Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Call of Duty: Black Ops 3 poběží na PS3 a X360 při 30 FPS.

    A na ps4 60 v osekaných detailech a 900p? To je teda výhra. Nextgen jak má být *1* Taková hra měla běhat 100+ fps na plné detaily minimálně ve fullhd. Počkat to prý až na ps6 za 7 let :D
  • Lukyz

    Deus Ex: Mankind Divided - Adam Jensen 2.0 Trailer

    Nový trailer Jensen 2.0 *14*

    Hudební podkres opět perfektní, jen škoda komprese videa, celkem tomu škodí.
    Opravdu zamrzí, že v dnešní době stále nepřidávají link na nekomprimované video..
  • Morraw

    Witcher 3 patch 1.11

    Dnes vyšel další patch 3.3GB
    http://wpc.4d7d.edgecastcdn.net/004D7D/media/THE%20WITCHER%203/Pdf/patch_1_11_changelog_en.pdf

    Zatím tam mám 50h a žádný větší bug jsem nepotkal. Spíše hodně zábavné glitche hlavně při soubojích, kdy mrtví vojácí zůstávají zamrzlí v půlce pádu atd. *1* A nebo když Geralt chodí jako kačena 2 metr nad zemí.

    http://i612.photobucket.com/albums/tt207/morraw/capture_21102015_223147_zpsvvoraye7.png
    http://i612.photobucket.com/albums/tt207/morraw/capture_19102015_193721_zpsno0a6wkj.png

    Hned ze startu jsem měl také rozpadlé textury u některých budov, ale verifikace souborů to vyřešila.
  • Lukass

    Call of Duty: Black Ops 3 bude na starých konzolích jen ve 30 fps

    A na novych v 35 *1*
  • Morraw

    Uplay Club 20% voucher

    Předevčírem jste se tu posmívali novince od Ubi. Já také více aplikacím neholduji a beru to jen jako nutné zlo, ale jedna věc mě na Ubi klubu potěšila.
    Možnost zakoupit 20% voucher na jakoukoliv hru včetně předobjednávek. A to za 100 Uplay bodů. Říkám si, že konečně můžu ty body k něčemu využít - celkem 580.
    S předobjednávkou sběratelky Syndicate jsem doteď otálel, ale se slevou to byla jasná koupě. Sběratelka mě tak vyšla skoro o 1000,- levněji. Hned jsem musel vzít i sběratelku Division, která vychází dokonce levněji než u nás.
    Jsem zvědav, kam tohle povede a co Ubisoft vymyslí, ale jsem rád, za takové oživení, když si jejich hry stejně kupuju
    • Já jsem asi slepej, ale kde tam jsou ty vouchery?
      • Morraw
        Na uplay obchodě úplně nahoře je modrý proužek s odkazem.
        • Už jsem to našel, hledal jsem to v klientovi a ono je to na webu. Ale koukám, že jenom na nezlevněné tituly, takže nevyužiju.
    • ty vole vážně ? já ti to nezávidím ale opravdu si musíš předobědnávat hry o terejch víš uplny prd ? v dnešní době ? předobědnávky jsou největší zlo herního prumyslu *10*
      • Morraw
        Sry, ale tady jde i o tu sběratelku. Vím, že předobjednávky jsou zlo a normálně to nedělám, ale u her u kterých vím, že si je stejně koupím a budu hrát v den vydání, ať už dopadnou jakkoli, si je stejně vždy předobjednávám. Třeba Unity byl fakt šílený fail, ale s tou sérií jsem už od začátku a těžko se opouští.
        • Goat Simulator v reálu *7*
        • stratego
          Vidíš to a já ji opustil po ACR, pro mě AC skončil se smrtí Ezia, a pak šla stejně kvalita šílené dolů, i když občas se jim něco povedlo, ale to je hodně málo na to, abych si to znova kupoval nebo dokonce předobjednával.
          • Morraw
            Je pravda, že kvalita spadla. Trojka měla nevyužitý potenciál, ale Black Flag mě bavil. U Rogue jsem hrál sice jen příběh, ale byla to příjemná změna a líbilo se mi to. Tématicky skvělá série, ikdyž už docela stereotyp, ale pořád dostanu na AC aspoň jednou za rok chuť.
            • Morraw
              Já už jsem zklamaný dávno z některých věcí, presto to není tak špatné abych si to každý rok nezahral. Navíc to už davo nekupuju kvůli typu. Jsem věrný této značce a nestydím se za to.
            • Já ti to neberu a nekritizuju tě za to, ale jednou, až se z té diskotéky probudíš, budeš hodně zklamaný *3*
              Jen mi nejde do hlavy, že jsi jim tak věrný... Takový oni chtěj a pak se máme divit tomu, co vychází za paskvily.
    • Lukass
      pak to nema jit vsechno do kopru *9*
  • Hodina ježdění buginou v Elite: Dangerous

    https://www.youtube.com/watch?v=b3jlcPe8cII
  • ringmancz

    PewDiePie bude mít nový pořad ve zpoplatněné službě YouTube Red.

    Red ve spojení s Tube ve mě evokuje něco úplně jiného. to moc nevychytali
    • Lukyz
      Taky mě to hned praštilo do očí, ale na druhou stranu, sledování PewDiePie bych klasifikoval jako formu SM *1*
  • Lukyz

    Assassin’s Creed: Syndicate

    Tak už vycházejí recenze na nový AC a hodnocení zatím moc nepřekvapí.

    Gamespot – 9
    Xbox Achivements – 80/100
    Polygon – 8.5
    Post Arcade – 8.5
    Eurogamer – No score
    DigitalSpy – 4/5
    IGN – 8.2
    GamesRadar+ – 4/5
    • Presne proto se hry nikam neposouvaji. Kdyby hra dostala zaslouzenech 4/10 takl by je to treba trklo.
      • kennyB
        Já nevím, ale hrál jsi to, že by jsi tomu dal 4/10??? Nebo jsi se nechal jen unést zdejší vlnou, která tu hodnotí hry, které ještě ani nikdo nehrál, ale je jim jasné že je to tak jak říkají??? (jen tak na okraj, minulej assassín mě bavil).
        • Lukass
          Jj hral sem to uz nekolikrat, akorat pokazdy v jinym prostredi.
          • kennyB
            Jestli to bereš takhle, tak tě už nemůže bavit žádná hra. A hrou to nebude, bude to znuděním.
            • kennyB
              Ne, já je hraju kvůli příběhu. Nejvíc mě bavil Unity, a to kvůli době, ve kterém se hra odehrávala. Docela se o to totiž zajímám...
            • Jestli to neni tim ze to je copypaste porad dokola. Pokud jsi hral predchozi dily, tak by me zajimalo kde beres tu viru ze se stane zazrak diky kterymu bude dalsi dil copypasty uplne jiny, revolucni a neskutecne zabavny.
              Asi jako "je to jenom beta, az to vydaji tak to bude 1000x lepsi" ve vsech p2w a wowkiller onlinovkach.

              A pokud ti na nove hre staci ze je stejne dobra jak jeji predchudce abys dal stejny hodnoceni, tak muzes hrat porad to samy dokola, ale je zrejme ze lidi proste to samy porad dokola nebavi. Mozna proto se toci porad jiny a jiny filmy.
            • kennyB
              Lolwute, jak mám přijmout komentář Lukasse, který známkuje hru kterou nehrál??? Speciálně pro tebe vysvětlím, jak byl myšlený můj názor. Lukass psal, že poslední Assassín je čtyřková hra. Zeptal jsem se, zda ho hrál a on odpověděl, že ho hrál několikrát, jen v jiném prostředí. Tudíž jsem se domníval, že ho zmíněná hra ze začátku bavila a s každým dalším dílem jeho zájem opadal. Teď se tedy ptám: je to špatná hra, když je vlatně stejná jako díl, který Lukasse bavil??? Hodnotil hru, nebo jen svůj zájem o ni???
            • "nemas pravdu, protoze si myslis neco jinyho nez ja" neni nazor.

              Tilwaen: Naopak, muj nazor je jediny s hodnotou. Vsichni se totiz hadaji jestli subjektivni nazor nekoho druheho je validni nebo ne, ale nikdo si neuvedomuje jak pokrytecke to je. A kdyz nekoho napomenu tak prispecha stado nemyslicich a sjednocene a hrde nadavaji ze si nekdo dovolil napsat pravdu.

              Proto cechacci zustanou cechackama. Proto budou delat ovce za par kacek. A v hospode u piva si stezovat. *3*
            • kennyB
              Lolwut: a ty můj názor uznáváš???
            • Tilwaen
              @Lolwut: Zatím jediný názor bez hodnoty v této diskuzi je pouze ten Tvůj.
            • Protoze nazor cloveka, ktery neuznava cizi nazor nema zadnou hodnotu. Smir se s tim. Nulo. *15*
            • kennyB
              Proč sem zase pleteš tohle téma??? Bavíme se o hře, ne o platformě...
            • Ano, mas pravdu. Vsichni vime kdo je tu konzolove dite a breci a vzteka se pokazde, kdyz se napise neco co se mu nelibi. *3*
            • kennyB
              Nevím, kde jsi vzal, že jsem student.

              Pane Lolwut, všichni dobře víme, jak je to s názorama zrovna na této stránce. Já narozdíl od vás neurážím, takže léčba by měla být provedena jinde.
            • lol co to je za nazor. Jakym znudenim proboha. Jinak se neboj hry me porad bavi, o vikendu sem koupil Armu 3 a uz v ni mam 17 hodin a to pracuju 10 hodin denne. Takze znudenim to fakt nebude studente.
            • Jasny, nemuze ho bavit zadna hra a je to jeho chyba, protoze ty jsi maly dite a nemuzes rozdejchat cizi nazor. Tolololol. Jdi se lecit.
      • To nevíš, že hodnocení her je subjektivní a tedy "zasložených 4/10" odpovídá v tvém případě? Každého snad baví něco jiného a už chci vidět, jak když já tady zhodnotím nějaký oblíbený RTS na 4/10, jak mě tady budou v tom všichni podporovat a schvalovat mi to.
        • Vem si jako priklad nedavno vydaneho Mad Maxe. Je to prvni dil serie, ale pouziva celkem uz zabehly system sveta, kde je zpousta ruznych markeru na mape s par drobnostmi a dohromady tvori variaci jen nekolika typu ukolu.

          Ta hra dostala docela prisna hondoceni kolem 6/10, a casto i horsich, skoro uplne vsude a je celkem jedno, ze to jinak bylo celkem precizne zpracovane a nebyli tam ani technicke problemy (coz treba posledni AC byl pro vetsinu dost nehratelny).

          Proto rikat o tom jak posledni dil AC je vlastne dobry a recenze maji pravdu, jen to neni podle jeho chute je dost nesmyslne, protoze ta hra se od prvniho dilu vzasade nezmenila.
        • Lukyz
          Ono je všechno subjektivní, např. každý vidí subjektivní hodnocení taky jinak, takže subjektivní hodnocení jako takové je taky subjektivní *1* (OMG)

          Já bych do takového hodnocení zahrnul:
          1) Gameplay - jako člověka co hrál všechny předchozí díly nevím, zda to chci ve více či méně pozměněné formě hrát už po deváté.
          2) Příběh - formu vyprávění a kvalitu v rámci žánru a v případě série jeho návaznost
          3) Technické zpracování - grafika, optimalizace, bugy a hlavně bych drasticky srážel hodnocení za nepodařený PC porty!
          4) Online funkce - chyby připojení, mikrotransakce, síťový kód

          No prostě a jednoduše, každý to má jinak - Howgh *1*
        • Lukass
          Tak pokud te subjektivne bavi hrat 5 let stejnou hru furt dokola + jako bonus dostanes mikrotranskakce taj fajn. Me to opravdu nebavi.
  • Lukyz

    Rainbow Six Siege bude obsahovat mikrotransakce.

    Hra od Ubisoftu bude obsahovat mikrotranskace? To se mi nechce věřit *1*
    • Bojkotovat všechny PC hry, který toto svinstvo budou obsahovat. Tohle ať si strčej za svý pozlacený klobouky. šmejdský obchodní praktiky
  • Ubisoft je připraven se být za svoji nezávislost.

    "BÝT"? Okamžitě vyhoďte toho idiota co to napsal!
    • Ubisoft je připraven se být za svoji nezávislost.

      Asi to bude tvrdej boj.
      • wenceslaus
        O holé bytí či nebytí.
        • Tilwaen
          A pozbytí zbitého pití.
    • Normalne preklepy nekritizuju, ale tohle je teda extrem *1* *1* *1* to si snad vyfotim
      • blixa
        Extrém to možná je, ale holt se občas "zadaří".. :( Omlouváme se, už je to opravené.
        • Chim
          A za trest stokrát napsat !!!
          • braveman
            Omlouvám se za tuto školáckou chybu. Chtěl jsem Ti to tu stokrát napsat, ale nepovolil mi to spam filtr *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit