Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lukyz

    Fallout The Story

    Parta nadšenců se snaží převést první Fallout do F:NV.
    *4*
    • Inquisitor
      Jestli se to bude dělat tak dlouho jako Skywind, tak se asi nedočkáme :)
    • tak to bude pěkně prázdný a fádní :(
    • wow :)
      len ci to dokoncia
  • Jak velký rozdíl je mezi Fallout: New Vegas Ultimate Edition a klasickou verzí Falloutu: New Vegas?
    • Na druhou stranu, když tě to nebude bavit, ušetříš peníze. Já koupil GOTY a stejně jsem to vzdal v půlce hry.
    • Vsecky 4 pribehove DLC, ktere jsou dost dobre + Gun Runner's Arsenal (zbrane, mody na zbrane) a Courier's Stash (zase zbrane, hadry a nejake drobnosti na doplneni HP atd.). Alespon tak to mam ja v knihovne na Steamu
    • Ultimate Edition obsahuje všechny datadisky které docela rozšiřují příběh, prostě je to GOTY edice pod jiným názvem ;)
      • spíš mě zajímá jestli se to vyplatí když teď na steamu základní verze 2,5 a tahle "goty" stojí 6,8
        • Inquisitor
          Určitě vyplatí, protože ty datáče jsou hodně dobrý. Mrkni se na ně a uvidíš jestli ti za to stojí. Za mě určitě jo.
    • Jack1947
      Není to to že to obsahuje všechny DLC?
  • EA Origin nabízí až 75% slevu na vybrané hry.

    Hmmm, ale ty nejdůležitější věci (DLC pro ME a DA2, respektive Bioware points) jako obvykle zase ne....
    • Lukyz
      Bioware body, to musel vymyslet fakt jen nějakej kre*** *16*
  • Mad Max čeština z Xzone

    Právě vyšla, 5mb instalačka, nemá to někdo ? Nekupoval jsem to u nich a celkem bych ji tam i šupnul už :)
    • Jack1947
      Dohráno dávno, a fakt díky nechci stačí mi ty hokus/pokusy s AC: Syndicate hru kterou každý pochopí ( promlat se až na konec hry, potažmo využíj nějaejch fičur aby to nebyla jen nuda). snad každý a kdo ne tak smůla. *3*
    • To bych tam ani nedaval, cetl jsem ze tam budou prelozeny i ty jmena jako Chumbucket... v cestine beztak vymysleli nejake priserne patvary :D
      • ringmancz
        náhodou překlady ve filmu byly dobrý
      • Draken69CZ
        kumpán kbelík *15*
    • No tys to nekupoval u nikoho, stejne jako Jack a podobní.
  • Lukass

    Project Cars

    Do Project Cars dneska vyslo zajimavy DLC, jedna se o vozy Classic Lotus:
    1965 Lotus Type 40 Ford
    1963 Lotus Type 25 Climax (F1)
    1966 Lotus Type 38 Ford (Indy)
    1967 Lotus Type 51 (FF)
    A tri klasicky historicky trate:
    Rouen les Essarts
    Hockenheim Classic
    Silverstone Classic
    Musim rict ze me tohl DLC dost zaujalo, ma ale vyssi cenu, 7.50 evropskech. Ted sem to zapl a zdarma pribil Lotus 49 C. Vzdyyky kdyz vyjde nejaky DLC tak daji jedno auto z toho DLC zdarma.http://imgur.com/S8hU7AQ Tady Lotus na trati Silverstone Classic *5*
    • A kam ten Lotus přibili? Hřebíkama na zeď?
    • Draken69CZ
      To aby si měl komplet se taky prodraží.
  • Ach jo, už to zase funguje ty minpluska :( Velká škoda, snad redakce něco zkoušela a zprovodí to dopryč na vždy, protože poslední 2 hodiny byla paráda.
    • Draken69CZ
      Silně pochybuji že s tím redakce něco zmůže když tenhle systém je napříč tiscali a docela bych se i vsadil že jediný podweb kde to nefunguje je games.
    • možna by to chtelo zkusit se občas chovat normalne, nenaklikavat a možna občas i ty dostaneš nejake to plusko. docela smutne že kvuli par uplakankum redakce vubec zkouši menit system
  • oktavius66

    God of War Kratos Statue - The Definitive Collection

    Tak co ? Najde se tu nějaká osoba, která by si koupila tuto krásu za 12500 Kč (500$)? Na světě je pouze 500 kusů. Musím ale uznat, že je to vskutku pěkná práce. Je obrovská a dělaná z kvalitních materiálů. To by byl skvělý dárek pod stromeček, ale to by Ježíšek musel jít darovat orgán aby si mohl dovolit přinést takovou věc :DD . To mi připomíná, že by to chtělo nový díl na Next Gen. Pro mě byl vždy každý nový díl grafické orgie.

    https://www.youtube.com/watch?v=25LELGI7B3U

    BTW: Právě teď začaly velké slevy na Steamu!
    • Morraw
      Za tu cenu bych čekal asi něco lepšího. Přííš čistá práce. Třeba taková figurka Jacoba u Big Ben edice je prvotřídní.
  • Jack1947

    Paráda mínusy/plusy rozbité ( snad navždy!)

    Now its time to get rid of anonyms!
    • To samozřejmě můžeš, Jacku. Sice to asi málokoho bude zajímat, ale technicky ti nikdo nebrání vystupovat tu pod jménem a příjmením. *4*
      • Jack1947
        Jestli to mělo být vtipné tak nebylo... ale na druhou stranu lepší než urážení.
  • kennyB

    Prosincové PS+ hry

    PS4 - Gauntlet: Slayer Edition, King’s Quest — Chapter 1: A Knight to Remember
    PS3 - Far Cry 3: Blood Dragon, SSX
    Vita - Freedom Wars, Rocketbirds: Hardboiled Chicken
    • to ps+ se fakt vyplati, hlavne na ps4 *1*
    • ucho
      no na prosinec jsem čekal trochu větší nášup, ale třeba dají něco zajímavého do akce tento pátek v rámci black friday.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit