Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Xbox usb format / horizon program /

    zdar..

    potreboval bych poradit ohledne programu horizon, zformatovani usbcka na xboxu a presunuti patche na dane usb...

    zasekl jsem se v bode, kdy program horizon mi neprecte vlozeny usb do pc jako xboxovy uloziste...
    na xboxu 360 je moznost zformatovat usb a pak clear system cache jenze uz tam neni moznost nastaveni (konfigurace) si urcite velikosti toho usb, coz jsem driv pouzival jako pripravu uloziste prave pro program horizon... nevite jak je mozne ze z xboxu prave tato moznost zformatovani zmizela ?
  • Jak moc je nový Tony Hawk zabugovaný? Až kouzelně hodně! Podívejte se na video!

    Vývojáři by si měli dát každý den ráno facku, dokud to neodbugujou :-D
    • PreidaQ
      Ono nejde ani tak o bugy. Hlavně udělali hru, o kterou v téhle podobě nikdo nikdy nestál.
  • Draken69CZ

    Star Wars Battlefront

    Super Star Wars Battlefront - 16 Bit Trailer

    https://www.youtube.com/watch?v=n1dmf8jmkqk
  • Lukyz

    Fallout 4 Systems Requirements

    Bethesda
  • Veskoslav

    Battlefront PS4 vs PC

    https://www.youtube.com/watch?v=1gF4kgOvrUg

    Jako nic proti, ale obzvlášť u vykreslení prostředí či vzdálenějších objektů je PS4 mizérie.
    • jde predevšim o hratelnost, ne o honeni nad pixelama
    • Lukass
      Jak rika klasik , mam konzoli nechci se omezovat *1*
    • Alucard
      jestli se nepletu, tak je tam DOF bug, proto to vypadá, jak to vypadá. Jinak je to dosti podobné až na těch 900p.
      • Lukass
        Uz podle videa jde videt jak je konzolova verze rozmazana a nedetailni. Ze to jde videt ve videu znamena ze ve skutecnosti to bude obrovske rozdil.
      • Veskoslav
        To s tebou souhlasím. Když jsou herní záběry, tak PS4 vypadá i na těch 900 dobře. Bohužel videosekvence atd. to je jak nastavení na low u pc (na stejném kanále předchozí video).
    • kennyB
      Paráda *3*
    • Nic překvapivého, čekal snad někdo opak?
  • battle front

    Ahoj jede vam to uz?
    • Veskoslav
      Jo. Zkouším Tatooine:)
      • Co to je me než se ta hra spustí....blbn to taky nekomu?
    • Ronox
      19:00
    • U mě pořád nic, píše to, že hra nebyla zpřístupněna a i na redditu píší to samé.
      • mam stejnou hlasku :-/ zatim zaparim titan fall :D
  • lol a novinky to nebaví *1* *16* http://www.novinky.cz/internet-a-pc/hry-a-herni-systemy/382851-star-wars-battlefront-pusobi-jak-navrat-do-minulosti-prvni-dojmy-vyvolavaji-obavy.html
    • Souboj Vadera s Lukem radši neukážou. Lightsaber souboje byli vždycky hrozné v Battlefrontu.
  • Hrat v dnesni dobe v rozliseni ktery letelo pred 10 rokama a jeste si myslet jak sem sti vydrbnal a jedou me vsechny hry, ktery stejne stoji min. o 500 kc vic to je fakt pecka.
    Ty konzole to uz neni ani k smichu, tady uz se chce fakt brecet.
    nedokazu si ani predstavit jak ta hra musi vypadat v tom rozliseni hnusne, jeste ze si to predstavovat nemusim, hraju totiz Full HD
    • A uvedomujes si vubec, ze kazdy ma preference nekde jinde? Co vyhovuje tobe nemusi me a naopak. Ale na tohle by uz to chtelo zapojit mozek co?
      • Mě strašně vyhovuje nízké rozlišení, ti co říkaj že čím vyšší tím lepší jsou hlupáci.
        • Ty jsi vazne blb. Konzole ma i jine vyhody a ty jsou pro me prednejsi nez vyssi rozliseni.
          • treba ze sem si moh v poho zahrat batmana
            • touche :D
          • Povidej jaky.
            30FPS, lag, nemoznost si cokoliv nastavit, drazsi hry. Myslis tyhle vyhody?
          • Jmenuj jednu oproti PC. Blbosti o zhrbenosti u PC neberu. Stačí jedna jediná přednost.
            • Prý jednoduchost použití *1* Já zapoměl, že na PC potřebujes aspoň doktorát, protože je to strášně složité *1*
            • Jednoduchost použití.
            • Tohle jsem uz vypisoval tolikrat a stejne to nema smysl. Budes tvrdit porad to svoje coz je pochopitelne protoze ti pc vice vyhovuje. Me zase konzole. Jen zkus pochopit, ze kazdemu vyhovuje neco jineho. Neni to zas tak tezke :-)
    • Každý kdo dá mínus tak se stydí za krutou pravdu.
  • ringmancz

    bundle pár měsíců starých her

    http://www.bundlestars.com/all-bundles/killer-bundle-5/

    jsou tam dvě starší, ale jinak zajímavý mix
  • Alucard

    Současná verze Star Wars Battlefront běží na PS4 v rozlišení 900p, na Xbox One v rozlišení 720p.

    OMG to je zase debakl. Je sice pravda, že všechny Battlefieldy takhle jedou na konzoli, ale tak mohli se trochu snažit to optimalizovat na standart. Zase kolik je sakra rozdíl v FPS mezi 900p a 1080? 5FPS?

    Ještě že jsem na multiplatformovky postavil PC killera :)
    • myslis pc packokillera? *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit