Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Když už jsme u toho DX12

    https://www.youtube.com/watch?v=g2nL5QrytNY

    Kolik sliboval MS nárust výkonu? 100%?

    *15* *15* *15*
  • Jack1947

    Hardcore Henry

    http://www.imdb.com/title/tt3072482/?ref_=nv_sr_1

    Viděl jsem pár "FPS movies" a tenhle vypadá celkem dobře navíc s docela známymi herci. *4*
    • Spades
      Vypadá to dobře. Nevíš, kde se to dá sehnat? Nikde to nemůžu najít :D
      • Jack1947
        8 April 2016 (USA) *7*
        • Spades
          Sem si říkal 2015, tak už to asi vyšlo...
          • Jack1947
            Jn jn některý filmy taky maj 2013-14 i méně a do distribuce je uvedou třeba až ted.
            Jináč, ty na to nedojdeš do kina ? no tedy.
            • Spades
              Bych mohl zesrat *1* Do kina jen na ty největší pecky, nebo když k tomu mám jiné důvody *5*
  • Lukass

    DirectX 12

    Tak musim ric ze directX12 me neskutecne prekvapil, nova Lara ted beha jak po masle, vykon me vzrostl ve venkovnich lokacich o 12FPS jedu kolem 50-53FPS , v uzavrenech lokacich hrobkach atd. mam 60FPS a hra jede naprosto krasne plynule je radost to hrat.
    Ted je hra optimalizovana naprosto perfektne a jedna se o nejlepsi optmalizaci na PC za nekolik poslednich let, skvela prace.
    • Jack1947
      To tu hru hraješ po x té znova abys ses vycákal na těch DX12 efektech ? *1*
      • Lukass
        Ne, hraju ju podruhy a uz ted vim ze si ju zahraju i po treti, je to skvela hra a bavi me jako uz dlouho nic.
        Navic ve hre sou uzivatelsky mise a mise na cas atd. takze hratelnost je prodlouzena.
        Jinak Jacku ja na to mam, a hru tak muzu hrat treba po desaty, chapu ze te to stve pac ty utrels slinu a sel warezit neco jinyho.
        • Jack1947
          Ještě navíc máš až moc dlouhý vedení, já to dohrál minulej rok na X360 a nedávno -DLC Baba Yaga co tam ještě máš nemáš...

          Hlavně že na to máš, tak si poskočíš nebo vyskočíš... tvoje oblíbená písnička ved? *2* *15* *14*

          http://steamcommunity.com/id/920941 Kdo to ještě neví tak takhle vypadá náš Lukass zjevně *4*
          • Lukass
            No musim te zklamat, to opravdu nejsu ja a LV to muze potvrdit mam ho v pratelich *3*
            Tohle su ja http://steamcommunity.com/profiles/76561198084091142 *5*
            • Jack1947
              Np brachu anytime (welp asi ne když to ted skryl) *5* Otázka kdo je větčí zloděj on kdo má pěbněz jak želez nebo já chudý student poslední ročník vošky. *4*
            • Milionář LV426 s highendovou GTX960 má na Steamu celé 2 hry. *1* *1* Je to ještě horší než jsme si mysleli...
              Asi se stydí, mno mám naštěstí uloženo http://i.imgur.com/91Af1gZ.jpg
              Aneb zloděj odhalil zloděje, gratuluju Jacku. *3*
            • Jack1947
              http://steamcommunity.com/profiles/76561198167888185 To je LV a ty si tohle lo....

              http://steamcommunity.com/profiles/76561198241557108 To i já mám hezší profil a co fotka lol zoufalec. Sis založil Steam před týdnem ne ? *1*

              Tak já du čumět na film jsem zvědavý co hezkého mi odpovíš zatím je to celkem sranda.
          • Lukass
            JJ v 30 FPS a 900p, gratuluju :-D
            EDIT: V tom pripade sou gratulace na miste *1*
            • Jack1947
              720p 25-30fps Np *5*
  • iSpirit

    FFXV - vydání(spekulace)

    http://gematsu.com/2016/03/rumor-final-fantasy-xv-launches-september-30
  • Z Humble Jumbo Bundle 6:

    Shadowrun: Dragonfall Director's Cut
    Z6LFZ-BLD05-IAVVY

    Magicka 2
    B7NJ0-V0FY9-7P4FK
    • Czech_NoOb
      Draken, který tu má status, beru vše co je zadarmo utřel nos a Dragonfall mám já.
      Sám bych si ho nekoupil, ale jednou za měsíc na to čučím ve steam store, protože to vypadá velmi hratelně. Tedy děkuji. Taktéž něco večer nahodím.
      • Draken69CZ
        Pššš to tu neventiluj pak přicházím o svou dlouho budovanou "pověst" *15*
    • Draken69CZ
      *3* *14*
      • SalemCZ
        ty už nemáš všechny hry z těch Bundlů?
      • Meow
        Klasika :-D
  • Czech_NoOb

    Hitman + Ugu

    Tak jsem dal pár hodin tomu Hitmanovi a musím říci, že je to neskuteščně zjednodušený absolution, ale přesto, se to hraješ skvěle. I když je nutnost vypnout trackery, jinak je to čistej tunel. Každopádně Paříž skvělá.

    Nevšiml jsem si, že by se tu někdo zmínil o nálezu ve SkillZone, docela péěkná konspirace. Ač to jde mimo mne, video a diskuze pod ním, výživné. https://www.youtube.com/watch?v=9Ze-0xiDbW8

    Dokument, kde je vše do detailu nafoceno.
    https://docs.google.com/document/d/1KI98qlO600GPDzN2MtGZa7daUk_Ee5eAF5x2-4yWyt0/edit
    • Jack1947
      Jaká pak konspirace jsou trochu zaprclý, tak si udělali vlastní reklamu no.. . každý chce mít něco z něčeho. Hehe a koupil si celé i sešn špáááš ? *14* *5*
      • Czech_NoOb
        Geniální názor jako vždy...

        Ano mám celou hru..Nejsem trochu zaprclý" (jak říkáš) pirát.:) Viz. http://steamcommunity.com/id/Czech_NoOb/

        Jinak kdyby jsi alespoň otevřel ten google doc tak tohle nenapíšeš. A jo třeba je to k*avina, ale minimálně je to zajímavý.
        • Spades
          Obyčejná alternate reality hra. Těch už tu bylo.
          Neříkám, že nejsou sranda, ale jestli tomu fakt někdo věří, tak to mám pro něj špatné zprávy...
        • Pěkný profil, ve všech "statistikách" zaostávám *4*
          • Czech_NoOb
            To asi ničemu nevadí, ale děkuji.:)
        • 1117 her, to je hodně slušný. *4*
        • Jack1947
          Na to je to moc okatý jinak, u tebe jsem ani nepochyboval. Pak se holt nemůžem divit když hry jsou takové jaké jsou *3*
  • Jack1947

    Blues & Bullets EP2

    Pamět mám dobrou ale tak dlouhé vydávací cykly jsou fakt naprd. Pomalu jsem zapoměl o čem že to bylo minule nicméně tedka se to rozjelo pěkně. Jasně je to furt tupá neinteraktivní zábava (jak se to vezme) ale za tu hodinu -hodinu a půl to snad i stojí zahrát z nudy. Ano "hry" jako tohle hraju z nudy a pro relax.6/10.
  • Jack1947

    Kompletní první epizoda hry Hitman vyjde na fyzickém disku až v lednu 2017, studio IO Interactive již potvrdilo plány pro druhou sezónu.

    Tohle je už fakt k smíchu, "Nezmákli jsme to letos tak jsme to rozkouskovali na několik měsíců, přičemý po vzoru tv sériálů to vydáme až za rok po odvysílání *15* "

    Aby toho nebylo málo zdá se že se nám to zalíbilo tak chystáme druhou sezonu, Agh ugh... *7* *12*

    Nicméně to vypadá že asi vydáme celou hru za několik let... takže sešn špás je vám beztak naprd.
  • Star Citizen na týden zdarma

    Star Citizen má týdenní akci Free Flight. Na týden si může kdokoliv zdarma vyzkoušet VŠECHNY lodě, včetně velkých multiposádkových Constellation a Retaliator nebo mimozemské Scythe. Přístup zdarma je k Alpha 2.2.1 s vesmírem kolem planety Crusader, k Arena Commanderu a Social modulu.
    • Star Citizen na týden zdarma

      Pokud si zakládáte nový účet, upozorňuji, že se hra stále nachází v Alpha stádiu a vývoj stále pokračuje. Počítejte také s tím, že během instalace bude staženo cca 30 GB dat.

      Pro založení nového účtu použijte něčí referal kód, obdržíte vstupní bonus ve formě herní měny. Majitel kódu je taktéž odměněn. Pokud takového kolegu nemáte, můj referal kód je STAR-J46J-2QTZ
      Založit účet a stáhnout hru si můžete zde: https://robertsspaceindustries.com/enlist
  • Lukass

    Windows 10

    Tak sem upgradnul a nikomu to nedoporucuju, je to hrozny. Nedivim se ze to davaji zadarmo, katastrofa!!!
    System je pomale, ve hrach problikavaji textury a FPS zacnou po chvilce hrani padat nekam k 8 snimkum *8* fakt nekecam, kdyz se pak vratite na plochu rovna se rychlost systemu windows 95, neskutecna obludnost a su uplne zhnusene *16*
    EDIT: problem byl v ovladcich, a jeste je potreba nastavit virtualni pamet rucne. Uz vse slape jak ma!
    • Spades
      Nebuď tady plané poplachy, to se může stát, že nejede driver, ale vůbec to není časté.
      Já upgradoval celé rodině, všichni moji kamarádi upgradovali (pravda, někteří lean install) a nikdo takové problémy neměl. Ani s driverama, ani s virtuální paměti.

      Tak či tak po upgradu doporučuju clean install, protože se systém o dost zrychlí. Přece jen ten upgrade proces není dokonaly, trošku zasere disk a je to cele pak víc náročnější na rychlost disku.
      • Jack1947
        Navíc když máš systém jen na 50gb ještě rozděleném disku (z 250 gb na 50 a 200) takže jo asi budu dělat clean install hodím si zálohu na ten 3Tb disk at mám víc místa. 50Gb na systém je fakt minimum dneska.
        • Spades
          To máš rozdělené SSD? Je k tomu nějaký důvod, nebo sis to tak dal jen tak?
          Ja jedu na 128GB a nechal jsem to celé jako 1 oddíl, a při reinstallu si stejně všechny aplikace přeinstaluju.
          • Jack1947
            To by lo před lety kdyý jsem se do pc tolik nevyznal tak mi to poradil jeden cápek co mi dával dohromady pc mám pocit. Je to volovina a zatěžuje to akorát HDD.
    • Veskoslav
      No jak tě tak čtu, tak největší problém u Tebe bude někde mezi židlí a klávesnicí. Mám Windows 10 od začátku a není sebemenší problém.
      • A nevadi ti, ze te smiruje?
        • Umíš jen papouškovat nebo máš i důkaz? Udělal sis vlastní analýzu odesílaných dat? Telemetrická data posílají i Win7 a Win8 btw. Pokud je to pro tebe šmírování, tak přeji hodně štěstí u her na linuxu.

          Pokud si neumíš odesílaná data analyzovat sám, tak pro začátek pro laika doporučuju třeba:
          http://www.root.cz/clanky/windows-10-analyza-probihajici-komunikace/
          • Spades
            By mě zajímalo jacku na čem teda hraješ, protože Win10 odesílají úplně to samé co Win8 a Win7, jen to dali víc do popředí, aby o tom lidi věděli :D

            Myslím si, že kdyby tě fakt někdo chtěl šmírovat, tak to sakra hodně zakryje, že to nikdo neobjeví.
            • Jack1947
              Windows na mobil, to snad nemůžeš ani myslet vážně lol *7* *12*
            • Spades
              Když myslíš *1*
              Jenom by mohli 10tky konečně vydat i na telefony, protože ta beta je tam nehorázně zabugovaný shlt *16*
            • Jack1947
              Tak k tomu Applůu snad jen to že lidi jsou hrozně snadno vlivnitelný, ha takže jsem nebyl moc daleko. Kecy jak z PR ! To ti možná ostatní žerou ale já ne chlapečku *15*

              Jinak, jsem napsal že ok, jen tomu moc nevěřím. Ne těch aktualizzací nakonec bude ještě mraky tedy za předpokladu že to chtějí mít jako dlouhodobě udržovatelné Win heheh těch blábolů ale bylo. Takže ani tomu bych zas tolik nevěřil.
            • Spades
              Může tě uklidnit, že makám u konkurence, takže žádné PR se nekoná *3*, ale otáčím se v tom prostředí, takže je mi to jasné.
              Trial to není, fakt je to upgrade.

              Ono takhle. Vem si to z finančního hlediska MS. Jim se víc vyplatí, aby všichni přešli na 1 OS a pak zrušili podporu těch starých natvrdo. To není žádný hodný strejda, to je těžký byznys.
              Ostatní dělají to samé, vem si třeba RedHat. Prodávají OS za nehorázné miliony, a vždycky nabídnou přechod na novější verzi za nějaký menší poplatek (pro velké firmy jako ILM je to skoro zdarma). Proč? No protože pak nemusí řešit podporu pro ty starší verze. Je daleko levnější jim tam nainstalovat něco novějšího a vyřešit problémy se starým software na té novější verzi.

              Apple zas na druhou stranu neprodává firmám, takže vydělává na tom, že uživatelé si řeknou: "To je drahé, to znamená, že to bude kvalitní, to zdarma od těch ostatních nechceme, to bude shit." *1*
            • Jack1947
            • Spades
              Release verze je už od srpna, dokonce už byly 2 velké feature updaty (Threshold 1 a 2) a na jaro se chystá 3. (Redstone 1).

              A MS to rve zadara kvůli tomu, aby se neopakovala situace s WinXP, kdy lidi nepřecházeli na novější systém. Teď by lidi zůstávali u 7ček, tak je holt MS nakopl do 10tek.

              Neboj, MS na tom fakt neprodělává. Stejnak má 90% výdělku z firem, takže to, že nějakých pár miliónů uživatelů si updatuje zdarma se jim nijak na výdajích nepodepíše. Spíš tím ještě nalákají potencionální zákazníky pro Windows Store, a bývalé majitelé nelegálních Windows, protože 10ky seženeš z blbých 700.
            • Meow
              Jack: Hoří to, chcu hrát s tebou :-D
            • Jack1947
              Rls verze ale te ještě není ne ? jinak nevidím důvod proč by to šmejd jako mrkvák dal zadara bez nějekjch vedlejěích nekalejch praktik.

              Meow: Musíš počkat, až budou prachy tak bude Division nebo si to hoří?
            • Spades
              Jenže nikdo nikdy neobjevil žádné důkazy, že by něco takového Win10 dělal.
              Myslím, že kdyby mi jely disky i když je nepoužívám, a měl bych upload mých soubor;, tak bych si toho všiml. Hlavně kvůli tomu, že mám na koleji docela brutálně omezený upload, takže tam mám manažer, který mi veškerý upload ukáže, a těch pár kB měsíčně určitě nebudou moje soubory.

              Celé to vzniklo tím, že to v Insider Preview odesílalo mraky dat o tom, jak systém využíváš, což si ale odsouhlasil v rámci testování systému. Takže pokud používáš Insider verzi pak ano, šmíruje to, ale ne aby to o tobě získalo data, ale posilá to use case a heat mapy, jak ten systém používáš, kde jsou bottlenecky v rychlosti atd. Prostě aby ten systém odladili.

              Toto se ale u Release verze neděje.
            • Meow
              Jacku, už máš Division? *1*
            • Jack1947
              Přesně tak protože to dali do popředí jen ukázali jaký svinstvo to W10 je. Kdybyto MS skryl tak by to možná bylo lepší no kdoví, nevěřím že na Win7 tohle měli tak promyšlené, popřípadě je to lépe skryté ale pochybuji tohle šmírování tam není ne v takové míře, to že něco odesílá anonymní údaje o tvé swestavě nepovažuji za šmírování. Data jsou zneužitelná když to prohledává celej systém. Což Win10 dělá ne.
          • Jack1947
            "Telemetrická data" *1*

            Tak to jo no, on Win10 asi neposilá jen ty telemetrická data - je to komplet surveillance system a nedá se stále kompletně vypnout ?
            • Jack1947
              To určitě všechny hrozně moc zajimá, kolik natahanejch věcí mám. NE jedná se o soukromí časem se lidi dobrovolně vzdají vlastní bezpečnosti, na úkor toho že za ně počítač udělá všechno.

              Viz interaktivní domácnost na skoro všechno už je aplikace v mobilu co dál.
            • Lukass
              Vypnout se uplne neda stejne jako ve Win7 ale omezis to tak ze to je uplne stejny jako ve Win 7. Zadna krec, vetsina se vypnout da.

              Jinak muj problem byl v ovladacich kdy 960 si nerozumi s Win 10 podobny problemy melo vic lidi, staci odnistalovat ovladace pomoci Display Driver Uninstaller a pak znovu drivery nainstalovat a vse slape jak ma.
    • Udelal jsem to vcera a vsechno funguje jak ma :D
      • Lukass
        Jo nevsiml sem si ze mam problem s ovladacem GPU, uz se zda byt vsechno v pohode, moje chyba. Stydim se.

        DirectX 12 je skvele v Rise of the Tomb Raider pridava neskutecne vykonu, a to mam stary CPU a hra jede uplne paradne :-) kobouk dolu i v nejnarocnejsich scenach v Geothermal Valley drzi 40 a vic FPS jinak vsude 60. Na DirectX 11 sem se ve venkovnich lokacich pres 45 nedostal, ted neni problem 55FPS a hra bezi daleko plynulejc, fakt super a tleskam
        • No me opravdu mile ten upgrade prekvapil protoze ted kdyz otevru Steam overlay tak uz se mi nezasekava pocitac.
        • Přesně takhle vznikají ty fámy a demagogie... příště víc mysli.
          • Lukass
            Ano joudo
    • Draken69CZ
      *15* co máš za kalkulačku že ti to jede hůř než Win7? Jinak je ideální čistá instalace nebo po nainstalování Win 10 udělat návrat k továrnímu nastavení nebo jak se to jmenuje použij google. SSD asi nemáš co? Ovladače si přeinstaloval? Jinak se do 30 dní můžeš vrátit k Win 7.
    • Zvlastni, ted tady nejaky Jouda psal, ze kazdy kdo ma rozum uz upgradoval. *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit