic o světě a jejich největší hrdina je nějakej Gejmr" kterej bude nejspíš pěknej zoufalec... ale co hlavně že mu to spye ne i když na světové Jewtubry si bude muset svým malým rozmachem ještě počkat nebo spíš dorůst *3*
      • Meow
        ... :D
        Tohle prostě nikde jinde na světě nemají
    • N0isy
      Dětem se to líbí, tak proč ne, že?
    • 661k subscriberu na ceskyho letspleyera neni uplne spatny. To bych asi taky dokazal hrat minecraft do zblbnuti.
      • MikeR
        Na to, že ČR má něco kolem milionu obyvatel ve věku 10 - 20 let (nepředpokládám, že by ho sledovalo mnoho mladších a už vůbec ne starších) a kromě Slováků, kterých je půlka, se nedá počítat s jinou národností sledující český letsplay, tak to číslo je dokonce fascinující. V podstatě to znamená, že ho odebírá každý třetí Čech a Slovák ve zmíněném věkovém rozmezí. Believable. *1*
        • jindra.veliky
          je to hnus *13*
          • Tilwaen
            Proč? Kdyby za nás něco takového tehdy existovalo, tak bychom to sledovali taky, stejně jako jsme četli Bravíčko. Pokud mu to cílovka žere, jakože s takovým množstvím odběratelů zřejmě ano, tak asi něco dělá dobře. Že se to nemusí líbit lidem mimo jeho cílovou skupinu ho vůbec nemusí trápit - a nás taky ne.
            • jindra.veliky
              ja teda bravicko nikdy necetl a smal jsem se tem co jo.... *4*
            • Jack1947
              To je potom pořádnej zoufalec... jestli hlavní část popularity tkví v tom že si předplatil subscriby... připadá mi česká jewtubrová scéna ještě zoufalejší než jsem si prve myslel.
            • Tilwaen
              MikeR: Popravdě se v této problematice nevyznám natolik, abych dokázala říct, co je/není reálné, ale něco na tom bude. Ostatně jak píšeš výš, každý třetí Čech nebo Slovák v dané věkové skupině jako odběratel je celkem přestřelené *4*
            • MikeR
              No já ti nevim. V principu máš samozřejmě pravdu, ale víc než 600 000 je děsně přehnaný. Těm nejúspěšnějším letsplayerům v ČR a na Slovensku jsem schopnej věřit do 250 000 reálných odběratelů, zbytek jsou mulťáky. Že se subscriby běžně kupujou (stejně jako lajky) je taky známá věc. A pokud se někdo zaměřuje na jednu konkrétní hru, byť megaúspěšnou, tak mi připadá přestřelenej i ten čtvrt milion. Na víc jsme zkrátka moc malej rybníček. V tom že asi něco dělá dobře souhlas, jen těch 600k odběrů určitě a ani náhodou neznamená 600k lidí.
  • Draken69CZ

    Net manager

    Potřebuji nějaký prográmek kde se dá jednotlivým programům nastavit maximální download/upload něco jako NetLimiter pokud možno free, díky.
    • http://alternativeto.net/software/netlimiter/?license=free
      • Draken69CZ
        No to je pěkný na to jsem taky narazil když jsem něco hledal ale žádný program není abych si to tam mohl nastavit všechny jen ukazují jaký program kolik tahá já to potřebuji jednotlivě omezit.
  • Kravicka

    Mirror's Edge Catalyst closed beta

    https://www.twitch.tv/kravicka/v/62203269

    http://i.imgur.com/6QC905a.jpg
    • To jsi hral na telefonu nebo ta hra takhle vypada normalne?
      • Kravicka
        Normalne vse doprava, vypada to cisteji a ostreji nazivo (nic strasnyho ani nic co by melo posadit na zadek)
    • Jack1947
      Tak to seš pašák... nejdříve Division a ted Mirrors edge...

      BTW: Taky mi přišel klíč ale nevím no pomalu až se mi do toho ani nechce po těch informací... ten MP se mi taky moc nelíbí.
  • froztik

    Mirror's Edge Catalyst closed beta

    Hážu do placu dva kódy, kdyby měl někdo zájem. Oba jsou na Origin.

    7CQQ-MR7L-6MAE-3DLY-FS48

    DCT3-AG52-LZBL-NA56-LZ4S
    • Draken69CZ
      Dík
    • Diky, vzal jsem si ten prvni :)
  • MickeyMutant

    Kombinace myši a klávesnice by přinášela PC hráčům výhodu, proto si proti majitelům Xbox One a PS4 verze hru Overwatch nezahrají.

    Kde se kruci fláká LV426, když mu tady už přes hodinu visí taková nahrávka na smeč?
    • Draken69CZ
      Venku je pěkně asi ho mladá vytáhla na vzduch nebo pirátí po silnici ve svém rodinném sedanu.

      /hmm ani lukass tady není, nic z toho nevyvozuji *15*
      • Lukass
        Tak ja tady su , ale nemam potrebu tu jako jini psat koment ke kazde blbosti *5*
        Jinak sem zdesen ze se na klavesnici a mysi hraje FPS lip nez na gamepadu
        • Draken69CZ
          Dyk v poho ne *3* tak nemůže MS říct že jsou tragédi a neumí to udělat musí to na něco svést.
  • MickeyMutant

    Bandai Namco zabanovala nepoctivé hráče PC verze Dark Souls III.

    Pointa zprávy je, že zabanovali POCTIVÉ hráče, ne nepoctivé. Je to tedy přesně naopak, než tvrdí bleskovka. Ti teď debatují, co to mohlo způsobit, a čekají na vyjádření od Bandai Namco.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit