Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Corvus

    IRON MAIDEN RPG

    IRON MAIDEN vydají ve spolupráci s Roadhouse Interactive a 50cc Games letos v létě RPGéčko "Iron Maiden: Legacy Of The Beast", které bude vycházet z "mytologie" skupiny. :-D To bude Dark Souls hadr!
    • No tak jedna hra na motivy IM už tu v minulosti byla a nedopadlo to dobře.
    • PreidaQ
      Roadhouse Interactive? Jejich stránky tvrdí: "Developing and operating premier games
      for smartphones, tablets and connected devices" a při pohledu na jejich dosavadní hry je jasné, že fakt nemůže být o co stát.
    • Jako sranda a zajímavost možná, ale tipuju, že do pořádného kvalitního titulu to bude mít hodně daleko. *4*
  • taková anketa

    Tak schválně kdo je váš nejoblíbenější záporák z her?
    • homeles8
      Don Morello
    • ringmancz
      G-Man
    • residentevilfans
      Albert Wesker *5*
    • Jednoznačně Atlas.
      • Jack1947
        Tšěsně předtím než se z něho stala nadopovaná troska...
      • to je kdo? nebo odkud
        • Bioshock?
          • Jop
    • jakubc
      Nejvíc asi v paměti uvíznou ty filmově zahraní záporáci, třeba O'Dimm, ten byl skvělý, dobrý byl taky Bob Page a jeho sidekick Walter Simons, případně mě napadá ještě Origami Killer z Heavy Rain, což není prvoplánový h*jzl, ale prostě jen má něco proti taťkům. :-)
    • Shodan *16*
    • Transcendent One :)
    • Generál Guba z Kolgujevu :)
      • No ne asi. :D I když tak trochu jak vystřižený z nějaké Bondovky. Nejdřív si hraje na armádního renegáta na pomezí amerického a ruského vlivu, aby cosi dokázal matičce Rusi, kde ho pod začínajícím vlivem glasnosti a perestrojky nepochopili a považovali spíš za relikt a pak i západnímu světu, kde ho moc nepochopili vůbec. A když mu teče do bot, tak si hraje s taktickýma střelama, aby vyvolal celosvětový konflikt.

        Jo jo, v zásadě za to provařený charakter, ale když ho člověk ve Flashpointu měl za úkol dopadnout, to rozhodování, zda mu z fleku poslat kulku do hlavy za všechnu tu hrůzu na Everonu a za padlé kamarády nebo ho poslušně předat velení, bylo silný. :D
        • Já ukradl Hinda a toho parchanta odpálil i s jeho UAZem :-D
      • Na toho jsem zapomněl!
    • Z těch novějších asi O'Dimm z datadisku pro Zaklínače (Přišel mi jako ďábelštější verze O. W. Granta z Dálnice 60) a vůdce kanibalů z Last of us. Ze starších asi Psychomantis z prvního MGS, dodnes si na ten jeho bossfight pamatuju.
      • kennyB
        K tomu z Last of Us se připojuju, solidní padouch *3*
    • za mě Handsome Jack
    • Vojta_Ilavsky
      Asi Joker, žádný doopravdy kvalitní videoherní badass záporáky neznám, možná ještě Deadpool, ale ten je taky spíš komiksovej než videoherní..
      Doporučíte někdo nějaký?
    • gaunter o'dimm a darth revan
    • Tilwaen
      Kane
  • TB vydal recenzi na homeworld desert of karak, ve skratce: pokud vas nezajima kampan, hru si v skirmishi moc neuzijete diky zoufale ai. ostava multiplayer, jenze hra ma jen 5 map, z toho jen 2 1v1, malo jednotek a chude herni mechaniky. pokud nemate pratele, je otazka jestli se kolem toho vytvori multiplayerova komunita.
    jinak grafika je hezka, a kampan pry v pohode.

    za mne osobne zklamani, cekal jsem vic
    • No ty nejzasadnejsi veci ktere si vychvaluje jsi vynechal ale nakonec rika ze to cely zabiji AI takze pokud nechcete hrat kampan nebo multiplayer a chcete to hlavne na singleplayerovy skirmishe tak mate smulu.
      • jako treba UI, vyuzivani terenniho prevyseni a kourove granaty. Neni to malo?
        • No vzhledem k tomu ze to jsou takovy docela zasadni strategicky veci tak by podle me neskodilo je u strategie zminit. Jestli to je malo nebo ne uz jako strateg amater uplne nezhodnotim. Ja do toho jdu hlavne kvuli pribehu a atmosfere.
          Navic napr. i Wolrd in Conflict i s timhle malem dokazala poskytnout uplne perfektni gameplay ktery dodnes miluju. MP ve world in conflict patril k tomu nejlepsimu co jsem mel moznost zkusit.
    • Tedy zklámaní a opět špatná RTS *16*

      Když v minulosti uměli dělat RTS, tak dnes to neumí? Pořád to samé. AI špatná, málo map, málo toho, SP špatný, MP nepodporuje všechny možnosti připojení. AI podvádí...

      Jako hráč jen kroutím hlavou. Když to šlo a dnes to nejde. To abych stále hrál RIse of nations hd, nebo sins of solar empire. Tam tohle co jsi napsal funguje. Nevím proč ale funguje.
      • homeworld 2 taky v zakladu nebyl nic moc, jenze to bylo kdysi. jinak co jsem ted koukal je venku verze komplex modu pro remaster homeworldu, takze to je asi lepsi volba

        jinak co je to rise of nations, neni to nahodou webovka?
        • ten mód nemám rád. Sice to hodně upraví ale hra nebyla pro tohle udělána. Je to poté dost složitejší a stejně to skřípe. Něco jako nějaký mod pro skyrim, kde tě poté někdo sundal na ránu.

          rise of nations:
          http://store.steampowered.com/app/287450/

          Je to RTS pro PC. Skvělá hra a i ta extender verze se povedla. Lehce vylepšili grafiku a aby to jelo na nových os. Obsahuje i datadisk. Ne dlc. Datadisk.
          Hlavně tam je všeho dost. Různé SP kampaně, map je hodně, nastavení ai? Tam toho je. Od slabé po hodně dobrou a dokonce lze nastavit, co má dělat. Více útočit, nebo obchodovat atd. Lze omezit technický pokrok a tedy hraješ dobu kterou chceš. Atomovky, lze použít omezeně. Každý národ má svoje bonusy. Je tam hodně možností jak vyhrát.
          Máš tam i formace atd. Co je ale jiné, jsou základny. U klasiké rts máš jednu. Zde máš města a okolo lze stavět budovy. Tedy máš poté řeba možnost mít 10 základen = je obtížnější něco dobýt a boje jsou delší a složitejší. Dnes ale neznám lepší RTS. Snad starcraft 2.
    • Co nebo kdo to je TB?
      • Asi myslí Total Biscuit. Youtube recenzent her se spoustou fanoušků. Víc ti o něm neřeknu, protože youtubery znám jen z doslechu.
        • jakubc
          No jenže TB se od většiny Youtuberů zásadně liší, je to spíš klasický herní recenzent, který využívá Youtube, není to ukřičená attention-whore jako Letsplayeři. Jeho názor rozhodně není zákon, ale váhu klasické recenze to má.
        • Jo tenhle, tak toho neznám. Já jen, že to od kolegy vyznělo jakože když Total biscuit řekl..., tak abychom se podle něj zařídili.
  • Tak přece jsme se dočkali ....

    "OMIKRON: THE NOMAD SOUL" zdarma https://store.eu.square-enix.com/emea_europe/
  • Johnny

    Obrazem: Desítka gameplay screenů v rozlišení 4k z PC verze Dragon's Dogma: Dark Arisen.

    Fuj teda dělat takhle detailní snímky z tak lowpixelový hry :-/
  • jindra.veliky

    notebook

    byl by tento notebook vhodny na prilezitostne hrani na cestach? Jednalo by se o hry vydane max v roce 2007/2008 a jinak hlavne starsi klasiky z gog.com

    http://www.czc.cz/lenovo-ideapad-300-14ibr-cerna_8/180714/produkt
    • Tak mne se na podobnem notebooku za 10k sekala i pixel skakacka Thomas Was Alone, takze bud zvysit rozpocet nebo radeji koupit poradny tablet *2*
    • Tilwaen
      Na starší hry asi v pohodě.
    • Pokud mas rad nenarocny pixelaty hry tak proc ne...
    • vyber si nieco bez nvidie, len intel+igpu, popripade amd APU. prve co ti odide v notebooku, bude ta grafika
  • Lukyz

    Shadow Moses Remake

    Fanoušek vytvořil (fiktivní) trailer na remake Metal Gear Solid *4*
  • Jen pro info proc se sem porad dava Britsky zebricek prodejnosti ?
    • Protože bleskař nic jinýho neumí najít a byla by to práce.
      • Jack1947
        Nebo tu není žádný nebo se nevede žádný žebříček prodejnosti v čr? *7* "dovedu si tebe představitjako bleskaře HW, HW NVIDIA -INTEl - a hry ? ugh ty si snad vygooglí každý sám mám pravdu vid?" *7* *3*

        Třeba se pletu a byl bys lepším bleskařem hmm...
        • meh

          Lepší než Braveman, který beze slova opustil komunitu hodnoceni-her a šel za vůní peněz? No dovol, lepší než akutální bleskař být nikdo nemůže.:D
          • Opustil?

            https://www.linkedin.com/in/cestr

            BTW má už každý z redakce pojištění?
          • Jack1947
            B*tch pls *7*
    • A proč ne?
      • Protoze treba ja ziju v česku jako asi vetsina lidi tady ? :)
        • ringmancz
          tak řekni až takovej žebříček bude i u nás
      • homeles8
        ono to někoho zajímá?
  • Diky vsem za doporuceni primarne pribehovych her, nektere jsem uz hral, ale spoustu z nich jeste ne. Urcite zkusim Sherlock: Crimes amd Punishments, The Old City Leviathan, The Park a Homesick mezi prvnima.

    Vcera jsem dohral Oxenfree. Trvalo to cca 5 hodin a byla to pecka ! Mam hned chut si to zahrat znovu, protoze je mozne ovlivnit osudy ostatnich kamaradu a vsechno mi nevyslo tak, jak bych si predstavoval. Nekdo tu namital, ze je to ciste pribehovka bez znovuhratelnosti. Urcite to tak neni, behem celeho hrani si na vas ostatni delaji nazor a ten take urcuje jak to nakonec dopadne, za finale rozhodne palec nahoru a to shrnuti bylo super.
    • Ještě Penumbra nebyla zmíněna.

      Jinak Oxenfree mám ve wishlistu, ale nechce se mi dávat 20$ když je to jen taková jednohubka.
  • MidnighT91

    Baterie VR zařízení Hololens vydrží nabitá 2,5 - 5 hodin.

    Hololens přece nejsou VR není to náhodou AR (augmentovaná realita)... Nevím to jistě ptám se. Tedy alespoň mi to tak z těch pár videí připadalo...
    • Jack1947
      Je to pomalu ta samá šaškárna (tedy větší využití u her na bodě mrazu *3* ) o to větší je zklamání z nevýdrže lol. *7*
      • Neni to to same. Hololens ma byt AR a maji promitat obraz do tveho okoli (v ramci tech bryli). Proto taky maji byt mobilni a mit nejake baterky, protoze se nepredpoklada, ze budes sedet na zadku u hry.
        • Ani na něj nereaguj, stejně nemá kapacitu k tomu, aby to pochopil :D
        • Jack1947
          Vždyt já vím... *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit