Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MidnighT91

    Současná verze Star Wars Battlefront běží na PS4 v rozlišení 900p, na Xbox One v rozlišení 720p.

    Sorry ale to je dost ubohý, nechápu že někdo může v dnešní době takovou hru hrát v 720p...
    • Jako kdyby těch 900p byla nějaká výhra. Před 5 lety by to bylo možná fajn.
  • Současná verze Star Wars Battlefront běží na PS4 v rozlišení 900p, na Xbox One v rozlišení 720p.

    presne proto mam mnohem vykonejsi PC *1*
    • oktavius66
      Jenomže musíš brát v úvahu, že ta konzole stojí 2x míň než to tvé PC. Za 10 000 aspoň všechno rozjedeš, ovšem v slabší grafice. Já mám 2 měsíce nové PC za 23 000 a už mi to zase kulhá. Takže 10k vs. 20k je celkem solidní rozdíl.
      • hmm, co hraješ za hry? já si už asi rok bez problémů vystačím s i5 2550K, 8 GB pamětí a Radeonem 7950
    • Enclaw
      Docela fail, hlavně že obchodníci na nás tlačí 4k televize a konzole nezvládnou ani základní full HD... :D
      • 4K televize je k ničemu, rozdíl z pár metrů nepoznáš a pochybuji, že ti někdo nutí 4K televize. Právě že je ticho okolo 4K televizí.
        • Přesně tak, nikdo se nedívá na 55" TV ze vzdálenosti jako v práci na 24" monitor.
          Mám velkou 4K TV a z půl metru si můžu u 720p filmu nebo na PS3 s pixelama podat ruku, z gaučové vzdálenosti je to nerozeznatelné od fotky ve 4K.
          720p film s dostatečným bitratem je stejný jako originální bluray, záleží na vzdálenosti, ze které se díváte.
  • Současná verze Star Wars Battlefront běží na PS4 v rozlišení 900p, na Xbox One v rozlišení 720p.

    Hele tohle už fakt není vtipný jako.
  • Keyz

    Dotaz

    Jak se jmenovala 3d hra která byla určitě v Levelu jako demo anebo plná (spíše demo) a hráč tam ovládal policejní vrtulník z budoucnosti. Celá hra byla z budoucnosti. Mise kterou si pamatuji byla ve městě a okolo města byla bariéra a nešlo se dostat srkz.

    Normálně tam jezdila auta po silnici ale tuším, že i létala jako ve filmu Pátý element. Hráč musel zneškodnit anebo zastavit nějaké vozidlo které se pohybovalo po městě a bylo nutné ho prvně identifikovat. Bylo to 3d a tuším first person. Nebo to šlo přepínat.

    Dík
    • g-police?
  • Alucard

    MGS

    Virus ve slovech a zakodovaný v jazyce je docela zajimavá myšlenka, pro mě originální, je to Kojimovo nebo to někde převzal?
  • Kozy

    ASTRONEER - Official Reveal Trailer

    https://www.youtube.com/watch?v=cv7xbHkLdGw

    *14* *14*
  • prve testy StarWars su vonku
    http://cdn.wccftech.com/wp-content/uploads/2015/10/Star-Wars-Battlefront-1920x1080-Benchmark-AMD-Nvidia.png
    http://cdn.wccftech.com/wp-content/uploads/2015/10/Star-Wars-Battlefront-2560x1440-Benchmark-AMD-Nvidia.png
    http://cdn.wccftech.com/wp-content/uploads/2015/10/Star-Wars-Battlefront-3840x2160-4K-Benchmark-AMD-Nvidia.png

    pre neveriacich tomasov, je to guru3D
    • Morraw
      A beta už je k pre-loadu
    • Draken69CZ
      Tak mi netvrďte že AMD má tak tragický karty, potenciál tam je zapracovat na ovladačích a lepší co-op s vývojáři a ono to půjde samo.
  • Veskoslav
    Co tahle prsknout do Bleskovek připomenutí, že patch 3.0 pro Starcraft II je venku než nějakou pitomou informaci o tom, že latexové oblečky budou za dollar? Já vím, článek tu byl, proč to připomínat, raději napíšeme žebříček prodejnosti v Japonsku:)
    • aha takže budeme oznamovat patch na kdejakou hru... premyšlej trochu *7*
  • Far Cry Primal

    Co říkáte na nový FC Primal? Přijde mi to jako zajímavá změna, docela se těším, co z toho nakonec bude.

    Viz: http://far-cry.ubisoft.com/primal/en-GB/home/
    • Chim
      My, staří harcovníci, už se nenecháme opít rohlíkem a víme své. Bude to jen další ubisoftí přeskinovaná srágora.

      Jinak pravěk je časově zajímavé zasazení, ale museli by to uchopit nějak smysluplně. A to u ubisoftu nehrozí.
      • nejlepší by bylo kdyby to uchopili jako tabulkovej simulator že ano
        • Chim
          To mi přijde jako hodně originální. Jak to myslíš? Zkus svou myšlenku rozvést.
          • no minule jsi psal že hraješ jen futbal manager co je tabulkovej simulátor, takže kdyby udelali far cry primal jako tabulky tak by sis to asi zahrál ty pyčo
            • Chim
              Pořád nerozumím tomu jak to myslíš. Jak jako tabulkový simulátor? Jakože simulátor tvorby tabulek? To by asi nebylo moc zábavné, na to je vhodný třeba excel. Jinak v FMku moc tabulek nenajdeš. No a za to tvé poslední slovo samozřejmě musím dodat tvé oblíbené: Nahlášeno *1* .
    • Jo me se to taky libi. A hodne. Serii Far Cry a celkove Ubisoftu nejak neholduju, ale tohle vypada fakt skvele. Celkove hry z prostredi prehistorickych zvirat mi chybi.
      • co na tom vypada skvele prosimte? grafika podprumer, farby presaturovany, zbytek z far cry 4. dokonce ani mamuty nemusí delat protože stači použít slony a fat jim kly... vsadim boty že i hrat se to bude stejne jako čtyrka
        • Libi se mi to prostredi. Samozrejme si pockam az na recenze, porad je to Ubi. Nicmene tu nebudu nekolik mesicu pred vydanim hodnotit hru podle traileru. Takovy blb fakt nejsem :-)
    • Horší Skyrim bez magie?
    • Keyz
      Jiné prostředí a asi stejná hra....

      Jako změnu neberu pouze jinou kulisu a aby to bylo zajímavé, tak by měli změnit i herní prvky apod. Takto mění pouze kulisu. Jestli tam běhá mamut nebo slon je jedno. Jako AC styl.
      • Lukass
        Teda nevim jak poznals s minutovyho traileru herni prvky , ale tleskam.
        • Ty už tu chytáš místní moresy nebo co (stačí napsat útočnou kravinu a pluska lítají :D) , já bych řekl, že jednoduše vychází z předpokladu, nic víc :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit