Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • The Force can't stop Luke Skywalker getting pubstomped into paste

    http://www.pcgamer.com/the-force-cant-stop-luke-skywalker-getting-pubstomped-into-paste/?utm_source=facebook&utm_medium=social&utm_campaign=pcgfb
  • cumpi3

    Zavzpomínejte na staré dobré Age of Empires v kouzelném hraném videu.

    úžasný video *4*
  • Intel HD 4400 (integrovaná grafika v procesoru)

    Sestavoval jsem bratrovi nové PC. Nehraje hry, a tak jsem mu koupil procesor i3-4170 (2 jádra + 2 vlákna) + desku, která podporuje integrované grafiky. GRAFICKOU kartu tedy ne. A PŘEKVAPILO mě jak Intel HD 4400 (grafika součást procesoru) je výkonná. Win 10 pohoda, Full HD filmy plynule atd. a teď POINTA. Nevíte (nehledal to někdo v nedávné době) kde bych našel jaké externí grafické kartě tak odpovídá ta integrovaná grafika s čipem "Intel HD 4400" nebo "Intel HD 4600", či snad nejnovější, který se dává do Skylake procesorům "Intel HD 530"? Protože ve starém PC má grafárnu 9 let starou NVIDIA GeForce 6600 SILENCER (pasivní chladič) - vypadá perfektně, ale má 128 MB VRAM. Jde mi o to jestli i tato grafárna není silnější než ten čip v procesoru. Tipuju že na 99 % je silnější ten grafický čip, páč 128 MB VRAM je tragédie... Ale rád bych někde viděl tabulku jaký externím grafikám odpovídají integrované grafické čipy... A opakuji překvapilo mě jak jsou výkonné... Ještě zkusím jak to utáhne nějakou středně náročnou hru abych si udělal představu.
    • Lukass
      No byvala mela stejnou grafiku a Torchlight tam jelo v rozliseni 800/600 asi 25 FPS *1*
    • http://videocardbenchmark.net/mid_range_gpus.html
    • LV proč zakladaš vlakna ve kterých se bavíš sam se sebou? tady hw nikoho nezajima *7*
    • risa2000
      Mrkni sem:
      http://gpu.userbenchmark.com/Compare/Nvidia-GeForce-6600-vs-Intel-HD-4400-Desktop-115-GHz/m8606vsm8064
      Můžeš si tam vyzkoušet i ty další grafárny. Jestli jsem to dobře zadal (byť ta Nvidia 6600, co mají v databázi má 256 MB), tak to ukazuje, že Intel HD 4400 je zhruba 64x výkonější *4*
    • Závěrečné shrnutí. Na integrované grafice "Intel HD 4600" (která je v procesorech už od ceny 3800,-) se zahraje třeba F1 2012 v 38 fps. Nebo Mafia II, či BF 3. Skyrim už třeba v 18 fps ale. Takže na 2D hry v klidu, nesmí jít o náročné hry. Ale golf pro více hráčů, nebo adventury či Indie hry v pohodě... Každopádně hodně dobrá záležitost... The End... :o)
    • ta v procesoru je lepsi
  • Datové soubory Star Wars Battlefront prozrazují, že se ve hře kromě Luka Skywalkera, Dartha Vadera a Boby Fetta dočkáme také Han Sola, princezny Lei a císaře.

    Tak budou i nějaký Boby?
    • Draken69CZ
      To je ten ze seriálu Dallas?
      • tak to abych si šel dát sprchu :)
  • Witcher 3: Unity

    Vypadá to, že Witcher 3 se inspiroval Assasinem: Unity.
    https://www.youtube.com/watch?v=OQefvZAUhsM
    • Draken69CZ
      nVidia *15*
  • Tak ten obri patch do Zaklinace hru totalne rozser€, propady FPS, v bazinach je pry lock na 30, hromada bugu, padani hry, atd. CD Projekt je tema svema patchema a DLC akorat za sasky.
    • Veskoslav
      Miluji slovo pry. Dá se tím obhájit jakákoliv píčovina, co se napíše.
      • Lukass
        Tak sou toho plny fora, pane lofas *5*
        • Lukyz
          Teď jsem to zkoušel a žádnej FPS lock tam není, akorát jsem musel nainstalovat znovu DLC a vypnout módy, jinak za mě bez viditelných bugů.
        • Veskoslav
          Stejně tak, že SC II nefunguje na Win 10 a nejde nastavit větší rozlišení než 1024*768. Fóra klidně mohou být plná, nic nemění na tom, že slovíčko prý se používá tehdy, když je to neověřená informace. Navíc fakt by mě zajímalo v kterých bažinách je ten lock na 30 fps.
    • Vždyť je to tak s jejich hrama vždycky... chce to vždy chvilku počkat, až to dodělají. Asi to už u nich jiný nebude, je to takový trademark *1*
      • Lukass
        Tak ja mam verzi 1.06 a na cely DLC a dalsi patche jim zvysoka prdim *1*
  • Veskoslav

    Humble

    https://www.humblebundle.com/weekly
    • slaby
  • Alex81
    Nevím jak dlouho to bude: KEY4YOU 70% dolu z ceny objednavky po zadani kodu FUJITSU4GAMES
    • Draken69CZ

      :(

      Tento voucher už neplatí
      • Alex81
        Škoda, stihl jsem koupit GTA V steam za 480:-) EDIT: to není voucher ale kod na slevu (jsou tam dvě kolonky, kam to lze zadat)
  • První "ingame" ukázka povrchu planety v Elite: Dangerous

    https://www.youtube.com/watch?v=553mTYXSGPU
  • Mad Max

    Dohrali jste nekdo? Me to prestalo bavit po misi, kde pro dalsi progress musim snizit threat level v oblastech, abych unlockl dily na auto... to je fakt otrava, porad dokola. Lituju aj tech 4 stovek co me to stalo, asi jsem se nechal unest temi pozitivnimi recenzemi na Steamu prvni den, ktere byly ale spis za optimalizaci.. :@
    • Jack1947
      Natahování herní doby normální vysírka, umělotina na ntou ale nevím no za dohrání to možná i stálo a zvhlem k tomu že je sucho a bude sucho (DO F4 doba celkem dlouhá)... i docela dobrá záplata. Podotknout je třeba i to že i poměrně dlouhá.
    • Me to fakt bavilo ale chapu ze se to po case ochodi.
      Ja mam ale stejne chut cas od casu do toho skocit a jen si zajezdit a trochu zabojovat i kdyz jsem to uz dohral.
    • Morraw
      Dohrál. Nepřistupoval jsem k tomu od začátku s nadšením, ale Mad Max si mě získal.
      Za vizuální stránku, atmosféru MM světa, bouře, výbuchy a celkově tu mapu dávám 10/10. Chápu, že svět v postapo hře nemůže být "hezký", ale MM je úplně první taková hra, kterou jsem díky vizuálu hltal od začátku do konce a ještě se tam plánuji sem tam vrátit.
      Herně to je akční jednohubka. To nejdůležitější se ale povedlo - auto a souboje v něm. Příznám se, že na začátku mě mapa ohromila a trochu jsem se vyčerpal, že jsem se hned tu první snažil vysbírat od všech značek. Avšak marně. Pak už jsem se na to vykašlal a dělal jen ty zajímavější věci. Konvoje paráda. Harpunování všeho možného, když jedete kolem. Vybíjení kempů, ničení benzínek. Nejotravnější bylo odstraňování min. Možná někdy objedu i tyto ostatní značky a sesbíram všechen šrot, minimálně kvůli tomu, že někdy se dostanete na zajímavá místa.
      Žádný kemp nebyl stejný, takže to nebyla nuda. Zajímavá možnost byla dostat se dovnitř více způsoby, ale já volil vždy tu nejvíc přímočarou - hlavní bránou.
      Stejně jako mě loni příjemně překvapil SoM, tak i letos mě Maxův svět na kolech pobavil. Za mě 8/10, ptže jsem se u hry bavil, ikdyž po herní stránce to jede na stejném konceptu jako Mordor nebo Batman. I tak mi sedí více, že WB vybírá zajímavější projekty než právě Ubi s AC. Jsem zvědav čeho se dočkáme příštího rok. Rád bych viděl něco podobného s Warhammer nálepkou.
    • Recenze na Steamu, na MT a od recenzentů nic neznamenají. Nulová vypovídající hodnota, jaká hra je. Nejlepší je vlastní názor, proto je nejlepší Warez a pak nákup.
      • To ještě někdo zkouší vyprávět tuhle báchorku a vyzkoušení warez verze a pak případné koupi? :-D
        • Já to tak dělám běžně a nestydím se za to.
        • Ja to delam celkem bezne, naposled treba u Project Cars.
        • Chim
          Já to takto bohužel taky musím dělat. Recenzím se už dnes nedá moc věřit.
          • Lukyz
            Zřejmě nebudu patřit mezi většinu, ale já si všechny hry kupuju a v 90% případů nejdřív vyzkouším warez. Kdyby vydávali klasický dema, tak by to nebylo zapotřebí.
            • Ehm, vždyť na Steamu můžeš hru vrátit bez udání důvodů ve 14 denní lhůtě, pokud tedy nemáš odehráno víc jak 2 hodiny. To ti na odzkoušení nestačí? ;-)
            • nahlásil jsem tvoje IP na Policii ČR
          • Nic proti, ale tomuhle prostě nevěřím. Nevěřím tomu, že když i stáhneš hru a ta ti funguje v pořádku a je to převážně singleplayerová hra tak, že si pak čestně koupíš kopii. Ne tohle je fakt blbost.
            • zkus prečíst uživatelske recenze na steamu, porovnat vice recenzi na hernich webech, podivat se na YT videa a hw testy než priste neco ukradneš
            • Chim
              Můžeš tomu nevěřit, ale opravdu to tak dělám. Je fakt, že tímhle stylem ozkouším relativně velké množství her a koupím pak třeba jen desetinu toho co stáhnu. Ale nelegální hru z torrentu opravdu nehraju dýl jak 2-3 hodiny.
            • Nedá. Tak snad už většina hráčů nejsou malá děcka aby musela hrát všechno a v dnešní době není problém najít spoustu ukázek ze hry. Tak než si hru koupím tak si o ní zjistím všechno možný a pak až se rozhodnu jestli si ji koupím nebo ne. A pokud člověk váhá tak si počká na slevu.
            • Možná to někdo stáhne před nákupem, aby si ověřil, jestli to vůbec spustí. Evidentně však většina remcalů hru stáhne, dohraje do konce, nebo se nějakou dobu se u ní zabaví, přestože pak fórech šíří řeči, jak je hra blbá.
            • No u hry za 60€ se to jeste da pochopit, ale u hry za 4 kila se fakt nebudu obtezovat se stahovanim 30GB, jen abych zjistil, jestli maji recenze pravdu :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit