Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz

    Čeština pro Mad Maxe exkluzivně u Xzone

    http://www.zing.cz/novinky/28555/cestina-pro-mad-maxe-exkluzivne-u-xzone

    Kdo má problém pochopit ten "příběh" a koupil hru náhodou u Xzone (jinde ne), tak bude mít legálně cz.
    • Ježiš, to zas budou breky, že překladatelé nedělaj něco zadáče ve volným čase a jací to jsou s*áči, co chtěj akorát vydělávat. Já to schvaluju a bude zábava pozorovat, jak se na fórech brečí.
    • nekromant33
      Ale pan Redakce radil kupovat na Alza.cz *9*
      • V zivote jsem tam nic nekoupil. Alza je pro hlupaky kteri neumi pouzit na 5 minut google.
        • Veskoslav
          Co fetuješ?
          • Píchám si travku *3*
        • Alza je pro lidi co maji jeji pobocku za rohem a rano si objednaj veci vecer cestou z prace si pro ne zajdou :D
          • Mluvíš mi zduše, 5 minut pěšky s domova, tak můžu jít se psem proto. Jen mě štve ten poplatek asi 30 korun za to že si to chci vyzvednou osobně
    • "jinde ne" .. ehm, stejně se to dostane ven a bude to mít každý kdo chce. GTA 5 jsem podruhé taky hrál v češtině a u Xzone jsem to nekupoval.
      • Keyz
        Jo, dostane.

        Jen mě zarazilo jak to mají oficiálně navázané na jejich obchod a přitom zda mohou dělat překlad to nikdo netuší. Nechápu tyhle omezení. Jakmile to první člověk stáhne z jejich stránky, tak to je někde na uložto.
        • jj, nechápu proč to nedají normálně volně všem rovnou, tohle sislování pro pár korun je hnus, větší frajeři by byli, kdyby to dělali pro všechny, získali by si tím dobrou pověst a lepší reklamu ve finále.
          • A že ta lepší pověst převáží možnost alespoň nějakého finančního ohodnocení, co?

            EDIT: Jo tak, já myslel, že mluvíš o překladatelích a ne o obchodu. I tak platí, co jsem psal níže.
            • Proboha, a myslíš že by vydání pro všechny ihned natáhlo k obchodu víc lidí, než když to udělají takto, že mají časovou exkluzivitu? Nebuď naivní. Ti lidi, co spoléhají na překlady podporují dobrovolně samotné překladatele minimálně, to je prostě fakt a o to míň budou nakupovat dobrovolně na xzone.
            • Nevím, takový obchod by hned stoupl na ceně a respektu a věřím, že spousta lidí by ho hned začala podporovat koupěmi, když by z tama pravidelně brali češtiny, navíc by to přitáhlo lidi právě kvůli tomu a celkově by to bylo mnohem sympatičtější, než nějaké "musíš koupit tady a dostaneš češtinu".

              jj syslit sorry :)
          • Chim
            *syslení
    • Nejlepsi pribeh ever!
      • Keyz
        Bude se o tom psát i za 100 let! *15*
    • Ve skutecnosti s tou legalnosti je to fuk cestina pokud ji nedela primo distributor nebo tvurci je "nelegalni" at si ji koupis kdekoli.
      • Keyz
        Tedy xzone nemá svolení ale podmíní to koupí u nich? To je legální?

        Fandové když to dělají na "černo" tak to pak pustí všude.
  • Tanatonaut

    Zase trušený gamesplay.....

    v tomto měsíci už několikátý a zase ani jedna zprávička na twiteru nebo bleskovkách, škoda.
  • nekupuj nic a vůbec ne předraženou 960GTX. To je levnější mainstream prodávaný za vyšší mainstream a ve spoustě her už prostě nestačí, to je vyhození pěti tisíc do kanálu. Buď počkej na novou generaci nebo si kup něco z aukra nebo si připlať na dražší, jelikož 960GTX by jsi zase musel brzo měnit.
  • Ahoj, poraďte prosím grafickou kartu okolo 5000 kč. Momentálně mám gtx 560ti ale asi pomalu dosluhuje. Prosím o slušné rady a doufám, že se dočkám odpovědi. Hlavně žádný nazi flame jak je tady zvykem prosím.
    • LV462
      AMD R9 380 2GB
    • Nepíšeš zbytek sestavy, v jakém hraješ rozlišení, ale viz Ronox 960 nejlepší volba, konkrétně MSI Gaming.
      • Momentálně nejsem doma takže nedokážu říct jakou mám zákl. desku. Nicméně Grafika geforce gtx 560 ti, proc. amd phenom 4x 955 black edition 3,2 Ghz, 8 GB Ram a hraju v rozlišení 1920x1080 ...víc si toho bohužel nepamatuju.
        • O desku nebo ramku vůbec nejde, jde pouze o procesor (aby kartu nebrzdil nebo naopak, chce to mít vyvážené) a o zdroj, aby to "fungovalo", 1080p je standart, 960 je tichoučká, malinké tpd (malá spotřeba, malé nároky na zdroj, zvlášť pokud máš nějaký nekvalitní starší, což ty nejspíš budeš mít), vynikající chladič, přetočíš ji jak nic když budeš chtít, v té ceně lepší volba momentálně není. A věř, že v PC je momentálně lepší mít nV, než AMD, to poznáš časem u různých her.
          • LV462
            Ale zase s příchodem prvních DX12 her zjistíš, že lepší bylo koupit AMD. :)
            • LV462
              a - Jak pár let čekat na DX12 hry? Třeba Deus Ex je tu za pár měsíců a ten jen již DX12. Takže se teď spíš už vyplatí AMD než Nvidia, která se pod DX12 nechytá.
            • *9* *13*
              skoro si ma rozplakal
            • skaven ty jsi hrozná socka víš to ? To tvoje neustálé cpaní looserů z amd je otřesné.
            • @a
              jasne, o rok budes menit kartu..a to maju vsetky nvidie DX12 nalepku ..juj chlopaci, jak sa nechavate ojebabravat nvidiou
            • @riaditel zemeplochy
              https://www.youtube.com/watch?t=409&v=AFBtGYVnzNY
              od 6:49
              ehm, proste nemas pravdu *5*
            • To ale pár let ještě potrvá a tou dobou už zas bude měnit kartu ;-).
            • To už musí být choroba tohle :D fake nick i ikonka. Když už si na něj hraješ, škoda, že nemáš i jeho relevantní názory.
          • Tak jo díky za radu *3*
    • Ronox
      V téhle relaci to vypadá asi na GTX 960 pokud chceš funglovku.
      • Teď jsem se chtěl ještě zeptat jestli mi nechceš poslat těch 5 tisíc, momentálně jsem je musel nacpat do auta *1*
      • Tak nějak jsem to předpokládal, díky za reakci.
        • alebo, ak mas 450W a viac zdroj, nemas problem ani s MSI R9 380 2GD5T OC(najlacnejsi model), je cca 10% rychlejsia ako gtx960
          • Tak teď si fakt nevzpomenu a zrovna jsem v práci takže se nemám jak podívat. Každopádně dík za tip mrknu na to doma. *3*
            • Skaven je amdfankid, nejlepsi je ze jim dela reklamu zadarmo. Ovce. *15*
            • @zdrcujuce klamstvo
              aby tvoje lzi boli vyvratene, postnem ti iny test, samozrejme z toms hardware a test fullhd
              http://www.tomshardware.com/reviews/amd-radeon-r9-390x-r9-380-r7-370,4178-6.html
              a mozes sa uminuskovat k smrti :)
            • btw, nahodne vybrany test 9tich hier a 2 benchmarkov *7*
            • ano, ja som ten presne ako vravis.(btw, neponukam vsade amd, len v tom mainstreame, dalsia dobra karta je NANO a Fury bez X, ostatne karty v segmentoch ma dobre nvidia) ako vidis, kedze aj v vo vyssom rozliseni je r9 380 rychlejsia, tak neviem preco by za ten isty peniaz mal kupovat pomalsiu kartu. ale chlapik sa rozhodne sam, nie podla tvojich pocitov
            • Ty jsi ten co tu každého přesvědčuje na amd, které si stejně nikdo nekupuje? Psal, že hraje v 1080p, proč mu tady dáváš "náhodně vybraný" test ve vyšším rozlišení? GTX960 je lepší a dokonce levnější.
            • http://www.guru3d.com/articles_pages/asus_radeon_r9_380_strix_review,10.html
              tu si pozri testy hier, ze ta neojebabravam, strix od tej MSI je rychlejsi o 70MHz a lepsie sa taktuje
              Radeon ti vydrzi dlhsie, ako nvidia, lebo nvidia zacala zarezavat optimalizacie starsich rad kariet, ked vydaju novu radu..tj by ti ta 960tka vydrzala do vydania Pascalu, tj necely rok
  • Ahoj,mel bych dotaz.Chystam se koupit na ps3 Call of Duty : AW z druhe ruky,za slusnou cenu.A muj dotaz zni tak,jestli potrebuju k hrani MP nejaky online pass nebo tak neco.Moc se v tom nevyznam,tak me omluvte.Diky.
    • ales.smutny
      Není tam online pass, měl bys v pohodě hrát multiplayer bez dalšího placení.
    • ne, na PS3 není potřeba nic platit, abys mohl hrát mp.
  • Morraw

    BFG Armada

    Podle dnešního příspěvku na oficiální FB stránce https://www.facebook.com/BattlefleetGothicGame/photos/a.330954220435284.1073741828.329715587225814/409400272590678/?type=1 by jsme se měli zítra dočkat velkého gameplay videa !
  • Project Cars

    Kaprici pripluli. Jako investicni zamer asi nic moc ale porad povazuju tenhle zpusob financovani hry asi to nejferovejsi co jsem zatim mel moznost zkusit.
    • Draken69CZ
      Taky mi něco přišlo, ale hra se mi nějak pošašila, na steamu tam místo "HRÁT" mám "KOUPIT" a na WMD foru mám jen key na nějaký dlc *9*
      • Ty na foru v My Profile/About me nemas "Steam key"?
        • Draken69CZ
          No býval tam teď je tam jen Steam DLC Key (PCARS): který nejde použít protože PRODUKT ke kterému to patří není aktivovaný, tak jako nevím co tím kjuci jako zkoušej
          • Uz jsem nasel kde je problem. Za 25 Euro neni hra ale jen sleva:

            Receive a €25 discount towards the released game
            Get an opponent named after you
            Access to exclusive car(s)
            • Prej mas mit kupon na slevu ale kde nebo jak to netusim.
            • Draken69CZ
              Ou sakra že jsem si toho nevšiml když jsem to kupoval XD dík za vysvětlení. Ještě jak uplatním tu slevu?
          • Lukass
            Tobe to muze byt jedno, ty hry stejne nehrajes.
            • Draken69CZ
              To jo, ale jde o to mít tu volbu o ten pocit možnosti, neva nechápeš nepřekvapuje.
    • Chápu, že pro tebe je to výhodné, a že se určitě nesnižuješ k něčemu nekalému, ale nevadí ti trochu to, že řada z těch lidí co do toho takhle nalila ty peníze, má reálnej bias k tomu, aby tu hru vynášeli do nebes? Protože čim víc se toho prodá, tim víc na tom oni vydělají ne? A rázem z fanoušků, jsou propagátoři té hry, nezávisle na tom, jaké kvality ta hra má. (Nechápej mne špatně, Project Cars považuju za jednu z těch lepších závodních her, jenom mne zajímá jakej k tomu jako reálnej investor máš postoj)
      • Fanousci jsou vetsinou propagatori (a kolikrat i opravdu fanaticti) hry i kdyz z toho nic nemaj. Fakt v tom nevidim zadnej problem ani realnej bias.

        Kdyz to srovnam s takovym Elitem kde misto jakychkoliv vyhod za to ze jsi jim pomohl hru financovat dostanu akorat ucet na dalsich 45 euro za nove rozsireni :D (120 Euro pokud bych chtel vsechna rozsireni)
    • Kolik z kolika? Jestli se mohu optat...
      • Dostal jsem nazpatek deset procent navic.
        • Hra a bonusy +10% z vkladu nebo hra a bonusy + 110%?
          • Hra a bonusy +110% vkladu.
  • Ke stažení už je demo FIFA 16 pro PlayStation 4 a 3. Najdete v něm desítku klubů (např. Barcelona, Chelsea, PSG, River Plate) a dva národní týmy - oba ženské, USA a Německo.

    PC demo uz se da stahnout a hrat pres Origin
  • Assassin's Creeds vs Saint Row 2

    Ahoj, co z těchto dvou her si mám vybrat na dlouhé zimní večery? Assassin 2 mě bavil se Saints Row nemám zkušenost (ale GTA/Just Cause/Total Ovedorse a pod. mě hodně baví).

    PS: Na (slabší) PC + Xboxový ovladač.
    • Pethulla
      Saints Row 2, bez debat. Jenom si budeš muset stáhnout prográmek na zpomalení pohybu, bo bez něho to běhá jak pajtaš nadopovaný čokoládou.
    • Total Ovedorse = Total Overdose
  • Veskoslav

    Dragon's Dogma: Dark Arisen

    Vyjde i na pc, leden 2016
    • jakubc
      Fakt? Pecka. Sice mám PS3, ale k tomuhle jsem se ještě bohužel nedostal, tak to rovnou asi vezmu na PC.
      • zas taková pecka to není. Je tam dost grindu a hodně běhání sem a tam. Takovej lepší pokus japonců o západní rpg, ale když to koupíš do 500 kč tak dobry *1*
      • Veskoslav
        Píšou to na PC Gamer.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit