Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Microsoft: Halo je pro videohry to samé, co pro filmy Star Wars.

    MS pobavil. :) Díky tomu, že se jednalo o exkluzivní titul pro xbox tak mě to minulo (a to hraju od dob 386tek) :)
    • oni chtěla napsat HL, je to samé co Star Wars (HL=Half-Life)
      • Mozna tak pred deseti lety. Dneska uz nemaji sanci vydat neco, s cim by byli fanousci serie spokojeny.
      • Vojta_Ilavsky
        Ještě lepší :DDDDDDD
  • Fallout 4

    Fallout 4 je nakonec skutečně prodáván na PC i v té nejdražší PipBoy edici jen s jedním DVD. Takže jsem objednal digitálku.
    • Jack1947
      Tady to začiná ( viz MGSV.) a tak taky skončí.
      • Není to stejné, tady to DVD alespoň není zbytečně prázdné a data na něm jsou, jen ne všechna. *13*
        • Ta krabicová verze na PC už ani nemá smysl. Když koupím digitálku, tak si hru můžu předstáhnout a hrát ji hned po odemknutí, zatímco u krabičky čekám na doručení a pak ještě musím stahovat většinu hry nebo jako v případě MGSV celou. A i když jsou tam všechna data, tak to může trvat 2-3 hodiny (např. GTA V), než se to nainstaluje.
          • Veskoslav
            Stále mě vyšel Fallout včetně artbooku, sountracku a nějakých jiných srand levněji než 90% digitální distribuce. A jelikož jsem stejně v práci a jdu okolo obchodu, tak si ho tam vyzvednu. Mimoto GTA V dříve jak za 2 hodiny ze Steamu taky nestáhneš. Spíše 3 hodiny.
  • Planetarni strileni v Elite

    https://www.youtube.com/watch?v=yJv3EXH0yqY

    Treba to nekoho bude zajimat...
  • vyhlášení vyhercu might and magic heroes

    zase jsem nic nevyhrál, a vsadim se že vyherci to prodaji na ebay.
  • V kontroverzní hře pro Oculus Rift s názvem [08:46], se stáváte přímými svědky událostí z 9. 11. 2001. (­+ trailer)

    Co se stalo devátýho listopadu 2001?
    • MickeyMutant
      Je tam samozřejmě chyba v letopočtu. Správně má být 9. listopad 1861, kdy v Kanadě proběhl vůbec první dokumentovaný zápas v americkém fotbale. Stalo se tak na Torontské univerzitě a kontroverze spočívá v tvrzení pamětníků, že přesně od té doby to jde s kanadským hokejem od desíti k pěti.
    • Umrel Niels Jannasch - kanadsky historik narozeny v roce 1924.

      Ale mam trochu obavy jestli se to netyka Rumunske premiery filmu Moulin Rouge... To by bylo asi az moc kontroverzni tema.
  • Pro nainstalování všech vyšlých PS4 her by byl potřeba disk o velikosti 3,8 TB.

    Muze to nekdo prosim spocitat i pro PC?
    • Keyz
      To je nějak málo. Takový disk si může koupit i běžný člověk.

      Pro PC to bude logicky větší a řekl bych, že o dost. Většina velkých her na konzole je také na PC, ale berou více místa(lepší grafika atd). + staré hry (od startu PS4 dolů) + ty mega kvanta nezávislých her.

      Kdyby někdo udělal program, který sebere minimální požadavky ze steamu a spočítá kolik to teda chce na disku. To by snad šlo.
      I když, řada her na steamu není. GOG také něco má atd.
    • MickeyMutant
      V srpnu 2012 všechny hry na Steamu zabraly přibližně 8TB.

      EDIT: Pro nechápavé - tím chci samozřejmě říct, že už v roce 2012 byl počítač dvakrát lepší než PS4.
      • ucho
        a v čem byl "lepší"?
        • že na něm už tehdy bylo víc TB sratchek než na PS :D
    • kennyB
      Deveť...
      • Konecne nejaka konkretni hodnota...

        Ja jsem tipoval asi tolik:

        >--------------------------------------------------------------------------------<

        Ale myslim ze jsi bliz.
        • Aj já si přihodím docela odvážný tip, že by to mohlo být něco mezi kapacitou mého mobilu Nokia 3310 a kapacitou diskových úložišť Youtube.com... Myslím, že poslední zbytek dortu by mohl jít do mě...
    • Za prvé to nikdo asi už nespočítá. Za druhé můj hodně odvážný odhad na PC je tak 100x tolik, tedy 380 TB? Ale možná je to moc... Přeci jen před pár lety tolik hry nemívali, ikdyž jich bylo zase co do počtu hodně. Prostě jen tip no.
    • Než se to zvrhne, tohle není článek o poměřování pindíků. Jen snadný autorský honorář za nesmyslný text.
      Stejně je nejtěžší mít nainstalováno na každé platformě naprosté minimum titulů, které se opravdu hrají. Za mě na PC Commandos, AoE2 a C&C3, na Master Systemu zabudovaného Sonica a na PS3 a PS4 Souls, závody a hopsačky.
    • Počítej ty, prosím.
  • ringmancz

    Golden Joystick Awards

    teď živě

    http://www.twitch.tv/goldenjoystickawards
  • frag.ment

    Mirror's Edge Catalyst nabírá zpoždění, nové datum vydání je 24. května 2016.

    Klasika v herním průmyslu. Jestli aspoň 2x hru neodloží (všeobecně), tak je to zázrak.
    • Vogon
      Jo no, kdyby radši vydali nedodělanou zabugovanou sračku, to by bylo daleko lepší!
  • Draken69CZ

    Nekonečný Labůžo #13 Amiga Rulez!

    https://www.youtube.com/watch?v=tX56v_-lXCs

    S Igorem Staňkem který se ke konci rozpovídal i o nVidii
  • Jack1947

    Minecraft ep2.

    Tak takhle asi ne narychlo zpíchnuté pokračování vidno že horkou jehlou, první díl mne navnadil a tuhle mezi výpln stěží nějak zkousnu.

    A co že to je více "dětské" vždyt je to zábavné ted jen asi 6/10.
    • Tak vis co, kradenymu koni na zuby nekoukej...:D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit