Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • STEAM odhalil nové screeny a minimální požadavky pro akční RPG ELEX, který má pod palcem Piranha Bytes a Nordic Game (Gothic).

    Konečně pecka od Piraní. Ale proč post apo scifi - fantasy? Tohle mixování žánrů je otřesné. Kdyby radši udělali normální evropské fantasy RPG.
    • Lukyz
      I když jsem taky trochu skeptik, tak jsme rád, že zkouší něco nového a rozhodně originálnějšího než piráty, kteří se podle mě moc nepovedli. Vlastní IP i lore bez nějakých zažitých předloh, tak se snad trochu vyřádí *4*
    • ale no, aspoň nějakej progres... máš celou sérii Gothic, celou sérii Risen, nemůže to bejt furt to samý dokola :)
  • Jack1947

    Just cause 3

    Hlavně nepište na Steam forum že vám nejede hra, když nesplnujete minimální požadavky *1*
    • Prestan uz otravovat, rodice ti koupi Just Cause a ty si myslis ze objevils svet. Ses trapak.
    • nemas si zamykat jadra na procesoru, pak bys je treba splnoval *1*
      • Jack1947
        Nemám vědět o tom že mám CPU se zamklými jádry... *1* *2* *15*

        Dobré... ale už dost. *4*
    • Zajímavé příhody se ti teda dějí *1*
      • Jack1947
        Přitom to bylo jak jsem psal celé to je jen o volné ram = Denuvo předražená ochrana k ničemu.
        • Většina problému jsou blbosti viz základní hláška z IT crowd :)
  • MARTASLJ19

    Ubisoft odhalil minimální a doporučené požadavky Far Cry Primal. Minimem je Intel i3-550 / AMD Phenom II X4 955, 4 GB RAM, GeForce GTX 460 GB (1GB VRAM) / AMD Radeon HD 5770 (1GB VRAM), 20 GB HDD.

    Keďže sa hra odohráva na slovensku, tak aj HW požiadavky sú na úrovni chudobného Slováka, aby to tu spustil každý žobrák *1*
    • Jack1947
      I takto nerozjedu mám jen 960t :-/ *15* *15* *1* *1* *2*
    • No to teda, zajimave jak donedavna ve vsech hrach bylo v minimalnich pozadavcich HW posledni generace a tu najednou ze staci i 5 let stary :D
      • Stejně nemá cenu kontrolovat ty požadavky. *1*
        Já rozjel na i3 3110m a AMD Radeon HD8670m Dying Light, Watch Dogs, Mad Maxe, MGSV a mohl bych pokračkovat... *1*
        • Draken69CZ
          Ano i na 20 let starém PC jde "rozjet" Win 10, otázka zní jde na něm používat?
    • snad ty, so svojou logikou nebudes robit na lepsom poste, ako otvaranie zavor v krytej garazi *7*
  • cumpi3

    FAR CRY: PRIMAL

    Minimální nároky:Operační systém (64 bit): Windows 7, Windows 8.1, Windows 10
    Procesor: Intel Core i3-550, nebo AMD Phenom II X4 955
    Operační paměť: 4 GB
    Grafická karta: NVIDIA GeForce GTX 460 (1GB VRAM), nebo MD Radeon HD 5770 (1GB VRAM)
    Místo na disku: 20 GB
    Doporučená sestava:Operační systém (64 bit): Windows 7, Windows 8.1, Windows 10
    Procesor: Intel Core i7-2600K, nebo AMD FX-8350
    Operační paměť: 8 GB
    Grafická karta: NVIDIA GeForce GTX 780, nebo AMD Radeon R9 280X
    Místo na disku: 20 GB
    • Jo, to na přeskinované Far Cry 3 sedí.
  • nevíte jestli je šance na tu PC verzi Tekkena 7? https://twitter.com/Harada_TEKKEN/status/420077272490446848
  • Corvus

    Crew web hacknutý Turkem! ŠOK!

    Úplně off-topic, ale spousta lidí co hraje hry, kupuje komiksy. Dnes ráno jsem rozkliknul web Crew (komiksový vydavatel) a nestačil jsem se divit. Turecká skupina Cyber Close hacknula jejich webovky a vysmála se adminovi. To je poprvé, co něco podobného vidím na vlastní oči. Jestli se vydají po stopě, tak jsem v řiti, anžto moje ségra žije už deset let v Ankaře :D Ale ona to nebyla! ! ! *1*

    Mínuska do mě, borci! Ukažte jací jste tvrďáci.
    • Jak říkáš, úplně off-topic. Takže máš ho tam.
    • A to všechno proto, abys nám oznámil, že tvoje sestra žije dlouhodobě v zahraničí?
    • Dobrý. Dal jsem ti mínus za ty zbytečný kecy o mínusu. howgh
  • Lukyz

    Humble Bundle - Tom Clancy's

    Právě začal nový Humble Bundle.
    Bohužel, všechno na Uplay *6*
    • Nový v uvozovkách, tohle už jednou bylo.
      • Poslední dobou docela často opakují starší akce
    • Původně jsem chtěl dát těch 9 USD , ale s Uplay se spokojím s dolarovkou :/
      • Ani dolar!
  • Vogon

    Obrázky prostředí z originální verze FFIX dokazují, že hra vůbec nezestárla

    Nahoře čtyři obrázky z originální hry, pod tím jeden z emulátoru, a pak je tam celá galerie obrázků ve vysokém rozlišení, které se do hry nedostaly kvůli slabému hw. Ke konci jsou art worky.
    http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=551612
  • Vogon

    Shrnutí roku 2015 ve videohrách od SuperBunnyHopa

    https://www.youtube.com/watch?v=YeP-kUKxwP8&feature=youtu.be&a
  • Netflix v ČR

    Tak od včerejška Netflix rozšířil působnost po světě a to včetně ČR. Titulů je nepřekvapivě oproti USA dost málo, ale pořád to asi na pár hodin zabaví. Ale pokud chtějí natáhnout ostatní lidi, měli by především máknout na lokalizacích obsahu (alespoň titulky a celkově českej web) a jeho rozšíření (to rozhodně pro mě).

    Co vy? Koukáte na český Netflix anebo americký přes ty VPN?
    • To vážně někdo používá takovou blbost v době kdy se dá všechno stáhnout?
      • Vojta_Ilavsky
        A v lepší kvalitě..
    • Americká VPN už pár let
    • Na PassThePopcorn.me

      Co tam je, to není nikde.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit