Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Neoficiálně: STEAM v minulém roce vydělal vývojářům her celkem 3,5 miliardy dolarů (DLC a free-to-play tituly nejsou zahrnuty).

    Slušné, skoro jako GTA V na konzolích...
    • Dalsi krabickar co vi prd a hraje si na chytraka. Sou v tom pouze prodeje Steamu, e shopy nic, krabicky nic. No ale ztrapnil ses pekne chudaku. Ja mam na Steamu 30 her a ani jednu sem nekupoval v jejich obchode :-)
      • Proč reaguješ na trola? 3,5mld dolarů nevydělaly ani všechny hry na PS4 dohromady, natož GTA 5, každý normální člověk, který se v životě zmohl na víc, než na konzoli za pár tisíc, kterou pak považuje za svoji modlu, ví, že prodeje na PC jsou o parník větší, logicky.
        • možný by sis mohl prvně zjistit nějaké to info, kolik těch miliard na konzolích to GTA vydělalo, pak tu nebudeš za vola LV...
          • Prijem celeho Take2 za 2012-2014 (roky ked vyslo only konzolove GTA5) bol 4.3 miliardy. Prijem Blizzardu za rovnake obdobie 4,4 miliardy. Fakt normalne "nedostizne" prijmy GTA pre PC svet ;-)
            • Co prskas, lolo proste si bol zase mimo.Naschval som tam dal cele Take2, ktoreho prijmy zdaleka netvori len GTA. A nemaju to v anual reportoch oddelene podla znaciek.Blizzard dost pravidelne reportuje pocet subscriberov a aj predajov svojich hier, z coho sa to da lahko vypocitat. 10 rocna hra v decline a nakopava zadnicu rekordnemu GTA 5. Ake to asi bolo v casoch najvacsej slavy ;-)
            • samozřejmě za dobu co jsi uvedl 2012-2014...
            • nějak si serešššššš do hubyyyyyy mantore. Hlupáčku, sám postneš zisky celého Blizzu, srovnáš to s Take a pak napíšeš, že samotné Wowko překonalo v ziscích GTA V. Takže Wowko do Blizzu neplatí a mají na to samostatné počítaní nebo co? Už to zabal...
            • Nejako nerozumies pisanemu textu, WOW co je hra stara 10 rokov na jednu platformu, prekonava v prijmoch GTA najsilnejsiu konzolovu znacku na 4 nekompatibilnych konzolovych platformach len pomocou datadiskov a subscribe ;-)
            • Je docela sranda, že Wowko samo nestačí na GTA na konzolích. Což je dle mého obrovský úspěch GTA. Wowko taková výrobna postižených lidi ze kterých sají peníze prostě nestačí. Nádhera.
            • CO na Blizzard treba upresnovat? Ked napisem Blizzard myslim Blizzard, spolocne prijmy Activison-Blizzard su uplne ina liga a Take2 s GTA moze len smutne plakat v kute ;-)
              Je to velmi jednoducha matematika....WOW, jeden datac rocne co preda miliony, 10 milionov subscriberov , co rocne zaplati okolo 100e. Na to ziadne GTA , co aj s 30 milionmi predanych kusov v 5 rocnom cykle, nema a nikdy mat nebude.
            • Vzdyt je to nic. GTA5 se prodalo na konzole 45 mil. ks.
            • Veskoslav
              Ano Loláčku, jenom SC II LotV má na kontě přes 2 miliony prodaných kopií a to je okrajový žánr RTS, Diablo 3 měla 10 miliónů bez datadisku a pouze na pc. Blizzard nepatří Activision proboha...Jsou to rovnocení partneři. Proběhla fůze, ne převzetí. Také proto se firma nejmenuje Activison, ale Activision Blizzard, Inc. Vivendi, vlastník Blizzardu před fúzí, je v současné době také vlastníkem většiny akcií této firmy, která mu zaručuje pohodlnou většinu.

              Klikači, spíš ty někdy. Napíši z práce v 7. ty jedeš jako zfetovaná fretka, napíší ve 3, opět jak zfetovaná fretka. Hodně smutný život. Možná z toho vyrosteš a možná ne a zůstaneš jak krysa bydlet u maminky, dokud Tě nevyhodí:)
            • Blizzard? Chtělo by to upřesnit. Protože Blizzard patří Activision a Blizz samozřejmě vydal D3 na konzole, i tak ty zisky tedy nic moc proti GTAV, když se vezmeme kolik lidi utrácí za wowko, v té době osm milionů předplatných. Tohle jenom potvrzuje, že AAA tituly jsou opravdu tu jen díky konzolím, které dokáží držet krok s mmorpg a F2P prasárnami. Bůh žehnej konzolím.
        • PreidaQ
          Zmohl jsem se víc než na konzoli za pár tisíc a nevěděl jsem, že prodeje na pc jsou logicky o parník větší. Moc se Vám omlouvám, stydím se za sebe.
          • Nech ho, vždyť je to troll LV. Hrozně ho chudáka s*re, že GTA5 se jen za první 3 dny prodalo za 1 miliardu $ a tak se s ní žádná PC hra nemůže srovnat.
  • Erien
    Je tu někdo kdo má Nintendo 3DS? Chtěl bych vědět jestli stejně jako na starším DS lite, jde hrát na novém 3DS hry z Game Boy Advance.
    • Ne, oficiálně nejde, ale teďka nově jde downgradnout jakékoliv 3DS s jakýmkoliv FW (akorát tomu je potřeba dát čas, než to odladí - N3DS se prý brickuji), takže pak by tam šlo nahodit CFW a s nimi i emulátory pro všechny možné konzole myslím až do PS1.
      • Erien
        Díky za info. *4*
  • Jack1947

    ReCore nebude exkluzivitou pro Xbox One a během tohoto roku zamíří i na PC s Windows 10.

    Počkat, takže zachvíly Sunshine zvrácenost bude na pc taky a co Quantum Break hm... to trochu ten mrkváč už přehání ne? *7* Exkluzivitám se tomu říká právě kvůli tomu že jsou exkluzivní...
    • ringmancz
      nevím co je Sunshine, ale u Recore se to dalo čekat. exkluzivní na konzole budou dál a Microsoft na tom vydělá i tak
      • Jack1947
        Tam ta šílenost nebo Sunrise... nicméně exkluzivní bude jen Sony protože si za tu exkluzivitu patřičně platí *3*
  • PS4

    Skupine nadsencu se povedlo prolomit ochranu PS4.

    https://www.youtube.com/watch?v=2A7V3GLWF6U
    • Neoficiálně: STEAM v minulém roce vydělal vývojářům her celkem 3,5 miliardy dolarů (DLC a free-to-play tituly nejsou zahrnuty).

      Konečně tam půjdou mody jako na PS3. *14*
    • co na to zdejší mindrák n, který tvrdil, že PS4 má PC architekturu? To je pro něho musí být tvrdá rána....
      • ano, osekanou PC architekturu :-)
    • No, "nadšence" bych je moc nenazýval.
    • Jack1947
      Za 2 roky slušná práce... u PS3 to trvalo snad i dýl.
  • Sedmiletý klučina utratil během pěti dnů v iOS verzi Jurassic World: The Game 3911 £ (= 144000 Kč ).

    doufám že ho alespoň daly do titulků jako producenta, nebo třeba jeho rodiče
  • ringmancz

    Humble na leden

    Grim Fandango Remaster
    Fistful of Gun
    Talos Principle
    Spelunky
    The Masterplan
    Mushroom 11

    + Alien Isolation, to už je zajímavej lineup
    • blbý je, že kdo přijde teď, už tyhle hry nahoře nedostane, jen toho Aliena, ale ostatní hry už budou jiný (teď se předplácí únorovej bundle)... nemám tyhle loterie rád, sice 12 dolarů není moc, ale pravděpodobnost, že tam bude něco, co nechci nebo už mám, je až moc vysoká...
      • Tak ono ani ten alien za 12 dolaru neni sam o sobe spatny :) O vanocich nebyl na steamu ani se slevou levnejsi :) Nekteri uz by chteli GTA V za 50 centu.
  • https://www.fig.co/campaigns/psychonauts-2

    Co myslíte vybere to Schafer nebo ne?
    • ucho
      vybere
      • Mrknul jsem na to po dlouhé době a překvapilo mě, že vybráno ještě nemá. Mají na Figu vůbec prostor pro "stretch goals"?
  • Sedmiletý klučina utratil během pěti dnů v iOS verzi Jurassic World: The Game 3911 £ (= 144000 Kč ).

    jenom ? rodice dekuji a kupuji ipad2. *6*
  • jakubc

    Jaká je vaše nejočekávanější hra roku 2016?

    Jaká je vaše nejočekávanější hra roku 2016?

    (pro mě osobně nový Deus Ex)

    Úprava: Děkuji :-) http://mujsoubor.cz/magazin/nejocekavanejsi-hry-roku-2016
    • Vogon
      Cuphead, Scalebound, Dark Souls 3 + západní release nových Yakuz
    • WH total war a Tides of Numenera
    • ringmancz
      Hyper Light Drifter a Super Meat Boy Forever, dál Cuphead, Below a ještě Witness, to už je za rohem
    • To co má Shuhei Yoshida doma pod lavicí a ještě o tom neví. Nejvíc očekávám nějaké překvapení. Jinak s napětím očekávám jak dopadnou Division, No Man Sky, nový Sword Art Online a FFXV, For Honor a novej Asasín. Jestli to pokakaj nebo se z těch her vyklube nějaká lahůdka.
    • Banner Saga 2, M&B Bannerlord, Deus Ex, Dishonored 2, Hellblade, Kingdom Come
    • Mart9
      Kingdom Come, ale nemyslím si, že vyjde, takže předeším remaster Heavy Rain pro PS4
    • Jack1947
      Já už radši nic očekávaného nemám...
    • Eitr
    • Za mě Zaklínač:Víno a krev,Quantum break,DOOM,FF XV,Dark souls 3
    • residentevilfans
      Resident evil Zero a Doom *5*
    • oktavius66
      Pro mě je těžké vybrat nejočekávanější hru 2016. Důvod je takový, že se těším téměř na všechno. Ať už je to DOOM, Far Cry: Primal, Horizon: Zero Dawn, Uncharted 4... Všechny letošní AAA hry vypadají velmi dobře. Pokud mám ale zvolit svého favorita, tak za mě asi Uncharted 4 a hned po něm Zaklínač 3: Krev a víno.
    • novej Deus Ex, Kingdom Come, Zero Time Dilemma, Far Cry: Primal
    • Last Guardian, Nier, Dark Souls III, Hellblade, Final Fantasy XV, Gravity Rush 2. První místo Last Guardian !!!
    • Kozy
      Bannerlord a Californium
    • Lukyz
      Já asi nedokážu vybrat přímo #1, ale Deus Ex bych rozhodně řadil mezi TOP, pak datadisk Víno a krev k Zaklínači, Dishonored 2.

      Dál vyčkávám na Resident Evil Zero a Homeworld: Deserts of Kharak, takže i tenhle rok bude ve šrajtofli celkem průvan *1*
    • Chim
      Rimworld pokud vyjde už letos a taky Darkest dungeon.
      • Darkest dungeon ale nieje izometricky :)
        • Chim
          Ano, stejně jako Rimworld, i Darkest Dungeon má tuto drobnou vadu na kráse. Ale i tak jsou to velmi kvalitní tituly, které si zaslouží pozornost.
          • Tilwaen
            Ty jsi vlastně prachsprostý kacíř, Chime. Prý drobná vada na kráse. Kdyby tě tak slyšeli tví souvěrci z proizometrické církve. Doufám, že se aspoň vždy řádně pokřižuješ před tím, než nějakou neizometrickou hru spustíš.
            • Tilwaen
              *8*

              Tak na tohle jsem víčka nesbírala.
            • Tilwaen
              Budu nad tím vážně uvažovat. Kus tiberiové isometrie má koneckonců stálé místo v mém srdci. Už pěkných pár let jsem ale žádnou čistě isometrickou hru nehrála. Jak moc velká je to potíž? Vím, že to je špatně, jako kázat vodu a pít víno, jako kdyby vegan tajně v noci chodil na bůček. A aspoň pět minut nikomu neřekl, že je vegan. Zkrátka morální dilema. How can mirrors be real if our eyes aren't real?
              • Chim

                Reakce na příspěvek:

                Jak jí mám jen nyní říci,
                že i já jsem prase nevěřící.
            • Chim
              Ještě nemáme sepsáno desatero, stanovy, isometrický otčenáš, ani nic takového. Jsme přeci jen mladá církev a na tyto věci u nás nemáme tolik času. Naši bratři a sestry plně pracují na šíření osvěty mezi laickou veřejností a věř, že je to práce velmi těžká.
              Nicméně máš pravdu, má duše hraním neisometrických her často trpí. Jsem tedy hříšník a bohužel i já dávám často přednost kvalitnímu obsahu nad kvalitní iso-formou.

              A co ty, sestro? Nechceš se k nám přidat a rozšířit naše řady?
  • Společnost PDP plánuje vydat zařízení, které dokáže zcela nabít Xbox One ovladač do 60 vteřin.

    A za 60 vteřin se vybije. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit