Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • The Witcher 3 v brzké době obdrží masivní patch (v1.10), který na konzolích dosáhne velikosti 15 GB.

    Tak patch už je ke stažení a je to macek.17 GB(na PC)
    • The Witcher 3 v brzké době obdrží masivní patch (v1.10), který na konzolích dosáhne velikosti 15 GB.

      Edit:
      Stáhnuto a jen upozornění.Po updatu vypněte všechny mody jinak hru nespustíte.Neudělal jsem to a nespustil *4*
    • snorgrind
      heh 17GB ? Me steam taha 6,4GB, to bude asi tim ze nemam to dlc co ?
      • Keyz
        Steam má ten patch řešený jinak. Proto je menší.
        GOG to má také jinak. DLC tam není. Preload na DLC také není. Je to jen patch.
    • kennyB
      To se z PSN bude stahovat pěkně dlouho, sakryš *9*
      • Veskoslav
        Je nějak PSN omezené? Myslím tím rychlost stahování.
        • Veskoslav
          Děkuji oběma za odpověď.
        • kennyB
          Omezené ani ne, ale tak nějak to kolísalo, jak píše Morální dozor. Ale je fakt, že po posledním patchi na Plejsta jsem ještě nic nestahoval, tak doufám, že se to zlepšilo.
        • do teďka bylo a hodně to kolísalo narozdíl od Steamu, teď po patchi 3.0 to stahuje v pohodě teda aspoň u mě.
    • Nevidim jedine duvod proc bych ho mel stahovat, mam verzi 1.06
      • Jen oznamuju.Nic víc.
        • Lukass
          Vsak v poho, ale velikost toho patche spis vypada na to ze vychazi Witcher 4, nemohli ti lofasi pockat jeste pul roku a vydat hru skutecne takovou jakou chteli.
          • Draken69CZ
            Další vývojář a betatester, pošli jim životopis ať jim s W4 pomůžeš aby to vyšlo hned 100%. Jinak ono je lepší stahovat celej soubor než v něm složitě měnit část kódu *3*
  • Lula the Sexy Empire na GOG.com :)

    na GOGu vyšla dneska původní Lula, jistě se zde najde hodně pamětníků... :D
  • Nějaký tip kde koupit klíč na FIFU 16? Na originu je to totálně předraženén
    • Veskoslav
      https://www.g2a.com/
      • http://www.allkeyshop.com/blog/buy-fifa-16-cd-key-compare-prices/
  • Video: Grafické srovnání PC a PS4 verze hry Star Wars: Battlefront.

    Má to na PC lock FPS?
    • Veskoslav
      Načítácí obrazovka 200 fps
      Úvodní obrazovka hry 80 fps
      Hra samotná od 50 do 80 fps

      Takže lock může být na 200 fps. Maximální nastavení v 1920*1080.
      https://www.youtube.com/watch?v=-Wta9cli7fY
      • zase to nepřeháněj. Pochybuji dle testů, že 280x dá 80FPS. Pokud jsi upgradoval, tak se pochlub.
        • Veskoslav
          Aha, takže Fraps kecá. Já mu to řeknu, mimochodem rozdíl mezi 280X a 280X OC. Sice nepatrný, ale je. A průměrné fps je 60. U BF3 je to někde u 80, BF4 70. A pokud si vypneš Bloom, tak skokově se na 80 dostaneš, stačí si vlézt do AT-AT a fps jde o 10-15 nahoru.
    • Snad ne, není důvod, nejde mi do hlavy, proč by na PC vůbec nějaká hra takovou blbost měla mít.
      • to já taky nevím, nebo by tam mohly mít alespoň možnost nastavit si rozhraní FPS jak to je u Borderlands
  • Lukyz

    Mikrotransakce #325

    Rise of the Tomb Raider bude obsahovat mikrotransakce.
    Zároveň jsou oznámeny i 3 placené DLC—Endurance Mode, Baba Yaga: The Temple of the Witch, and Cold Darkness Awakened.
    • Jack1947
      Je to hnusné , fuj... a začiná se to čím dál tím více rozmáhat zachvíly se bude odemykat jednotlivé části hry jak zaplatíte. *7*
    • Mikrotransakce typu zaplaťte si za efekt zvětšené hlavy - včera humorný cheat, dnes placená featura. Sypte $$$, sypte sypte.

      Jinak pročítám článek z XboxWire: http://news.xbox.com/2015/10/games-rise-of-the-tomb-raider-season-pass-and-game-mode-details-revealed

      a vidím tam: "When combined an estimated 30+ hours to gain 100% completion on the single-player story, and our four difficulty levels including the brutally challenging Survivor difficulty, we’re confident there’s enough replay value for all of our fans."

      "Brutally challenging"? OK, takže chvilka googlení a máme (viz další post)
      • Rozdíly v obtížnostech dle článku: http://segmentnext.com/2015/09/28/rise-of-the-tomb-raider-difficulty-modes-and-controls-detailed/

        Adventurer (Easy): AimAssist, zdraví nepřátel a jimi udílené zranění hráči jsou děleny nějakou konstantou, autoheal

        Tomb Raider (Normal): bez AimAssist, zdraví nepřátel a jimi udílené zranění hráči je bez úpravy, autoheal

        Seasoned Raider (Hard): bez AimAssist, zdraví nepřátel a jimi udílené zranění hráči násobeno nějakou konstantou, autoheal prý pouze mimo souboj, BYSTŘEJŠÍ AI (toto je důležité)

        Survivor (VeryHard): bez AimAssist, zdraví nepřátel a jimi udílené zranění hráči násobeno nějakou konstantou, bez autoheal, bystřejší AI, silnější nepřátelské jednotky (nové typy nepřátel nebo jenom silnější verze nepřátel dříve v příběhu?), méně surovin, dražší RPG prvky, použití ohýnku (camp) vyžaduje suroviny
        • A jedeme do finále. Chvilka hledání na YouTube odhalí tenhle videozáznam: https://www.youtube.com/watch?v=N3IyBfYhu1o

          Podle vyjádření té hráčky se jedná o SEASONED RAIDER, tedy obtížnost Hard. Takže se podívejte dobře na tu "bystřejší AI", protože právě taková bude pravděpodobně i na VeryHard. A upřímně, moc nevidím rozdíl oproti ostatním záznamům jiných hráčů a médií (které předpokládám jsou pořízeny na obtížnost Normal). AI na záznamu je tupá jako tágo, stejěn jako na ostatních videozáznamech.

          Takže závěrem - ta "brutally challenging" Survivor obtížnost bude v podstatě obtížnost staré CORE DESIGN série - bez autohealu a s oponenty, kteří možná dokonce nebudou předstírat, že Lara neexistuje (a to jenom někdy). Suroviny budou na VeryHard ekvivalent lékáren (pokud opravdu bude autoheal komplet vypnut) a ta trocha surovin na vylepšení RPG atributů budou "secrety".

          A to je správně, ne? NE, protože tak má vyadat NORMAL, nikoliv "brutally challenging" VeryHard.
          • A ty jsi kdo, že ostatním diktuješ, která je ta správná obtížnost? To jako máš problém s tím zda si může člověk vybrat jak moc chce být frustrovaný?
  • Veskoslav

    Star Wars Battlefront

    Po dvou hodinách harpunování AT-AT, bránění pozic pomocí energetických štítů a různých srand mě to neskonale bavilo. Myslel jsem si, že 20 na 20 bude těžce prázdná mapa. Ale nebyla. Pořád jsem někoho potkával. A ta hudba a zvuky, skvostné. A když poprvé imperiální vojáci vstoupí do bunkru, tak na Vás dýchne filmová atmosféra a to nejenom v takovým prkotinách jako otřesy uvnitř polorozpadlých chodeb. Jako teď to na mě působí fakt skvěle:) A ti, co tvrdí něco o přeskinovaném BF4, tak ať se nenechají vysmát. Jestliže bude taková celá hra, tak si myslím, že nikdo nebude nic namítat. Výhrady jsou jako to, že bez výbavy a s prvním levelem si neškrtenete, systém karet mi zadím nesedl. Campící bestie budou šíleně nadávat, že klasická odstřelovačka je pouze jako výbava a nabíjí se, nelze s ní střílet nepřetržitě, že stoje nejsou na zemi, ale v podobě sebratelných bonusů atd. Ale já mám příjemný pocit. Jakoby se Dice chytlo za kritiku a udělalo pořádnou hru. Nechce se mi tomu věřit. Možné je i to, že ostatní mapy budou k ničemu a soustředili se na ty, co budou v betě:-D Doporučuji vyzkoušet, už kvůli ozvučení a s tím, jak si vyhráli s modely stíhaček.
    • Ja mam z toho presne opacny dojem. Ano, graficky je to pekne, ale to je tak vse. Hratelnostne je to velice jednoduche. Ikdyz jsem to nejdriv hrozne kritizoval, tak bych byl asi radsi kdyby z toho udelali reskin battlefieldu s normalnim conquestem, nez tohle. Je to dobre tak na hodku odreagovani jednou za mesic, ale mozna to na tohle koupim, az to bude nekde za 20$ se vsema DLC. Protoze si myslim, ze to skonci jako titanfall a nikdo to nebude hrat.
    • Teda musim rict ze jsem z toho nakonec trochu rozpacitej. Co se grafiky, zvyku a efektu tyce tak je to docela pecka ale jsem docela rozpacitej z powerupu, karet a dalsich podivnych hernich mechanismu. Navic mireni v 3rd persone ve vozidlech je absolutne priserny
    • Do kdy to ma bezet?
      • Veskoslav
        Do 12 by měla být, zabírá 11 GB na pc:)
        • Diky
    • Morraw
      No mě to třeba vůbec nepřipomíná battlefield, ale naopak právě starší battlefront. Já si určitě počkám na recenze hráčů a kolik bude obsahu dostupného v základní hře. Obávám se ale, že většina bude dodána až formou DLC a celkově to bude na začátku chudé.
      • Veskoslav
        Počkám na platební model. Pokud jako BF3/4, tak čekám na Premium verzi. Samozřejmě po recenzích a ohlasech hráčů.
    • Tak me se v bete libilo i The Crew :-D
    • a opet nam tady nekdo hodnoti hru po dvou hodinach hrani
      • Veskoslav
        Je to beta. Beta se 3 mapami....To chceš hrát 200000 hodin, aby jsi to mohl hodnotit? Chápu, že jsi tupý, ale aby jsi byl až tak tupý, to je i na tebe příliš.

        EDIT: Maxi, to že si ty svoje sra*ky proklikáš z nich neudělá menší sra*ky
  • V Xbox One Store si můžete zakoupit balíčky karet pro Rise of the Tomb Raider, které mají dopad na hratelnost. Rovněž byl oficiálně odhalen Season Pass obsahující nové oblečky, zbraně, mód Endurance, průzkum hrobky Baba Yaga: The Temple of the Witch

    Baba Yaga? Takže tohle tohle bude Ivan.
    • http://foto.games.tiscali.cz/rise-of-the-tomb-raider-16555/473575
  • Keyz

    The Witcher 3: Wild Hunt - Hearts of Stone Review

    http://www.gamespot.com/reviews/the-witcher-3-wild-hunt-hearts-of-stone-review/1900-6416268/
  • Keyz

    Wticher 3 Patch 1.10 Changelog

    http://wpc.4d7d.edgecastcdn.net/004D7D/media/THE%20WITCHER%203/Pdf/patch_1_10_changelog_en.pdf
    • Lukyz
      Bude to celkem macek *1* Podle zprávy na twitteru bude mít 6-15 GB podle platformy kterou vlastníte.
      Já jsem při hraní narazil jen na zanedbatelné minimum bugů a i tak jsem rád, že na tom pořád makají, vždyť by bývali mohli jít s trendy, vykašlat se na ohlasy hráčů nebo vychytávání chyb a práskat jedno placený DLC za druhým, možná přidat mikrotransakce abyste těch questů nemuseli dělat tolik, že jo? *1*
    • taková esej. TVL desatý patch a pořád to není dodělané. Ta hra měla být ještě tak rok na testech...
      • Veskoslav
        To jsou zase hov*a. Jedna z mála her, které se tak věnují, vydávají záplaty atd. ale stejně se najdou trosky jako Nvidi LV a špatný dětský hrdina, co budou pičovat. Hra jela skvěle už v první verzi. Kdyby se měl takový Skyrim a celá série řídit tvou radou, tak možná včera vyšel Oblivion....

        MImochodem dle LV logiky by asi nevyšla absolutně žádná hra. Chudák Starcraft II, včera vyšel patch 3.0. Dle jeho logiky by měl tedy Starcraft II vyjít v říjnu 2015:) Ale to je klasický LV, stejně mimo ve hrách jako v technice.
      • Keyz
        Tak bylo by lepší to vydat více opravené najedou. Bohužel asi nestíhali nebo co.

        Tedy je zde stav jaký je. Co s tím? Borci na tom makají. Některé firmy by se na to vykašlaly. Tedy dopadlo to dobře i když ne ideálně. Navíc hra šla hrát ok po vydání.
      • Morraw
        To můžeš říct o drtivé většině her. Důležité je kolik těch chyb za hru potkáš a jak moc omezují hraní.
  • battlefront

    da se asi po hodine hrani rict ze me ta hra vubec nebavi? *15* ani sem nevedel co od toho cekam, ale tohle to zrejme nebylo. kdyz uz budu chtit strilet asi pujdu radsi do battlefieldu nez tohle pew pew
    • Morraw
      Dal jsem si jednu bitvu Walker Assault. Pěkná řežba, chaos a atmosféra. Ale jinak to na mě nepůsobí, že by to měli ještě letos vydat. Na první pohled mi to přijde nějaké chudé, ale uvidím zítra, kdy budu mít více času to otestovat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit