Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    5 měsíců dovývoje PC verzi Batman: Arkham Knight moc nepomohlo a potýká se snad s ještě více problémy než předtím. Aby toho nebylo málo, Warner Bros pro hraní doporučuje uživatelům Win10 vlastnit stroj s alespoň 12 GB RAM.

    Přitom stačilo změnit jediné konfigy... až takhle silně se na pc hráče ve finále vykvákli. Druhá část zprávy tedy stroj Win10 s 12gb je už jen čisté - "Kryjeme si vlastní záda".
  • EA Origin nabízí až 70% slevu na vybrané tituly. V akci naleznete např. Dragon Age Inquisition (20$), Battlefield Hardline (20$), Crysis Trilogy (25$) či Mass Effect Trilogy (15$).

    Cenovky jsou v eurech. Ne v dolarech jako zde uvádíte.
    • detail.. *7*
      • Jack1947
        Docela dost podstatný hehe.
        • Tobe to muze byt jedno, ty si stejne nic nekoupis :D
  • ringmancz

    Hulk mod do GTA V

    https://youtu.be/80LFJFBULe8

    dost povedený
  • Carma Reincarrnation

    Update 2 s novou grafikou https://www.youtube.com/watch?v=nRZXKjqFUak
  • ringmancz

    nuuvem

    dřív jsem si tam koupil pár her, doslova za hubičku. ale od té doby, co mají novej web v angličtině, se tam nedá nic koupit. fakt nic, zkoušel jsem patnáct různých her a všechno je "unavailable in your country". teda alespoň s mojí adresou, přes VPN by to asi šlo, ale to je zase otrava navíc. takže o další možnost jak levně nakoupit míň
    • Jack1947
      Pak že Steam zlo není že? když se snaží vše hrnout za jeho jediné ceny a slevy se snaží blokovat všemi možnými způsoby.
      • Ne není. region lock byl změnen kvůli tomu, že lidé tradovali TF2/CSGO/DOTA klíče za hry koupené v Rusku (levnější). Pochopitelná reakce Valve. Kdyby tě někdo ojebával, nechal bys ho to dělat dál?
      • Cože? Steam snad celý ten boom 75% (a mnohdy i více) slev sám před moha lety začal, ne? *2*
        • Jack1947
          Vidíš jak to končí, pomalu to bude ten monopol a to je hodně špatně.
    • hh.. od tý doby, co steam změnil region lock politiku, se změnila i "praktika" prodejů těchto "obchodů"... sry za tolik uvozovek, ale vy to určitě chápete, jak je to myšleno *3*
    • Jaj, to mi uniklo. Škoda, byl to dobrý obchod. *7*
    • Většině lidí to nejde ani přes VPN, protože ověřují původ Paypal účtu. Pochybuju, že platba kartou by výsledek změnila. Tento týden jsem to zkoušel. Neprošlo to. Na redditu píší to samé.
      • ringmancz
        aha, já našel starší diskuze, kde říkali, že to ještě jde... tak nic
  • Lukyz
    Včera tady někdo řešil Tweet o tragédii v herní branži + post Dana Vávry na FB.
    Tohle postoval Dan dnes:

    "Neříká se mi to snadno, ale bohužel nás náhle opustil Honza Jirkovský, který roky aktivně pomáhal budovat českou herní scénu ať už jako jeden z organizátorů prvních GDS, editor série knih Games Industry, do kterých jsem měl tu čest přispět, organizátor setkání herních vývojářů a nebo samozřejmě třeba i designer Dexu. Čest jeho památce."

    Dále v komentářích dodává, že příčinu úmrtí nezná.
  • cumpi3

    ARKHAM KNIGHT

    Včera se hra znovu po ctyrech vypustila do prodoje...dle ohlasů na steamu je hra stale neoptimalizovany bug
    • Veskoslav
      No propady až k 5 fps dají znát, že za 4 měsíce vyřešili jenom to, jak to vrátit zpátky na Steam za přepálenou cenu.
      • ale i tak je to pořád lepší a atmosferičtější hra než Witcher 3...
    • V recenzi pisou, ze nekterym nejde udelat ani jeden z prvnich ukolu, ze hra pri tom crashuje. Very good job, po 4 mesicich oprav *15* *15* *15*
      • A v mém oblíbeném plátku to dostane lepší hodnocení, než Zaklínač 3 *1* (recenzovaná verze byla PS4, přičemž byla mezi PC recenzemi, toto jsem opravdu nepobral..)
      • třeba po tom průšvihu vyházeli všechny původní vývojáře, a ti noví zase už nevěděli, jak se k těm bugům dostat :D
    • Lukyz
      Včera jsme tomu dal asi 2-3h a zlepšení je tam opravdu znát resp. dá se to už hrát, ale k "dokonalosti" to má ještě pořád daleko.
      A musím i dodat, že jako fanouška Arkham série mě zatím nijak neoslnila ani hra samotná.
      • Gorilla

        nevím, jak daleko jsi se dostal, ale samotný příběh se rozjede až tak po šesti hodinách, kdy ti to začne vše dávat smysl

        stojí to za to
        • Lukyz
          O příběh mi ani tak nejde, spíš mě mrzí některý změny herních prvků jen aby to bylo cool.
          Nejvíce do očí bijící je samozřejmě Batmobil, jako přibližovadlo po městě, výskoky z jedoucího auta přímo do letu, jsou fajn a paráda, ale tanky v ulicích, jízda po střechách a nastavování plošinek abych mohl přeskočit na druhou střechu , dále puzzle Batman + auťák na dálkový ovládání na shození zdi resp. na všechny věci na které stačil v minulých dílech Batclaw. O jízdách Riddelra raději ani nemluvě.

          Batmobil mi tam přijde prostě strašně agresivně našroubovanej.

          Další věc co mě praštila do očí, je ten jeho 60x60 holografickej monitor na ruce. Tahle fíčura prostě nemá absolutně žádný opodstatněný, jen to prostě vypadá cool. Baví na tajňáka s Oracle, která se tam promítá ve vzduchu a 2m od něho je Gordon, ale nikdo si ničeho nevšimne *1*

          Jsem v tomhle rejpal, ale mně to brání v zažrání se do hry, uvidím co tam na mě ještě čeká.
          • Jack1947
            ?mě nejvíce šokovalo až ke konci odhalení Arkham knighta Jason Todd jistě byla to trochu nastavená kaše ale bylo tam furt co dělat dokonce jsem po cestě plnil a splnil některé nepoviné úkoly ale když si vezmu konec ten byl zase celkem přitažený za vlasy. Halušky s Jokerem neměli chybu.
          • Pod tohle se podepisuju a davam tomu razitko ryzi moudrosti a moudre ryzosti!
            • Samozrejme! O tom bych si nedovolil pochybovat ani na pet a pul minuty.
            • Osviceny
              Nápodobně. Odemne to má samozřejmě větší váhu než od tebe
      • cumpi3
        po ctyrech mesicich mi prijde statut "da se to hrat" fakt malo...ja si to zkusim ve sleve, plnou cenu nebudu platit za neco, co melo byt davno venku a jeste je to porad nic moc...
    • stratego
      Tak hlavně, že k tomu dávají nějaké nesmysly do TF *2*
      • A namísto Season Passu zdarma jako omluvu dávají předchozí hry ze série, které už ale asi většina vlastníků AK stejně má. A kdo ví, jestli v takovém případě dostane další kopii jako gift do inventáře nebo mu prostě "propadne".
  • stratego

    Quake Live - steam only

    Je to sice malinká kauzička, ale QL přešlo oficiálně na steam only verzi a nepodporuje již standalone, sranda je v tom, že ti co nestihli přejít před updatem a chtějí i dál hrát si musí hru koupit :) Takže je to teď na steamu v hodnocení takový malinký hate :P
  • Jack1947

    Hrajeme s Alim jde (bohužel) do 2é sezony

    V sobotu premiéra... aha tak nakonec se jim tio asi vyplatilo. *7*

    Mimochodem pochybuji že mně někdo dokáže trumfnout ale měl jsem ban celkem 10dní!!! ( skončil mi jeden a pak jsem rázem dostal, druhý heh. ( chápu že tehdy nebyl velký bratr v náladě).
    • Draken69CZ
      LV podle neoficiálních zdrojů dostal na 11 dní
      • Jack1947
        Ani se nedivím co post to většinou agresivivní blábol proti konzolím. Pak se diví že mu mažou post a dávají ban není to dokonalý web ale aspon se tu jakž takž psát dá.
    • sem rád že si z5
      • Jack1947
        Tyvlee, jsem rád že aspn někomu jsem chyběl *4*
        hned má -5 a jinak po dobu co jsem zde nebyl jsem si ověřil jednu úplně známou věc že mínusy nemají naprostou váhu protože se vážou k popularitě nicku. Kdybych se přejmenoval a změnil obrázek nebo založil x ůčtů a psal bych z nich bylo by to jedno nikdo by neveděl že jsem to já. Až takhle povrchní to je prostě si někdo na někom schlazuje žáhu... tedy kdyby to toho dotyčného nějak výrazně požkozovalo *7*
        • Jacku, nechcu ti brát tvé iluze, ale v tvém případě by každý, kdo zdejší diskuse navštěvuje alespoň chvíli, by celkem rychle poznal, že jsi to ty.
          Tvůj styl vyjadřování a chorobná nutkavost se vyjadřovat ke všemu ( i když mnohdy víš o tématu kulové) jsou prostě nezaměnitelné.
          *3*
          • Jack1947
            Jojo, přesto umím měnit s nicky i styl psaní ale tehdy mi to nikdo nevěřil ani na W@rezblogu takže zbytečné se snažit.
            • Vzhledem k tomu, že píšeš jako pologramot, tak ti opravdu nevěřím, že bys najednou uměl stvořit nějakou smysluplnou větnou skladbu.
              Takže ne Jacku, změna nicku by ti nepomohla. *3*
    • stratego
      Musím říct s naprostou upřímností, že si mi opravdu nechyběl ...
    • Mart9
      Jsem si toho ani nevšiml, že bys tu 10 dní nepsal.
      • Jack1947
        Psal *15* , ale jako anonym ale tomu nikdo nebude beztak věžit hehe.
        • ja mel i vic myslím že i 36 dnu, jednou jsem dostal dokonce i permaban
          • Jack1947
            Tomu nevěřím, permaban dostat nemůžeš (systém to nepodporuje) ... nicméně delší možná i jo.
            • Jack1947
              Vidno že s tím máš zkušenosti, co mi ještě neřekneš? *8* *7*
            • víš že se pod proxy mužeš prihlasit i na svuj učet...
            • Jack1947
              I kdyby jo tak by to beztak bylo jedno, anonymové nejsou hloupý proxy mění každých 10 nicků...
            • jak víš že nepodporuje
  • Demoverze Fallout 4 není v plánu - hra se prý nedá to krátké ukázky zmenšit.

    Neda, kdyz se nechce.
    • k čemu ti je demo? podivej se na Youtube

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit