Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Majitelé XCOM 2 vyjadřují na Twitteru svoji nespokojenost s tím, že hra nepodporuje ovladače.

    Je pravda, že na ps3 se mi to hrálo na gamepadu líp než na klávesnici s myší ale to bylo spíš tak trochu otravnym interfacem u pc verze .
  • Majitelé XCOM 2 vyjadřují na Twitteru svoji nespokojenost s tím, že hra nepodporuje ovladače.

    No, já si stejně počkám na konzolovou verzi, takže tak, ale divím se, že tam tu podporu gamepadu nenechali z prvního dílu.
  • Bloodborne

    Tak jsem trochu pohledal na Redditu a našel jsem 108 stránkovou knihu o Bloodborne od fanouška. Někteří jedinci si zaslouží fakt respekt .) Takže pokud to někoho zajímá, tak se mrkněte...

    https://docs.google.com/document/d/1JL5acskAT_2t062HILImBkV8eXAwaqOj611mSjK-vZ8/edit
  • Majitelé XCOM 2 vyjadřují na Twitteru svoji nespokojenost s tím, že hra nepodporuje ovladače.

    Z té "svobodné" platformy se stává čím dál větší diktát. Do teď Blizzard u Diabla nepodporuje gamepad, není tam interface na gamepad. Teď další hra, kterou si PC hráči nemůžou zahrát z gauče. Když k tomu připočteme milion DRM klientů, tak se té vaší "svobodě" musím smát.
    • cmd42
      Ale veď ovládač to podporuje... Len to musí byť ten od valve :-) Dokonca keď ste mali xcom 2 predobjednaný tak bola 40% zľava na ovládač. Alebo tak nejak.
    • Nie kazda hra je vhodna na kazde ovladanie. Kazdopadne ak hra podporuje niektore prvky z K+m ako drag&drop, onmouse over info a pod. je to omnoho pohodlnejsie ako motat sa tam gamepadom. Toto ale nebude ten pripad, a gamepad ovladanie pride spolu s portom na konzoly. Vzdy gaucovy problem mozem vyriesit steamcontrolerom..a to je ta sloboda.
      • sloboda je po slovensky svoboda? To je poměrně vtipné slovo sloboda *15*

        Jinak nastavovaní Steam Controlleru k Diablu 3 zabere dle videa 8 minut a stejně tam nemám interface pro gamepad. Takže nemyslím si, že ta svoboda je výhra. Já mám pocit, že je na PC všechno čim dál větší problém. Chci si koupit Xbox One gamepad, který stojí 1200 a abych k tomu nepotřeboval kabel, musím si koupit další krám od MS za pětikolo, abych tam neměl bezdrát. Spousty DRM klientů pokud chci hrát origo. Děravý a zabugovaný Windows 10 atd. atd.

        tady to video:
        https://www.youtube.com/watch?v=rhzcbSRYsNQ
        • Hoďfte na něj už někdo síť. Je nám vážně líto, že nemáš peníze na pořádný počítač a kompenzuješ si to tu těma kecama, ale ty ptákoviny co pořád píšeš tu asi nikoho nebaví číst, redakce dejte mu další ban pls.
          • jak další? podle sebe soudím tebe? *15* Začínáš chytat nervy, co? Pravda bolí, co?
            • MidnighT91
              srandicla - Jseš normální arogantní ho*ado. maminka by ti měla vypláchnout hubu realem...
            • LV proč se pořád ponižuješ?
            • Klikej, klikej, já se tu na noční krásně bavím a lituju tě, sociál s konzolí za pět korun na sociálních dávkách po nocích naklikává svoje tupoučké příspěvky :D Ty musíš mít vážně smutný život.
              • Reakce na příspěvek:

                No tak hlavně, že mu to životem vytmavil strašně bohatej a vyspělej třicetiletej trotl, kterej se nezapomíná uchylovat k takovým věcem, že si sám reaguje na příspěvky a hraje si tu na mistra světa, aby si oplachoval jeho dutý a uražený ego. Běž si radši zase smutnit na zpovědničku chudáčku.
    • Morraw
      Ja se vždy směju, když čtu, kolik jaká hra poběží FPS a v jakém rozlišení.
      • Jo u Batmana jsem se pořádně zasmál. To bylo tuze zábavné.
        • Jedna hra z tisíce, na konzoli jsou špatně všechny a ještě brečíš cosi s gaučem, který blázen by hrál Diablo na gamepadu když má myš? :D Tady jde krásně vidět, že na PC ještě lidi používají mozek *3*
          • Diablo 3 mám jak na PC, tak na PS4 a některé classy se prostě lépe hraji na gamepadu, s tím nic nenaděláš *3*
  • ty novy nekdo hral? takovej brak

    ty puvodni byly snad posledni nfs, co jsem si s chuti uzil

    dost me prekvapilo, ze ani ty criterioni to nevytrhli, bpc me bavilo vic jak vsechny jejich nfs dohromady (i kdyz pravda, do konce jsem dojezdil akorat hot pursuit, ale vzhledem k tomu, ze snad nebylo potreba neco vyhravat, tak ani nerikam odzavodil)
  • N0isy

    EA Origin nabízí zdarma ke stažení Need for Speed Most Wanted.

    Super. Hoďte tam ten link na ty starý no. To se dalo čekat. *15*
  • Mart9
    To je famózí hublbubl
    https://www.humblebundle.com/?utm_source=Humble+Bundle+Newsletter&utm_campaign=01e21b36a5-Humble_Ubisoft_Bundle_Launch_A&utm_medium=email&utm_term=0_990b1b6399-01e21b36a5-103424181&mc_cid=01e21b36a5&mc_eid=bae2370a03
    • famozni by mozna byl, pokud by vetsina her nebyla na U(don´t)play...
    • ringmancz
      uplay, fuj!
    • Až tak famózní není.
      • COJ: Gunslinger za 1 dolar je famózní.
      • Mart9
        Je, jen škoda, že už mám FC3. Ale počkám ještě jaké přidají hry a koupím.
        • To je přesně ten problém, který s Humble Bundle mám. Buď ty zajímavý hry už dávno vlastním nebo mě zajímá jen jedna hra, která je za tu průměrnou cenu a kolikrát je i výhodnější si ji koupit v akci na Steamu. Koneckonců 3/4 her stejně nemám ani aktivovaných a jen se kupí.

          Kdysi mě zlákali na Origin bundle a pak nějaké indie kolekce, ale od té doby nic. Zdá se mi, že dříve byly bundly lákavější.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit