Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sony zvažuje vývoj výkonnější verze konzole PS4 či podporu Ultra HD Blu-ray přehrávače.

    hmm, to bylo rychlý, tytam jsou doby kdy vám konzole vydržela X let, pekně ste si nalítli za 10k a místo upgradu budete kupovat rovnou celej novej stroj, tam vám hry pujdou konecne 1080/60 fps, na starym to pude 30 stěží - realita do roka a do dne.
    • Haha, no to jim tahle generace vydrzela fakt dlouho.
    • Tak stejný jako si koupit komponentu za 10 tisíc.
      • Veskoslav
        Ne není to to samé. Měli jít cestou dražší konzole jako byla PS3, ale byla to špička v té době. Když vyšla PS4 byl to silný průměr, co měl rok zpoždění. U pc zastaralou komponentu vyměníš, u konzole pochybuji, že Sony bude vyměňovat PS4 za novou a výkonnější PS4 za doplacení rozdílu ceny. A to je zásadní prů*er. Ti, co si koupili PS4 a budou chtít lepší PS4, budou si muset koupit za plnou cenu. Ano, namítneš, že můžeš prodat starší PS4. Ale i tak budeš mít na tom minimálně 2-4 000 ztrátu, pokud by jsi PS4 prodával teď a kupoval jsi ji, jak byla u nás představena.
      • skoro stejny, jen uzivatele ostatnich pc bez pochybnych operacnich systemu jsou zvykli si sami vybirat komponenty, pripadne aplikace, co si do nej pusti
        • Však to dělají majitelé konzolí také. Konzoli mají navíc k PC, autu, bicyklu, bytu atd. Nic se vzájemně nevylučuje.
          • Nevidím jediný důvod proč si k počítači kupovat konzoli. Možná tak aby měli na čem hrát děti.
            • Někdo důvod nevidí, někdo vidí. Někdo vaří, někdo ne. Někdo vraždí, někdo ne. Svět je rozmanitý :-)
  • Kozy
    Zahrál bych si nějakej fotbal. FIFA nebo PES? PS4 verze.
    • jakubc
      Na PS4 není co řešit, tam jednoznačně PES. Pro toho bych hlasoval i na PC, ale už ne tak jednoznačně. (V loňské Fifě mám ve FUT nahráno myslím kolem 200h)
      • Kozy
        Díky, já v tomhle totálně plavu, naposled jsem hrál asi Fifu 13. Chci to hlavně jako party hru.
    • Koupil jsem FIFU, chvíli mi to připadalo, že prošla velkou změnou. Nakonec jsem zjistil, že to tak pouze ze začátku vypadá. Až na pár nových featurek je to úplně stejné jako 15.
    • nastve, ze mas na vyber 2
      http://games.gamepressure.com/games_encyclopedia.asp?PLA=1&KAT=12&TEM=60
      na pc by si mal 158 *1*
      • Kozy
        Když nemáš čim přispět tak radši nereaguj, díky.
        • ako to ze nemam, listol som ti 158 futbalovych hier
          ludom sa nezavdacis
  • Sony zvažuje vývoj výkonnější verze konzole PS4 či podporu Ultra HD Blu-ray přehrávače.

    "I have a high performance PS4. It's called a PC."

    *1*
  • Radkaa

    Life is Strange

    Ahojky, co říkáte na finále Life is Strange ? Ta poslední volba byla teda něco... *8*
    • Docela slabota navíc natáhlá 4hodiny wtf? skoro nežikám že špatné a protože jsem chtěl zkusit něco jiného volil jsem druhou možnost

      Chloe měla žít

      Mnohem více mne bavilo finále Tale of the borderlands a to nejen kvůli tomu že to dopadlo lépe.

      Celkově 6/10. (Borderlands tak 8/10).
    • Přiznám se, že jsem se během posledního dílu regulérně rozbrečel.
    • Jednoduchá volba 1 < 5000 (nebo kolik tam žije obyvatel). Jinak co se epizody týče, jako celek se mi líbila... Hodně se povedla ta část, kdy dohromady splývaly všechny ty pokřivený časový roviny. Naopak mě trochu zklamalo pár logických kiksů. Zařveš na Davida (bývalýho vojáka) ať si dá pozor, a stejně tam nalítne jak trotl na porážku. Hodí po Jeffersnovi lahev a pak tam stojí jak trouba a čeká na popravu, to samý s tím kopnutím do stolu... útočník zavrávorá a on místo aby se proti němu alespoň pokusil rozeběhnout, tak si počká až Jefferson vytáhne zbraň a zastřelí ho.
      • Radkaa
        Ano, to s tím Davidem bylo docela k naštvání... A 1 nebo 5000 - no já jsem zvolila 1, protože pak by to všechno co jsem pro ni udělala nedávalo smysl. *4*
    • Mně osobně to přišlo jako slabé finále. U poslední volby jsem ani nemrknul a měl jsem jasno. Hra to byla skvělá ale to finále mi prostě nesedlo. Navíc se ukázalo, že volby kromě pár dialogů nemají skoro žádný efekt. Velká škoda.
  • B.o.b

    Nepotvrzeno: Během Paris Games Week bude oznámeno velké DLC pro Driveclub.

    Offroad? Sem s tim.
  • ringmancz

    soundtrack k AC: Syndicate

    sice tu hru hrát nebudu, ale když jsem se dověděl, že soundtrack k ní dělal Austin Wintory, tak je jasný, že půjde o nejlepší věc na celé hře. a je vtipný, že jej sice může prodávat na bandcampu, ale bez poslechu. na youtube kanále labelu Ubisoftu to ale je... v popisku tam zase nenajdete link na bandcamp #ubilogic

    https://youtu.be/-6WjOKqnszo?list=PLu6_FOgZp3eheTtQv0UQ7B4nZukeC1Hcs
  • Vojta_Ilavsky

    Jaké znáte hry?

    #halloween
    • Nepotvrzeno: Během Paris Games Week bude oznámeno velké DLC pro Driveclub.

      Soma!!!
      • Můžeš mrknout taky sem - https://www.gog.com/mix/my_favorite_horror_games_on_gog

        Třeba Cat Lady bylo pro mě velké překvapení a jedna z nejlepších hororových adventur za poslední léta. Teď netrpělivě očekávám remaster Downfall.
  • ringmancz

    Video / Obrazem: Fanoušek Metal Gear Solid pracuje na předělávce hry do Unreal Engine 4.

    ne hry, jenom dělá prostředí. jinak už by to Konami dávno zakázalo
  • Veskoslav

    Unity vs Syndicate

    https://www.youtube.com/watch?v=h4YU_hy9xFk

    Přijde mi, že kdyby mělo Unity navíc střídání dne a noci, tak ironií je to, že by Syndicate neměl co nabídnout navíc....Spíše mi přijde, že se s tím nechtěli tak piplat jako s Unity (které i tak bylo šíleně zabugované), tak Londýn osekali na minimum. Přitom v době, kdy se hra má odehrávat měl Londýn více obyvatel než Paříž za zmíněné revoluce. Navíc jsou neprůchodné domy, minimum lidí na ulicích, ulce mi graficky připadají mnohem nudnější než v Unity. A podle prvních ohlasů i když Unity byla zabugovaná hříčka, tak Syndicate je prostě už nudný.
    • Čekal někdo něco jiného? Hrůza. Kdosi tu psal, že to předobjednává, díky takovým bude další díl stejný brak :(
    • Morraw
      Hm hm. Tak lepší než další fail jak loni s Unity. Ale je to špatně. Hry se mají rozvíjet. Když Unity nabídne davy lidí a živé město, tak další díly by v tom měly pokračovat. Holt zprasený engine. Snad další díl stavějí už na něčem jiném a lepším.
      Nejvíc mě ale štvalo to příšerné doskakování textur a nízká vzdálenost vykreslování textur. Vidím, že už to je asi ok, ale uvidíme v PC verzi.

      Jinak proč naivně doufám, i byť třeba v malou, změnu v Syndicate. Odstranili mikrotransakce, companion appku a multiplayer. Co-op v Unity mě sice bavil hodně, ale aspoň se tak zaměřili na single a příběhovou část. Jsem zvědav jak to hru ve výsledku ovlivnilo.
      • Aby se hry mohli rozvijet potrebuji poradne HW! Nextgen konzole opravdu vic nezvladnou a tak Ubisoft udelal co musel osekal hru napadrt aby byla i na te nove uzasne generaci konzoli hratelna ve 30FPS. Boze kam sme to dospeli, tohle uz je fakt smutny.
        • Takže říkáš, že současný PC HW není dostatečně pořádný aby zvládnul ty lepší hry?
          • Koupil sem si ted Armu 3 a ta hra je uzasna, jde videt ze je to PC hra. A naplno ukazuje moznosti PC. Spolecnosti zamerne na PC slusne receno kaslou, najdi si treba Labuzo s Andrejem, borec ti to vysvetli. Ja uz na to nemam silu.
            • No vidíš, takže PC to utáhne v klidu, tudíž pořádný HW tu je a tudíž tedy vývojářům nic nebrání v tom, aby jej tedy naplno využili. Když se zamyslíš, ale opravdu zamyslíš a přejdeš ten typický první emocema podpořený názor, který tu je na fórech furt (tedy zas*aný konzole brzděj PC a hraní celkově), dojdeš k tomu, že konzole za to opravdu nemohou. Opravdu tady není žádné spiknutí bolševických iluminátních židozednářských fanboyů konzolí a vývojářů her, kteří chtějí ublížit PC hraní, jen jednoduchá ekonomika.

              Poslechni si FC, Vávry se tam někdo ptal přesně na tohle - proč není KC jen na PC, jak by to mohla bejt lepší hra a kdesi cosi.
              https://youtu.be/dW2KHklIHxw?t=1h34m25s
        • Lukyz
          Navíc podle analýzy ani jedna konzole nedrží 100% stabilních 30FPS při 900p, XO je na tom jako obvykle o něco málo hůř.

          Opravdu jsem zvědavej, jak dopadne PC verze, když si posunuli datum vydání o měsíc kvůli optimalizaci.
          • Tahle generace je fail jako blazen. Jiste ze nedrzi podivej se na Zaklinace hra pada pravidelne pod 30 FPS a nikdo to neresi, musi byt fakt lahudka to hrat treba 3 hodky a pak od toho vysekane stoupnout a vnimat realitu. Mam par znamejch kteri sou nastvani, ale zbytek to prejde a bude ti tvrdit ze on zadny propady nema. Pritom ani nevi jak vypada plynule obraz! jezis jak me tihle lidi stvou!!
            • Jo je to děs tohle, je ale zajímavé, jak najednou začínají odkládat o nějaký týden/měsíc PC verze her, co teď mají vyjít (tohle, NFS atd.) .... jsem fakt zvědavý, co z toho nakonec bude, jestli ta kritika z poslední doby k něčemu byla, horší bude, až vyjde nějaký paskvil zase i po "odkladu na optimalizaci".

              Osobně zrona u AC čekám optimalizaci ve smyslu "opravíme případne bugy a přidáme nějakou grafickou fíčuru ve smylu dáme tam třeba možnost vyhlazování", ale pochybuju, že to zoptimalizují nějak kompletně graficky/výkonově :/

              Už se nemůžu dočkat videa s Batmanem před/po optimalizaci :)
            • Už maminka pofoukala bebí?
            • Pár známejch....... :D Taky to jsou takoví hlupáci jako ty?
      • Veskoslav
        Asi bude pro tebe zklamání, ale mikrotransakce neodstranili.
        • Morraw
          Já vím, že zůstat měly ty, které ti odemknou celou mapu nebo skrýte poklady. Měl jsem za to, že se odstraní mikrotransakce, které byly v Unity. Tzn. nákup bodů (helix points ?), za které pak šlo koupit vybavení ve hře. To tam furt je ?
          • Veskoslav
            Tak to se přiznám, že ti neřeknu, ale divil bych se opaku. Přeci jenom je to Ubisoft.
            • Trochu tě opravím. Jakékoliv mikrotransakce ve hrách, za které zaplatíš, jsou špatně!
              P2W je nechutnost mobilního průmyslu, kterej se teď všichni snažej zavést i do her na PC/konzole. Ono když si ovečky zvykli kupovat předražené season passy, proč nezkusit i tohle?
              Chce se mi zvracet, když ještě tohle recenzenti přehlíží...
            • Morraw
              Tak třeba v Unity to byla fakt prasárna. Kdo chtěl hrát jen příběh, tak narazil. Měl slabé vybavení a musel grindit vedlejší obsah, použít tu appku atd. Kdo nechtěl, tak dokoupil body za peníze na nákup vybavení.
              Ale to je jedno, jakékoliv mikrotransakce v AAA hře jsou špatné. Bez debat.
    • Jak je videt, tak ubisoft nezklamal :D
    • Lukyz
      Tak to je hustý, nevím jestli se dá zredukování populace na 1/4 říkat optimalizace *8*
      Jestli něčím u mě Unity bodovalo, byla to rozhodně atmosféra "žijícího" města, v Syndicate to zatím vypadá jak Kolín v deset večer *1* Škoda.
      • Tak to o vyvoji nic nevis kdyz si myslis ze kdyz se neco ubere neni to optimalizace
  • Oblečky pro hru Metal Gear Solid V: The Phantom Pain jsou již dostupné - každý z nich vyjde na 1€ (popř. bundle za 5€).

    "The chest area can be unzipped for a tactical advantage."
    If you know what I mean *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit