Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • frantisek_nejezchleba

    Teprve teď přichází next-gen

    Jsem sám, kdo má pocit, že teprve s výstavou Paris Games Week přišly první ryze next-genové tituly?
    Již dříve odhalený – a na výstavě blíže představený – nový Sherlock Holmes, dále nové Gran Turismo, nový David Cage.

    Proboha, proč ta PGW nemá speciální záložku zde na Games? Za poslední roky se v herním businessu neudálo z mého pohledu nic tak revolučního (vzhledem k výše zmíněným hrám). Nechápu to...

    Poznámka: Je fascinující, že dva natolik zásadní tituly míří právě jen na PS4.
    • Konečně jste se po dvou letech dočkali *1* chápu ten důvod k oslavám...
    • Demoverze Fallout 4 není v plánu - hra se prý nedá to krátké ukázky zmenšit.

      https://www.youtube.com/watch?v=kS5YRxGBupU Vážně tahe scénka nemá lepší zdroj?
    • Keyz
      Proč někdo řeší nějaký next-gen? Co to jako je? Koho to zajímá?

      Když máš PC, tak nemáš umělou hranici kterou někdo určil. Plynule to navazuje podle vývoje. A zde se prostě řeší nějaký next-gen. To je tak trapné. Prostě od daného data to je next-gen. Anebo není? *15*
      A co to navíc jako jako je? 30fps střední nastavení?

      Jako, tohle je prostě vtipné jak to někdo řeší. Borec z PR řekne "next-gen" a bere se to jako něco extra. Přitom se to = pouze další generace konzolí. Nic více.
      • Ach, diky. Zrovna jdu prodat svou PS4, koupit highend PC. Kolik chces za naprogramovani emulatoru te stare prachpidne konzole? Staci mi, kdyz to udelas na miru Detroitu. Programjes, ne? Tvuj prispevek napovida, ze jsi velice chytry a schopny clovek.
      • "Když máš PC, tak nemáš umělou hranici kterou někdo určil."

        Páni, tak to už utíkám do obchodu si hurá koupit grafku a procák, co bude top v roce 2030. *7*
      • Jsem si vzpomněl na Wericha. Nějak takto to bylo: "středověk se posouvá, i z dneška bude jednou středověk". Čili podobně jak píšeš, když už používat slovo NEXT-GEN, tak to platí v každé době kdy je highend železo či konzole zrovna... Prostě vždy nějaký skok procesoru, grafárny apod. je vlastně nextgen v TÉ DOBĚ - když už to slovo používat...
    • To slovo je směšné už ve svém podstatě. Jak může být takto nazýváno něco, co má hardware několik let starého průměrného PC? Nic revolučního se neudálo, protože z houna bič neupleteš jak se říká. Dokud tady bude současná příšerná generace konzolí, nikam se nic nepohne, to se vsaď.
      • Já ti to vysvětlím, doufám, že to budeš stíhat. Konzole není možné upgradovat, tudíž přijde jedna konzole pak další a takhle pořád dokola. Tyto jednotlivé konzole se dělí na generace - PS4, XO a WIIU spadají do 8. generace. PS3, X360 a WII do 7. generace. To magické slovíčko "next-gen" znamená v překladu "další generace" a nevím, jaký jiný význam v tom lidi vidí.

        Navíc by mě zajímalo, kdo začal s tím, že kvůli konzolím nemůžou být ty graficky a hratelnostně "lepší" hry. Nebyl to zas TotalBiscuit? Ten má potřebu si vymýšlet kdejaký nesmysly. Pokud se zamyslíš, ani PS4, ani XO, ani WiiU nebrání žádnému vývojářskému týmu udělat ty úžasně "lepší" hry. Vždyť tu máme PC krabičky, kde tedy vývojáři mohou cílit na top HW. Pokud se zamyslíš, proč to nedělají, dojde ti, že si za to můžou PC hráči sami - málo lidí má pořádný HW + nižší prodeje než u konzolí tomu moc nepomáhá - řešení: více nakupovat hry, protože počty uživatelů na Steamu jsou cca. 4x větší, než má PS4 a XO dohromady (což je ještě smutnější).

        Pokud ale chceš zemi, kde nebyl trh "zničen" konzolema, odstěhuj se do Číny. Tam na konzolích hreje minimum lidí a prioritu zde mají mobily a PC. Jsem si jistej, že zde člověk najde takový tuny her, který jsou hratelnostně a graficky napřed.

        Samozřejmě, pokud patříš mezi mustardy, bezproblémů ignoruj tento logický příspěvek a opakuj si to svoje nelogické pořád dokola.
        • To jsou zase zvasty, uz snad i tady byl pred nedavnem clanek na report, kde bylo jasne ukazano ze PC trh je vetsi nez obe konzole dohromady. Proste je ale velky vyber a tak se kazdy brak tak dobre neprodava. Navic je na PC celkem velka komunita online hracu, kteri sice porad utraceji (a to casto docela dost), ale jde to vsechno jednomu vydavateli.
        • GGG detected
        • No urcite sou tlaky od Sony a Microsoftu aby hry na PC zamerne nevypadali lip.
          Pisu to po ste ale na PC se neproda kazda hovadina jako na konzoe.
          Prodeje treba Order by na PC byli mizerny, pac PC hraci nekoupi kazde brak jenom kvuli hypu a vono taky na PC je asi 10krat vic her.
          Kvalitni hry maji na PC stejny prodeje jako na Konzolich, viz Zaklinac.
          a tahle generace je smesna coz dokazuje i osekane a prave vydane Syndicate ktere ani tak nedrzi ubohech 30 FPS.
          • Aha, ty jo, diky, ze si mi oterel oci. Jdu PS4 prodat (jak uz pisu nize), prejimam tvuj nazor a nazor tveho kolegy Keyze. I ty pusobis nesmirne chytre. A rekl bych, ze musis byt i velice odvazny muz. Necces si pak neco se mnou zahrat na PC v multiplayeru? Udelal bych svestkove knedliky, jestli ti chutnaj.
            • Lukass
              K tematu neco nemas, ty lofasu *1*
            • Pardon za chyby. Pisu z mobilu a jsem rozrusen z toho, jake zajimave lidi jsem zde potkal.
  • Chlape mluvíš mi z duše , Mad max dávno dopařenej a ted čekám na Just cause3, Fallout4 a bohužel i to BO3.Nehrál jsem moc Crysis3 to jsem ted zase instnul a nestačím se divit hra z roku 2013 a engine 2007 a hry nikam se neposunuly od té doby. O inteligenci nepřátel ani nemluvě.
    Je to bída no ted ještě ten Rise of the Tomb raider má ( starou generaci Xboxu) jinak nic můžem hrát starší hry nebo nějaké F2p/P2w hry ale ty mne nezabaví na dostatečně dlouho aby to zato vůbec stálo... rok od roku horší.
  • Demoverze Fallout 4 není v plánu - hra se prý nedá to krátké ukázky zmenšit.

    A tomu se říká věřit své hře :D Takové žvásty, pouze se bojí, že by si lidi řekli "to je blbost" a nekoupili to. Kdepak demo, kupujte zajíce v pytli a předobjednávejte ... :/
    • Demo si stejne udela kazdej sam, i kdyz moralfagove budou kvicet.
    • Jojo a rovnou Pip-Boy edici :))
  • chaos reborn

    zajimava hra a tri prispevky v diskuzi. zato když se jedna o nejakej vyblitek je tam hned nablito
  • sony akce

    tak teda nuda hry ktery me stale nemaji sanci aspon touzit koupit si konzoli.. exkluzivky vesmes co ukazali bez napadu. bloodborne vypadal lakave, ale ukazka z dreams byla fakt suprova. zbytek opravdova nuda. star wars, codko, mlaticky, vesmes stejna herni ukazka z horziontu a tak dal. zajimave vypadala a animovane stylizovana zero gravity. moba narsat a motorky taky zadny vzruso a ps4 minecraft uz vubec. ratchet and clank by nemusel byt spatnej. uncharted multak sem nikdy nemel zajem hrat a nic natom nezmenili ani tou fantasy ukazkou. robinson vs. rex netusim co bude, ale napad by tam mohl byt. jenze pak predstavili gran turismo sport a to je i pro nezavodniky velkej duvod k zajmu. wild ukazal kozatou verzi hada takze ok a detroit asi taky
    • Já jsem si v pokročilém věku koupil PS3 kvůli Ratchetovi a Jakovi a Daxterovi a můžu říct, že to neuvěřitelně nakoplo uvadající zájem o hry. Přirovnal bych to k devadesátým létům a vydyndání prvního "velkého" počítače.
  • Není jaksi co hrát :( Docela bídný rok mi přijde, nebýt aspoň toho Maxe, lehce nadprůměrné hry, tak nemám co hrát tyjo. Nejbližší hra Black Ops 3 ... ehmn...........................
    • get a life
    • Morraw
      Něco jak ženské, které nemají co na sebe a přitom mají plný šatník. Upřímně jsem rád, že je letošní rok slabší a díky i za ty odklady.
      Mám desítky restů. Dokonce jsem si to musel rozdělit na hry, které chci opravdu dohrát a které bude čas jen vyzkoušet.
      Letos jsem měl fakt slabší rok, ale jen pro představu: Dying Ligth, KoToR1+2, Murdered, Deadpool, Thief 2014, Sniper Elite3, AC Rogue, Tormentum, Far Cry 2, Witcher2, Pillars of Eternity, AC Chronicles China, XCOM Declassified, XCOM Enemy Unknown, Wolfenstein Old Blood, BF Hardline, Mad Max, Masochisia. Pořád je co hrát..
      • Tak já průběžně hraju všechno jak to vychází, PC si udržuju neustále na špici a hraju hned, ovšem pokud ta hra za to stojí. Průměrné nebo zabugované hry nehraju, hodně si vybírám. Takže nějaký Hardline nebo Dying light u mě nemá šanci. A bavím se o větších hrách, hodně mi chybí pořádné střílečky a dobré strategie. Proto se relativně těším na Black Ops. Kraviny typu Asasín jdou mimo mě. Thiefa jsem hrál loni, datáč k Wolfovi už má taky nějaký ten pátek, Mad Maxe hraju teď .. a dál? Letos vlastně kromě Zaklínače a pCARS skoro nic nebylo a co mělo být bylo odloženo.
        • Morraw
          Průměrné a zabugované hry nehraješ a pak napíšeš, že se těšíš na CoD.
          Strategie jako Age of Wonders 3, Endless Legend... AAA tituly jsou poslední roky jednotvárné. Variabilita je v nezávislých hrách. Tam neexistuje nic jako mrtvý žánr.
          • A ty už jsi BO3 hrál, že tu prohlašuješ, že je zabugované? Loňské Advanced warfare, či jak se to jmenovalo, bylo sice průměrné, ale zabugované určitě ne.
          • Ano těším se na single Black Ops, protože to je střílečka, které miluju od dob prvního Wolfa a Dooma. A těším se, byť opatrně, protože od loňského Wolfa tu žádná jiná nebyla, pokud se pletu tak mě oprav. A pokud existuje nějaká vynikající hra tohoto žánru v nezávislých vodách, rád se nechám poučit. S rozpixelovanýma kravinama, co mají budget svačiny školáka, na mě nechoď.
            • Jak jsem psal, největší pecky hraju po vydání, když to hraje nejvíc lidí, mluví se o tom, zkrátka taková ta aura novinky, navíc třeba Crysis 3 vypadá dnes pořád dobře, ale hrát to v té době, když to byla technická špička, je trošku jiný zážitek, než po letech, kdy to nikoho už tak neohromí.

              Zkrátka nejlepší je to vždycky ve své době, když je to novinka, než pak někdy po letech, to už ta hra přeci jen něco ztratí. MetroLL bylo super :)
            • Morraw
              Já jsem si teď koupil Metro Last Light a v plánu mám Crysis 3. Pak možná Borderlands Pre Sequel. Dying Light mě vyloženě bavil.
              Pak už jen spousta nezávislých MP stříleček.
        • kennyB
          Určitě si zahraj MGS V. Já se zase těším na SW: Battlefront...
        • A Project Cars uz te nebavi? Ja 300 hodin a furt me hra neskutecne bavi. Hraju skoro kazde den.
          Ale mas pravdu braky jako DL a tuna genrickyho AAA odpadu u me taky nema sanci.
          Max se me nelibil ale po shlidnuti hodky a pul gameplay do toho za par mesicu pudu.
          Jinak letos sem koupil 4 hry, Zaklinace, Project Cars, Hitman Absolutions, Arma 3.
          Jeste planuju GTA 5 a Just Cause 3 pokud dopadne dobre.
          • Baví, sem tam zapojím volant a zajezdím. Hitman je super, ale toho jsem hrál už někdy před 2 lety, Arma 3 jde mimo mě. Vidíš na GTA 5 jsem zapomněl, to byla naprosto skvělá hra, letos asi nejlepší, to jsem si vážně užil, jestli jsi ještě nehrál, doporučuju všechno ostatní zahodit a koupit GTA V ! :)
            • Na vanoce snad bude v nejake akci a pudu do neho :-) Nehral sem ho pac hraju na piratske platforme kde se nic neprodava, a kazde je pirat :-D
        • Draken69CZ
          Kup si nějakou konzoli a nebudeš vědět co dřív.
          • Soused má dvě jako doplněk k PC a upřímně, jen se mu na to práší. Můžu si ji kdykoliv půjčit (PS4 i Xone), ale ani mě nehne, nejsou na to pořádné hry a když už se jedna za dlouhý čas objeví (Last of Us), tak je tragická technická stránka ve smyslu 30fps atd., čili z mé strany naprostý nezájem. Naposled jsme se málem unudili a pozvraceli u "vyhlášeného" Order1866... děkuji nechci.
            • Rozdíl tam je opravdu veliký a vždy když někdo řekne, že to nevidí, tak má nějaký divný důvod ke vší smůle pro něj. Dokone i na hloupé konzoli s gamepadem to jde vidět. Na PC (např, střílečky s myší) je to naprosto brutální rozdíl. A to jak vizuelně, tak v citlivosti ovládání. Vydělávat víc peněz, tak mám mašinu, že mi to pod 100fps nejde :) Ale nestěžuju si *1* Měl jsem možnost si zahrát pár hodin GTA 5 ve 4k cca 80fps na PC v ceně slušného ojetého auta a byl to nekompromisní zážitek, doteď vzpomínám, my normální smrtelníci si holt budeme muset ještě chvíli počkat na takové paření :)
            • Draken69CZ
              Popravdě když to jede 30 a víc tak já už to nevidím možná věk možná vada, ale pro mě dobře.

              /Možná kdybych byl zvyklej na pc hrál na 144Hz tak by mě to pak trhalo oči
            • Forza je ok, ano. 60fps je u mě minimum, trhané hry nehraju.
            • Draken69CZ
              Nenutím chápu, taky se mi nelíbí limity konzolí, ale překousnu to (ne že musím) a ty hry co si jinde nezahraješ si i přes to užiji. Třeba taková Forza v 60 jede *3*
    • To uz mas vsechny hry, ktery jsou rok a vic starsi dohrane ? Slusny parmen : )
  • Multiversum

    http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=537465410&insideModal=0&requirelogin=1 Tedy to vypadá lépe než jsem snad i čekal... *8* na to že to dělali 1+2 ( další externisté ) za bezmála 3roky. Co myslíte vy.

    Navíc takovýhle her není moc, strategiíí z vesmíru nebo ano?
  • https://twitter.com/MAATOHA/status/658976485525602304

    Netušíte někdo o co jde? Vávra na facebooku dával smutnýho smajlíka, takže předpokládám, že jde o to samé. To nějakej vývojářskej tým končí?
    • Tilwaen
      Kdybys zjistil, o čem to bylo, dej vědět.
    • Prý Vavrovo ego dosahlo maximální hodnoty, tak můžou zavřít krám.
  • Fallout 4

    Někteří lidi opravdu neumí číst. Na netu si někteří redaktoři vyložili tweety od Bethesdy a Hinese úplně špatně. Teď jsem se dočetl, že F4 je už nyní k předstažení na všech platformách, což je nesmysl.

    http://news.softpedia.com/news/fallout-4-pre-load-now-live-for-pc-xbox-one-and-playstation-4-495367.shtml

    A předpokládám, že podobné to je se zprávou, že v krabici bude jen malá část hry. Pokud vím, tak nikde netvrdili, že DVD bude jen jedno nebo ano? Jenom řekli, že neobsahuje všechna data kvůli pirátství (tak jako snad všechny hry, které se musí aktivovat na Steamu)
    • "redaktoři" ... v tom bude zakopaný pes, to nejsou žádní redaktoři tohle.
    • A teď jsem našel další článek ze včerejška, kde se píše:
      "Those interested in playing the multiplayer mode can do so easily and even assist their friends in various missions and battles."

      Kam na ty žvásty chodí? Bethesda potvrdila, že žádný multiplayer ve hře není *1*
  • Mikit

    Hra ZDARMA na Steamu - VERTIGINOUS GOLF

    Jen pro info.
    Na Steamu lze dnes zadaramo získat hru VERTIGINOUS GOLF (http://store.steampowered.com/app/272890/). Neměl by to byt trial, ale plná verze ke které bude mít přístup navždy. Akce je na 24h, ale nevim odkdy *15* . Nikdy jsem o té hře neslyšel, ale... darovanému koni na zuby nekoukej *3* .
    • Hlavne at se to dozvi Jack a Draken
    • Nedávno jsme sháněl nějaký dobrý golf na PC. Poslední léta je golf jen na konzolích, na PC skoro nic :-(. No a tento jsem také našel, a přijde mi to jako nějaká ujeťárna... Sice jak píšeš darovanému koni... ale zase nebude člověk brát každé ***** *1* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit