Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lukass
    Ban?
    • Nevypadá to. *4*
  • Mart9
    Nové AC dostalo na games 8/10 http://games.tiscali.cz/assassin-s-creed-syndicate-16848
    • Morraw
      Já už jsem se z čísel a hodnocení v recenzích vymanil, takže nevím proč jsou tím všichni tak posedlí, kde jaká hra kolik dostane.
    • Teď ještě napsat recenzi, která by tomu hodnocení odpovídala. *4*
      • lol *1* ted jsi trefil hrebik
    • Keyz
      taková klasika 8/10 pro AC díly....
      • Píše to Smutný, tak co bys od toho čekal?
      • jj, noty maj davno rozdany od ubisoftu *5*
    • Ještě, že tu recenze nečtu :)
      • Ja uz je nectu nikde.
    • Draken69CZ
      *12* *11* *16* *10* *13* *9*
  • Keyz

    Fallout 4 art works

    http://pastebin.com/BsjJPVF7
    • Lepší by bylo hodit link, kde jsou všechny vidět a ne si je muset překlikávat... http://bit.ly/1PUnvF7
      • Keyz
        Tam to je 18+ *15* Bez data tě to nepustí!
  • Ve hře Wild se vžijete do kůže šamana, který dokáže ovládat zvířata (orla, zajíce) a jezdit na medvědovi.

    Sony ukázala spousty a spousty originálních titulů, opravdu nechápu, že jste neměli nějaký speciál. Sony je číslo jedna v herním průmyslu a určuje trh a vy tu nedáte ani nějakou podrobnou zprávu?
    • Sony klikac v plne kráse. Sony nic neurcuje jako vývojář. Pleteš si pojmy a dojmy. Sony představilo hry pro svou platformu. Nic víc. Jinak pověz, jak mohla být dle tebe jednička na trhu několik let dotované ze ziskovych divizi Sony, protože byla neustále ve ztrátě? Sony naprosto nic neurcuje a už vůbec ne ve hrách. To dělají vývojáři jako Activision, Ubisoft atd. Sony jako vývojář dávno propadl a skončil. Takže přestaň mlit z cesty a urovnej si pojmy. Jo a 3 minuty a 19 plusu? Ty něco mel o změně IP.
      • a kdo ty studia jako dlouhodobě dotuje? Kdo jim dává absolutní volnost? Ha. Sony!
        • :-D Prosím tě, kdo dotuje Activision, Ubisoft, Squash Enix, Blizzard, Naughty Dog, From software atd.? Sony? Nenech se vysmat. Sony může být maximálně investor. Ale hry nedotuje.
          • co to meleš? Sony má vlastní studia a ty samozřjmě dotuje. To se bavím s Veskoslavem? Naughty Don je studio Sony, takže vývoj Uncharted samozřejmě dotuje Sony. To se fakt bavím s Veskoslavem nebo inteligence pc rasy upadla na minimum. Proč sem taháš Blizzard? Co má Sony společného s firmou, která vykrádá 20 let a ma tři hry? *15*
            • Tak Veskoslav je taky prudce neinteligentní a pořád brečí kvůli nějakým čisílkům, takže proto mi ho připomínáš, možná že jsi to ty.

              Uncharted je úplně jiný žánr než původní TR, to jen nový TR obšlehl Uncharted.

              Samozřejmě těch revolučních her pod záštitou Sony jsou mraky. ICO, Shadow of the Colossus, Gran Turismo, Journey, Okami, Heavy Rain, Vagrant Story a spousty dalších........
            • Každý je Veskoslav. Já si pro změnu myslím, že svou tuposti jsi Stopar 3. A pravda zapomněl jsem o pohlceni ND v roce 2001. Ty jsi mlel něco o tom, ze Sony určuje trendy. Tak mi vyjmenuj hry Sony, co přinesly revoluci a Sony má na tom zásluhu. A rovnou nepiš nic o Uncharted. Čistá kopírka, co vznikla díky TR sérii.
    • Sony nenabizi vubec nic, nezmeni na tom nic ani fanbojovani, ani cenzura pravdy. Deal with it.
      • dobře nezvládáš, nachystej si novou ip, než dostaneš další ban a pak zase můžeš reagovat nějak podobně na " úrovni"
    • Tvoje baba urcuje trh.
  • roumen

    hrajte hry, mozu zachranit zivot vam aj rodine
    http://archiv.roumen.cz/a/world_of_warcraft_skills.jpg
  • Humble bundle

    Tentokrat bych rekl ze dobrej humble bundle

    https://www.humblebundle.com/?utm_source=Humble+Bundle+Newsletter&utm_campaign=97cfcf9413-Humble_Jumbo_Bundle_5&utm_medium=email&utm_term=0_990b1b6399-97cfcf9413-92830437&mc_cid=97cfcf9413&mc_eid=e051856c77
    • Lukyz
      Bundle slušnej,
      zrovna jsem strávil 35min snahou naložit jeřábem kládu na náklaďák - bez úspěchu.
      Nějak nevím co si o tý hře a trávení svýho volnýho času tímhle způsobem vlastně myslet *1*
      • Ja jerabem nikdy nenakladal. Radsi jsem si zajel k pile a nechal je to nalozit :D

        Jerab je dobrej kdyz potrebujes prenest vahu na druhou stranu ve chvili kdy se prevracis ale ja s nim nejezdil protoze zase zvysuje teziste :D
  • Contagion

    Steam klíče - LKLQR-5ARMZ-0MB0Z - Z5K84-NQKE2-66AIF
    • Lukyz
      Insurgency: GGWLY-I22PB-9R7TE
      Abyss Odyssey: CMDIZ-FQ8XD-W5QVE
      • alladjex
        Fascinuje mě, že si někdo aktivuje klíč a nenapíše sem ani děkuju tomu, kdo klíč dal a info pro ostatní, aby to zbytečně nezkoušeli... že se ještě divím.
        • Inquisitor
          Bohužel běžný hovadismus.
      • tak to je náhoda. Někdy se zadaří. Insurgency je v knihovně a mnohokrát děkuji :)
    • Chim
      Děkuji, ale raději knihu.
  • Keyz

    Nekonečný Labůžo #13 Amiga Rulez!

    https://www.youtube.com/watch?v=tX56v_-lXCs
    • Super, zrovna jsem si před pár dny říkal, jestlipak se na to Červ už nevykašlal. Díky! *4*
    • jo, to byly casy, kdyz jsme se hatovali s komodoristama, ale pc vyhralo i tuhle bitvu *5*
  • Keyz

    Larian vydali neotestovanou CZ jako oficiální

    https://prekladyher.eu/tema/divinity-original-sin-enhanced-edition.201/page-3#post-2393
    *15* deb*lové

    Prostě: Borec co vede překlad CZ píše, že to není otestováno atd a stejně to tam dají *1* To je kvalitní parta. *7*
    • ucho
      a proč jim dodávají nějaký neotestovaný polotovar? řekl bych, že ty party budou stejně kvalitní, nebo je někde chyba v komunikaci...
      • jakubc
        Měl by sis přečíst, jak to tam funguje, než začneš kritizovat. Respektive moc nefunguje, protože Lariani se chovají jak banda amatérů. Jestli se dá teda věřit tomu, co překladatelé prohlašují.

        Edit: Beru zpět, účastnil ses i té diskuze, kde odkaz na tohle prohlášení překladatelů byl, takže jsi to určitě četl. V takovém případě už ti ke zkvalitnění úsudku už asi nepomůže nic. :-)
        • ucho
          Máme jednostraný pohled a jakýsi překladatelský tým, který se veřejně naváží do Larianu. Vyčítá jim dovolené, nazývá je komplet voly, a píše další rejpavé komentáře na jejich adresu. Tohle má k profesionálnímu přístupu hodně daleko.
          Do přesného zákulisí tu nevidíme nikdo. Někde jim tam přistála nekompletní čeština plná chyb a nějkaý snaživec ji tam třeba přihodil, protože nečekal, že tam budou mít polotovar. Proč ale házet tolik špíny na to studio? Jen se snažím o to být objektivní. V takovýchto situacích je často chyba na obou stranách...
          • jakubc
            No vzhledem k tomu, jak tam popisuje způsob, jakým si Larian o texty říká (šibeniční deadliny, zmatky s již přeloženými texty), tak se zdá, že nad finální podobou nemají překladatelé vůbec kontrolu. To znamená, že potom, co Lariani texty hodí do hry, nemůže bez další korektury od překladatelů vlastně k žádné opravdové korektuře vůbec dojít, protože se u Larianů asi nenajde jen tak někdo, kdo by ty texty prošel přímo ve hře. V tom případě jde nutně o polotovar - chyby se stávají a navíc potřebuješ na zkontrolování správnosti vložení textů někoho, kdo umí česky.
            • ucho
              šibeniční deadliny? tak to holt ve světě překladů chodí, když chtějí jít oficiální cestou. nebo si snad myslíš, že by kvůli zdržení překladu do češtiny odložili vydání hry? jasně že budou mít nějaký termíny a nikdo nebude řešit, kolik na překladu maká lidí. to, aby se plnily termíny, je v rukou organizátora překladu.
              zmatky s přeloženými texty jsou nemilé, ale k chybám dochází běžně.

              i kdyby se nenašel nikdo, kdo by texty prošel přímo ve hře, většina textů by mohla být v pořádku a překlad by v tomto stádiu měl vykazovat jen ojedinělé nepřesnosti. jasně, pro překlad se hodí znát podrobný kontext, ale u většiny textů ho víceméně máš (jako u překladu knihy). takže popravdě nechápu ty reakce organizátora překladu, že to jakože bude špatný, protože to nikdo pořádně nezkorektil... to prostě taky beru jen jako zbavení se odpovědnosti za to, v jakém stavu překlad je.

              na zkontrolování správnosti vložení textů nepotřebuješ nikoho, kdo umí česky. potřebuješ jen normální lokalizační systém, u kterého minimalizuješ to, že to někdo dodrbe. tady popravdě taky netuším, co tam s tím provádí a proč řeší nějaké "vložení textů"...

              jo, chyby se stávají, ale tohle zavání amatérským přístupem na obou stranách. a když si vezmu, že to herní studio má na kontě už několik her, nechce se mi moc věřit, že jsou v tomhle směru takový břídilové, jak se tady někdo snaží prezentovat... pokud se někde něco nevyvedlo dle očekávání, předpokládám, že pro to existuje nějaké normální vysvětlení.
          • Ucho a jeho jedina spravna objektivni pravda. *3*
            • ucho
              Je to můj názor. Ty nemáš svůj názor?
        • Tak Lariani to vedou tak, že pořád bankrotují, takže se nemůžeme divit ničemu *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit