Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Novinky ze hry The Division: Grafické nastavení PC verze, rozdíl mezi nízkými a vysokými detaily, hra neobsahuje hlavní menu, užijete si ji i v singleplayeru, betaverze trvající do 31. ledna na Xbox One od 28. 1. / na PC a PS4 od 29. 1.

    to bude konkurovat se Zaklínačem o první místo v historii downgradu.
    • Lukass
      No ale Zaklinac vypadal i po downgradu slusne, tohle je nechutna mazla patlanina.
      Textury sou i na ultra nechutne rozmazany, co to proboha je?
      • Division je naprostý hnus, to co předváděli byla uplně jiná hra. Pokud je to ukázka z konzole, kde to poběží 60fps, ok, jinak nechápu co to má být jako *1*
    • Například watch dogs na tom bylo mnohem hůř než witcher.
      • Sem si take myslel ale kdyz to srovnani projdu zpetne tak me prijde ze zaklinac to mel horsi
  • Novinky ze hry The Division: Grafické nastavení PC verze, rozdíl mezi nízkými a vysokými detaily, hra neobsahuje hlavní menu, užijete si ji i v singleplayeru, betaverze trvající do 31. ledna na Xbox One od 28. 1. / na PC a PS4 od 29. 1.

    Jsem jedinej komu pripada ze to na low vypada lip?
    • to zase jako ne, na ultra když se vypne ta mlha, tak to bude poměrně pěkné, ale i tak to není žádný zázrak.
  • Novinky ze hry The Division: Grafické nastavení PC verze, rozdíl mezi nízkými a vysokými detaily, hra neobsahuje hlavní menu, užijete si ji i v singleplayeru, betaverze trvající do 31. ledna na Xbox One od 28. 1. / na PC a PS4 od 29. 1.

    btw: http://www.gamespot.com/videos/gs-news-update-the-division-will-not-include-brook/2300-6428989/
  • Dotaz na odpovedne. Uz nekolikaty mesic mam na mobilnich zarizenich problem s pridavanim prispevku, ktere bud jako anonym pridat nelze, nebo pouze pokazde pod jinym jmenem. Stejne tak se neda prihlasit ke svemu uctu, stranka se po odeslani udaju vzdy jen aktualizuje a neprihlasi
  • Zdravim osazenstvo. Potreboval bych radu nebo doporuceni.

    Shanim se po nejake hre, ktera klade spis nez na hratelnost duraz na pribeh a vypraveni, neco ve stylu Gone Home, Dear Esther, Oxenfree, Life is Strange. Nevite o necem podobnem ? Telltale serie me nezaujali, ale budu rad za jakykoliv jiny doporuceni, klidne i ze starsich kousku.
    • The Beginner's Guide
    • Vogon
      Contradiction
    • Tilwaen
      Osobně jsem je nehrála, ale krom výše zmíněných mě napadly třeba ještě Beyond Two Souls, The Order 1886, Alan Wake.
    • urcite Ethan Carter, a posledni Sherlock treba, Homesick (ale to neoceni kazdy).
    • Amnesia, Soma, Cat Lady, Deadlight, Papers, please
      • Her Story, Stasis
    • solomon.short
      mne se hrozne libilo Vanishing of Ethan Carter, takze za sebe vrele doporucuji
    • Her story
    • The Park, The Old City Leviathan, The Stanley Parable, co mě tak napadlo při pohledu do knihovny... všechny tři jsou skvělý, i když každá jiným způsobem
      • Park mam na seznamu, vidis to :) Stanley Parable mam "dohrano", bavilo moc. TOCL mrknu a zkusim, diky za tipy :)
    • Předpokládám, že jen na PC? V tom případě bych ti určitě doporučil starší Fahrenheit
      • Diky za tip, Fahrenheit uz mam za sebou a byla to pecka :) kez by tak byl nejaky moderni ekvivalent...
    • edit: shodu podmetu s prisudkem jsem si uz k zopakovani doporucil sam ;)
  • jakubc

    Pawni

    Potřeboval bych vysvětlit pawny a jejich itemy - co se stane, když dám najatému pawnovi nějaké vybavení, třeba zbraň? Dočetl jsem se, že je to permanentní dar původnímu majiteli, ale zároveň taky to, že dary lze dávat jen jednou a to, když pawna propouštíte, takže mi to nedává moc smysl. Mohl by mi to někdo znalý vysvětlit? Díky
    • Mám to tedy na PS3, ale mělo by to být stejný.

      Když mu dáš vybavení (zbraň, zbroj, oblečení, helma), tak zůstává majiteli pawna.

      Když mu dáš itemy (lektvary, materiály, lucerny, atp.) po propuštění pawna se ti vrátí do úschovy v hostinci.

      Když pawna propouštíš, můžeš mu spolu s hodnocením dát item jako poděkování za služby.
      • jakubc
        Díky, někdo jiný mi zase tvrdí, že najatým pawnům dát vybavení vůbec nemůžu... budu to muset holt zkusit. :-)
        • Pawnům můžeš dát vybavení, a to jejich staré zmizí (nemůžeš si ho tedy vzít na prodej třeba). Pak vylepšit vybavení - těmi až 3 hvězdičkami - můžeš jen to co jim dáš ty, ne to jejich vlastní myslím.
          Po propuštění jsem jim nastřádané věci sebral předem, ale pokud se objeví v depositu (skladiště v hospodě - ale přístup k němu máš u kteréhokoliv obchodníka), tak to je novinka i pro mě super :-).
  • Lukyz

    Haters.cz

    Nepřijde vám, že by se dle "diskusí" z poslední doby měla stránka přejmenovat spíš na Haters.cz?
    Slavnej IT support na nějaký moderování prdí, stejně jako redakce, který je to tady zřejmě celý u zádele.

    Je to strašná škoda, jelikož když se zadaří a sejde se tu pár slušných lidí a občas se přidá i někdo z redakce, lze si tady dost slušně pokecat, vyslechnout si i jinej pohled na věc.

    Opravdu ta reklama dělá tolik navíc, že vám stojí za to neudělat diskuse pouze pro registrované, přidat třebas dobrovolné moderátory z řad čtenářů a namísto budování jakési komunity, tady nechat rozrůstat tuhle žumpu, která je tady 9 dní z 10 *9*
      • Lukyz
        Souhlas, ale nechat věci tak jak jsou, protože "někdo se má i hůř" mi taky nepřijde jako ideální pohled na věc. Chtěl jsem tady jen rozvést debatu, zda můžeme udělat něco pro to, abychom se tady měli o trochu lépe. *4*
        • Inquisitor
          Jasně, ale co můžeš dělat? Věnovat se jenom "normálním" diskuzím, ignorovat trolly apod. jinak s tim asi nic neuděláš. Takový tady budou pořád i kdyby si se rozkrájel.
          • Morraw
            No tady nejde o řešení zbavit se všech trollů a jim podobných. Ale částečně by to diskuse zkultivovalo. Myslím, že to šlo někdy vidět na diskuzích, kde mohli psát jen registrovaní. Jasně, že ti nejprovařenější pošuci si udělají účty, ale je jednodušší takové lidi identifikovat, mazat a ignorovat.
            Já se třeba snažím na trolly a anonymy nereagovat, ale mnoho lidí to tak nemá a rozpoutává se často furt ten samý flame (pc vs konzole, hardware, zaklínač vs dark souls vs rpg atd...)
            • Inquisitor
              Určitě by to velkou část odradilo, ono pořád dokola si zakládat nový účty by bavilo jenom ty největší vytrvalce. No muselo by se to prubnout co by to udělalo.
    • ales.smutny
      Ahoj,
      IT support ani redakce na moderování neprdí. Jen za víkend prošlo moderací (čti - bylo smazáno) několik desítek až stovek "příspěvků." Věř mi, že kdyby diskuse nikdo nemoderoval, vypadaly by úplně jinak.

      Chápu, že ti vadí obecně negativní, remcající příspěvky, ale support ani my prostě nemůžeme mazat příspěvky jen proto, že kolidují s našimi nebo většinovými názory. Jistě, okatě provokativní končí smazáním, ale jak poznáš kde někdo provokuje a kde si prostě myslí, že hra XY je špatná?

      A my prostě nemůžeme lidi donutit, aby se bavili konstruktivně. Moderátoři mohou "chránit" ty, kteří se konstruktivně a k věci baví a mažou urážky a napadání, které se často objevuje - a také to dělají. Ale není v jejich silách přimět lidi, aby byli pozitivní a konstruktivní.

      Diskuse pro registrované je samozřejmě eventualita, ale z předchozích zkušeností to prakticky ničemu nepomáhá, protože stejný poměr trollů a provokatérů oproti diskutujícím najdeš u registrovaných i anonymů.

      Opravdu mi věř, že moderátoři se snaží jak to jen jde, ale chovat se diskutující skutečně naučit nemohou. To prostě musí "komunita" sama. Sprosťárny, urážky, offtopicy a spam zlikvidujeme, ale nemůžeme přimět lidi, aby nereagovali na provokace, možné trolly, hatery apod. A když se někdo s někým chce bavit k věci, nijak mu v tom přece nebráníme.
      • Chim
        Povinná registrace, permanentní bany a registrace nového účtu jen na základě např. mobilního čísla.
        A problém s úrovní diskusí by byl vyřešen. Jen se musí chtít.
        • Jack1947
          Nechceš rovnou IDNES jenže to by ses musdel prokázat občankou a to by byl už třeba problém jejé. *3*
        • To mobilní číslo vůbec není špatnej nápad.
          • Tilwaen
            Mobilní číslo je špatný nápad. Sice by vyfiltrovalo valnou většinu trollů, ale absolutně není důvod ho zadávat u registrace, pokud se nejedná o dvoukrokovou autentizaci. To už rovnou můžeme zavést systém jako na iDnesu, kde po tobě chtějí adresu, na kterou ti teprve dojde potvrzovací dopis.
            • Prave, navic zpracovani tehle informaci je z pohledu legislativy problematicke a tedy nakladne. Email pro psani prispevku je bohate dostacujici. Sice si kazdy muze vytvorit libovolne mnozstvi novych, ale je to porad nesrovnatelne delsi proces nez nekoho zabanovat.
            • ucho
              stačí si vynutit přihlášení přes mojeID, řada zdejších návštěvníků ho má a tou dvoukrokovou autentizací prošla (nebo vlastně tříkrokovou). a v rámci propagace mojeID by se redakce mohla dohodnout i na nějakém bonusu pro sebe.
              a nepsal někdo na netu, že na iDnesu chtějí poslat okopírovanou občanku?
            • Chim
              Tomu nerozumím, jak to myslíš? Jinak myslel jsem to nějak tak, jak popisuje Dworkin.
            • Nevím, co si přesně představuješ pod dvoukrokovou autentizací, ale já měl na mysli, že na to číslo přijde při registraci účtu unikátní SMS a kód z ní se bude muset vyplnit do registračního formuláře. Tím se spáruje účet s číslem.
      • No nic proti, ale diskuze vypadaji jako nejaky pokec na IRC, protoze proste neni potreba registrace. Snad jakekoli forum ma kvuli tomu lepsi uroven nez tyhle diskuze. Neni potreba pridavat registraci pro vstup do diskuze, jen pro pridani prispevku.
      • Morraw
        Souhlasím, že o úroveň diskuse by se měli postarat částečně i sami diskutující. ale z komunity plné anonymů nikdy dobrá komunita nevznikne.
        Povinné registrace problém nevyřeší, ale podle mě to je pozitivní krok směrem k lepším diskuzím, což by přivítali všichni slušní a registrovaní diskutující.
        • ZvacA
          Nejsem si jistý, kde se stále bere ta představa, že za povinnými registracemi se má skrývat někdo víc slušnější a vyzrálejší, když je to o lidech. Lze si tu povšimnout, že k něčemu slušnějšímu a na úrovni se to tu moc nemá do chvíle, dokud to zase někomu osobně víc nepřijde vhod, ať už registrovaný je nebo není. Podobných příkladů je hodně, ale když si vezmeme třeba v jaké režii se tu s oblibou a zápelem registrovnaých i anonymních vždy vedou diskuse třeba u takových témat na Call of duty.... Aby se ta snaha po spravedlnosti pro slušnou diskusi, povídání si o hře a zejména respektování těch, kdo tu a tu hru hrají, v tomto volání po "zlepšení diskusí" pohledala.
        • Lukyz
          Povinná registrace není samozřejmě všelék, ale třeba by šlo o nějaký posun.
          Zkuste pro to aspoň něco udělat, něco vymyslet a trochu zaexperimentovat. Určitě je to na delší debatu, ale co třeba moderátoři z řad čtenářů? Možnost posílat PM, mazání / bany příspěvků u registrovaných uživ. se musí zdůvodit. atd. atd.

          Díky alespoň za přečtení a úvahu, určitě je tady spousta lidí, kteří by to taky ocenili.
  • Nvidia GeForce GTX 970 je nejpopulárnější grafickou kartou počítačových hráčů, prozradil STEAM.

    U AMD se uvádí Radeon series komplet celá řada lol
    • dnes se konečně s klidem vyspíš, LV...
  • Nevíte něco o pokračování Borderlands?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit