Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PC verze Need for Speed vyjde až na jaře příštího roku, vývojáři si berou více času na vylepšení grafiky a odemknutí FPS.

    Odemknutí FPS ? Co to je za blbost ? To je jak čekat, než vývojáři najdou u trianglů 3. vertex nebo zahladí hrany na krychli... Zase nějakej blábol..
  • homeles8

    Dohrání HL1

    Po 17 letech jsem konečně dohrál Half Life, paráda! Jak se hra líbila vám?
    • Lukass
      Hl1 sem dohral v roce 1999 a od te doby jeste 5krat, moje nejoblibenejsi hra vubec, a nejlepsi hra vsech dob.
    • alladjex
      Doporučuju shlídnout Freeman's Mind. Dá to nový rozměr pohledu na už tak skvělou hru ;]
      • C-BEAM
        a mezi tím doporučuji prohlédnout si jeho Game Dungeon videa ;)
    • Jack1947
      To si dohrál teprve nebo si to dohrál znovu po sladkých 17 nácti? *7* Hmm co se týče mně tak ani ne ale vím že tam byla nějaká ta evoluce tehdy a fps už nikdy se nebrali, tak vážně ( možná až s HL2 , Fear). Ty dnešní sranda FPS tomu nesehají samozřejmně ani po kotníky což je hroznáá ostuda jak moc jsme zde zamrzli poslední AI mělo Crysis.
      • homeles8
        Ne, až do konce jsem to dohrál až dnes. Tenkrát mi bylo 7 a bál jsem se toho (skončil jsem u Tenacle, nebo jak se to jmenuje) a mezi tím jsem to nehrál. Ale užil jsem si to víc než CoD 4, třeba.
        • froztik
          Já halfika dohrál poprvý až před 10 lety, kdy jsem dostal svůj první PC. S tím ostatně i další pecky jako doom, quake, duke nukem, Serious Sam a další. Každopádně mě se moc líbil a dodnes si to jednou za čas projedu, hlavně teda quake I / II a halfa. *5*
  • jindra.veliky

    PC verze Need for Speed vyjde až na jaře příštího roku, vývojáři si berou více času na vylepšení grafiky a odemknutí FPS.

    jeste, ze mam ps4 *1*
    • Jack1947
      Ještě by mohli dložit COD BO3 a bude klid... ( respkt nebude co hrát).
      • ty si placený za tohle trolení? *4*
        • Jack1947
          To jo, 500 na dřevo za každej blaf co vypustím ( *15* *2* ).
          • v tom případě jsi milionář
            • Jack1947
              Kéž by, ( navíc milion by byl za rok pryč a to by si nic ani nedopřál).
  • PC verze Need for Speed vyjde až na jaře příštího roku, vývojáři si berou více času na vylepšení grafiky a odemknutí FPS.

    lol, tak GL pri "odemykání" FPS... musí to bejt neskutečná fuška
    • Ano je.
    • Keyz
      Tomu se říká vývoj pro všechny platformy, když musí poté extra řešit jak odemknou ty FPS *15*
  • Jack1947

    PC verze Need for Speed vyjde až na jaře příštího roku, vývojáři si berou více času na vylepšení grafiky a odemknutí FPS.

    Ty vle... sice to bude blbost a zase to samé v bledě modrém obalu ale i tak zase odložení... moment takže už jen FalloutIV? jinak jestli se i ten odloží tak je to v p1či... *7*
  • Jack1947

    Disk... ?

    http://www.czc.cz/wd-red-3tb/112471/produkt

    Na vánoce to bude chtít nějaký ten nový disk, mám hodně disků ale málo místa na všech a bylo mi řečeno že kamarád má taky red a že jsou dobré přeci jenom se zeptám tady. Je to dobrý disk chtěl bych ho hlavně na ukládání her... tedy tzv instalace. z cenového hlediska se jeví WD jako nejlepší poměr/cena/výkon Seagate už je trochu dražší (no 4k a více).

    Chtěl bych aspon ty 3Tb přeci jenom, je dobré mít něco do budoucna a dnešní hry spolykají zachvíly 100gb... co si myslíte. ( to je docela dobré ne minulý rok to byla karta letos disk ).

    Potom jak moc velký nápor je to např na desku a aby mi vydržel i nějakou dobu ne jak nějaké Hitachi kdy se mi odpouroučeli po 2 letech těsne po záruce. Díky za rady tipy triky... moc to ocením.
    • red a black jsou dobre a moc rozdilu ve vykonu mezi nimi ani nenajdes, akorat black budou asi hlucnejsi. WD je taky dobra firma, ale teda 3 TB bych asi nebral. Resp. obecne vic nez 1 TB na 1 plotynce bych nebral, prece jenom je tam uz jen par molekul na magnetizaci, takze jejich udavane spolehlivosti moc neverim.

      Beztak je lepsi si koupit 2 mensi a dat je treba do raid0 jestli nepotrebujes redundaci.
    • Draken69CZ
      Já vzal dva Blacky http://www.czc.cz/wd-black-fzex-1tb/137768/produkt a dal je do raidu a mám ryhlí dvě tera, akorát se to nesmí po*rat *15*
      • Jack1947
        Nebo mít nas stanici ale to je spíše velké odkladiště/uložiště... jinak proč by se mělo posraat? *7*
        • Draken69CZ
          Tak vždycky a všechno se může .... proto bych místo jednoho velkého volil dva menší a udělal bych to přesně naopak než to mám já XD
    • Morraw
      Ještě donedávna jsem měl na externím disku cca 500GB her, dokud se mi nepodělal. Kupodivu mi to vůbec nevadí, ptže ukládat dnes spotřební data (hudba,hry,filmy..) je zbytečnost, když si to člověk můžes stáhnout kdykoliv znova. (Ale je pravda, že už pár let hry spíše kupuju, takže jich spousta vlastním na steamu a jiných platformách, takže držet instalačky her pro mě pozbylo smysl)
      Teď mám 1TB WD Green čistě jen záložní jako uložiště. Hraju na SSD a pak vymažu. Ale k tvé otázce:

      Greens are for eco-oriented folks who want less power consumption
      Blues are your standard vanilla drives
      Reds are performance oriented drives that spin at variable rates
      Blacks are for enthusiasts willing to shell out a premium
      • Jack1947
        Purple is ? ty sou nejdražší, takže typuju server, Nas nebo tak něco. Což je zvláštní Blue zrovna taky nejsou nejlevnější ale Red bych volil určitě to ne mám hodně starších disků a nemám místo... a nwepíšu o stahování na to mám Externák a když se podělá tak prostě naformátuju mluvím čistě o hraní her z něj a instalace. Ne tahal bych na něj nic skoro vůbec.

        Navíc kupovat dražší disk nemá podle mně moc smysl když nemáš Nas uložiště nebo nezálohuješ mraky věcí... ale zeptat sem se chtěl jak se to má a snad není ten co jsem sem postnul otevřený to by taky nebylo nic moc.
  • Veskoslav

    Starcraft II: Legacy of the Void Collectors Edition

    Neví někdo, co je obsahem balení? Děkuji.
    • Morraw
      http://www.gamestop.com/pc/games/starcraft-ii-legacy-of-the-void-collectors-edition/123541

      SC2 jsem nikdy pořádně nehrál. Teď už jen čekám až vyjde kompletní edice.
      • Veskoslav
        Děkuji:) Já koupil oba předchozí díly v normální edici (i ty mají hezký papírový obal) a tam rozloučením ze sérií si dáme jednu sběratelku:)
  • Lukyz

    GTA V - True Detective intro

    Krásně zpracované intro ze seriálu True Detective v GTA V.
    • Koukam ze druha sezona nikoho po pravu moc nezajima a radsi to udelal na tu prvni :D
  • MickeyMutant

    PC verze Gears of War: Ultimate Edition nebude mít uzamčené FPS.

    Nemělo by se spíš psát o hrách, které BUDOU mít uzamknuté FPS? Nebo už jsme se posunuli do stavu, kdy je odemknutá frekvence u PC portů výjimkou, kterou je vhodné zpravodajsky pokrýt?
  • Jack1947

    PC verze Gears of War: Ultimate Edition nebude mít uzamčené FPS.

    Mrkváci to mají v hlavě aspon trochu srovnané *5*
    • A pobezi jen na windows 10! *2* Takze to moc srovnane nemaji. *7*
      • Jack1947
        Aha, takže 2 a více bodů dolů... mrkvosoft to zase projel. ( bylo to ale těsné). *3* *7*
      • Draken69CZ
        Jo které si může snad 80% lidí stáhnout zadarmo, zlé MS zlé *15*
        • AIDS je uplne zdarma a moc lidi se do toho nehrne.
        • Nevim proc bych mel upgrejdovat na horsi system? *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit