Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ucho

    Humble Store - Double Fine

    Na Humble Storu je celkem fajn akce na Double Fine hry.
    Když koupíte 5 her, sleva 90 %.

    Takže:
    Broken Age €2,30
    Grim Fandango Remastered €1,40
    Massive Chalice €2,00
    Hack 'n' Slash + Soundtrack €1,25
    Psychonauts €1,00
  • drakensang nebyl spatnej, ale casem me utahal a koukam ma i cestinu
    • Ta čeština je jedna z nejlepších, doplněná o spoustu informací ze světa Swarzen Auge, je za ní pěkných pár let práce.
    • Dobrá hra, ale hratelnost postupem upadá do stereotypu, volba rozhodnutí se ztrácí a u trpaslíků mě to přestalo bavit..
    • co je na nem prosimte lepsi než na jakykoliv jiny hre ? to je xta koipie wowka jeste ve starsny grafice a pay to win.
      • victor

        SchwarzeAuge .... podle mne asi nejlépe převedený svět do klasického RPG singleplayeru mezi PC hrami

        Snad jediná hra u které jsem popadl manuál a fakt s chutí pročítal místo toho abych začal hned hrát .....Japonci , němci a pak daleko všechno anglosasské ...pokud jde o vyprávění příběhu ;)
      • mluvim o singlu

        http://games.tiscali.cz/recenze/drakensang-the-dark-eye-recenze-49700

        ale hral jsem to v originale, respektive anglictine (tusim je to nemecka hra), a bylo to dost ukecany
  • homeles8

    Ještě RPG

    Za dobrý hry děkuju, ještě potřebuju RPG typu Divinity: Original Sin, nebo Pillars of Eternity, klidně starší, ale takovýhle isometrický a aby byla čeština. U těch dvou čekám na češtinu. Víte někdo nějaký?
    • Age of Decadence a UnderRail - obě jen v EN, ale stojí za to. Taky mi není po chuti plácat se v RPGčkách v EN a překládat každé páté slovo), ale u těhle dvou her se to vyplatí.
    • Planescape Torment, Baldur s Gate2, Arcanum(steamfantasy), Temple of elemental Evil(kratka zalezitost, a to nastve), Neverwinter Nights 2 s datadiskami!, Icewind dale1+2(take akcnejsie, ako dnesne hry, ale dvojka ma par prekvapivych puzzlov), Drakensang 2 a 1 - je to sranda, ale odporucam hrat najprv dvojku a potom jednotku
    • Draken69CZ

      Inquisitor

      http://inquisitor.cz/
      • homeles8
        paráda, až dohraju oba baldury a Divinity s Pillars, tak je na řadě Inkvizitor. Díky moc! *14*
    • WhySoSad
      Na Divinity už je čeština a hodně kvalitní ! ;) Takže jestli čekáš jen kvůli tomu, tak už nemusíš.
      • homeles8
        tak to já čekám ještě rovnou na EE a tam ještě neni doladěná. :-)
        • Arcanum?
          • homeles8
            třeba na to Baldurs Gate neni čeština?
            • homeles8
              Právě jsem si koupil 1 i 2,takže než to dohraju, tak snad už budou češtiny na obě nový hry hotový, takže snad paráda. Díky všem za rady i za pomoc :-)
            • BG 2 je dobra ale jednička je nic moc. taháš se po prázdnejch mapách a kidlíš všelijakou havěť
              lepší je icewind dale 1 z datačem
            • homeles8
              jo, taky to nevypadá zle, díky, moc, ale právě jsem se dozvěděl, že na Baldurs Gate je čeština a já to nikdy nehrál, tak si to zahraju :-)
            • rage of mages ... *7*
            • skus rage of mage 1 nebo 2 *14* *1* mix rpg a strategie
          • homeles8
            jo, vypadá to dobře *4* Akorát teda ještě dodám, aby to bylo fantasy, ne postapo :))
            • Pethulla
              Tak zrovna Arcanum není žádné postapo. To je fantasy do kterého vtrhla průmyslová revoluce.
  • MickeyMutant

    Dragon's Dogma

    Jenda Doskočil (vystupující v poslední době pod nickem "Redakce") už je zase první! Zatímco recenzenští lazaři z Games, Hrej nebo Bonuswebu nejspíš stále honí draka a smolí svoje první pokusné elaboráty, nejrychlejší český herní manažing direktor neotálel a bleskově vypustil skoro čtyři roky starou Xboxovou recenzi. Z května 2012. Gratulace!
    • Tilwaen
      #maknoutsi
    • tak to je fail
    • Tak to je komedie :)
  • Vogon

    Dark Souls - Ten výborný pocit, když po stovkách nahraných hodin najdete novou mechaniku.

    Právě jsem zjistil že v Dark Souls jde udělat kotoul během něhož se otočíte. Uděláte ho tak, že se locknete na nepřítele, a když chcete udělat kotoul, tak zároveň s B/kolečkem zmáčknete pravou páčku. Super na backstaby v pvp.
    http://cdn.makeagif.com/media/1-16-2016/pCNCpb.gif
    • Lukass
      To je hra z roku 2005?
      • Ma to grafiku jak Gothic 3 a to jak se postava zastavuje mezi jednotlivyma uderama je naprosto k bliti.
      • Draken69CZ
        Rok není podstatný důležitější je že tady, a nejen tady, to dostalo absolutní hodnocení *3*
      • Lukass, ty jsi ten slavný hater z televize? viz https://imgur.com/QVCLyLM
        • Nejen to, ale také je Lukášek velkej bitkař, kterej vyhrožuje Olejníkovi, že mu rozbije držku při brněnským Fight Clubu a nepřekvapivě to zůstalo jen u slov. Je to hrdina, kterého celé osazenstvo games obdivuje (podobně jako jeho kolegu z práce).

          http://diskuse.tiscali.cz/games/clanek/fight-club-250-brnensky-special-268359/?page=5
    • Ten klobouk *8* totální facepalm *1*
  • homeles8

    Dobrá hra

    Poraďte mi nějakou dobrou hru :)
    • Johnny
      nic nemá na Elite Dangerous, nahráno nyní 419 hodin a stále baví :)
    • Mart9
      Tomb Raider 2013 (nový jsem nehrál) nebo Wolfenstein New Order. Pokud ti tady někdo nabízí retro hry, tak můžu doporučit SWAT 4, pořád super hra. A pokud bys byl na sport, nejnovější NHL, FIFA jsou super a Dirt Rally.
      • homeles8
        Dirt Rally už mám 70 hodin, hraju docela pravidelně :-) Jinak mám fifu 15, má cenu kupovat 16? A Wolf je pro mě taková legenda, i kdž je to nový, ale asi si ho dám znovu, jak jsi mi ho připomněl, mám na něj chuť :-)
        • Mart9
          Jestli máš FIFU 15, 16 nekupuj.
    • homeles8

      Paráda

      Paráda, díky všem. Po 17 letech jsem si zahrál solitaire :-) Half-Life jsem dohrál nedávno. Flatout 2 paráda, taky jsem to žral. Na zbytek kouknu zejtra, jinak ten system shock 2, o tom vidim psát častěji, asi si to zahraju.
      • snorgrind
        pokud nejses hejtr cehokoli z asie jak tomu dost casto v CR byva tak zkus legend of heroes: trails in sky
        • homeles8
          Nejsem, doma mám skoro všechno z asie, dokonce i obě kytary jsou z asie :)) A sedmistrunka je dokonce přímo Japonská značka. Jsem akorát ''hejtr'' všech lidí, protože jsou zlý. Jinak na hru se podívám, díky moc.
    • Tak třeba Symphony of the Night
    • Dark Souls, Dear Esther, FTL, XCOM, Starseed Pilgrim, Limbo, Nidhogg, Broforce, Hotline Miami, Proteus, Okami, Shadow Of the Collossus, Thief, Deus Ex, System Shock, Bioshock, Dark Forces, Call Of Juarez, Republic Comando, Elite, Flatout 2, Fallout 1—2. GO!
      • A—Kerbal Space Program(!)
    • SalemCZ
      Solitaire?
    • Žabí zlomky
    • Vogon
      Tharsis
    • dragons dogma
    • Half Life
    • system shock 2
  • krabicovka Residen Evil Origins na xbox 360 na ceskem trhu ?

    Ahoj, za tyden vychazi Resident Origins a na netu jsou zatim k nalezeni moznosti predobjednavky jen pc verze a next gen verze.... myslite ze ta hra vyjde krabicove jen pro old gen konzole ?
    • ZvacA
      Krabicově bude Origins jen pro PC, PS4 a Xbox one, pro staré konzole se tenhle balík zdá se nechystá. Resident evil 0 HD byl měl však být na staré konzole přístupný digitálně. A stejnou cestou by se ještě mohl dát sehnat i Remaster prvního dílu.
    • * i pro old gen konzole ... ?
  • jakubc
    Tak jsem se dnes rozhodl, že DD přecijen koupím, za 500 mi to přišlo prostě příliš lákavé... Tak to jdu koupit a už 649, tak si říkám, že si to ještě rozmyslím... Teď jsem se teda rozhodl, že těch 649 dám, tak už se přihlásím do obchodu, najdu si DD a už 729... Věřit na osud, tak si začnu myslet, že bych si to neměl radši ani kupovat.

    EDIT: Tak od hry jsem nečekal zrovna málo, ale už v prvních pár hodinách zjišťuju, že je to přesně něco pro mě, na té hře je parádní snad úplně všechno.
    • Vogon
      V JRC krabice za 540 kč, na steamu trvale 30 euro.
      • jakubc
        30 Euro je pořád víc a krabičku nechci, protože si nejsem jistý, že to jde pak instalovat čistě online (nemám mechaniku). No nakonec jsem to vzal, takže jsem zvědavý, to přirovnání k Monster Hunterovi mě přesvědčilo asi nejvíc, vždy jsem si ho chtěl zahrát.
        • Vogon
          Krabičku na PC už jsem nekupoval dlouho, ale neměl by tam být klíč na Steam?
          • jakubc
            Asi měl, ale já si matně vybavuju, že u některých her se při první instalaci médium použít musí/muselo, než se to zaregistrovalo na Steam, ale nemusí to být pravda.
            • Nebo za 200 pořídit ještě externí mechaniku :)
  • Vogon

    Dragon'S Dogma módy

    Už se začínají objevovat první módy. ENB, vyšší textury, přebarvené brnění, původní title song, apod.
    Více na DD nexusu - http://www.nexusmods.com/dragonsdogma/?
    nebo na tomhle subredditu - https://www.reddit.com/r/dragonsdogmods

    Pro fanoušky Berserka existuje i mód, který nahradí úvodní písničku písničkou Forces z Berserka(https://www.youtube.com/watch?v=NkYYYew8CUI), s licencovaným brněním z konzolové verze to ale vypadá prozatím bledě, ve hře jsou stále jejich staty, ale chybí tam modely.
  • Rozhoduju se jestli Dragons Dogma koupit nebo ne, jsem na vážkách. Hraje to někdo? Nevím, rád bych si zahrál nějaké rpg, uvažuju taky o Falloutu 4. Zaklínače nechci. Dragon Age by se mi taky líbilo ale nelíbí se mi jak je tam každej druhej teplej...
    Co byste mi poradili? *9*
    • x_ander
      Jdi do toho, je to parádní RPG. Hrál jsem to teda na PS3, ale nemyslím si, že by PC verze měla být horší. Ten respawn tam sice je, ale dá se to zvládnout, a to procházení stejných území tam sice je taky, ale otravuje to jenom na začátku - později budeš mít dost šutrů pro cestování, které si naházíš po mapě a tohle odpadne. Ale je fakt, že ten debilní kaňon s harpyjema jsem procházel minimálně 20x.
    • Vogon
      Dragon's Dogma jmenovaným hrám není moc podobná. Nejvíc se podobá Monster Hunterovi, takže pokud chceš Monster Huntera v otevřeném světě tak tě to uspokojí. Normálně bych ti řekl, ať tu hru vyzkoušíš, a když tě nebude bavit tak ať dáš refund, ale DD je s časem lepší a lepší. Doporučuji se spíše podívat se na nějaké youtube videa, nebo si přečíst nějaké recenze, ty ti určitě poví více než zdejší diskuze.
    • Jdi do toho. Hra s velkým H. Hodí tě to nejlépe zpracovaného, otevřeného západního světa a řekne ti to hraj si, pokud tohle akceptuješ a nepotřebuješ, aby tě někdo vedl od linearního questu ke cutscéně, tak se ti to bude líbít. Skvělé RPG mechaniky, fantastický combat, hudba, atmosféra.
    • DD dá super atmosféru, dobrej souboják z velkejma monstrama, zajimavé levelování postavy, ale taky poustu generickejch ukolu a příněh kterej mě osobně neudržel při hře. záleží co od toho čekáš
      • Vogon
        Asi tak, příběh začne být dobrý až poté co ta hra skončí, je tam jeden z nejoriginálnějších a nejpřekvapivějších zvratů, co jsem ve hrách viděl.
      • Odrazuje mne že se musíš neustále vracet a respawn nepřátel, je to opravdu tak otravné jak se říká?
        • je fakt že respawn tam je ale to mě osobně nevadilo sem tam si sejmout kyklopa navíc nebo lootnout si nějaky harpye neuškodí padaj z nich itemy pro upgrade gearu ale to chození sem a tam je vážně výdrb zvlášt když nehraješ stridera kterej má nejvíc staminy. Dá se ale za 2000g ( což není žádná šílená častka protože armor sety stojí klidně 800 000+ goldu) ferrystone kterej tě portne do města + se dá najít pár port crystalu ktery položíš na zem a pak sem tim ferrystonem mužeš k němu zase portnout s tím že ten port crystal jde kdykoliv zase vzít a dát jinam. myslím že jich je ve hře cca 13
    • ucho
      já bych ti poradil to, že tohle by sis měl rozhodnout sám. každému se líbí něco jiného. jestli se nedokážeš rozhodnout, co chceš hrát a co ne, a co ti stojí za jaké peníze, tak si kup raději prasátko a ty peníze dej do něj. použiješ je až potom, co budeš vědět, co si za ně chceš koupit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit