Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kozy

    Dark Souls 3 classy + artworky

    https://imgur.com/gallery/mA8y9o0

    Tak herald je jasnej *14*
    • mám z té hry zatím hodně dobrý pocit. Jinak ten herald vypadá fakt dobře a to jsem si myslel, že nic jiného než Knight nepřipadá v úvahu...
    • Draken69CZ
      Já budu konzerva pojedu Knight a vedle něj SL1 rage quit zaručen *15*
    • Vogon
      Divný způsob jak napsat Deprived.

      https://media.giphy.com/media/pMj21JOxBR4CQ/giphy.gif
      • Draken69CZ
        Dobrej badass *15*
    • Veskoslav
      Proč je vždycky cleric takový vykleštěnec.
      • Vogon
        Jako by existoval cleric co není vykleštěnec.
        http://cdn.akamai.steamstatic.com/steamcommunity/public/images/avatars/5e/5e8ab3f0154220cba25a41677f9b06c95cc25ffc_full.jpg
        • Veskoslav
          Tak knězi ve Warhammeru moc kleštěnci nejsou:-D
        • Kozy
          K těm clericům, nevíš proč mají ten krunýř na zádech?
          • Vogon
            O tom se moc ještě neví, ale clerici nejsou jediní, kdo mají takovéhle krunýře na zádech, mají to i poutníci(viz. opening cinematic), kteří se vydali do Lothricu. Je to provizorní ochrana. A více ti řeknu jen lehký spoiler, typuji že to slouží proti nechtěnému dědictví lidstva.
    • kennyB
      Ty počáteční levely jsou dost vysoko. Já zase northern warrior.
  • frag.ment

    Minimální a doporučené systémové požadavky pro uzavřenou betaverzi hry DOOM odhaleny.

    Jestli Games s diskuzemi něco neudělá, tak jim tu zanedlouho zůstanou asi jen 3 hlavní postavičky, které se budou bavit o tom, kolik jim která hra frčí FPS. A k bleskovce v nadpisu - mám štěstí, že systémové požadavky na betu Dooma splňuji, hraju totiž na PS4, takže mi to pojede na full a v DX14.
  • Draken69CZ

    Rise of the Tomb Raider DX12

    Umí TR pod DX12 takovej ten X-SLI nebo jak se to jmenuje, prostě AMD s nVidia GPU spolupráce?
    • Náhodou mám na desce Hydru .. Ví vůbec někdo , jak to s ní dneska vypadá ?
  • MickeyMutant

    Singleplayer Gears of War 4 poběží pří 30fps, multiplayer při 60fps.

    Neztrácí taková zpráva status "bleskovky", když je z minulé středy?
    • braveman
      Zprávu považuji za krátkou a údernou, stejně jako blesk, tudíž podle mne neztrácí.
      V minulém týdnu bylo těch zpráv hodně a tahle se mi v poznámkách zatoulala, na Games jsme se o ní doposud nezmínili, nevidím na tom nic nesmysluplného.
      • MickeyMutant
        Tak to pardon. Já si pod slovem "bleskovka" nevím proč představoval hlavně zprávu rychlou. Pokud je tvoje definice "krátká a úderná", tak se přeorientuju na kritiku zpráv bez drtivého impaktu delších než tři řádky.
  • Veskoslav

    DEAD ECHOS - The Division Slow Motion Cinematic (Ultra 60 FPS)

    https://www.youtube.com/watch?v=xV7zHCYyTkc


    I když to není kvalita ala E3, tak to nemá konkurenci po grafické stránce.
  • SalemCZ

    Neoficiálně: Během pěti dnů se přes STEAM prodalo 430 tisíc kopií The Division.

    chudák Uplay
    • Veskoslav
      Stejně jedeš přes uPlay tak jako tak:)
      • SalemCZ
        ale spíš jsem to myslel kvůli penězům, že vlastně lidi si to koupí přes Steama, daj prachy Valve a Ubi, ale kdyby si to lidi koupili jenom přes Uplay tak prachy má jenom Ubi
        • jakubc
          A teď si vezmi, že vydavatel/vývojář si může ve Steamu nechat vygenerovat klíče a prodat je jakkoliv jinak a Steam z toho má 0 Kč, i když to pak lidi přes Steam hrajou :-)
        • Veskoslav
          No tak místo 59,99 mají cca 40:) Kdyby to prodávali jenom přes uPlay, tak polovina to nikdy nekoupí.
          • Jack1947
            Takže Retail je Steam only ? takto je škoda... *7*
            • Jack1947
              Bez té narážky - která nebyla potřeba ok to mi stačilo. Dík za odpověd.

              Jinak Origin chápu Uplay má hry i pnelogicky přes steam asi někteří hc honiči potřebují přečůrávat ostatní svými vysokýmy skore.
            • Morraw
              Retail hry od Ubi a EA jsou vždy jen přes jejich platformu. Jestli tedy vůbec víš, co retail znamená.
      • Jack1947
        Můžu zteda jet jen přes Uplay aniž bych musel mít zaplej Steam... podobně jako GTAV. jede bez Steamu. ?
  • Lukyz

    Video: První gameplay záběry z Forza Motorsport 6: Apex.

    Beztak to zabijou tím svým Windows Storem, stejně jako Quantum Break.
    Jsem opravdu zvědavej, za jak dlouho nebo zda vůbec povolí a půjdou s tím i na ostatní distribuční kanály jako retail, Steam atd
    • Popravde potom co vyslo Project cars nemam o ostatni zavodni hry vubec zajem.
  • N0isy

    Video: Grafické porovnání PC, PS4 a Xbox One verze Need for Speed.

    NfS ve stylu Warhammeru. Hmmmmmmmmm. *15*

    Že si bleskař po sobě nic nekontroluje je tu už zvykem...
  • Veskoslav

    Division

    Dohráno. 39 hodin a 14 minut. Chybí mi poslední dvě zóny vyčistit od vedlejších úkolů, základna na 100% všechny křídla, 30. level, 16. level v DZ/TM a už docela slušná výbava. A jak je to vlastně se hrou? Běží to pěkně, jedu při maximálním nastavení a bez Nvidia stínů při fullHD rozlišení na 45-60 fps podle scenérie.

    Hra samotná, co se týče hratelnosti, tak je jednoduchá krycí TPS s RPG prvky, které ale zásadně ovlivňují hratelnost. Systém krytí není kdo ví jak skvělý, ale je funkční a občas Vás i překvapivé taktické možnosti v kombinaci se schopnostmi, co člověk získá. Nabídka zbraní a kusů "zbroje" je obrovská a bude jenom na Vás, kterou ze tří cest či kombinací se vydáte. Výhodou je to, že je zde i systém "Diablo" na změnu schopností u zbrojí například. Takže pokud potřebujete narvat body místo staminy do střelných zbraní, tak jej prostě změníte. Narozdíl od Diabla ale stojí pouze peníze. Tato možnost ale není od začátku, ale je nutné ji vylepšit pomocí tzv. bodů vylepšení, které získáváte plněním na mapě.

    A dostáváme se tedy k hratelnosti. Mise nejsou bohužel kdo ví jak různorodé, ale osobně jsem byl spokojený a bral jsem to jako "nucený" postup hrou. Najdete tak zde složení zásob na jedno místo, bránění pozic, bránění shozu, bránění JTL, záchrana civilistů, zkoumání viru a jejich mírně kombinace. Není to kdo ví jak skvělé ohledně vedlejších misí, ale většinou jsem je plnil proto, abych si mohl projít město a získal body na vylepšení křídla Vaší "pevnosti". To máme vedlejší. Pak jsou tu příběhové, které nejsou taktéž nějak zásadní, co se týče hratelnosti, ale příběh vypráví dobře a přesto, že je to takový ten brak, co vysílá Prima Cool ve čtvrtek večer a děj je "B" či "C" kvality, tak hlasy herců a jejich samotné osoby jsou napsané a vytvořené dobře, takže to neotravuje. Beznaděj je pak doplněna jak písemnostmi, tak videozáznamy, které jenom podtrhují katastrofu, co potkala New York.

    A jaké je město? Nejkrásnější a nejdetailnější město, co se kdy ve hrách ukázalo. Každá blbost včetně desatera na pracovišti, je vypracována do nejmenšího detailu. O to více pak zamrzí, když zjistíte, že je pouze 20 druhů NPC jako obyvatel putující mrtvým městem a 5-8 modelů vojáků u každé frakce. Mohli si s tím vyhrát. Ale město Vám vyrazí dech. Doslova. Ano, je tam snížení grafiky, není to bohužel E3, ale druhý Watch Dogs se nekoná. Hra patří mezi to nejlepší, co se v současné době na pc nachází, bavíme li se o grafické stránce.
    A jak to shrnout? Hru jsem projel so-lo, protože jsem chtěl vyzkoušet, jinak většinu misí mám i co-op už projetou a je to mnohem větší zábava. Hráno na K+M, funguje to i s Xbox 360 controllerem, ale není to žádná sláva, každý hráč, co Vás v DZ/TM potká a nechce si dát čaj o páté, tak Vás sundá mnohem snáze než Vy jeho. Hra je to nakonec rozporuplná. Po stránce herní, nemám co vytknout. Nádherná, dobře udělaná, plynulá. Bohužel po obsahové stránce už to není taková sláva a může se po čase dostavit nuda. Pak doporučuji vypnout a jít třeba na pivko. Za sebe doporučím, ale není to pro každého. Koho nebavila beta, nebude jej bavit ani teď. Koho baví co-op, lovit v DZ a oželí místy mizernou AI a málo obsahu (ne počtem, misí je tak 70 vedlejších), tak je to hra pro něj. A kdo trvá na číselném hodnocení, tak bych dal 76,8975%.
    Pár míst, co mě ve hře zaujaly: http://imgur.com/a/m4Lgy
    A profil po dané hrací době: http://postimg.org/image/se0ysur7n/
    • FansLunacy
      Uznejme ... na to, že hra vyšla teď pár dní zpátky, tak to je slušná kvalita po všech stránkách. Jediný, co mi vadilo, byl jeden bug v misi, kdy jsem se přes jednu neviditelnou propast nemohl dostat do questový zóny a občas se mi stane, že slyším někoho jakoby začít mluvit, ale řekne asi tak první písmenko a pak už nic. Ale to se nestává moc často.

      Chce to jen ladit mouchy a až vyjdou DLCčka, bude to v pohodě. Dark Zone je teď prázdná, protože se tam všichni chystají až na nejvyšším lvlu, je to podle mě jakýsi end game content, a nebudeme si nic nalhávat, pokud prcujeme a nemáme místo sedačky záchod, tak mít 30ku a nějaký pořádný gear bude ještě chvíli většině z nás trvat.

      Za mě osobně je to paráda, když se domu těšim, že si zagamuju, je to dobré znamení. Zanechal jsem i čerstvě koupené ESO:TU na pozdější doby, kdyby jim náhodou padl server nebo by maintenance trval moc dlouho. Far Cry primal už mám dohraný se vším všudy a znovuhratelnost to nemá, na bugy ve Falloutu 4 nemám trpělivost a na Bloodborne nemám nervy ... vypadá to, že už budu věčný online gamer. Takové hry asi dnes nejdéle vydrží ... na Playstation Store byla nedávno pěkná sleva na Ghosts, ale FPSka nehraju.
      • Veskoslav
        Ohledně mluvení to mám taky. Stačí vypnout a zapnout hru.
        • FansLunacy
          Kámo stane se mi to tak 2x - 3x za hru ... to asi nemá smysl restartovat.

          Nevim, jestli jsi mě pochopil dobře. Myslím tím, že jdu, nikde nikdo a najednou slyšim tohle. To není tak že by se mi to stávalo u konkrétních NPCček na ulici. To je prostě jako takovej výkřik do tmy z ničeho nic.
          • Veskoslav
            Tak to nemám. Já mám třeba to, že přestanou fungovat rozhovory, co se týče hlasu a nejdou titulky.
            • FansLunacy
              Aha tak to zase nemám já ... moje rozhovory jsou v pohodě ... divný.
    • druhý človek na svete co dohrál MMO. prvnímu se to povedlo chuckovi norrisovi ktery dohral world of warcraft
    • Inquisitor
      Division má jiný zásadní problém :)
      http://www.pcgamer.com/the-division-has-a-fashion-problem/
      • Veskoslav
        No jak už mu tam psali jiní lidé. Je to agent, ne žádný nagelovaný buzík, co se stará o módu. Já popravdě jedu jako medic, takže mám na sobě hadry jako medic:)
    • jakubc
      Na jaké grafice ti to tak hezky šlape? Já s výkonem v betě úplně spokojen nebyl (R380 2GB).
      • Veskoslav
        Zatím to jede na R9 280X OC 3 GB přetaktované, ale na poště už je po reklamaci R9 390 OC 8 GB, tak se uvidí, jak to pojede na tom.
    • Morraw
      Nic překvapivého a ve všem souhlasím.Podle mě dost nevyužitý potenciál. Když už z toho dělali SP MMO, tak mohli něco i inovovat.
      Každopádně, ptže to je MMO, tak nejdůležitější je end-game obsah. Single neřeším, kde jsou předpokládám jen raidy (mise na hard atd.). Jak to vypadá v DZ oproti betě? Je tam prázdno nebo zvýšili počty nepřátelských NPC? Jsou tam náhodné eventy, mise ? Má to nějakou životnost, krom grindu ?
      • Kozy
        DZ jsou oproti bete hodne tezky, jinak zatim zadny eventy ale prej snad casem budou treba supply dropy a tak. Ted se vlastne resi jak ty DZ budou dal fungovat, nekteri hraci z toho chtej mit pvp deatmatch zonu, spousta dalsich zase ne.
        • Veskoslav
          Mají být denní eventy, má se přidat pak možnost, že se budou vytvářet události na základě chování hráčů atd. To má přijít s prvním velkým patchem (DLC).
          • Kozy
            To zní zajímavě, máš k těm událostem něco bližšího?
            • Veskoslav
              Bohužel ne. Moc těch informací není. Něco bylo na redditu, něco psal přímo Ubisoft.
  • Denuvo

    Když se ti hra líbí, tak si ji kup. DENUVO nikdo neprolomí, finito, pirate R.I.P. :-)

    co to je to DENUVO?? :-D něco jako Steam,Uplay,Social Club...??? :-D další firma co bude prodávat digitálně hry?? :-D
    To Denuvo má chránit věwchny hry nebo jen od Ubisoftu?? Far Cry Primal to má prý taky?? jo?
    • Jack1947
      To jsou kecy... za pár měsíců je prolomeno a když mně ta hra fakt zajimá tak zvářím koupi. (ač nerad).
      • To je hrůza, že? Tě nutí kupovat hry, to jsou ale šmejdi!
        • Jack1947
          Není tak já počkám no mezitím budu hrát něco jiného co dál tam máš? *3*
          • FansLunacy
            Musim uznat, že Tě začínám obdivovat. Občas třeba jen tak ležím, v noci ... koukám do zdi nad sebou a říkám si "Jak to ten Jack dělá, že se všude chlubí tím, že si hry stahuje zadarmo někde přes torrenty nebo na warezu ... a přitom se za to vůbec nestydí". To neber jako nějakej hejt, sám se třeba přistihnu, jak se ve mě místo žaludku hne svědomí, protože místo zlosti přijde obdiv.

            My konzolisti dáváme klasicky za nové hry kolem 2 - 3 tisíc za kus ... Je ti jasný, že když tu pak píšeš názory, že tu dost lidí musí tryhardit, aby se alespoň dokopali k tomu si tvůj příspěvek vůbec přečíst? ... Občas se bojím, co jsi si zase stáhnul.

            Znovu říkám ... no hate, prostě jen ... takový nesmělý obdiv.
            • MikeR
              Tak dík, no. Hitchcock hadr, jseš klasa. Jsem myslel, že dneska usnu brzo, ale po týhle informaci asi budu čumět do stropu a snažit se dostat z hlavy tísnivý myšlenky, že teď třeba někde někdo nemůže usnout, čumí do stropu a myslí na Jacka z internetu.

              Měl bych si dojít na záchod před hodinou duchů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit