Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Phil Spencer (šéf Xbox divize) by rád viděl možnost zahrát si X360 hry na PC.

    HALO HRY KONEČNĚ NA PC, YES!!!! :33333333
  • Wizcher 3 dlc Srdce z kamene uniklo ven 2 dny předem

    Lol
    • tak si to alespon vyzkouší demo a pak podporí vyvojare až to vyjde
  • jindra.veliky

    Video: 10 minut v uzavřené betaverzi PS4 verze Need for Speed.

    "bleskar" a video po 10 dnech od zacatku bety *4* a to mozna jinejm prisel klic i driv *15*
    • Lepší pozdě než li nikdy
  • frantisek_nejezchleba

    Mafia WALK

    První ryzí WALKthrough: https://www.youtube.com/watch?v=b4eE6tcqB-Q
    :D
    Je zajímavé, že i když to město v detailech působí hrozně uměle, tak je možné během dvacetiminutové procházky zažít hned několik nevšedních, „živých“ událostí. Asi jako na skutečné procházce ve skutečném světě.
    • Neřekl bych, že v detailech působí uměle.
    • Jack1947
      Jo to určitě ty hry "nebudu hrát" *3*
  • Zavzpomínejte na staré dobré Age of Empires v kouzelném hraném videu.

    Chybí mi tam wololo!
  • Draken69CZ

    Hrajeme s Alim

    Sleduje to někdo je tam nějaký posun/vývoj?
    • Jack1947
      Jakej vývoj vždyt je to repríza. To opravdu nemusím vidět "ještě" jednou lol. JEDNOU opravdu stačilo!
      • Nedělej Jacku, my víme, že to pravidelně sleduješ. *3*
        • Jack1947
          Psal jsem že čistě z jistých účelů, ty skončily s koncem tohohle maglajzu. REPRÍZA fakt nutná pro mne už není!!!!
    • Chim
      Tak dva týdny zpátky jsem viděl asi 3 minuty. Chtěl jsem si podřezat žíly. U prvního dílu jsem si chtěl jen vypíchnout oči a uřezat uši. Takže nějaký posun tam určitě je.
      • Keyz
        To je teda matroš. Shazovat CD na IS a poté se ten problém vyřeší sám, jakmile to uvidí.
      • Draken69CZ
        Víc vědět netřeba, nějaké trvalé následky to doufám nemělo.
        • Chim
          Jen občasné noční můry. Ale dá se s tím žít. *1*
  • jindra.veliky

    sw battlefront

    Hra me fakt bavi oproti betam nfs a r6, ale ty spawny? V modu se zimni mapou jsem se takhle kvuli spawnum jeste nenavztekal - pulka smrti jenom kvuli spawnkillum...a prijde mi to dost nevyvazeny. Za tech 15 her cca jsem nezazil ani jenu vyhru rebelu. Wtf
    • Sice to tak ze zacatku vypada (a opravdu je to pro public hru tezsi), ale da se to dat celkem vpohode. Proste musis hned rushnout uplink a vedle nej vzit x-wing. V tom se daji znicit vsechna at-st driv nez dojdou vubec ke spoluhracum, sbombis s tim pekne hloucky imperialu a jak priletej y-wingy tak zhruba pulku jednoho at-at znicis v tom sam. Krom toho jsem videl nekoho sundat cely at-at se speederem (omotat mu nohy), ale to se mi zatim teda nepovedlo.
    • Kozy
      Strašně nevyvážený bych neřekl, zrovna teď jsme Imperiály porazili. Doufám že to nebudou nějak balancovat ve prospěch rebelů. AT-AT by prostě měli zůstat jako skoro nezničitelný bestie. Hlavně je to beta, nejsou tam zdaleka všechny zbraně a taky to hraje spoustu svátečních hráčů. Ve finále to bude o něčem jinym.
      • Presne! Zatim me beta prekvapila spis prijemne. Nejvic asi tim jak je ta hra stabilni a grafika i zvuky fungujou jak maj coz rozhodne treba u BF pravidlem nebylo... Jak uz jsem psat bych osobne nektery veci asi radsi videl resene jinak ale zatim jsem spokojenej. Dokonce jsem zacal zvazovat ze si to nakonec koupim (coz jsem puvodne nechtel).
        • Jack1947
          Takže kupuješ? vlastně už máš preordnuto ne? *3*

          Nepochopils nevadí. *4*
          • Jj jestli do ty hry pujdu tak si ji urcite budu kupovat. Nastesti nemusim krast...
    • Ja jsem za rebely zvitezil asi 3x a o to bylo kazdy vitezstvi sladsi protoze to je fakt tezky. Co se respawnu tyce tak to nejak beru ale strasne me stve umisteni vozidel (resp. vozidlovych power upu) a ovladani a mireni ve vozidlech ktere je skoro nefunkcni (hlavne u walkeru) a k tomu dementni system kdy nemuzu obcas namirit na zem kdyz litam ve stihackach.
    • Morraw
      Taky jsem ještě nezažil aby rebelové vyhráli. Ale očividně na to recept je
      https://www.youtube.com/watch?v=G9lHWfjiEY8
  • Kozy
    http://www.nerfnow.com/img/1662/2669.png

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit