Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Skyrim v kostce (24 vteřin)

    Možná to kdekdo zná, ale tohle je super - hlavně pozorně přečíst to info na konci o váze. *1*
    https://www.youtube.com/watch?v=y5C3itd89yY&app=desktop
  • vim ze tohle neni zrovna web kde jsou v oblibe strategie ale zkousel nekdo executive assault? na steamu to ma velice kladne hodnoceni a vypada to zajimave. chtel bych si zahrat nejakou strategii a uvazuju taky o planetary annihilation titans. mate s temi hrami nejakou zkusenost?
    • Vogon
      Wargame: Rad Dragon, Act of Aggression, Homeworld Remastered, Grey Goo, Starcraft 2
      • wargame = podvádí AI tkerá zná tvojí pozici a tam jede ale hra je nejvíce realistická. Act of Aggression = dnes již o dost lepší díky opravám, ale jednotky nejsou moc odolné a hodně se hraje na typ zbraně. OT vs pěšáci = rychlá smrt pěšákům. Homeworld Remastered = dobý. Grey Goo = dobrý. Starcraft 2 = dobrý.

        Rise of nations (ten na steamu, kde je vylepšená grafika), pak snad Age of empires vylepšený. Tam se ale seká engine když máš hodně jednotek.

        Taková Battle Worlds: Kronos. Na to se zapomíná. Pak xcom a další.
        Klasických RTS moc není a ten novej "homeworld" má také svoje problémy :( Třeba to patchnou a bude to lepší.
        • Jack1947
          Wargame podvádí, ještě že jsem nepořídíl na coop lol, já myslel že to je jen složité na hraní... ale na druhou stranu kde se nepodvádí s AI... neznám moc her.
  • Jack1947

    Resident Evil:O

    Ugh takto ovládání to je něco no, dá se tam vůbec uskakovat? to je tremake čeho 1,2 3? vždy je to to samé lol. Nemluvšě o tom nulovém inventáři kam se nic nedá dát ale zase hra vypadá trochu hůře s těmi HD texturami lool. Ted výžně to fakt prodávají za plnou pálku? ty vle tak to je síla no... *7*

    To že se hra ukládá pomocí pásek do psacího stroje mi ani tak moc nevadí jako fakt že se tam běhá jak u blbejch, protože inventář nemá místo víc jak na jednu zbran nebo 2lékárničky omg... nojo no tak přeze chyby je tam snad i ten horor.
    • Chim
      To je strašné. Fakt. *9*
    • residentevilfans
      *1* Tomu se muze clovek jen zasmat!
    • Inquisitor
      Jde vidět, že si žádný starší díly nehrál, jinak by si nemohl vyčítat mechaniky, který k tomu patří ať se ti líbí nebo ne. Ta hra asi není pro tebe, tak nevim proč se s ní trápíš. Hlavně tam nacpat co nejvíc lol a omg 3,14čovinek.
      • Jack1947
        Nehrál no... trápit se je taky hra ne protože já opravdu nevzdávám hry... jen pokud nejsou fakt tak přiblblé nebo přehnaně náročné... tady to vidím tak na 50:50... recenze bude asi 6-7/10 verdikt.
        • Já opravdu nevzdávám hry :D. Už zase nám chceš mluvit o tom svém životním poslání, jako vytrženém z vlhkého snu patnáctiletého nerda? Jacku vzpamatuj se. Jsou to jenom hry. Není to smysl života, není to nic, co musíš toliko prožívat. Smutná realita je ta, že jsi nemocný. Ne, není to o preferencích nebo způsobu života. Jsi nemocný člověk, který ztratil (nebo spíš nikdy nenavázal) kontakt s realitou. Přestože ti už bylo dávno dvacet tak sedíš doma, vyžíráš své nebohé rodiče a píšeš každou chvíli nějakou kravinu na games.cz. Furt se jen vymlouváš jak ti nikdo nechce dát práci a podobně. Na tebe by platilo jediné kamaráde. Pořádná fyzicky vyčerpávající práce a nějaký magor, který by na tebe půl dne hulákal.
          • Jack1947
            Oúúplnej psycholog, komanče bys na mně chtěl posílat jo ?
            • Jack1947
              *14* *5*

              Mně vždycky dojme že tyhle kázání napíše vždycky admin, s tááák roztomilým jménem...

              Mimochodem jsem, nikdenepsal že mi práci nechtějí dát - neptal jsem se sice áále...
              ani bych se neptal páč... no, mám ted aktuálně jiné starosti *15*
            • Třeba i náčelníka inčučůnu, pokud by ti dal konečně na holou.
    • Chvili jsem si myslel, ze se tu objevil novy "znalec" her, a pak jsem si vsimnul, ze Jack jen vymenil avatara :P Reknu ti to, co vzdycky. Ty jsi za to urcite nedal ani desetnik, takze muzes tak maximalne drzet papulu a nemas narok na to cokoliv hodnotit. Zadarmo to pro tebe musi byt dobre, i kdyby ses dostal jen do menu.
      • Jack1947
        Vidto stratego *4*

        Já měním ikonky, snad každý měsíc *5*
      • Tak zase uplne tak vedle neni. Pamatuju si ze jsem kdysi hral nejakyho snad RE 3 a opravdu jedine co na tom bylo hororove je to ovladani.
        • Jack1947
          Konečně taky někdo kdo ví jak se věci mají... *3*
    • Duranga ty magore!
      • jaký duranga? vysvětlit, I was born before 2000
        • Já myslím, že má kolega na mysli toto:
          https://www.youtube.com/watch?v=rGWdKMzPAls
          • kennyB
            Parta, která je legendárnější víc, než rychlé šípy.
          • Stará dobrá SS division Vallonia *14*
  • Koukám že na tomhle webu docela ignorujete MMO žánr. Třeba o Final fantasy 14 se tu moc nepíše a zdá se že je to docela uspešne MMO.
    • Však tu máš to Dragon's Dogma *1*
    • FINAL FANTASY XIV: Heavensward je absolutně fantastický - jedna z nejlepších her letoška...
    • a chybí vam tu recenze i na docela zasadni tituly, treba planetary annihilation titans *7*
      • executive assault? 1 článek... chtelo by to trochu vlastní snahy, zato když ubisoft vybleje ste video o nejake sve hre, to je tady ihned
  • PSN slevy

    Dneska na Playstation Storu začaly další slevy (plus ty, co tam jsou skoro už měsíc) a pár her tam jde sehnat za fajn ceny (nechal jsem tam 3 kila).
  • WhySoSad
    Po dlouhé době jsem zase narazil na vystřižené záběry z "natáčení" L.A. Noire a opět se královsky pobavil :D Škoda že se tahle technologie víc nevyužívá...

    https://www.youtube.com/watch?v=3FIviB90Ih8
    • ringmancz
      dneska už by to bylo zase o kus lepší, ale ty animace a detaily zbytku těla spolu s tím ksichtem působí komicky

      samozřejmě tam na mě vybaflo Gamer Poop a neodolal jsem a zase jsem se podíval na Mass Effect :) a navíc jsou nový díly
  • Vogon

    V dubnu začne vycházet komiks Dark Souls

    V dubnu začne vydavatelství Titan Comics vydávat komiksovou sérii Dark Souls. Ilustraci bude provádět Alan Quah(Godzilla:Awakening) a psát ho bude George Mann(komiksy Doctor Who), který je fanouškem série a těší se až bude přispívat do lore hry.
    Obálky prvního vydání: http://imgur.com/a/vGjnq
    • ak to bude podla hry, tak jedneho bossa bude hlavna postava pizlikat v dvoch zositoch *1*
    • Kozy
      To nemuselo být.
      • Vogon
        Vývoj hry to pravděpodobně moc neovlivňuje a myslím že komix je pro fanoušky lepší promo než třeba trailer, nebo něco podobného.
        Pokud použiji šílené fanouškovské myšlení: Miyazaki, který všechno lore a příběh vymýšlí sám(viz. bezpočet interview), už někdy okolo vydání původního Dark Souls říkal, že by byl rád, kdyby psaní příběhu převzal něaký profesionál, takže moná že tohle je taková nenápadná zkouška. Samozřejmě, bych byl nerad kdyby to převzal někdo jiný, protože i ty nejhloupější popisky mají velmi specifický nádech(viz. popis pebble z BB, nebo Rubbish z Dark Souls), který pravděpodobně někdo jiný nebude umět zpracovat.
    • To už je trochu DS fet1š nemyslíš? *1*
      • kennyB
        Best of 2016: Nejtrapnější komentář *7*
        • Trapnější než číst japonské komixy asi ne *1*
        • Gratuluju, konecne ses dockal. *3*
  • Obrazem: Desítka gameplay screenů v rozlišení 4k z PC verze Dragon's Dogma: Dark Arisen.

    Sranda je, že to umí 4k ale textury to nemá pro 4k.
    To je kravina. Zbytečně to tam dali.

    Asi nechápou, že podle rozlišení hra má mít textury. Jinak to je hnusné. To jsou profesionálové, jak Brno.
    • WhySoSad
      Tohle je hodně hovadská úvaha *1* Sorry pánové, máte sice 4k monitory, ale budete to hrát v šíleným 1080p, protože nechceme aby se vám scalovaly textury...
      • Co čekat od japonského portu.

        Proto jsou hry které podporují 4k velké. Na konzoli mi to je jedno, tam to není a televize je fullhd. Tady tohle je nějaký moc divný *1*
        • WhySoSad
          Já s tvým příspěvkem ale nesouhlasil
          • Však jsem také nesouhlasil zase Já s tvým příspěvkem.
    • Prispevek roku... nema textury pro 4k:D
      • Prvně si něco zjisti. Když budeš mít hru která nepočítá s rozlišením a jeho změnou, tak to vypadá špatně. Rage měnil textury a většina her to dělá a řeší to, jaké máš rozlišení aby to vypadlo dobře na všech volbách *3*
        • Viz. WhySoSad nize...
          • Kdyby to scalovalo dobře, tak sohlasím.

            Viz. můj příspěvek ohledně velikosti her, které podporují velké textury pro 4k rozlišení *5*
    • Proč vlastně už nepíše KeyZi pod KeyZem, jelikož tvoje blábolení stejně každý pozná .)
  • WhySoSad
    Tak jsem si po dlouhé době pořídil balík od HumbleBundle. Příště si to rozmyslím. Proč se musím registrovat abych si vyzvednul klíče, proč se mi na steamu aktivuje jako balíček a pokud už 4 hry z 5 mám, tak ty zbylý čtyři prostě zmizí ?! Proč si je nemůžu dát na druhej účet, abych mohl hrát s někým online ? To je ale hovadina...
    • ucho
      když už je tu ta řeč o bundlech, tady taky solidně jedou a dají se tam najít zajímavé kousky za zajímavé ceny:
      https://www.bundlestars.com/en/games?search=bundle&page=1&types=bundle&sort=bestseller:recent
    • Ono už tam nejde nakupovat bez registrace? A přímo při nákupu tam je napsané:
      "NOTE: Keys in this bundle are packaged together by tier and cannot be separated. Redeeming packaged keys on Steam will not produce Steam gifts for items already in your library."
      • Jack1947
        Big Gabe owns you all!!!! buhehehahah *1*
    • Lukyz
      Nechci tu sockovat, ale pokud by někdo nevyužil ty dvě DLC k XCOMu, tak bych se jich klidně ujal.
      Díky *1*
      • WhySoSad
        Bohužel, aktivují se ti automaticky v rámci balíčku *16*
        • Lukyz
          Aha, tak to je pešek. *13*
        • Jack1947
          Steam seems legit, tho *5*
    • ucho
      to jsi teprve teď objevil Humble Bundle?
      • WhySoSad
        ...Tak jsem si po dlouhé době pořídil balík od HumbleBundle...
        • ucho
          tak po dvou letech, ne? :)
    • Morraw
      Hm, pokud se to po novém roce nezměnilo tak:
      1. Klíče normálně vyzvedávám přes link bez registrace. Sem tam za čas si nechám poslat všechny linky na všechny mé bundly a podívám se, co jsem ještě nevybral. Bez registrace, loginu.
      2. Někdy to je v balíku, ale už se mi to dlouho nestalo. Většinou fakt po jednom (SW bundle, Jumbo Bundle 5 atd.)

      3. Hodil jsem do googlu Firaxis Bundle a hned třetí link
      https://www.reddit.com/r/pcgaming/comments/41qvsb/warning_about_new_firaxis_humble_bundle/
      • WhySoSad
        ad 1. Je to možný, byl jsem zvyklej, že jsem jen kliknul na link a to mi otevřelo všechny klíče...
        ad 3. To by mě nenapadlo předtím hledat, vůbec bych nečekal že provedou něco takovýho. Myslím že to je informace, která by měla být někde viditelně při nákupu.
        • Morraw
          Koukal jsem na moje staré bundly a kdysi se to párkrát stalo. Buď komplet v jednom nebo třeba po dvou. Já většinou kupuju jen ty, kde 90%+ her nemám, takže zatím jsem to neřešil. Do příště víš :)
    • To mas za to ze uz nedelas kvalitni letsplaje. jinak to pripomina situaci, kdy by si bezdomovec kteremu daji jidlo stezoval ze rizek neni prepeceny. proste kdyz sockujes v humblu bud rad ze si dostal aspon neco
      • WhySoSad
        To nedává moc smysl, nemyslíš ? :) To je jako kdyby si šel do KFC a místo twister menu by si dostal jen hranolky, protože ten zbytek už si stejně před měsícem měl... Když si zaplatím za x produktů, tak je taky chci dostat a ne že někam zmizí, protože už je jednou mám...
    • jakubc
      No dělá se to kvůli přeprodávání klíčů a máš tam napsané, že se to takhle bude chovat. :-)
      • WhySoSad
        Jako princip asi chápu, ale na druhou stranu mě to štve, pokud si koupím něco, tak to chci i dostat komplet...
        • MickeyMutant
          Od té doby, co si kupuješ licenci na produkt, a ne samotný produkt, máš právo leda držet hubu a krok. Nová doba, se stim smiř.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit