Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lukyz

    Mafia III - One Way Road Story Trailer

    2K dnes vypustili trailer lákající na třetí Mafii, která vychází letos 7. října.
  • oktavius66

    MAFIA III Story Trailer

    https://www.youtube.com/watch?v=4UdSpFXz8Q4
    • MikeR
      Hezká atmosférická podívaná, oceňuju synchronizaci s muzikou. Za mě výrazně lepší, než předchozí trailer.

      But ofkóz, trailers are trailers.
    • drasta
      Za me teda tenhle trailer vypada mnohem lepe nez jsem cekal.
    • Lukass
      To je hrozny, to bude nejaka cernosska hra nebo co?
  • Lukyz

    Batman Arkham HD Collection

    Podle dokumentu, který se dostal do rukou EG, by během zítřka mělo dojít k oznámení HD kolekce prvních dvou Arkham her (Arkham Asylum a Arkham City) pro PS4 a XO.
    • karlman.hajsky
      Ty předělávky na nové konzole jsou někdy fajn, ale zároveň už to všichni začínají přehánět. Navíc nechápu když už teda dělají takovou kolekci starších her proč tam u toho není i Arkham Origins aby to bylo kompletní. To samé mají Borderlands kde zas chybí první díl.
      • Lukyz
        V tomhle případě mi to přijde ok, pokud někdo vlastní pouze nové konzole a chtěl by si zahrát Batmana namísto World of Tanks Batman Edition, tak to určitě ocení, půjde v podstatě o GOTY jen s vyžehlenější grafikou.

        Origins chybí zřejmě proto, že ho vyvíjeli WB Montréal, zatímco ostatní díly Rocksteady, kteří taky připravují tuhle HD edici. Ale určitě je to škoda, Origins byl v rámci série po vychytání bugů skvělý díl a měl rozhodně nejlepší boss fighty.
  • Jack1947

    Repráky...

    Měl jsem pár let Geniusy 6000 5.1 no a před pár dnima odešli... měl jsem před tím 5005 a ty odešli taky no, znova bych ty samé nechtěl... navíc podražily z 3k na 3,7 k nebo kolik lol. (asi velký zájem).

    Tak nějaká rada které tebn sortiment co jsem koukal je celkem malý ( PC 5.1 +)... zajimá mně co máte doma třeba vy?
    • Draken69CZ
      Ber poloHI-FI Defender 2.0 SPK-490 je to neskutečná věc.
      • Jack1947
        Díky radši něco osvědčeného a Hifi už vůbec...
    • karlman.hajsky
      http://reprosoustavy-reproduktory.heureka.cz/creative-gigaworks-t20-series-ii/
      Tyhle mám já. Sice jen 2.0, ale pokud jako já nemá člověk tolik místa na stole jsou to podle mne jedny z nejlepší 2.0 reproduktorů s poměrem cena/výkon.
    • MickeyMutant
      Ještě předtím, než si budeš pořizovat nové, bych se bejt tebou zamyslel, proč od tebe všechny časem odcházejí a kam. Možná, že si původně polepšily, pokud je vytáhli z nějakého zatuchlého, plesnivého skladu, kde řádily myši, ale časem pochopily, že u tebe nebude taková selanka, jak si malovaly. Každý den zvučit od rána do večera, navíc v nějaké obci mezi kopci za Prahou. Vsadím se, že kdybys po nich zapátral, tak je najdeš tam, kde našly lepší podmínky a vlídnější zacházení.

      Moje rada - pořiď si sluchátka. Ty můžeš mít pod kontrolou na hlavě 24/7, takže ti jen tak někam nefrnknou, navíc uděláš radost sousedům i rodičům.
      • Jack1947
        Ty mám, no nicméně jste mi nepomohli. (Predátor už vůbec ne...) Jak někdo psal na Alze hráli parádně ale škoda že už dohráli navíc se u nich zvedla cena... tak je to asi se vším znova do stejnejch asi ne byt to byli jedni z nej od (Geniusu nrj vůbec) jinak kdo okusil 5.1 ví že už méně nechce a nikdy chtít nebude potřeboval bych něco s vžstupem na všechny multimédia... to ty geniusy mají noo. Ten výběr repráků je dost slabota to co píše Micky je diskutabilní i kdYbch je měl na max což jsem neměl nejsem magor, tak by mi mšli vydržet nějakou dobu a ne po pár letech frr...
      • a co v pripade ked si na pc chce pozriet s priatelkou film? pc uz vacsinou sluzi ako multimedialne centrum, nielen ako nerdove doupe
    • Mart9
      Já mám stejné repráky už od roku 2001 a stále slouží, nevidím důvod je měnit, dokud hrajou.Je to značka Genius. Původně bílé, dnes už do žluta.
  • MickeyMutant

    Novinky ke hře DOOM: průměrné hodnocení od uživatelů STEAMu je 37%, grafické videosrovnání Xbox One a PS4 betaverze, plná PC verze bez omezení FPS.

    Ještě by stálo za zmínku, že obě konzole využívají tzv. dynamické rozlišení. To znamená, že při frenetičtější akci se rozlišení bude automaticky snižovat, aby snímkování zůstalo aspoň blízko číslu 60. U PS4 z 1920 x 1080 na 1600 x 1080, u Xboxu z 1920 x 1080 na 1350 x 1080.
    • Draken69CZ
      To mi přijde jako skvělá věc, nevím proč to nedají volitelně i na PC.
      • MickeyMutant
        Možná to není tak úplně jednoduché implementovat. Navíc mají většinou hry na PC oproti konzolím dost jiných možností v nastavení detailů, antialiasingu, stínů, textur a dalších. Proto jim to zřejmě na PC nepřijde jako priorita.
        • Draken69CZ
          Asi jsou ty místa/situace kde se sníží rozlišení přesně daný, ale budou náročnější jak v konzolové tak v PC verzi takže by to mělo fungovat v podstatě stejně bez ohledu jaké máš nastavení grafiky.
          • MickeyMutant
            Nemyslím, že se to aktivuje na předem daných místech. Zapne se to nejspíš tehdy, když se začne propadat snímkování, třeba při boji víc hráčů zblízka v rozlehlejších lokacích. Zřejmě. Jak je to složité zpracovat i do PC verze, nemám zdání.
  • Lukyz

    Video: Activision vydá 15. července hru na motivy připravovaného filmu Ghostbusters.

    To vypadá jako ještě větší blbost než samotnej film a to není úplně jednoduchý ho překonat *1*
  • Draken69CZ

    Doom beta

    Hrál to někdo? Jsem si v sobotu ráno zahrál asi půl hodinky a od té doby mě to k nikomu nepřipojí.
    • Většina kámošů (quakerů) říkala, že to nemá s Doomem nic společného, tak jsem neztrácel čas nějakým zkoušením. Vykrádá to snad všechny moderní hry a s "klasickým" doomem to nemá nic společného, tedy kromě názvu.
      • Draken69CZ
        Jak jsem psal hrál jsem to chvilku a ani nejsem moc MP hráč, každopádně i za tu chvilku jsem zjistil že kvůli MP to pořizovat nebudu tak snad SP bude trochu old school podobně jako Wolf.
    • x_ander
      V pátek jsem hrál asi 2 hodiny. Dnes jsem si chtěl dát ještě pár her a taky se mi nepřipojí. Přitom tu akci protáhli až do zítřka.
      • MickeyMutant
        You've been DOOMED!
  • Star citizen free flight

    Do 22.4.2016 si môžete vyskúšať Star Citizen bez nutnosti vlastniť balík s hrou.
    https://robertsspaceindustries.com/download
  • Joshua

    GIANTS: CITIZEN KABUTO

    gog..........................14339-D1EE4-79E66-665D9
  • Joshua

    A.I.M.2 Clan Wars

    ........................08D84-GEILG-IE9FQ

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit