Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • N0isy

    Dark Souls III Stress Test

    Poštěstilo se a jsem tam. Komu ještě přišel mailík? *15*
    • Též mi přišel mail... Od 16. do 18. října o večerních hodinách zůstávám zavřenej v baráku, to mě nikdo nevyžene *1*
    • Vogon
      Pak se poděl o dojmy.
  • prodávám ps3 z 10 hrama za 4500kč kdyby měl někdo zájem
    je to 12gb verze a hry jsou: ninja gaiden sigma 1 a 2, darksiders, dragons dogma dark arisen, dead space 2, fallout new vegas goty, skyrim goty, xcom goty, naruto shipuden ultimate ninja storm3 full burst, split/second
    kdyžtak email :wetbandit86@gmail.com
    • Jack1947
      Na trolling traapný kupoval jsem s 120gb za 4litry před dvěma lety lol. *4* *3*
    • Chim
      Ani zadarmo *1*
    • oktavius66
      Promiň, ale musím ti oznámit, že toto neprodáš. Nedávno jsem prodával svou PS3 250Gb s 60 (skvělými) hrami a nikdo mi to nechtěl koupit ani za 4500 Kč. Nakonec jsem z toho vyšel s pouhými 3600 kč a mohl jsem být rád, že jsem se toho zbavil.
    • jakubc
      Nechci ti kazit prodej, ale A) zajdi na aukro a B) ty hry nejsou lákavé (v zásadě žádné zásadní exkluzivity) a C) ta poslední generace PS3 je nic moc, navíc jen s 12GB

      Zájemcům bych doporučil starší Slim variantu...
      • hadat se s tebou o hrach nechci ale ano nejsou tam žadne ps3 exkluzivní ( to bude tím že mě sony sr..ky moc neberou ) jinak jsou to všechno kvalitní hry a u těch co to šlo i ze všema dlc(goty) každej mame jinej kus na hry
      • Souhlas, druhá verze PS3 (první "slim") se jim povedla nejvíc.
        Je tichá, netopí a oproti poslední verzi není na pohled o omak laciná.

        Jinak tato inzerovaná 12 GB verze si říká o okamžitou výměnu disku za větší.
      • Proč myslíš, že je nic moc?
        • jakubc
          Už jen ta mechanika... dále pak hluk, celkové zpracování a v tomhle případě i 12GB paměť.
    • 12GB verzi za 4500,-? ORLY?

      Nova stoji 5000,-....
      • Neberu... ja svoji koupil za 3500,- a to bylo jeste v dobe kdy na PS3 vyslo GTA V :D
      • Ale jsou k tomu SUPER HRY!!!!!!!!!! (které by teď už stejně nikdo nekoupil)
        • P.S. http://www.herni-svet.cz/sony-playstation-3-12gb-darek-ps3
          • nj ale neni skladem *1*
      • z 10 hrama a rokem zarukou... orly ? nechceš neber
        • ... raději knihu
  • Lukyz

    DICE nechtělo obětovat framerate a vizulní věrnost Star Wars: Battlefront pro vyšší rozlišení.

    Já teda obvykle rýpání do bleskaře odsuzuju, ale tohle je fakt paskvil protaženej skrz překladač a ještě s hrubkou *1*
    • braveman
      nene :) Na tvůj popud jsem vyzkoušel několik překladačů a žádný mi to takhle krásně nedokázal přeložit *4*

      Každopádně se nechávám podat - co není jasné ?
  • Sakra Jacku, prestan tady spamovat s nakym bonuswebem!
  • Jack1947

    Swatting je špatný... tak si z něj nedělejte legraci.

    http://bonusweb.idnes.cz/swatting-zatceni-usa-matthew-tollis-dvk-/Novinky.aspx?c=A151012_154453_bw-novinky_anb
  • Jack1947

    ...

    Takže podle IGN tenhle měsíc jen Life is strange finále, Borderlands finále... dokonce i psycho horor THe park hmm... pravé pecky zašnou až v listopadu, to není sucho? nebýt Hitmana, NFS které byli odloženy... povězte mi to protože já fakt nevím... *7*

    http://www.ign.com/images/games/alekhines-gun-pc-76711/4fa6cb48cdc388ed13f4dbf3 Tohle je až v listopadu, hmm podivná detektívka s nějakýmí hloupostmi.Já se nesmyslně a naivně těšil na nabitý podzim, i když oni asi to odložení berou tak že aspon bude méně her... dýl se na ně zas čeká no.

    Nezapomen naklikači si naklikat, skoro by se dalo říct že to je čas dohnat resty ( PS3 hry hehe) na konzoli pravda jsem nešáhl od doby co mám pc.
  • Jack1947

    Ted jsem si pročetl pár článků na Boom.cz...

    Nechápu jak to někoho může pohoršovat, vždyt je to jen taková humorná parodie a ty články a JTbrech, přece číst nemusíte ne. Na nudu se to dá... rozhodně to není tak hrozné jak všude každý. Hlásá.

    Samozřejmně jsem jen nahlédl to neznamená že si to dám do záložky a budu si to číst, záložky nepoužívám. (není nad vlastní pamět) aaa navíc to takove super určitě není.
  • Obrazem 1 / 2: Hideo Kojima dělá na Twitteru narážky na 3. (nevydanou) kapitolu Metal Gear Solid V: The Phantom Pain.

    Snad si to poradne pojisti aby nakonec ta treti kapitola vysla...
  • Jack1947

    Heldte, ani mně to neláká, přeci jenom tyhle stanice...

    http://bonusweb.idnes.cz/jak-se-hraje-na-pocitaci-za-pul-milionu-dhc-/Magazin.aspx?c=A151007_182020_bw-magazin_oz
  • enclave
    I7GR2-3ZHTP-ZC652
    • Díky

      Díky ;)
      • jindra.veliky
        neni zac *3*
        • Jack1947
          "neni zac" ty si ale nic nikomu nedal takže nemáš říkat tohle slovo *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit