Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • homeles8

    Heroes of Might a Magic 7

    Máte tu hru někdo? V jakým je teď stavu?
    • Chim
      Ne. Proč hrát idiotskou sedmičku když existují kvalitnější předchůdci (1 až 3)?
      • homeles8
        aby jsme mohli hrát s kamarádem po internetu a moc neznali mapy (což je u těch starých dílů největší ''problém'' ) A chce to zase změnu, nedá se jeden díl hrát furt dokola. Šestku vynechám, ta se mi nelíbí. Jinak, co je přesně na 7 idiostkého?
        • pokud vím tak 3 díl má skvělej genarátor map....
          • Chim
            Dvojka taky.
            • homeles8
              ok,seru na tebe, jdi do hajzlu
            • homeles8
              recenze už nečtu a gameplay se mi líbil. A na ostatních fórech často lidi psali, že hra je hodně zabugovaná, ale jinak je to dobrá hra.

              Jinak mě to zajímalo jak to rozvedeš, abych si to případně vůbec nekupoval. Ale když to napíšeš jenom takhle, tak v tom může bejt jen nostalgie/komplex/whatever, nebo to co tobě přijde idiotský se mi může líbit, nebo bejt jedno.
              • Chim

                Reakce na příspěvek:

                Tak si přečti třeba uživatelské recenze na steamu nebo ti je tu mám nakopírovat?
            • homeles8
              Rozveď prosím proč je 7 idiotská hra :-) Díky
              • Chim

                Reakce na příspěvek:

                Přečti si recenze, podívej se na gamesplay... Pokud ani pak neznáš odpověď na svou otázku, je u tebe něco špatně.
          • homeles8
            ale stejně je ta hra ohraná, no. Tady budou zase jiný hrdinové, jiný jednotky, prostě jinej díl, jiná hra.
            • stahni si mod do homam 3 horn of the abbys přidá Cove město (piráty) a vylepšuje hru v mnoha směrech.... mužeš pařit dalších 10 let
        • Chima si nevšímej, to je zaprděnej rádoby old school hardcore hráč, co se zaseknul někdy před 20 lety.
      • protože je rok 2016 a 2d je pravek?
    • Limbic se snaží, dodali tutoriál, trochu upravili grafiku, běží mi to plynuleji, přidávají sem tam nějakou mapu nebo i jednotku navíc, některým stávajícím jednotkám přibyly animace, má to podporu Steam Workshopu, je to stabilnější v MP a z kampaní zmizely všechny bugy, co znemožňovaly dohrání etc., ale pořád tam nějaké bugy zůstávají - třeba já mám úplně rozprasený přesunování artefaktů (někdy se klonují, někdy mizí, někdy to při tom i spadne) nebo se roztahují portréty jednotek nebo nějaké schopnosti nefungují správně v kombinaci s jinýma a tak. V současnosti pokračují ve vychytávání těch zbylých bugů, balancování jednotek a v únoru vyjde první část té kampaně založené na H4, takže pokud byl někdo naštvaný na ten technický stav a chyby, tak to už je z většiny pryč, i obsah se zlepšuje, ale pokud má někdo problém s ne úplně oslnivým grafickým zpracováním (statická scéna u stolu, hnusné obrazovky např. u špehování), některých překopírovaných jednotkách a dalších prvcích z H6 nebo malým počtem aktivních schopností jednotek, tak ho to nevytrhne. Ale rozhodně rád vidím, že se pořád snaží, něco vydávají a snad se jim podaří opravit postupně všechno, narozdíl od právě H6, kde jsem si koupil kompletní kolekci asi před 2 lety jenom abych zjistil, že jsou tam pořád dost zásadní chyby a vzhledem ke krachu původních vývojářů se na to prostě vybodli....
      • homeles8
        ok, díky moc. H6 jsem nehrál, 3,4,5 mě bavili všechny. Grafika se mi zrovna třeba docela líbí, ale tak já nejsem moc náročnej, no.
        • grafika je uz od 5 takova detsky libiva, ale ja jsem toho nazoru, ze v tomhle typu her je 3d uplne zbytecny, a kdyz to kvuli tomu navic bezi jak ospalej snek na prumernym hw, tak je to uplne naobtiz
  • Jack1947

    Just cause 3

    Takže když mám při spuštění Ram nad 30%, nezahraju si na max a v pohofdlných obrázcích... jasný hrál jsem dneska celkem hoodně no ale to že tam je DENUVO které si zabere ohromnou část ramky je humus... ostatně jediný důvod proč ještě není crack a k čemu to je když vám vypadne spojení, hodně lidí radši hraje v offline režimu a já se jim nedivím. Takové GTAV. vypadá mnohem lépe a nevyžaduje volných více než 7,5gb ram. Tady s denuvem vás jen nutí do koupě predražené ramky...
    o DayZ ( které jede na rozbitíém a zabugovaném arma enginu ani nemluvě).

    Jinak si to vysvětlit neumím... jak moooooooc mně mrzí pasivní ochrany... že už se nenosí nebo i žádné. Jasně koupím 16gb ale časem tenhle rok někdy a určitě ne kvůli jedné blbé hře lol.
    Prosím až někdo bude zase obhajovat denuvo, že nic nedělá at se zamyslí... a ááno je to hejt. Protože člověk je omezován. Denuvo se nedá ani cracknout jen emulovat!
    • Chudacku koupil sis konecne jednu hru a oni jsou na tebe takhle zli? Mozna je to prave kvuli lidem jako ses ty, kteri chteji vsechno jen ukrast, a pak vznikaji takove veci :) Dobre ti tak!
      • Jack1947
        Potom jestli si myslí že si budu jejich hry kupovat tak se mýlí... Bude nás víc kdo tohle nebude podporovat. *10* Uvidíš časem.
        • Ty mas mozna pro sebe nejakou vymluvu proc to delas, ale myslim, ze i kdyby hry byly bez ochrany a staly by treba pitome 1 euro, ze by se kradlo taky, mozna o neco mene, ale rozhodne ne nejak vyznamne. Neverim tomu, ze duvody jsou vysoka cena nebo DRM. Lide kradou, protoze to proste jde a postih je prakticky nulovy. Jednou za uherak nejaky odstrasujici priklad, bububu a nic vic
          • Svet vypada jak vypada hlavne kvuli demagogum a ohrivacum vlastni polivcicky jako jsi ty. Warez neni kradez. Jen pro politicke prostitutky, zavidece a netahla. *3*
    • Tak proč to proboha kupuješ? Nadáváš na denuvo a nutnost online only a pak to koupíš a tak jsi paradoxně to denuvo podpořil *15*

      Protože jsi hru s denuvo koupil a online only hru. Příště se zamysli co koupí hry podporuješ...

      RAM to chce 6 - 8 GB. Jestli máš více tak to bere více jako witcher 3. Ten si také vezme kolik máš a pak z toho plynou výhody. Ale na 6 - 8 to stačí normálně. Lepší ram mít nemusíš max více ram na stejné frekvenci.

      Ale podle toho co jsi zde psal máš v PC bordel jak prase...

      Doporučuji: Zálohu toho co nejde stáhnou anebo by jsi to tahal blbě. savy apod. Formát disku (ten klasicky ne rychlý formát) a instalace čiského OS. Bez balíčku v OS. Pak se to aktualizuje nahodíš tam nutné věci a hotovo. Doinstaluješ hry a jedeš. Vše co se instaluje nezálohuj. To nainstaluj znova aby se to znova zapsalo do rehgstrů
    • A proč jsi si to koupil ty? Kdyby nebylo Denuvo, tak už by jsi to nejspíš ukradl. Navíc dobře ti tak už jsi psal o problémech s GTA, nejspíš máš z piratskejch verzi dodelanej PC a diky crackum zakázaný přístup na různé oficiální servery. Takovým jako ty klidné hraní rozhodně nepřeji.
      • "diky crackum zakázaný přístup na různé oficiální servery"
        aka
        "tenhle clovek je zly, na nem vydelat nechceme!"

        Trololol. *5*
        • Tím crackem si zakážeš přístup sám ty jantare.
    • *15* Čekej čekej čekej ......ještě ne , Neboj ono to přijde .......(Nebo tě to přejde ?)
  • Právě jsem koukal na Re-play, gratulace Lukass, že jsi to dotáhl až do tohoto pořadu. Být citován v televizi v sekci hateři, to je pocta. *1* *12*
    • Dokonce ale tam byl i náš BoB.2. Koukám místní web navštěvují samí hateři. *1*
      • Podle "modelky" z nějakého českého pořadu na tv prima....asi tak *15*

        dopad 0
        • Jack1947
          Odpad 2:0.
    • Mart9
      Jsem si kvůli tomu ten díl pustil *15* A byl docela dobrej, doporučuju zhlédnout.
    • Je to amatér. Když se trolluje tak zásadně s jiným nickem na každém webu. Experti jedou navíc přes TOR.

      Nebo je tak hloupej, že to myslí vážně *1*
    • Odkaz *1*
    • Tady to máš na památku, potvrzení že si tě všimli i lidi z Activisionu.
      http://imgur.com/QVCLyLM
      Teď už jen stačí aby si LVho všimli lidi ze Sony nebo od Xboxu a můžete společně vstoupit do registrovaného partnerství jako dvě haterské celebrity.
      • Vojta_Ilavsky
        Pleteš si hejtry se zapšklejma debi*ama co omílaj furt to samý jako kolovrátek..
      • Jack1947
        Nej byla odpověd "Já nevím jak by hrál šimpanz ale mně netrvala tak rychle" nebo tak nějak...

        Vždyt to byla sranda lol. Měli z Lukasse srandu...
  • vyšel patch 1.4.0 pro mod Horn of the Abbys (HotA) pro heroes of might and magic 3
    pro fanoušky naprostá povinost
  • Kozy
    Teď během volna jsem rozehrál Endless Legend a došlo mi že her s dobrým UI a pěknym grafickym designem je strašně málo, docela mě mrzí, že se na to kašle.Tak se chci zeptat, který hry mají podle vás slušný UI?

    Mě napadají hry od Amplitude Studio, Destiny (taky za to dostali ocenění), Killzone: Shadowfall, Deus EX:HR. Tam je vidět, že to dělali profíci.

    Těch špatnejch je hodně, třeba Witcher 3, Dark Souls, Oblivion a snad nejhorší co jsem viděl- Wasteland 2.

    Díky všem za reakce.
    • Tilwaen
      Celkem mi sedlo UI v Elite: Dangerous. Lze změnit na libovolnou barvu, zdání kokpitu plní dokonale (lze se po něm dokonce i rozhlížet) a zároveň je přehledné - vím ihned, kde se nachází locknutý protivník, kolik má štítů a jaký je status mé lodi. Je nerušivé a perfektně do světa hry pasuje.
      • Jack1947
        Sice to není Ui ale Elite:Dangerous jsem viděl u kámoše (koupil to v nějaké slevě) a bylo tam vtipné že se mu poprvé povedlo vyčerpat veškerý kyslík a lod explodovala *1* *15*.
        • Tilwaen
          Jacku, k explozi potřebuješ kyslík... *1*
          • Jack1947
            Nic není dokonalé, ani vesmírné simulátory *3*
    • U Outcastu mi přišlo rozhraní dokonalý. U původního.
    • strtegic command patton drives east, je teda pravda, ze musim ai zapnout zvyhodneni, ale pak kdyz hraju za spojence, tak me rozemele na prach *5*

      za osu se to da i tak vyhrat, kdyz to clovek vezme stylem blitzer blitzkrieg, ale je to celkem vyzva
      • jo tvl, to je jako user interface, ja myslel umela inteligence *1*

        no tak to de mimo me, mi staci pouzitelny ui, jak vypada me moc nezajima
    • ringmancz
      Republic Commando
    • Vogon
      Už výše zmíněný Dead Space má vážně luxusní UI. Ještě se mi hodně líbilo u Mortal Kobatu X, kde bylo v bojích hodně minimalistické, ale přesto funkční. Jinak ještě Mirror's Edge a trochu Sunset Overdrive, ve kterých víš kde se můžeš chytit aniž by vyskočil jakýkoliv prvek UI. A Metroid Prime má strašně immersivní UI, vypadá jako vnitřek helmy, dokonce se tam občas ukazuje i odraz obličeje Samus.

      Jinak mě ještě napadlo Journey a ICO, ale nevím jestli se to počítá, protože ty hry žádné UI snad ani nemají.

      Jinak nejhnusnější UI vyhrává jednoznačně Heroes VII, kde vypadalo jako by bylo udělané v MS Paint, a Zaklínač 3, které se na konzolích sekalo a někdy trvalo i několik sekund než najel inventář.
      • Vojta_Ilavsky
        Za zmínku by ještě stálo Crysis, kde to je udělaný v duchu nanosuitu a nijak to nenarušuje, navíc je transparentní a kustomizovatelný, ohromný plus.
        Do těch nejhnusnějších bych započítal i Halo 5, pohled z helmy je tam fakt hrozne, spolu stim FOVem. Fujky fuj.
        • Vogon
          A ještě hry od Bioware, sice nemívají UI nijak objevné, ale každá platforma mívá své vlastní.
    • Vojta_Ilavsky
      Dead Space.
  • Mart9
    Na PS4 se zatím teprve stále rozkoukávám, ale jak je to skvělá konzole, tak jsem šokován bídnou nabídkou her na PS Store. I kdybych chtěl, tak si tam v podstatě nedokážu vybrat.
    • ucho
      nabídka je v pohodě, ale ten shop je udělanej příšerně.
      • Ani mi nepřijde. V čem přesně ti vadí? Je podle tebe nepřehledný?
    • To si dostal k Vánocum? Já chtel koupit PS4 hned pri launchi, rikal jsem si s*ru na to, koupím konzoli, velkou televizi a budu hrát z gauče a nemusím se hrbit u PC jak guma. Ale pak jsem se kouknul na nabidku her a proste nebylo co hrát. Nemluve o tom že nektere launch tituly porad ješte nevyšli (takove to mmo /strilečka od ubisoftu začína na D...)
      • Mart9
        Ne, já si to koupil v listopadu kvůli NHL, které si fakt užívám, ale logicky koukám i na ostatní hry, jestli je něco zajímavého k mání.
      • Sám jsem nikdy PSX neměl a neplánuji. Ale ptám se znalců. Jak je to dneska s pirátstvím na PS4? Mají to nějak vošéfované, nebo to lze, ale musí se zasáhnout do HW jako to bývalo do PS1 (kdo by to neznal)?
        • teprv pred vanocema to prvne breakli a jeste jenom nejakou starsi verzi, takze pirateni zatim na ps4 neni predpokladam
    • Kozy
      -
    • ringmancz
      kvůli výběru, cenám nebo přehlednosti?
      • Mart9
        Výběru a cenám. Koupím Last of Us a Nathan Drakes Collection, ale to spíš v nějakém eshopu se to asi vyplatí víc mi připadá. Ale že by v PS Store bylo něco cenově dostupné a zároveň to nebyla nějaká blbost jako spoj 3 atd..., to tam prostě není. Čekal bych víc.

        Ale naopak mě teď docela překvapila nabídka demo verzí, kterých je docela dost, to na nějakou dobu zabaví.
        • Za dobrou cenu je na PS Store třeba Evil Within, Infamous: Second Son, Killzone: Shadow Fall či Driveclub. Nijak extra velká nabídka to není, ale JE z čeho vybírat. :o)
          • Mart9
            Díky za doporučení
            EW - jsem sráč, takže toto hrát nehodlám
            Killzone - FPS na konzole nepatří
            Driveclub - závodní mám Dirt rally na PC, další závodní hry nehledám
            Infamous - to vypadá nejnadějněji, ale že by mě to nadchlo, abych za to dal přes 400, to taky ne.
            • ucho
              tak toho Sherlocka nedoporučuju zase já :)
              Crimes and Punishments mi přišlo hodně slabé (hráno na PS3). úplně se z toho vytratila adventura, člověk jen skládal indicie a na jakési myšlenkové mapě sestavil to, co se stalo. a stejně bylo jedno, co z toho vylezlo. takže stačilo jen v daných lokacích proklikat vše, na co se dalo kliknout. žádný puzzle. oproti předchozímu dílu zklamání.
            • Mart9
              ringman: Díky za doporučení. Z toho seznamu mě zajímá jen Sherlock, ale musel by být česky. Ostatní hry buď nechci, nebo je mám na PC (Thief, Sleeping dogs)
            • ucho
              s tím FPS se popravdě pleteš. taky jsem si říkal, že to je na konzolích zbytečné hrát, ale není to tak. za Killzone mluvit nebudu, to jsem zatím nehrál, ale například trilogie Resistance na PS3 byla parádní. takže ani ty FPS bych na konzolích nezavrhoval.
            • ringmancz
              Rocket League za 300 je nabídka, co se neodmítá. do 300 je tam i Thief, Sleeping Dogs, standalone datáč k Infamous, Sherlock Holmes, Armello, Hand of Fate, Oddworld (jestli jsi je teda už nehrál dřív na PC). trochu dražší, ale za ty prachy to stojí, Shadow of Mordor, Tearaway Unfolded a Transformers
        • ringmancz
          na PS4 jsou digitálně drazí i ve slevě (MGS V je teď dražší než krabicovka), ale dají se tam najít i dobrý kousky. na PS3 je to o dost lepší
    • skvělá konzole tak leda pro člověka co byl posledních pět let v lese *1*
      • Mart9
        Proč myslíš?
        • Mart9
          Aha, takže jenom hejt, díky.
  • Fallout Shelter

    Ok, omlouvám se, ješte jeden příspěvek. Zdá se mi že hra funguje tak, že se hraje i když jste mimo? Jakože zapnu hru po několika hodinách a těhotným ženám se narodili děti a malé děti vyrostli? Taky myslím že vaulteruům co jsou na expedici, se počíta reálný čas i když je hra vypnutá, ale nejsem si jistý. Pak se hra asi musí hrát tím stylem že to zapnete, zkontrolujete co je novýho a zas vypnete. Protože se mi nechce čekat půl hodinu až mi vyrostou děti a ženy porodí.
    • Tak tohle vysvětluje proč to tak vychvaluješ, protože jsi to evidentně teprve začal hrát. Hra je totiž dobrá možná tak na začátku, za chvíli zjistíš, že to je repetetivní nuda. Dohrál jsem to kam to šlo (200 osob ve vaultu tuším) a můj názor je stejný co ti tu psali ostatní. Není to takový zázrak jak se tvrdilo.
      • Teď je jen otázka jestli to zjistím dřív než u This war of mine za ktery jsem zaplatil 14€ *1* Jinak já od toho ani nic nečekám, protože možná narozdíl od ostatních nepodléhám hypu.
    • SalemCZ
      hra je odehrává v realným čase,funguje ať máš či nemáš zapnutou hru
      • Jack1947
        State of decay syndro,m už i na mobilu, no neke co příjde dál Genisys? *8*
        • Takovou hru jsem ješte nehrál, teď nevím jestli je to dobře nebo špatně (že to beží v reálném čase).
          • Jack1947
            Ber to takhle že ta hra se hraje sama když v ní nejseš a ty potom neseš následky... noo *7* *3*
  • komplet žebříček

    http://www.eurogamer.net/articles/2016-01-01-eurogamers-top-50-games-of-2015

    Tedy až na ten Battlefront *3*
  • ucho
    Nesetkal se někdo při přihlašování do PS Store (přes prohlížeč) s touto chybou?

    {"error":"invalid_client","error_description":"Bad client credentials","error_code":4102,"parameters":[]}

    nějak se tam už pár dnů nemůžu zalogovat.
    • Nepoužívat konzole ty proutkaři *15*
      asi jsi špatně postavil pyramidu aby odrazila špatné vlny *15* - námět pro CaryMaryFucka
      • To je tak, když se konzolista ucho pokouší něco dělat s počítačem :D
    • Draken69CZ
      Povolit cookies [*.]auth.api.sonyentertainmentnetwork.com

      https://support.google.com/chrome/answer/3123708?vid=1-635772919311176093-915054717
      • ucho
        to jsem si taky vygooglil, ale já mám cookies povolené.
        přímo PS Store mi dole píše: "Cookies are enabled on this site to give the best browsing experience. You can modify your cookie settings to disable them."
        • Draken69CZ
          Já jsem se přihlásil, ale nejdřív mi to psalo něco o údržbě tak jestli nejsou zas pod útokem. Ještě čas a datum máš správné?
          • ucho
            ne, dobrý, FF je nějakej rozbitej. už si dal říct.
            • LV: ja vim celkem dobre co chrome schromazduje, ale spoustu tech veci si bere i pri pouzivani googlu. Navic mam android, takze abych resil jaka z tehle ficur si bude pamatovat na jake por*o jsem se koukal, tak na to nemam cas. To spis mi vadi 90% aplikaci na telefonu, ze chteji pristup ke kontaktum.
            • Ja teda nevim ale tohle mi nijak hrozny neprijde?

              http://lifehacker.com/5763452/what-data-does-chrome-send-to-google-about-me
            • Jack1947
              To neřeš, ucho je holt děsnej paranoid... *7*
            • Me zajima v cem je ten chrome tak lepsi, sam pouzivam FF. Chrome jsem pred lety zkousel, ale prislo mi ze akorat zere trochu vic pameti a ma naprosto retardovane resene otvirani souboru, jinak ty prohlizece jsou vzasade stejne.
            • Draken69CZ
              Tak to bylo z toho slabšího soudku no tak nenech se prosit vystřihni nějaké číslo máš na víc *15* než dostaneš ban a budeš se muset přihlásit na jiný nick *15* a needituj pořád příspěvky já pak nevím která verze platí *15* si to předně pořádně rozmysli než něco napíšeš *15* nebo ne piš první věci co ti přijdou na rozum *15* to jsou větší řachy *15*
            • Draken69CZ
              Já nic nevyvozuji tvoje multi-nickovost je známá, než to prasklo tak sis tu povídal sám se sebou *15* v ničem se utvrzovat nepotřebuji mě to vždycky rozesměje opravdu to neřeším. A k tématu opravdu evidentně nic nemáš tak proč vůbec reaguješ *15* njn hlavně že nemáš na nic čas a potřeboval by jsi aby den měl 50 hodin že nic nestíháš *15* pak se tu prsíš jak máš 500+ h v The Crew vždycky prskám smích když na někoho jako si ty narazím. Tak trapně zareaguj jak ničemu nerozumím že ani google neumím používat, přitáhni si alobal do čela a hurá přejdi na tvoje oblíbené číslo s konzolema nebo AMD *15*

              Silvestrovský program pokračuje a já se moc bavím *15*
            • Draken69CZ
              Tak jasný někdo kdo trpí stihomamem a na vše musí používat anonymizéry to opravdu není *15* ostatní kdo nemusí mít u brouzdání po webu alobal na hlavě skvělá volba.
            • Tak jestli ti blbnou oba prohlížeče, tak je jasný, že problém bude mezi židlí a monitorem.
            • Draken69CZ
              Divný vzhledem k tomu že je snad ve všem lepší než FF tak bude chyba někde u tebe.
            • ucho
              ten mi nějak blbne, je děsně pomalej.
            • Draken69CZ
              Pokud nejsi paranoidní tak přejdi na Chrome.
  • Fallout Shelter

    Zahrál jsem si to a je to dobrý, mohli by to udelat i na pc nějakou vylepšenou verzi. Taky jsem si stáhnul Bio inc. Doporučuju. Je to podobné jako Plague inc ale zdá se mi to lepší a je tam víc možností.
    • ucho
      všichni o tom tak básnili, že jsem to taky zkusil. hrál jsem to snad dvě hodiny a teda mám pocit, že je to naprosto o ničem hra.
      • Já mám rád hry kde mužu spravovat základnu, (např. jako v This war of mine) proto se mi to líbí. Neříkám že je to bez chyb ale líbí se mi ten nápad proto jsem taky napsal že by mohli udělat vylepšenou verzi pro pc. Asi sáhnu po hře Sheltered, která je propracovaná o dost víc.
        Jinak o tom které hry jsou o ničem bych asi pomlčel. Zdá se mi že to má snad víc herních možností než regulerní fallout 4.
        • ucho
          proč bych měl pomlčet o svém názoru na tu hru? jestli to někoho baví, ať si to užije. přede mnou zjevně ta hra tu spoustu herních možností úspěšně skrývala, protože mně přišlo, že se tam nedá prakticky nic dělat. po herní stránce mě to nebavilo.
          • nic delat, akorát dávat vaulterum vybavení, sledovat statistiky a pridelovat podle nich obyvatele na správne ukoly, starat se o obranu vaultu, vysílat ven pruzkumníky a číst si jejich log, vyrabet predmety, prodávat predmety, školit obyvatele atd. na mobilní hríčku ktera je zadarmo a byla myšlena jako upoutavka pred vydanim regulerního falloutu docela slušné. i kdyby to vydrželo jen pár hodin je to víc zábavy než Call of duty kde jen jdeš dopredu a držíš levé myšítko a stoji te to 50€.

            je to jen drobná hríčka pro srandu, nic víc nic mín. hodnotit to nejak prísne a vážne mi prijde uplne trapné
            • tak rozjíždej *3*
            • ucho
              obyvatele rozdělíš na správné úkoly během minuty dvou, prostě když získáš toho člověka. vysílání průzkumníků je jen loterie, kdy čtení logu postrádá smysl. máme na hru zjevně opačný názor, protože přes ty pozitivní ohlasy mi hra přišla prostě jako jedna velká nuda. to raději budu dokola rozjíždět plants vs zombies 2 než trávit čas u tohoto...

              popravdě jsem po těch pozitivních ohlasech čekal nějakou bombu. dostal jsem nudu.
    • Fallout shelter je uplne primitivni a dementni farmville. Navic tomu zasadne chybi nejakej "endgame". Jestli chces hrat neco na Androidu tak doporucuju Future Shock pinball a Wayward souls.
      • ja mluvím o hre s base manažmentem a ty mi doporučíš nejakej dungeon crawler a pin ball? *1*
        • Ja jenom doporucoval zabavny hry na Android... jestli jsem tim udelal nejake faux pas tak se opravdu hluboce omlouvam.

          Bohuzel mi prijde ze je na Android tak malo opravdu dobrych titulu ze hrat si na nejake zanry je trochu zbytecne.
        • base manazement? ted vyjde darkest dungeon, to je manazersky rpg *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit