Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ucho

    PS Store

    Nedaří se mi nic koupit na PS Store. Máte někdo stejný problém? Při placení mi stránka jen problikává.

    edit: tak když zkouším přidat peníze, hlásí to "The credit card information is not valid. Please check your entries carefully." přitom jsem s tou kartou určitě kupoval Bloodborne.
    • Mart9
      Měl jsem stejný problém, když jsem to zkoušel z PC. Jako poslední možnost jsem si tu kartu přidal přímo z PS4 a šlo to naprosto v pohodě. Doporučuju to udělat taky takhle.
    • Kozy
      To zkousis na webu? Co rovnou z konzole?
  • Jack1947

    NejKontroverznější hra roku venku!

    http://store.steampowered.com/app/448370/ *14* *14* *14* *5* *5*
    • Jack1947
      Škoda že to je spíše jen virtuální střelnice, kdy postupně si odemykáte zabitíma další skilly a nějaké podpůrné prostředky jako jwe artilerie, supply drop - násilí tam je hezké nicméně... tam není příběh.

      Jo na nějaké to zastřílení si, to je celkem sranda.
    • Ronox
      Najdi si význam slova kontroverze .. GTA bylo kontroverzní svého času nahotou a násilím (mučení např). Tady hraješ za dobráky a střílíš zlouny. Nic kontroverzního. Kdyby to byl simulátor IS, tak ano, to by bylo kontroverzní.
    • solomon.short
      Napada me kdo by to mohl recenzovat.... :-)
      • Chim
        Karel?
    • Morraw
      Málá hříčka, což i sami tvůrci píší. Vzpomenul jsem na mé mladé časy u Beach Head 2000.
      Každopádně doufám, že ta jejich další hra v přípravě je něco většího. Ono na takhle kontroverzních tématech se dají postavit i větší, zajímavější a brutálnější hry.
      • Jack1947
        Jn jn, taky jsem zvědavej ale asi se na nic většího nejspíš nezmůžou koneckonců jsou to... INDIE vyvojáři no. Jsem moc rád že nejsem sám kdo má rád tyhle kontroverznosti...viz recenze velice kladné na Steamu *3*
    • Veskoslav
      Kontroverzní? To by byla, kdyby jsi byl v roli ISIS jednotek, ne NATO....
      • Jack1947
        Veskoslave to by nebylo kontroverzní ale zhola nepřípustné nicméně ty jako hlavní moralista bys měl spíše se k tomuto moc nevyjadřovat. ISIS ti nikdo v dnešní napjaté době asi horko těžko do hry nehodí.
        • Veskoslav
          Jacku, prosím. Kontroverzní hra není, když střílíš teroristy, vem si slovník cizích slov a najdi si výraz kontroverze *7*
          • Jack1947
            Zas tolik podobnejch her není ale néé Veskoslav nebude nikdy spokojen kontroverzní je série GTa např ale néé tam se taky neděje nic nadrámec... Prostě není nic kontroverzní dokud se tam nedějí kontroverzní věci... HATRED byla jen blbá hra navíc zabugovaná nic kontroverzního tam taky nebylo že. Nejde i o n ápln než jen co se tam děje... Hádat se s tebou nebudu...
            • Jack1947
              COD je docela kontroverzní série protože byt tam střílíš teroristy v různých dílech zase, jsou různé cutscény a to v jiné hře nanejdeš... ( Masakr na letišti, zabití dětí bombou, vůbuch budovy a všude střepy - koneckonců i to utrření končetin v BO3 není klasika - i když to už bylo v QIV a tehdy to byl navíc na to spojler.)
            • Meow
              Voloslav: Stačí se podívat na steam forum a mnohé příspěvky, ta hra minimálně kontroverzi vzbuzuje.
            • Veskoslav
              Ty jsi s prominutím blb. Co na to napsat. GTA je kontroverzní hra. Mučení, zabíjení civilistů, policie, upalování lidí plamenometem atd. Hatred je brak, co se snaží napodobit Postal a opět je kontroverzní v tom, jak a co děláš ve hře. Toto je hra, kde za jednotky NATO střílíš teroristy z ISIS. Na tom není absolutně nic kontroverzního. Polovina podobných nápadů je napříč válečnými hrami. Nebo CoD 2 je kontroverzní, že zabíjíš Nacisty? CoD MW je kontroverzní, protože zabíjíš Rusy? Ne, není. Chápu, že tvá inteligence se zasekla někde během návštěvy Ledového království, kdy ji nejspíš zablokovala velká spotřeba žužu bonbónů, ale je fakt směšné, že nejsi ani schopný si najít výraz pomocí Google.
  • SalemCZ
    je to celkem blízko budoucí reality http://titulkomet.cz/tajemny-pruchod/
    • MickeyMutant
      Škoda zmařené šance na titul "Tajemný průduch", když už chce "Uncanny valley" překládat jako "Tajemný průchod".
  • VaZqeZ_EU

    Total War: WARHAMMER

    Total War: WARHAMMER - Rally Point Challenge: Bretonnia Multiplayer Custom Battle
    https://www.youtube.com/watch?v=yYmOHCvb1U8
  • Microsoft se rozhodl ukončit výrobu konzole Xbox 360, která letos slaví desáté narozeniny.

    Světová premiéra Xbox 360 byla v listopadu 2005, takže letos slaví už 11 narozeniny.
  • Lukyz

    Containment

    Dnes byl na stanici CW odvysílán první díl seriálu Containment, nejde sice přímo o herní tématiku, ale mohlo by to zajímat hráče, kteří si zrovna ujíždí na The Division, jelikož spolu sdílejí ústřední téma, kterým je vypuknutí virové epidemie v americkém velkoměstě.
  • Veskoslav

    Dark Souls™ - The Board Game

    https://www.kickstarter.com/projects/steamforged/dark-soulstm-the-board-game/description

    Pokud ještě někdo nezaregistroval:) Jinak nemá někdo obchod? Že bychom se složili na sadu za 200 Liber+daň a je to pro 6 lidí 6 sad:-D
    • Vogon
      Myslím že v prvních pěti minutách po započení Kickstarteru získali 150,000.
      • Veskoslav
        No za 2 minuty měli vybráno.
    • Morraw
      Parádní. Asi zauvažuju, už jen kvůli tomu kolik to vybere, a tedy i více splněných stretch goals.
      Na ten retail balík by jsi nějakého podnikatele našel ? :)
      • Veskoslav
        Právě se snažím zeptat kamaráda, co má "fantasy" obchod, jestli o tom neuvažuje, protože pak by objednával více jak 1 sadu, že. Já se nakonec rozhodnu cca na konci, podle toho, kolik peněz vyberou a jaké budou SG, když to ta sada za 200 neobsahuje.
  • ringmancz

    bundle od nejlepšího vydavatele indie her

    https://www.humblebundle.com/devolver-bundle
  • Obrazky

    Jsem jedinej komu zlobi zobrazovani obrazku?
    • Tilwaen
      Mně to funguje v pohodě. Ctrl + F5 (force cache refresh) vám nepomáhá?
      • Bohuzel...
    • SalemCZ
      to dělá adblock
      • S adblockem to asi souvisí, ale nějak divně.
        Normálně mám na Games AB zapnutej. Zkusím ho vypnout, F5, objeví se reklamy, ale obrázky pořád chybí. Znovu ho zapnu, F5, reklamy zmizí a objeví se obrázky. Další F5, obrázky zase zmizí. Paseka...
      • Lukyz
        Bohužel to není příčina, AB sice používám, ale Games.cz mám na whitelistu, navíc i když ho vypnu, tak to nic neřeší.

        EDIT: Zkoušel jsem AB odinstalovat, CTRL+F5, pořád to samé, zajímavý je, že v anonymním režimu se zobrazuje vše normálně. Asi to pro dnešek nechám být *1*
        • Podle mě nějak hejbali s nastavením. Taky mám Games.cz na whitelistu, dneska mi zmizely obrázky a všimnul jsem si, že je AB aktivní (ačkoliv by být neměl). Tak jsem ho zase vypnul a od té doby mi to chodí normálně.
          • PreidaQ
            Taky mám pocit, že jsem měl AB na gamesech vypnutý a znovu se spustil. Zvláštní. Ale musím říct, že se mi ta svižnosti nahrání stránky bez obrázků velice líbí.
      • Nedela. Mam vypnutej.
    • Lukyz
      Nope, celej den mi to nějak blbne.
  • ringmancz

    Oblíbená hra Martina Bacha dostane DLC

    zadarmo!

    http://www.pcgamer.com/free-rambo-the-videogame-dlc-will-be-out-tomorrow/
    • Jack1947
      To si musím zapařit a hle hned námět na četnářskou recenzi ! *5*
    • Tilwaen
      Zadarmo drahé

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit