Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Old Hunter

    Trochu mě to DLC naštvalo. Mám Bloodborne hodně rád, ale tohle DLC ukázalo, že ta hra mohla být ještě lepší, a že vydaní možná bylo uspěchané, grafika je naprosto famózní a nic hezčího jsem ve hrách neviděl, nebavím se úplně tak o technickém stavu, který se taky rapidně zlepšil, ale o celkové prezentaci hry, level desing zase lepší než v původní hře, zajímavější nepřátelé, daleko ale daleko těžší výzva, ještě hutnější atmosféra. Co mě překvapilo, že to má snad jen jednu 10/10 na MT, tohle je snad ještě lepší než Artorias of the Abyss, dávat 9/10 a níž je dle mého svatokrádež. Celkově hodně umírám, ale je možné, že jsem podlevelován. Malá výtka ještě, hezčí set než Charred Hunter Set se tu neobjevil, takže většinou zůstanete u původních attire.
    • Draken69CZ
      Nechci aby to vyznělo špatně na tule hru se chystám (hned jak koupím PS4 XD) tak se chci zeptat jak je na tom načítání jak v DLC tak v původní hře, protože jednu dobu to byla ideální pauza na čůrání.
      • kennyB
        Načítání je v pohodě, řekl bych stejná délka jako v Dark Soulech ;)
        • Draken69CZ
          To jsem hrál na PC a co jsem viděl X360 verzi tak tam to bylo celkem na dlouho oproti PC, no hate pls.
          • kennyB
            Tak to fakt nevím, DS jsem hrál jen na Plejstu. Zkus mrknout na nějaké video z Bloodborne.



            Edit: tady je původní načítání vs načítání, které vyřešil patch https://www.youtube.com/watch?v=bn3eqYD4wYQ
            • Draken69CZ
              No to byl děs, patch před DLC to asi už nevylepšoval.
      • je to lepší, ale mohlo by to být ještě lepší, sice už to není na čůraní, ale je tam pořád prodleva a skočí mě tam asi dvě obrazovky s popiskami. FPS mám pocit trochu poladili, šel jsem jen do Old Yharnam, kde býval takový lag a ten mi zmizel.
  • Star Wars: Battlefront obdrží zdarma (kromě DLC The Battle of Jakku) také nové mapy a karty.

    Proc se tu obevujou novikny po clanku?
  • Draken69CZ

    Malá úvaha: Konzole jako přídavná karta do PC

    Proč MS, SONY, NINTENDO nedělá svoje konzole i jako přídavné karty do PC? PCI-E je rychlá sběrnice, přídavné napájení jako u GK, přijatelná cena, nemožnost použít jiný než originální ovladač a nevidím tam jedinou věc kde by zákazník nebo oni měli někde tratit.

    /asi jsem měl doplnit pokud už chcete reagovat zkuste se nad tím aspoň na zlomek sekundy zamyslet, jinak to neřešte a pokračujte dík ;)

    //pro ty pomalejší, nechte si to projít hlavou přes noc, dík
    • Lukyz
      Mít něco jako multi boot - při spuštění PC vybrat OS Win / XO / PS4 je pěkná myšlenka, sice strašně naivní, ale pěkná *4*
    • Jack1947
      Nebo by to mohlol být třeba externí zařízení že? *1* Něco jako grafika nebo mechanika/zvukovka hehe. Jo, pobavils. Z nudy by mně tohlee tedy nenapadlo. *3*
    • kennyB
      Myslím, že kdyby se tak stalo, tak pro většinu dnešních pc hráčů počínaje LV a Lukassem by skutečně začala doba temna...
      • A mas k tomu nejaky rozumny argument, nebo to je detske prani zaujateho konzolisty? Ta myslenka totiz vubec nedava smysl. Nasich 60 fps na pc bude vzdycky lepsi jak 20 fps na konzoli, naprosto nezavisle na tom jaky hw pujde do pc dat... *15*
        • kennyB
          Chápu. Chceš být afrikáncem a já má být jako asiat...
    • Chim
      proč kupovat konsoli (v jakékoliv podobě) když mám pc?
      • U mě je důvod ten, že jak u minulé generace, tak i u této, to jsou právě konzole od MS či Sony, které mi nabízejí nejvíce her, které chci hrát a na vše ostatní mi stačí slabší PC (kromě Squadron 42 tu zatím není jediná hra, kterou chci hrát, která na konzolích není vydaná či oznámená a na současném PC ji nerozjedu).
    • Jako ze das pocitac do pocitace aby jsi mohl hrat na pocitaci zatimco hrajes na pocitaci?
      • Asi tak, proc bys do x64 pc pridaval kartu s x64 pc. To nedava smysl.
        1. bud pripojit konzoli k monitoru a je to.
        2. vetsi smysl by davalo kdyby MS uvolnil OS z xboxu, beztak je to derivat windowsu.
        Jenze tahle generace konzoli vznikla prave proto, aby prodali draze levny x64 lowend hw za co nejvyssi cenu.
        • Draken69CZ
          XD http://www.zive.cz/bleskovky/vime-kdy-prijde-windows-10-na-xbox-one/sc-4-a-179230/default.aspx
  • Vogon

    Bloodborne: The Old Hunters

    Gehrman je ještě větší pervert než jsem si myslel. Některé hlášky šílenců fakt nemají chybu. A opětovný respekt Fromsoftu, protože v trailerech neukázali vůbec nic z DLC.
  • LV462
    Nové AMD Crimson ovladače přidávají 5-10% výkonu.
    http://wccftech.com/amd-radeon-software-performance-analysis-is-this-the-crimson-tide/3/
  • Veskoslav

    Win a Limited Edition Fallout Vault Dweller Merchandise Box

    http://www.polygon.com/2015/11/24/9792048/fallout-4-giveaway
  • Na humblebundle.com je teď pěknej Codemasters bundle :)
    • Skoro to samý co bylo minule jenom místo Gridů 1 je Autospot
      • přitom bych tak chtěl DiRT RALLY :(
        • je tam i sleva asi 25%, teda tu jsem alespon už dostal
          • jo jo, je tam, díky za info!
  • Veskoslav
    To je nějaká nová ochrana, že když chci kliknout na mínus, tak místo toho se mi otevře nové okno? *1*
    • Draken69CZ
      Divný jinde na tiscali to funguje, asi už jim s tím klikačem tady došla trpělivost a killnuli to jen na games.

      Horší zpráva je že nefungují smajlíci :(
      • Jack1947
        Beztak ty jejich omezení smajlíci za moc nestáli.
      • Veskoslav
        Jo. Toho jsem si ani nevšiml...No nic, pojedeme na klasice :), :-O, :-D, ;) :-(
        • Draken69CZ
          Souhlasím
    • Chim
      Tak doufám. že to takhle rozbité zůstane už na furt.
    • Ronox
      Kašli už na to :) Tohle už vypadá, že máš OCD, co se týká místního systému hodnocení. Žbrblej o tom, o čem se točí místní web a neřeš kraviny.
      • Veskoslav
        Zrovna tohle jsem jenom bral jako upozornění pro ostatní/redakci, že se jim něco rozbilo:) Nechtěl jsem nějak řešit nefunkční systém +-:)
    • a ja uz myslel, ze to budu muset najak resit a ona to nova ficurka *5*
  • Fyzické kopie si hry Star Wars Battlefront si (procentuálně) jednotlivé platformy rozdělily následovně: 59% PS4, 39% Xbox One, 2% PC.

    Vydelecna Masterrace ... *1*
    • Johnny
      Ono jde o to že kolečko v obchodě ti maminka koupí, ale číslo své kreditky ti nedá...
    • To víš, na PC nepotřebujeme nějaké bezvýnamné kolečko strkat do mechaniky, to už je pár let minulost :)
      • Fyzické kopie si hry Star Wars Battlefront si (procentuálně) jednotlivé platformy rozdělily následovně: 59% PS4, 39% Xbox One, 2% PC.

        To nemusime ani my. Takze tva pointa je ? *3*
        • Pointa je v tom že PC je lépe vzděláno o virtuálním nakupování
          • nebo, ze nakupy her na pc neprovadeji v tolika pripadech rodice (u tech je celkem jisty, ze virtualnimu obchodovani holduji min jak jejich nevyvedene ratolesti)
        • evidentne musite, nadpis ktory komentujes to jasnou recou hovori *7*
      • tak nejak, k cemu ti je placka, kdyz rok 2000 je davno za nami a hra je vicemene ciste online mp?
  • Kozy

    Escape From Tarkov

    http://www.escapefromtarkov.com/
    • Mimo tenhle projekt je ve vývoji hra ze stejného universa Russia 2028, což by měl být single-player à la Stalker.
    • Husty! Fakt husty!
    • oktavius66
      Tak to vypadá neskutečně dobře! Jak vybouchl ten granát v té chodbě, tak jsem si řekl: To chci *1* . Ozvučení perfektní, spousty vylepšení na zbraně.... Musel se přihlásit do uzavřeného betatestu. Jak už říkal VaZqeZ_EU, tak takhle by měl vypadat nový S.T.A.L.K.E.R, akorát troch více morbidnější a radioaktivnější ;).
    • Keyz
      To je zas jen nějaká MP akce?
      • hardcore narrative MMO mix of FPS/TPS and RPG genres

        Takže asi nic pro takovýho užvaněnýho asociálka jako ty...
        • Keyz
          Tedy opět klasika kde se budou hledat cheaty a bugy aby si někdo zlepšil postavení v online hře.
          • Ty vážně nejsi normální, člověče. Ty musíš být fakt pablb. Se nedivím, že moc nechceš tyhle hry hrát s tímhle nepochopitelným přístupem. Mám pochybnosti, zda hrám jako takovým vůbec ještě rozumíš. Kozy tu dá odkaz na zajímavě vyhlížející mp hru a ty v tom vidíš hned tohle. Ale víš co, vysvětlovat nic nemusíš, věřím, že si vymyslíš něco o fanouškovství a příletu marťánků a tyhle tvoje pindy už dávno opět klasikou známe.
    • VaZqeZ_EU
      Vypadá to zajímavě!
      Škoda že to je "jenom" čistá střílečka.. takto bych si právě představoval nového S.T.A.L.K.E.R.a *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit