Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mart9
    Life is Strange mi nakonec zabralo 17 hodin. Za mě fantastická hra, kéž by takových her/interaktivních filmů bylo víc. Teď si můžu zpětně o LiS všechno přečíst, rok jsem se tomu úspěšně vyhýbal. *5*
  • Act of Aggression

    Teraz je na Steame 50% zľava. Ja som to tesne predtým kúpil od nejakého rusáka za tú istú cenu. Dojmy z hrania: pôvodne sa mi to nepáčilo ale ako som hral pár hier, tak už dlho som sa u stratégie takto nebavil. Je tam neskutočne veľa rôznych taktík ktoré môžete využiť. Zábavné na pozeranie sú aj replaye top hráčov. (Kampaň som neskúšal, zatiaľ len skirmish a chystám sa na multiplayer - tam asi dostanem na zadok).
    Talže ak máte radi stratégie, myslím že za tých cca 20€ to stojí.
  • Qwer
    Final Exam
    KMMDL-7DBEA-VL3DZ

    Pix the Cat
    7LP2W-CV27N-9AYR6

    Space Run
    H6TVX-CDE4N-P4N74
    • ringmancz
      ď za Final Exam
  • Windows 10 používá již 34% uživatelů STEAMu.

    Však proč taky ne. Vůbec nevím o čem je celé to haló... W10 používám už pár měsíců (64 professional) a neměl jsem s tím jediný problém a zdá se mě to o dost rychlejší než 8čky.
    • PreidaQ
      Pro mě je to jednoduché - když něco funguje, není třeba to měnit. Takže zatím zůstávám u W7, ať se Microsoft snaží nacpat mi W10 sebevíc.
    • Prostě win10 ovce

      Ten hnus mi nesmí do baráku.
    • Ono to slúži hlavne na špehovanie občanov USA, tu v ČR NSA nemá také právomoci.
      • Tilwaen
        Ale ne, Windows 10 nás špehuje! Rychle si to hoď na zeď na Facebook.
      • Jack1947
        Vždyt jo, NSA je malá společnost *7* a soukromí lidí v čr je nezajímá. Proč by nešpehovali...
        • Nejaký Pepa ich nazaujíma ale ak si W10 nainštalujú firmy, bude sa to dať využiť na priemyselnú špionáž, nehovoriac o tom ak si to nainštalujú štátne orgány. To potom Obama bude vidieť priamo do obývačky Merkelovej.
          • Jack1947
            Nějak podezřele moc se v tom vyznáš... nejsi ty nějaký dábelský Paranoik trochu... jinak jo tohle všechno bych si beztak povypínal a nějaké nesmysli zakázal kdybych WIN10 měl. Být šmírován to ták! *11* *12*
    • z 8 na 10 jo. Ty 8 stály za nic.
      7 na 10 netřeba.

      10 se navíc stahují automaticky a nutí se každému = není divu, že to má kde to....
      • Tilwaen
        V čem 8, potažmo 8.1, stály za nic?
        • Nevím čím to je, ale názor o "nepovedenosti 8.1" papouškuje spousta lidí, co je v životě nevyzkoušela. Přitom běží lépe než sedmy.
          • mne zase priznivci 8 a 8.1 rikali i o w10, ze jsou rychlejsi nez predchozi windows, s takovou budou za chvili rychlejsi nez svetlo...

            hodil jsem podle jejich rady w10 na notebook a jsou jeste pomalejsi nez 7
            • no prave, ze je tam vic promennych a nejspis se to neda pausalizovat

              (mne prave tvrdili, ze i na starsi to je lepsi jak 7 - to samy mi tvrdili uz o 8, ale ty nejsou zadarmo *1* )

              jinak core2 duo na 2ghz + 3g ram + 9600mgt a bezi to tam tak silene pomalu, na 7 to sice nelitalo taky buhvijak, ale bylo rekneme plynuly
            • Pokud je to starší stroj, tak je jasný, že na novějším operačním systému rychleji nepojede.
              Jinak se to taky může lišit konfiguraci od konfigurace, jak už to na PC bývá.
  • Vývojáři Batman: Arkham Knight odpískali Linux a Mac verzi hry.

    Škoda, protože tahle hra byla famózní na PS4.
    • Lukyz
      World of Tanks na Linuxu i Macu beží, takže absence BAK moc nezamrzí...
  • karlman.hajsky

    Celosvětově se prodalo již přes 60 milionů kopií GTA V.

    Za předpokladu že hra opravdu stála 200 miliónů dolarů. Mohla být cena jedné kopie 4 dolary a i tak by se jim to zaplatilo.
    • ta hra se jim zaplatila hned pětkrát tři dny po uvedení.
      • karlman.hajsky
        To vím, ale asi jste nepochopili ten paradox. Některé hry stojí pár šupů a ani za malou prodejní cenu si na sebe nevydělají. Hry jako GTA naopak stojí spousty peněz, ale díky silné značce mají jistotu vysokých prodejů. I tak ale stojí i 3 roky od vydání skoro plnou cenu.
  • Doombox

    Doombox - projekt na snadné spouštění rozšíření pro hry na enginu původního Doomu má nově twitter https://twitter.com/doomboxcz
  • Jack1947

    Predátor=aliasy, facepalm - idioot

    Plnáujete jim rozdat bany nebo tu budou plácat ty blbosti den co den, noc co noc ? *7* *12*
    • Měl by jsi makat pro soukromé očko. Tvoje teorie kdo je kdo a kdo píše za koho a vůbec sledování vzorců chování a následná hluboká analýza....To je opravdu dokonalé *15*
    • Zacinam mit podezreni jestli nahodou nejsi soucast nejakeho socialniho experimentu.
      Neco na cem se zkousi jak se budou lidi z anonymni herni komunity chovat k mentalne postizenym jedincum.
    • Kdyby to řekl kdokoliv normální, tak se nad tím možná v redakci zamyslí. Ale jelikož si to právě ty, tak buď rád, že sám nemáš doživotní ban. Už několik měsíců čekám, kdy napíšeš něco smysluplného, ale zatím marně. Neboj, já ti věřím, že se jednou dočkám, i když to ještě asi pár let bude trvat.
    • Vem si radši svoje prášky, prosímtě *7*
      • Jack1947
        Ty si promaž prostatu, nějak podezřele často ti vrže *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit