Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vývoj her Fallout 4 a Need for Speed je dokončen.

    NFS má teda nakonec normální fps nebo nějak omezené? Abych věděl, jestli se o tu hru vůbec zajímat. U závodní hry je 60 minimum. (názory těch, kteří říkají že ne jsou mi ukradené, případný flame začínáte zbytečně).
    • ringmancz
      na PC to kvůli tomu odložili, na konzolích 30fps

      http://www.eurogamer.net/articles/2015-09-14-need-for-speed-pc-delayed-so-frame-rate-can-be-unlocked-visuals-improved
  • Batman: Arkham Knight vyjde na PC již 28. října.

    No a takhle už by to mohli dělat i s ostatními pc hrami, nedočkvacvi koupej na konzoli a pc hráči počkaj na opravu a odbugování klidně i půlroku *3*
    • Konzole jsou mi ukradené, ale bylo by na čase začít vydávat hry v ok stavu, raději pár měsíců počkat, než patchovat pořád nějaký paskvil.
      • Ty si mi teda troska, naklikat mi -7 a sobě +5 ale když ti to tak vyhovuje a pomáhá budiž.

        Jo mohli ale asi se jim to nevyplatí, takýe nezbývá než hned neběžet si předobjednat... ale taky vyčkat.
  • Neoficiálně: Street Fighter V nabídne podporu virtuální reality.

    Zrovna pro SF5 bych VR asi nepotřeboval.
  • starsie Warhammer hry na gog.com v zlave, kto ma slinu, nech rychlo kupuje! :)
  • Inquisitor
    Dnes je deset let od vydání Call of Duty 2. Kurňa toto letí :)
    • He7he
      A zpětně jde o pořád vynikající díl. Multiplayer byl oproti původnímu CoD a United offensive sice těžký zklamanání, ale kampaň se ukázala a ukazuje jako jedna z nejpovedenějších. Skvělý momenty, skvělá atmosféra, agresivní nepřátelé a otevřený cíle na mapě, bomba. Takovou bitvu o kótu 400 považuju za jednu z nejlepších misí ze série a u mě překonává i ten vrchol hry viděný ve vylodění na Pointe du hoc.

      Vše nejlepší Call of duty.
      • Na druhou stranu, to byl první díl CoD, kde se objevil autoheal, což je pro mě osobně zlo ve všech FPS hrách. Ale jako hra to nebylo špatné, jen si matně vzpomínám, že konec mě něčím naštval ...
        • He7he
          A dobře udělali, ač sám proti systému lékarniček nic moc nemám a taky mám rád řadu fpsek, které tento systém mají. To mě však nenutí, abych si nevšímal negativ, které si s sebou nese. Na autohealu je u této hry nejlepší jeho neutralita. Člověka neomezuje v hraní, hráč sám je pořád na bojišti ohrožován a přitom může hrát zcela podle svého. Je libo se přestřelovat s nepřáteli, skrývát se před palbou za překážkami a hrát takticky? Může. Chce si to někdo hrát jak naspídovanej ocásek a kazit si tak hru protože může vydýchávat limotavné zásahy? Taky může. Naštěstí chvíle, kdy člověk musel opakovat tisíckrát pasáže nebo celou misi jen proto, že se dostal do nějakýho momentu s naprosto minimem hp a přitom se mu hra proměnila v hledání bedniček (call of duty 1) a zbytečnou frustraci, byly pryč. To moc kazilo hratelnost a atmosféru z probíhajícího boje. Tahle umělě vyvolávaná "obtížnost" nemá co dělat s nějakou výzvou. Infinity ward zvolil velmi dobře. Hře to prospělo.
    • kostejnesmrtelny
      Huh. A já bych bejval přísahal, že jsem tu misi s vyloděním v Normandii hrál ještě na střední...
      Memoria fragilis est.
      • Vylodeni bylo i v medalu tak ti to treba spliva
  • GALERIE: Jak moc je generický Booker z Bioshock Infinite? Tak moc, že sedí, do jakékoliv jiné hry!

    co to je za kravinu? Kdyz umim s photoshopem muzu zakomponovat cokoliv kamkoliv. Chapu jak je to mysleny ale todle konkretne je trochu vareni z vody.
    • Keyz
      Bulvár. Lze snad čekat něco jiného? *15*

      To nemá nic společného s novinařinou. Mrknu co obecně maká v bulvárech za případy *15*
    • Lukyz
      Prostě Boom.cz *1*
  • Vojta_Ilavsky
    http://www.jedinews.co.uk/news/news.aspx?newsID=23910
    O infografice z Battlefrontu ani zmínka?
    Edit: Už zakomponovali do článku, díky.
  • Morraw

    Warhammer Vermintide

    Od pátku je venku a jsem upřímně překvapen kladným hodnocením na Steamu - 88%. Zatím jsem "nezkoušel", ale asi to bude fajn L4D klon.
    Mrzí mě spíše zase nevyužitý potenciál. Hra mohla obsahovat nějakou větší kampaň s širším zaměřením než jen na skaveny. Takhle si myslím, že se mi to brzy ohraje.
    Takže, hrál už někdo? Názory, komentáře ?
    • Koukni na kanál Worth a Buy na youtube. Před koupí opravdu doporučuju zhlédnout. Prý je to horší L4D klon, s ohromným množstvím bugů a příšernou komunitou.
      • Prý! Já to hrál a v coopu je to bomba s kámošema. Takový L4D s akčními rpg prvky. A bugy? Jsou tam ,ale nic co by ti kazilo herní zážitek s přateli nebo v singlu! *3*
        • Je to dost individuální. Existuje dost lidí, kterým to nejede, i když mají silné pc. Což není špatné vědět, pokud někdo uvažuje o koupi.
          • Vojta_Ilavsky
            O horší optimalizaci(byť lepší než je zvykem), jsi nic neříkal.
    • Draken69CZ
      https://www.youtube.com/watch?v=iVBIDGy-o-U
  • Sony zvažuje vývoj výkonnější verze konzole PS4 či podporu Ultra HD Blu-ray přehrávače.

    Na to už je pozdě, to měli zvažovat před pár lety. Navíc jak k tomu přijdou současní majitelé, to je chtějí ještě víc naštvat? Nejlepší by bylo tuhle failovou generaci pohřbít uplně.
    • ucho
      Mně by třeba vyloženě nenaštvali. Spíš by mě zajímalo, jak to chtějí řešit u her. Jakože by vývojáři dělali dvoje nastavení? No jako proč ne.
      • otevrel by se novy trh pro remaster edice
        • ucho
          urcite ne. tohle by se resilo patchem. ty hry by musely byt 100% kompatibilní a proste by hra jela na obou verzich.
          • Draken69CZ
            Pokud udělají vylepšenou verzi PS4 tak to rozhodně nebude mít vliv na hry.
            • pokud planujes tu hru prodat, neni nic snazsiho nez zalozit pro ni novej ucet na steamu

              krabice je uz naprosto historicka zoufalost, viz mgs v
            • MrSanta
              n: fašoidní praktiky mají domov na PC. Díky Steamu. Všechno on-line aktivovat, nemožnost legálně přeprodat krabicovku, stále nefunkční možnost vypnout si automatické aktualizace, nutnost Steamu jako takového... Jo, na PC se máme o hodně líp než na konzolích.
            • jj, chudej operacni system zustane, vymeni jen hw, proste jako ostatni pc, kde vas ale nikdo neomezuje fasoidnima praktikama
  • Banner Saga

    Vyšla čeština na The Banner Saga .) http://www.folkemon.websnadno.cz/The-Banner-Saga.html

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit