Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav

    Krádeže nicků

    Budete ksakru něco dělat s těmi krádežemi nicků?! Zase nějaký kok*t se za mě vydává u článku Overwatch. Nebo prostě se na to vy*erete, jak je tady obvyklé a budete to ignorovat a ono to nějak zmizí? *7* Máte tady nefunkční systém +- a nevidím jediný důvod, proč už není registrace povinná do všech diskuzí, nejenom do Bleskovek. Nebo jaký je důvod? Málo diskutujících? Nenechte se vysmát....
    • Draken69CZ
      Dnes je FC zeptej se přímo tam.
  • Lukyz

    Spekulace: David Hayter (dabér Snakea z Metal Gear Solid) je zpět v nahrávacím studiu.

    Mohli by udělat HD remake MGS z Gamecube s dabingem, hudbou a cutscénami z originálu a když už v tom budou, tak vydat HD remaky 2/3/4 na PC *1* *14*
    Pravděpodobnost nula, ale představa je to krásná *2*
    • 4 prý využívala architekturu ps3 tak moc že port je téměř nemožný. Jestli je to pravda nevim.
      Každopádně nevidim důvod proč by nemohla 2 a 3 vyjít na pc. Kdyby to v konami chtěli.
      • Lukyz
        To je mi právě jasný, zpropadanej Cell procesor *9*
        I když MGS4 byla pro mě nejslabší díl a např. scénu s Meryl a Akibem už z hlavy bohužel nikdy nedostanu, ale i přes to bych si ho znovu zahrál ve vyšším rozlišení, což byla taky jedna z věcí co mě na hře zlobila.

        Jinak dvojka na PC je celkem dobře hratelná, Snake Eater lze zase krásně vymazlit přes emulátor, ale i tak se sem tam objeví nějaká chybička.

        Každopádně největší problém vidím v tom, že Konami všeobecně na PC scénu dost kašle.
        I když s tím co v poslední dobou předvádějí myslím, že už nejen na PC, ale že jim tak snad fakt definitivně hráblo *13*
  • prebytecne steam klice

    Prochazel sem zpetne humble bundly a mam tu par prebytecnych steam klicu, ktere uz nikdo nechce, treba se nekomu budou hodit
    http://pastebin.com/WBPB6K6R
    • OPenetrator
      Všechno je vybraný a kromě jednoho tu není žádný další poděkování. Smutný :)
      • -

        I za to jedno sem rad :)
    • Děkuji, vzal jsem si Frozen Synapse. Taky přidám pár přebytečných klíčů: http://pastebin.com/axFuydaZ
  • Jack1947

    Et Armies

    No na tože to je Indie hra na zabguovaném enginu to na chvíly zabití času je supr.
    Prostě taková oddychovka, (no jak se to vezme) ani nevím co psát příběh je klasika o nišem "Záchrana světa po stomilionté nebo země nebo nezávislosti bla bla"

    Ai nepřátwel taky nic moc ale kvantitou občas překvapí zbraně klasika pár útočných pušek a brokovnice sniperka... pistole s nekonečno náboji.

    No sa úrovně taky ničím nepřekvapí - nějaké sklady, exteriéry v poušti...
    Má to pár much, třeba že do nepřítele musíte vypálit klidně i celý zásobník.

    Grafika je na poměry UE parádní a nevšiml jsem si nějakého padání FPS... vše na ultra ok možná tam nějaký záškub byl na Irán tedy docela dobrý pokus o FPS alá COD.
    Njn ten DMG nepřátel a střelba je docela směšný, je tam hodně krve ale zvuk z ní jakoby jste stříleli do plastu... Herní doba asi klasika já sám už jsem u konce, tam je to docela i frustrující - není tu ukazatel zdraví a když chytíte pár rán je třeba se schovat no a nepřátelští odstřelovači vám občas dají heasdshot ze zálohy. Kdyby tam nebylo tolik Lens flare a jiných otravných věcí... bylo by to ještě lepší ale tak no nebudem žrát 6,5/10.
    • Vsiml jsi si, že tu je sekce čtenářské recenze? Tyhle tvoje průjmy tady nikoho nezajímaj.
      • Jack1947
        Tak a kdo je víc nemocný ty nebo já ? (určitě budu každé info hltit někoho kdo ty recenze schvaluje lol).
        • Lukyz
          Určitě lepší, když bude trpět jen jeden člověk a ne všichni ostatní *1*
          • Jack1947
            Dávám sem občas info... u her které třeba nikdo nehrál ještě.
  • Jack1947
    • stratego
      Takže jdeš do sebe a už tady nebudeš nic komentovat?
      • Veskoslav
        Podobný komentář cenzor smázl:)
  • Draken69CZ

    nVidia ovladače

    Tak poslední 364.47 jsou nějaký "šílený" tak raději neinstalovat!
  • Battlefleet Gothic Armada

    AngryJoe nahodil 40 minut z hraní BGA spolu s vývojáři, vypadá to báječně a nadšení z těch vývojářů přímo kape, těším se hrozně :) https://www.youtube.com/watch?v=zw5V2O7jQJU
  • FansLunacy

    The Division

    Tak povídejte jakej je Division ... do pátku se budu rozhodovat, jestli si ho pořídim nebo ne, tak mi kdyžtak pípněte jak se vám hra líbí :)
    • Tak LV to dost žere, jak vidíš z jeho příspěvků. Takže to bude asi dobrá hra! I když je to jeho první legální hra (teda jak se to vezme, když to vyčóroval bratránkovi z bundlu ke 980GTX a tím porušuje licenci), takže jeho nadšený pohled může být dost zkreslený tím, že konečně jednou hraje nepirátskou verzi.
  • Morraw

    Division Steam recenze

    Normálně nedám na recenze na Steamu dopustit, ale někdy se projeví i totální stupidita uživatelů.
    Hodnocení 52% a hlavně nadávky na technickou stránku a jak je hra nudná a opakující se. Názory jim neberu, ale vzhledem k tomu, že každý se mohl dostat do bety a zjistit si, jestli ho hra bude bavit, je to přinejmenším hodně udivující. Nehledě na mediální masáž. *7*
    • Veskoslav
      Poslední dobou je to čím dál "lepší" ohledně čtenářských recenzí na Steamu viz Hatred či The Walking Dead: Michonne - A Telltale Miniseries nebo ještě lepší příklad Minecraft: Story Mode s 81%...
      • Aneb kdyz se neco nelibi mne, nesmi se to libit i ostatnim
        • Veskoslav
          Chceš mi říct, že Minecraft Story je taková hra, co si zaslouží 81% kladně hodnotících? Já to hrál. I poslední Walking Dead a všude se kritizuje to, že už to prakticky není hra, nejsou žádná rozhodnutí, postavy ploché a nudné a zachraňuje to pouze hlavní hrdinka. Ale hned to hodíme na kecy o tom, že mě baví něco jiného. Co kdyby to prostě byli debilní hry? Division má takové hodnocení jenom proto, že polovina recenzí jsou jednoduché věty jako Server down, Uplay cant play and i cant play atd. To mi nepřijde jako recenze, obzvlášť v den spuštění. Naopak si myslím, že ta hra má jeden z nejlepších startů, co se týče stability. Kromě mě a černé obrazovky při druhém spuštění jsem ani já a ani nikdo, kdo vlastní z mých přátel hru jakýkoliv problém. Ale je pod tím podepsaný Ubisoft a rázem je hodnocení zcela jinde.
          • ucho
            ani Walking Dead první sezóna není prakticky hra a dost lidí to přijalo kladně...
            • Veskoslav
              No 2. série mě už nebavila, přišlo mi to nudné a nějak jsem nefandil dětské hlavní hrdince. Příjemně mě překvapila série Borderlands, tam čekám na další sezónu.
            • ucho
              minulý měsíc jsem hrál první sezónu a ne, není to hra, spíš takový interaktivní film, kde člověk rozhoduje o jistých detailech, ale kostra je neměnná. a že by se tam nějak závratně chodilo? jako nebylo to špatné, ale stojí to a padá na příběhu, dabingu a zvuku. na druhou sezónu se teprve chystám, to vidím tak za měsíc, a tuhle minisérii uvidím. určitě taky zahraju, ale po té první sezóně žádnou herní extázi nečekám. ale tak tohle bylo jasné i u the wolf among us, což byla moje první hra od telltale.
            • Veskoslav
              Doporučuji si zahrát. Změníš názor. 1. série je oproti tomu tak moc hra, že se tomu nedá ani věřit. Ta nová minisérie už prakticky ani neklikáš QTE eventy a chodit s postavou? Prakticky 0,008% hry pomalu.
  • Veskoslav

    Division

    No nebyl by to Ubisoft, kdyby občas něco blbě nejelo. Pokud se Vám stane, že slyšíte zvuky, ale nevidíte obraz, tak postačí klasické ALT+ENTER a většinou to pomůže. Další věcí, co se nezměnila od bety, je to, že první cca 5 minut okolí nezobrazuje zásah kulky a okna mají cca 0,3 sekundy zpoždění. To odpadá při delším hraní. Zatím mám za sebou 4 hodiny a spokojenost. Koho to nebavilo ani v betě, tak myslím, že ho to bavit nebude ani teď. Hra vypadá a běží pěkně (vše na MAX kromě NVidia stínů při fullHD a jede to na pěkných 40 fps stabilně, nejhorší zatím bylo 33 fps při přechodu veliké louže, kde se všechno odráželo). Nekoná se tedy hrůza ohledně Watch Dogs, jak jsem se obával.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit