Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cena za úspěch: vznik Zaklínače 3 stál 1,9 miliardy korun

    http://bonusweb.idnes.cz/zaklinac-3-rozpocet-naklady-prodeje-d6c-/Novinky.aspx?c=A150910_175102_bw-novinky_anb

    To je slušná pálka
  • Veskoslav
    Vyšel Star Wars Uprising. Kupodivu zábavná a kvalitní "diablovka" s dabingem, pěknou grafikou, slušným ovládáním na telefonu a nenásilným platebním modelem.
  • homeles8

    Hraní teď

    Zahrajete si se mnou někdo třeba GTA Online, teď hned? Budu hrát až do rána, na pivo se jde až zejtra.
    • homeles8
      ok, jste divný... prostě lidi *16*
    • Chim
      Tyhle rychlokvašené rádoby hry roku nikoho nezajímají.
    • homeles8
      To jste šli všichni na pivo už dnes? *10*
      • Prisel jsi pozde... o par mesicu...
        • homeles8
          Pozdě bude až umřu. Dnes mám stále šanci si s někým zahrát.
          • Co kdybychom si zahráli my dva? Stačí jenom, když si nastoupíš do mé dodávky.
  • jakubc

    Killing Room

    Nová česká hra na Greenlightu, slibováno je i české namluvení: http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=494504357
  • Jack1947

    Populární MOBA SMITE se nově objevila i na Steamu, přičemž samozřejmě bude sdílet stejnou hráčskou základnu s původním klientem.

    *7* Takže přibude více lidí a noobů co neznají MOBA hry ale mermomocí budou chtít hrát díky... to abych už hrál jen s klanem. *7* Už jsem o tom četl ale nepokládal to za reálné, někdy je lepší nemrvit něčí komunitu atp... samozřejmně Gabera to nezajímá hlavně že bude více peněz atp... demencee *10*
    • Veskoslav
      Jestli hraješ jako píšeš, tak potěš koště.
    • Aha takze jako MOBA neznaly hrac nemuzu kuli lidem jako ty kterym bych to nahodou nejakou zacatecnickou chybou pokazil ani zacit, diky :D Jiste, ty si rozeny talent a hned prvni zahrani = pan mistr sveta. Zrovna ty pis o neco demenci trole
      • Jack1947
        Začít ne ale takhle sem sem nahrnou neznalý lidé at hrajou ( když s nimi nebudu hrát klído pído) celkově trollové a trotlové tam jsou ale o tom nemá smysl se bavit. Ano v MObě to je demence ale opět kdo nehraje nechápe ani já sem nechápal... a upřímně nekolikrát sem uvažoval o skončení i když jsem dostal docela dost věcí grátis...

        Mist světa určitě nejsem a sem radši když někdo, mně nese ( nebo jak to napsat) Carryuje nebo tak... mám radši support někdy nepohrdnu i vykillováním všeho.
    • atp
  • Jack1947

    Podprůměrná střílečka Hatred se dočká DLC zdarma. V jeho rámci se představí trio nových hratelných postav, další úrovně obtížnosti, survival mód a další drobnosti. Vše vám vysvětlí řádně "drsňácký" trailer.

    *14* *5* *12* *14* *14* *14* *14*

    https://www.pixeldynamo.com/news/gaming/2015/09/10/79788/hatred-survival-dlc-goes-live-today/ Už je venku!
    • Už si zase venku? Jakože napořád nebo jen vycházky? :)
      • Jack1947
        Záměrně jsem nenapsal že budu pryč ( školní soustředění - protože jsem minule nebyl)

        Jinak si pobavil, tak hlavně at máš na co klikat. Vy co nikdy nič nenapíšete nebo spamujete stále samé debility... klikáte ještě rychleji takj klikáme rychleee... at do půlnoci je naklikáno. *5*

        Drasta zase mimo jak mimon, nevadí...
        • A nedal jsi nahodou ten retizek do druhyho hrnicku?
          • Ani bych se nedivil, kdyby šlo fakt o něj. Vyjadřovací schopnosti mají na stejné úrovni :D
  • Morraw

    AC Unity

    Tak jsem se jal vyzkoušet na novém stroji Unity. Dělal jsem si naděje, že většina bugů už bude opravena. Marně. Po počátečním nadšení z plynulosti mě začaly do očí bít ty stejné chyby, které byly ve hře při vydání. Textury doskakují, postavy doskakují, Arno se zasekává za malé objekty, bugy v animacích hlavně při soubojích (jak jednou zkusíte plynule animace ze Shadow of Mordor, tak z těch assassinských budete blít.). Dokonce jsem kontroloval, jestli se vůbec naistalovaly nějaké patche.
    A tahle hrůza pořád není opravena..
    http://i612.photobucket.com/albums/tt207/morraw/Assassins%20Creedreg%20Unity2015-9-10-21-23-57_zps8u4rejtc.jpg
    Jako letošní Syndicate předobjednaný zatím nemám, ikdyž jako sběratel bych chtěl zase Big Ben edice. Pravděpodobně ale budu riskovat až do vydání, abych zjistil, jak moc to letos zase pose*rou. To, že takovou fušeřinou zkazili pro mě nejočekávanější díl série, jim nikdy neodpustím.
    • Já myslím, že by sis ten Syndicate měl předobjednat, komu není rady .... kupuješ hovadiny, dobře ti tak.
      • Morraw
        Ale mě není líto peněz. Vadí mi, že jinak vcelku skvělou a unikátní sérii (byť teď prochází úpadkem) ničí stále stejné technické chyby a špatná designerská řešení. Je to jen povzdech nad tím, že i velkému fanouškovi jako jsem já, se tento přistup Ubi k prasení jejich značky hnusí. A opravdu si nedělám naděje, že by se to s dalším dílem mělo zlepšit. Byť bych si to přál a nebudu sám..
        • Keyz
          Se*ou na to, protože fandové to koupí stejně.

          To je prostě celé. Kdyby to nekupovali a nadávali na to, tak to budou řešit. Ale stejně to koupí a stejně to objednají předem a stejně jím to bude jedno....

          Jestli jsi fanda a chceš aby to bylo lepší. Minimálně technicky odladěné, tak musíš udělat tlak. Nekoupit a doporučit dalším aby to nekoupili. Když vás bude dost = budou to řešit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit