Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lukyz

    GRIP - Early Access

    Dnes vyšla na Steamu early access verze hry GRIP, který se snaží být duchovním nástupcem série Rollcage a podle mě se jim to zatím daří na výbornou *2*

    Zároveň vyšel i launch trailer

    BTW do dneška byla hra dostupná pouze pro backery z Kickstarteru.
  • Práce na PC

    Top Topic. Nemáte někdo tip na práci na PC? Jakoukoliv. Sestavování PC, nebo instalace OS, ale i práce DTP kde se zaučí člověk. Nebo noční práce - nějaký dozor, služba, dohled, apod. Jasně nepatří to sem, ale než se to smaže *4*
    • Lukyz
      Nevím jestli to není zase nějakej fórek, ale kamarád dřív dělal v PC bazaru Růžovka, tak se můžeš zkusit poptat u nich *3*
      • "Prodej a servis nového i bazarového zboží výpočetní techniky. Nabízíme monitory, notebooky, mobilní telefony, digitální techniku a další." Ok to zní zajímavě. Dík *4*
    • Draken69CZ
      Live chat by tě nebavil?
      • Co si pod tím mám představit konkrétně?
        • strip na webku

          https://www.youtube.com/watch?v=3tUh-x-fp8Q

          neco takovyho *5*
          • Mě to napadlo, ale myslel jsem, že myslí něco jiného. Vážnější odpověď...
            • No nejsem typ mít svoji firmu... Ale být jako zaměstnanec. A riskovat něco od začátku - potřebuješ nějaký kapitál. Navíc v odvětví IT je plno firem, to smrdí neúspěchem... Jak říkám spíše jako zaměstnanec. Ale díky za názory...
            • Draken69CZ
              Od toho je účetní :) stačí zdroj levného HW a prodávat to můžeš na Aukru ze začátku, ŽL skoro nic nestojí nic extra nepotřebuješ.
            • Jako sám si založit firmu? Sám na ŽL? Na to nemám lokty sám se starat o účetnictví apod... Ale přemýšlel jsem o nějaké firmě, která se stará o lidi, kterým nejde PC doma, zasekne se - prostě co nejsou počítačově gramotní. To bych napravoval, ať už hardwarově nebo softwarově. Ale na to si každý pozve nějakého známého vždy. Za to se asi nebude platit. Ale možná že by to za nápad stálo.
            • Draken69CZ
              Tak zkus stavět PC na vlastní triko.
  • NFS Most Wanted 2012 je teď na Originu zadarmo.

    Za sebe mohu tuto hru doporučit.
  • Kúpil som si Act of Aggression a je to hrozná blbosť. Doporučujem nebrať. Ešte že som za to nedal plnú cenu na Steame ale využil som predaj kľúčov na internete.
    • na steamu bys to vratil
      • neni to tak zle
        • *1* *1* *1* *1* *1* *7*
  • MMORPG Black Desert Online vyjde 3. března. Pokud si chcete hru vyzkoušet, zaregistrujte se do druhé uzavřené betaverze.

    hm :
    Your country is restricted from accessing our service.

    Jsem normalne v EU, pise to jeste nekomu?
    • Aha, tak zrejme podle *inteligentnich* tvurcu, nektere staty EU a eurozony, nepatri do Evropy *
    • Mne to fungovalo normalne.
  • Doporučte hry podobné Dragon's Crown nebo chystanému remasteru Odin Sphere, ale PC.
    • Vogon
      Castle Crashers, Dungeons and Dragons : Chronicles of Mystara, Streets of Rage, Golden Axe
  • Lukyz

    LEGO Star Wars: The Force Awakens Video Game

    28. června vychází další z řady Lego hříček na motivy SW, což bylo spíš otázkou času než nějaké překvapení a zároveň s oznámením data vydání, vyšel i trailer.
  • alladjex
    Jen taková reklamní filosofie ... Přestože mám adblock (protože se to už na youtube nedalo vydržet ;] ) tak ho mám samo na games vypnutý. Ale hlava mi nebere jaký má smysl, že se mi pořád ukazuje stejná reklama už několik týdnů. Jako to spodní prádlo i ty ženský jsou pěkný, vo tom žádná. Ale i když se mi to bude ukazovat rok, stejně si tam nic nekoupím ;] Podle mě by mělo větší smysl ty reklamy rotovat ne?
    • MickeyMutant
      Nemáš na to klikat. Jakmile na to klikneš, tak budeš muset pohled na ty maxikozy nějakej ten pátek holt vydržet.
    • Jack1947
      Prosímtě přečti si alespon základy marketingu, očividně nevíš že vtíravá reklama je jedna z nejeefiktivnějších *3* Už to že si stežuješ splnilo svůj účel lol. Jinak já ADB mám a beztak vidím nějaké ty "méně" rušivé reklamy... Proč to píšeš o bleskovek lol... Nonsentheless *12* (Ano, nebo taky BIG NONSENSE- aby lidi jako Lukyz měli více klid v buši *7* ).
      • Oblast her už máš zmáklou, tak ses dal na osvětu v oblasti marketingu? *1* Ty jsi četl základy marketingu? *1* Já si vždycky asi "mylně" myslel, že cílem reklamy je v tobě vyvolat pocit toho, že danou věc potřebuješ a "musíš mít" a ono je přitom cílem reklamy člověka nas*at. Zajímavý náhled *1* Tolik let na školách a všichni mi vždycky lhali *9* Děkuji za osvětu
      • Lukyz
        Nonsentheless ?!? WTF ?!? *1* *1* *1*
    • Draken69CZ
      Dej tomu čas a koupíš oni vědí nejlépe co opravdu potřebuješ *3*
  • Bloodborne

    Znáte nějaké pěkné sumárum o lore v textové podobě něco jako tohle :
    https://www.reddit.com/r/bloodborne/comments/3ubdg7/lore_of_the_old_hunters_what_weve_learned_whats/

    PS. To z Kotaku znám.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit