Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Podle zakladatele čínské crackerské skupiny 3DM může do dvou let vymizet pirátství. Přispět k tomu má doposud neprolomená Denuvo ochrana, kterou používá např. Just Cause 3.

    Hehehe, stará zpráva ale to spíš do dvou let bude konec světa než aby se pozastavilo pirátění...
    • Jak neprolomená? Vždyť to měl i Dragon Age: Inqusition, ne?
      • Jack1947
        Slabší a méně sofistikovanou verzi ano. Tahle je o třídu horší co se zabezpečení týče navíc má Only online DRM to je myslím hlavní kámen úrazu.
        • Ahá, to já zas nevím, že to má ještě nějaký verze *15* Hádám, že to časem stejně vyšumí jako všechny ostatní. Ne ani tak z důvodu neprolomení, ale nákladů, který zas tak zanedbatelný nebudou, veřím, že si to nechávají dobře zaplatit.
    • PreidaQ
      Spíš bude nasnadě začít si zvykat, že nové AAA hry budou crackovány s delším odstupem a ne, že crack bude dostupný hned v den vydání.
      • Jack1947
        To nebylo pravidlem vždy... ono taky hodně skupin se rozpadlo bylo pozatýkáno spojily se s jinými vstali mrtvoly z hrobů atp...jiné zase zašli. Zas tolik to nesleduji (vůbec) ale nějaké ty střípky mám v podvědomí.
  • Jack1947

    AMD X4 960t 3,06ghz zamčené 2jádra

    Nedávno jsem se dočetl že můj obstarožní 4jádrový "šmejd" s bottleneckem až to bolí *1* (jk)

    Má od výrobce zamčená 2jádra ale co jsem četl takto nemusí nutně být pravda a mohou být vadná - tedy bych mohl získat k 4 ještě dvě a mít CPU které AMD prodává za vyšší peníz. X6 nevím jestli by to hrám nějak pomohlo... navíc jsem si zapl tu funkci na základní desce která řídí výkon CPU -GPU a odté doby mám ve vlastnostech i správci jen Unknown CPU - což mně docela vadí ted se mi v Core temp appletu na G15 lcd nezobrazují teploty. Nemám tam ani 1 jádro.

    Opět je to spíše jen taková tlachání z nudy. Takto ani moc neberte vážně jen mně to překvapilo. Že mám CPU se zamčenými jádry lol.
    • Ty jsi případ ... Já 960T alias jedinou Zosmu s X4 kupoval právě kvůli dvěma zamlčeným jádrům navíc a odemkl a provozuji ji tak od počátku .Vzledem k tomu , že jsem se ještě nezbavil ani 940 s DDR2 jaksi nějaký ten bottleneck bude spíš kombinací stavu psychického rozpoložení a ovlivnitelnosti reklamou . Ale neboj , jednou k tomu dojde a budeme ty šmejdy které prostě ne a ne utahat měnit po právu ;)...
      • Jack1947
        Aha, takto má chyba já jen chtěl X4 protože má X2jka už moc nestíhala no a tehdy byla celkem laciná. Mám si je tedy odemknout a riskovat že mi nepojedou? tím se vracím k mé první otázce.
        • Jdi do prace a muzes si koupit normalni pc. A nebudes muset sockovat s 10 let starym amd.
  • Obrazem: Julia Voth, žena podle které vznikla před 23 roky postava Jill Valentine pro Resident Evil, nafotila nový cosplay na motivy stejnojmenné hrdinky.

    Kdyby to bylo před 23 lety, tak by jí bylo 7. Byla předlohou pro Remake.
    • Jack1947
      Před tři advaceti rokmi, nepotřebovali nějaký cosplay aby jim vznikla postava do téhle zombíkárny.
    • braveman
      Pardon, s 23 roky jsem se přepsal.
      Jedná se však o jednu a tu samou osobu - viz https://en.wikipedia.org/wiki/Julia_Voth
      • Dělala motion capture až u Remaku a ne u původního RE.
    • Také jsem po tom pátral a došel jsem ke stejnému závěru.. výborně Votsne!!! *2*
  • Podle zakladatele čínské crackerské skupiny 3DM může do dvou let vymizet pirátství. Přispět k tomu má doposud neprolomená Denuvo ochrana, kterou používá např. Just Cause 3.

    přispět k tomu bude spíš Steam který umožňuje lepší dostupnost her a v akcích za pár korun
  • Jack1947
    • Mart9
      V oculu by šly udělat daleko větší fantazie *5*
      • Vojta_Ilavsky
        Čobolský fantazie? Díky, nechci.
    • Tilwaen
      Jacku, už to u tebe sleduju delší dobu, zřejmě si pleteš spoiler tag s tagem "a". Nebo nač ta kulišárna s odkazem ve spoiler tagu?
      • Jack1947
        Mám úctu k webu, a autorům tady ale bohužel sleduji i Bonusweb, kde je více tématických článků ale příjemnější mi jsou tady naši redaktoři. Nechci dělat zadarmo reklamu konkurenci.

        Nicméně děkuji za radu, cením si jí ale netuším jak sem hodím text aniž bych ukázal Http adresu...
  • Veskoslav

    Analýza: 38,9 milionu majitelů virtuální reality letos vygeneruje prodeje v hodnotě 1,9 miliard dolarů, v roce 2017 8,9 miliard dolarů a v roce 2018 12,3 miliard dolarů.

    Po přečtení už chápu to "nadšení". Ono stačí si rozkliknout článek. Nějaký Light Mobile VR (což fakt netuším, co si pod tím představit, jestli ten papírový nádstavec, co stojí 20 dollarů) má totiž 71% trhu dle analýzy. Pc i přesto mají nějakých 17%, což stále neodpovídá realitě, kdy rozhodně není tolik ke kapacitě výroby OR i když to vlastní Fuckbook. Valve VR se zcela neví kdy a OC rozhodně nedodá více jak milion zařízení na trh v odpovídající kvalitě.
  • Analýza: 38,9 milionu majitelů virtuální reality letos vygeneruje prodeje v hodnotě 1,9 miliard dolarů, v roce 2017 8,9 miliard dolarů a v roce 2018 12,3 miliard dolarů.

    38,9 milionu majitelů je hodně přepálené číslo na to, že kromě drahého VR musíte mít i nabušené PC.
    • No ja si myslim, ze to bude mit tak zhruba stejne velke procento nadsencu, co maj doma v PC SLI. Zni to stejne krasne, ale je to priserne drahe a vyzaduje to i aktivni snahu hernich vyvojaru, aby ten zazitek z toho za neco stal, coz stoji cas a penize.
    • Veskoslav
      Podobné analýzy prorokovaly, že Apple prodá 20 miliónů hodinek, nakonec je na 4 miliónech. Kolik že stojí VR? 1000 dollarů? A to si jako má pořídit skoro 39 miliónů? Haha. Zasmáli jsme se dalšímu blábolu a jede se dál. Analýzy a vědecké studie poslední dobou může dělat každý pitomec.
    • Já myslím že to není přepálené číslo. Na světě je snad 1,5 miliard PC (jasně že od nejslabších, velké procento kancelářských, atd., ale jen prostě číslo) A z celého světa... Japonci, Jihokorejci, Amíci, miliony Evropanů (abych je vyzdvihl asi největší herní maniaky a lokace kde to jde s dobou)... A to jsem nejmenoval zdaleka vše... 39 milionů naprosto krásně... Navíc snad psali že jedna 970ka by mě stačit. Takže žádné SLI nebo 980 Ti (nepíšu že to s tím nebude lepší).
      • Pochybuji, že se to bude prodávat lépe jak konzole a ty jsou po dvou letech na hranici 50 mega.
      • Veskoslav
        Jasně. Kolik lidí má 970/390X ve počítačích 20-30% max? Podívej se na Steam a jeho statistiky a z toho vycházej. Není to žádná hitparáda, ale je tam jasně vidět, jaké zastoupení má vyšší třída karet. Reálně to bude do 10%. Málokdo je ochotný dávat za kartu 10 a více. A k tomu VR za 25 000? Jasně...Až to spadne reálně na 200-300, dá se o tom uvažovat. A 1,5 miliardy pc? Můžeš mi jenom tak říct, kde jsi to vzal to číslo? Cucal z prstu? Věštecké koule?:)
        • Veskoslave jsi docela slabej v myšlení... A to jsem ještě hodnej. Co kdyby sis nějaká čísla našel? Co Google a jednoduchá otázka? To je ale složitý co? :-D. Najdeš mraky odkazů. Třeba v článku z r. 2008 byla 1 miliarda PC, s odhadem, že za 6 let (tedy 2014) se zdvojnásobí. Jinde zase píší že jich je právě 1,5 miliardy, ale i to může být málo. Tak používej mozek a sám si něco najdi. Neříkám, že jde o přesné číslo, ale je to z pár článků.
          • Veskoslav
            A ty jsi inteligent, co? Ty jsi tak chytroušký stupidito ala Jack, akorát spisovný. Kdyby si za něco stál, což nestojíš, tak by jsi možná dal i ten odkaz;) Rád se skloním před tvou bystrou klikací myslí ó mocný a všemohoucí stupidito:)
            • Ty voe když nevěříš tak si to vygoogli! Ta čísla jsou pravdivá (ba co víc ještě jsem podhodnotil) je to všude na netu když se zeptáš za pár vteřin :-D. V češtině či angličtině najdeš mraky článků - stejný vysledek. Za ručičku tě vodit nebudu. Tady nehledáš jehlu v kupce sena, ale jasnou věc.
              Teď jsem dokonce našel článek po zeptání přes Google jednoduchou frází, a na www.businessinsider.com přesně 2 roky starý z prosince 2013, a je tam 1,7 miliardy PCs. Iphonů & Android smartfounů přes 1,3 miliardy. A odhadují, že během roku 2014 by smartfouny měli předběhnout PC. Vyhledej jednoduchou anglickou frázi a je to první odkaz. Za ručičku tě vodit nebudu.
      • Na světě je cca 150 mil herních PC, z toho vycházej.. a právěže 970 stačit určitě nebude, možná tak na nějaké jednoduché ptákoviny, ale na "pořádné" náročnější hry ani omylem, možná tak na nějaké low detaily což bude určitě ještě větší "krása" než normálně ..
        • 970GTX pro OR

          970 opravdu stačit může, jde totiž o to, že věci, které používají Timewarp nemusí jet v 90fps (75 pro DK2) a nejsou trhané. Největší problém DK2 je pokud hra nejede v 75fps. Díky použití displeje z telefonu, který je otočený o 90° při nedostatku fps obraz tearuje opačně než klasický monitor a pro oči je to hodně nepříjemné. To vše ale dokáže řešit právě timewarp, kde třeba ve FlyInside (FSX) můžeš mít třeba 30fps a obraz je stejně plynulý (nebo spíše netrhaný, protože poskytuje DK2 tech potřebných 75fps - zřejmě nějakou aproximací, ale funguje to suprově). CV1 by to mělo mít řešené stejně, plus navíc to, že displeje budou dva a už správně orientované. Čili tearing by se neměl dostavit vůbec.

          Úplně stejně to bude mít řešené PlaystationVR, protože z PS4 fakt nějaké rozumné fps nedostaneš pro VR > bude použita obdoba timewarpu.
        • Za prvé budu spíše věřit odhadu servru www.superdataresearch.com než TTT to je jasné že. :-D. Za další si to dokážu představit. A to jsem napsal. A nesmíš hned dávat za argument že náročné hry na 970 nebudou stačit a tak si to nikdo nekoupí. Lidé si to můžou koupit na jednuché hopsačky (jedna je snad zdarma v ceně) a náročné hry budou později. Takže i ti hráči si koupí lepší grafárnu později. Ale spustí VRT i na 970. Ikdyby na jednoduché hry, zkušební aplikace, srandy atd. Prostě to bude průkopnické.A lidi jsou blázni do takovýchto novinek.
          • No věř si čemu chceš, povíme si časem :) Kinect stál pár korun a taky to nikdo nekupuje pro hopsačky a že jich tam bylo :)
            • chlapec je v jednom kuse zabanovaný a přes web proxy apod. se špatně přihlašuje...
            • jakubc
              Možná kdybys používal jeden a byl stále přihlášenej, že bys neměl takovýhle problémy...
            • Je pravda, že za pár měsíců AMD uvede novou generaci karet a low-end karta o výkonu GTX970 půjde pořídit za cca 5 tisíc. Oculus je první VR a tak je cena přestřelená. V druhé půlce roku budou ceny potřebných grafik i VR systémů na polovičních cenách. Věřím teda spíš v AMD než v novou generacii NVidie.
            • Jasně rok teprve začal. Uvidíme na konci roku. Třeba si vzpomenem co jsme psali. *4*
  • Hodnocení Amiibo jako kolíků do zadku, tohle je konečně herní novinařina!!!!

    http://www.destructoid.com/amiibo-as-butt-plugs-ranked-331236.phtml?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter
  • Ahoj nevíte někdo jestli jde hrat hru s kamosem kdyz ja mam xbox 360 a on ma xbox one
    • Jack1947
      Ne...
  • Jack1947

    Minimální hardwarové požadavky Rise of the Tomb Raider - CPU: Intel Core i3-2100, GPU: Nvidia GTX 650 GB / AMD HD7720 2GB, RAM: 6 GB, HDD: 25 GB. (+ nové screeny)

    Co na to LV? *3*
    • Tak neni se cemu divit, vypada to naprosto stejne jako predchudce a ten sel hrat jeste na horsi sestave.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit