Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lukyz

    C&C RED ALERT 2 + YURI’S REVENGE

    Dnes už klasická RTS je nyní k dispozici zdarma na Originu. *3*
    • Alex81
      Došel mi mejl, že objednávka v pořádku ale v Origin knihovně to nemám:-(
    • elwiscomeback
      + aktivní MP s vlastním klientem a upgrady/fixy rozlišení atd. najdete na cncnet.org
  • Veskoslav

    WARHAMMER 40000: REGICIDE

    Pro připomenutí, že 8.9 vyšly šachy z prostředí W40k:)
    • šachy vypadaji jinač, napad dobrej ale proč menili pravidla
  • jakubc
    Humble Bundle Total War je docela zajímavý, za 15 dolarů pár her z Total War série včetně Rome 2.
    • Veskoslav
      Podpořil jsem za 30:) Opět balíček her za hubičku, skvělých her a ještě na dobrou věc.
      • jakubc
        15 mi připadalo dostatečné, obzvlášť když ze mě vytáhnou asi ještě dalších 10E za ten datadisk k Rome 2. :-)
      • pozor na to 30 € neni malo, koupiš jednu hru sem jinou tady a za mesíc jsou to už 3 stovky. to je gambling a spousta lidí kvuli tomu skončila na lečebne. Kolik penez das mesicne na hry?
        • :D ja prestal kupovat kdyz sem mel na steamu prez 150 her a na gogu kolem 40 her...stejne na to neni cas tak proc to mit...
  • stratego

    Free: Amnesia: The Dark Descent

    http://store.steampowered.com/app/57300/

    Honem Jacku, hra zadara ;)
    • Chim
      Díky.
    • kostejnesmrtelny
      Nejsem Jack, ale stejně: to je zase nějaká časově omezený demo ve stylu "hraj DNES zdarma a zítra si pak kup", nebo trvalá nabídka?
      • Veskoslav
        Jakmile se ti hra přidá do knihovny, už ti tam zůstane. Nic nekupuješ. Už pár takových her bylo na Steamu např. Sniper Elite V2.
      • Jack1947
        Je to stará hra už poměrně tak radši bych moc nespekuloval. Omezené to bude na tenhle den potom už máš smůlu a musíš koupit si myslím já.
        • Klasický Jack.....plácá kraviny o něčem, o čem ví kulový. Když už máš potřebu se k něčemu vyjádřit, tak si prvně aspoň zjísti jak to je. *1*
    • Dík za info.
    • Jack1947
      Dík za info ale já nejsem ten co tu sbírá hry (dokonce jen klíče co tu lidi hází a hry nehraje). *4*

      Plácá o důchodu ale kdoví jakto bude v důchodě že.
      • jack ji nechce protoze to uz neni kradez kdyz zadarmo
      • Veskoslav
        Pokaždé umíš dokázat, že dno, na které klesáš, tak je v nedohlednu.
      • Ne ty si je raději upirátíš *15*
        • Gratuluju, nova uroven pokrytectvi. Stahnout hru ktera je na steamu zadarmo se podle moralistu rovna piratstvi. Trololol.
          • Já zase gratuluju k nové úrovni truhlíkovství. Zjevně máš problém chápat psaný text, ale to nevadí. Jack neumí ten psaný text ani správně formulovat, tak na tom nejsi až tak zle. *3*
  • langustyn
    Planetary Annihilation za euro ;)
    http://www.bundlestars.com/store/planetary-annihilation/
    • Neni to plna verze jenom nejaky starsi build na doprodej kterej uz se neda aktualizovat
  • MGS 5

    Laka me koupit Metal Gear, ale 60€ je strasne moc za tu hru, dal bych tak maximalne 10... myslite ze bude na Steamu o vanocich stat kolem 10€? To bych uz mozna koupil
    • alladjex
      Nenechte se vyprovokovat. Jen tu troli. Pred chvili psal ke Cradle nejakou podobnou kravinu o kvalite Ukrajinskych her.
      • Tak ty jsi paranoidni nebo co, ze za kazdym normalnim prispevkem vidis troleni.,..?? Co je troleni na otazce, kolik si hraci mysli, ze bude stat hra za par mesicu?
    • kdyz i hodinovy demo ground zeroes stoji na steamu jeste porad 20 babek, tak to asi slevnovat moc nebudou

      si umi spocitat, ze jeden nedockavec za plnou cenu je vic nez pet vycuranku, co by to chteli za 10e
    • Keyz
      Na ebay to je kolem 600Kč+ Jinde to bude možná levnější. (kupuješ tam kód který byl k Nvdia kartám)

      Což je velká "sleva" oproti 1625Kč
    • nwm myslim ze urcite mene nez za polovic nebude
  • Jack1947

    Square Enix připravuje tři DLC pro Just Cause 3.

    Ty tři DLC budou součástí hry ne? ( tzv. později dostáhnutelné).
  • Ochrany

    Na tuhle otázku mě přivedl Jack1947 ve svým komentáři. Chtěl bych se zeptat, zabránila vám někdy nějaká ochrana spustit legálně koupenou hru? Když jsem tak vzpomínal, tak jsem asi šťastný člověk, ale nikdy mě nic takovýho nepotkalo. Ještě bych chtěl poprosit, abyste neuváděli SecuROM a SafeDisc na Windows 10.
    • Lukyz
      Já jsem nikdy problém neměl, ať šlo o SecuROM, R SocialClub, Starforce nebo Denuvo.

      Ale kdysi jsem si koupil (možná spíš ještě taťka) k předplatnýmu Levelu původní Operaci Flashpoint, ještě v těch krásně obrovskejch kartónovejch krabicích *1* Každopádně chlapci z BI nějak nevychytali jejich protipirátskou ochranu a ačkoli jsem vlastnil origo, tak se projevovala ta jejich "featura", že se warez verzím postupem času ve hře sama od sebe rozhazovala muška při míření, takže cca po 20min jste na 20m netrefili vrata od stodoly *1* Musel jsem tehdy čekat na další Level kde vyšel patch *1*

      Jinak jsem nikdy s žádnou ochranou problém neměl, možná pokud šlo o online only, kdy vydavatelé nezvládli spuštění jako např. Diablo 3 a SimCity, ale z pozorování jsem přesvědčený, že nejvíce na ochrany nadávají právě piráti a kolikrát si vytvářejí různé konspirační teorie, aby si ospravedlnili svoje pirátění viz zdejší Jackie *7*
      • Jack1947
        Bohužel to nejsou nějaké konspirační teorie, a když jo tak mají vždy reálný základ... nicméně si koupil i Batmana když si viděl jak moc na tebe nasralli jakožto pc hráče.

        Já vám to neberu, i když to je vtipné... viz článek AC. Nejsem si jistý jestli bych v den vydání měl hru stejně rychle jako od piráta atp... (Steam bývá přetížený, a všechno takže ve finále se hraje třeba i druhý den.)

        Jinak možná se vrátí i doba dem zpátky viz Uncharted. To s tím OFP je vtipné já měl originál a ten mi nic takového nedělal že by špatná výrobní verze? ...
    • Jack1947
      Starforce pro někoho securom, v tomhle jsou zase konztole v nečem lepší nikdy tě+ nepotká že ti něco nepojede kvůli něčemu... např.

      Proč tedy Mad max a MGS V. nejel hodně lidem s AMD procesorem a stále nejezdí - padá. Legální koupená verze asi proto že (za ní moc nezaplatily ne)

      Jediný člověk který to má v hlavě srovnané trochu je n sice se z jeho názory neztotožním ale podpora tohohle hned v dny vydání je, prostě zcestná. Tak si zahraji starší hru co jsem nehrál... jako by se někam stále chvátalo když těch her není tolik.

      Pochopím indie hry kde nic neserou ty za koupi např stojí už jen pro podporu menšího týmu atp... to jo ale AAA sajrajt, co má ochrany nejezdí dobře, slovy vždyt přeci To jednou opravi jen ukazují jak se to má.
      Co ochrany např přinesli dobrého ? nic žádná přidaná funkce, možnost něco navíc od pirátu, absolutní nula inovací naopak způsobily problémy atp... já to beru tak že tonoucí se stébla chytá a v budoucnu tenhle nešvar zmizí a budou jen zabugfované hry takže je to vlastně ok.
      Ten kdo koupí udělá ze sebe testovacího králíka nedorobku a pirát má klid. *5* Už jsme asi holzt odsouzeni hrát nedodělané hry když nám to ani moc nevadí... zároven nevěřím nikomu kdo si kouipí prý tak 10originálek a více ročně. Určitě ne v čr, s dnešnímy platy (nemluví se o minimální mzdě což je beztak mýtus).
      • ale AAA sajrajt, co má ochrany nejezdí dobře, slovy vždyt přeci To jednou opravi jen ukazují jak se to má.

        Takže Witchera 3 jsi si koupil?
        • Jack1947
          Vidíš jedna z mála her... která se povedla (není to můj šálek čaje) aspon se ukazuje že některé hry zato stojí... i když je to jen jedna hra kde je více her většina je pokurvených nějakým způsobem a co pamatujeme roky předešlé začalo to až s Watch dogs tahle divná mod vydávat EA - kdy už EA odsouhlasí EA když EA hry jsou taky EA *7* aspon nějak si to ospravedlní no...
          • Tak to jsi Jacku frajer, ze se drzis svejch morálních zásad a poctive jsi Witchera koupil
    • ringmancz
      mně asi 10 minut trvalo, než jsem přes uplay pustil Drivera
    • Prince of Persia: Two Towers mě schodil celý system, zkoro to bylo na reinstall. A již zmíněné GFWL.. to byla snad taktika MS k hromadnému odchodu k xboxu (naštěstí jsme odolali *5*)
      • samozřejmě Two Thrones a shodil :)))
    • Starforce. Měl jsem problém s Trackmania Sunrise a Prince of Persia the two thrones
    • Vojta_Ilavsky
      Bioshock 2 a GfWL. Kupoval jsem zbytečně kdysi dávno. Bioshock jednička s omezeným počtem instalací to samé.
      • Bioshock 2 jde aktivovat na steamu a dostaneš k tomu navíc DLC.
        • Vojta_Ilavsky
          Používám pouze GoG.com.
    • Ja mel straslivy problemy s Games For Windows live u Gears of War. To ale nebylo protipiratskou ochranou ale jenom tim ze Games for Windows live me nechteli pustit dal s uctem zaregistrovanym pro CR a kdyz jsem to zjistil a se tretim emailem jsem se zaregistroval na US server tak zase Games for Windows live v jednom kuse padalo takze se nedalo hrat dele jak 15 minut v kuse :D
      • Jack1947
        Vidíš to jsem tehdy žádnej problém neměl ani s Rockstar social club...
  • Jack1947

    I kdybych hry kupoval... (ne všechny)

    Vadilo by mi že si koupím hru a musím ji aktivovat na Steamu, steam považuju jen na hry které vyžadují mp nebo vyžadují steam proto je steam zlo.

    Vždyt si to vemte cokoli se koupí musí se tam aktivovat, oligarcha Gaben si mne každou aktivacví legální hry ruce, běd a jak se někdo nepodvolí. Ano tato doba se mi zdá inu trochu (hodně) postavená na hlavu.

    Určitě mně vymínusujete ale mám tak nějak svým způsobem pravdu, potom o tom že tam cpizu tyhlety všelijaké denuva ani nemluvě. Pak to lůidem nejede a musí vydávat patch a opravovat to atp...ztráta času pro vyvojáře a zabugovanosti se beztak nevyhhnou. Navíc se ty hry ještě na stýmu dotahujou a když je to v plném provozu takto pojede i 1/5 vašeho netu, řikáte si výmluvy výmluvy... ale hovn5 radši koupit něco co opravdu za to stojí než podporovat tyranii skrz denuvo.

    Tak co počkám no, není kam spěchat beztak letos toho nebude moc co hrát. Všechno se odkládá a co se neodkládá jsou většinov blbosti.

    Sice zmínusujete ale pravdu bdím... bohužel je to divná doba a zoufalá doba.
    • Morraw
      Když jsem byl studentem já a origo hry měl tak max z Levelu (a vše ostatní stahoval), tak jsem určitě nechodil po herních forech a neobhajoval pirátství *15*
      Dělala to tak většina lidí, ale teď jsme dospěli, zodpovědní a jsme naopak rádi, když si hru můžeme dovolit koupit. Jednou tam taky třeba dojdeš *3*
      • Jack1947
        Já nevím dříve hry stáli víc za to bez DLC .datadisky plnohodnotné atp dneska vinou onlinezace to šlo do řiti a bude hůř. i těch patchů bylo méně.
      • to dřív pojde, než tam dojde
    • Lukass
      Ses socka nic vic, ja si hru rad koupim, rad hraju s pratelama, posouvam se v zebricku a vyuzivam on line funkce. Ikdyz Steam rozhodne neni idealni reseni , je prijatelny reseni, to ty jako socka nemuzes pochopit.
      • Jack1947
        "posouvam se v zebricku a vyuzivam on line funkce"

        Hahah, takže si honíš triko nad staty že? ty sockoo . *1* Jn, jak co třeba uvažuji nad GTAV. na vánoce už bude za pakatel jen mně odrazují hackeři. To že když bych hrál sám tak si moc nezahraju... možná repetitivní Heist mise a vysoké ceny za auta (lodě) letadla... nemám rád moc grind simulátory no.
    • Vidím nick jack1947 a automaticky mě to nutí kliknout na minus.. proč asi.
      • kostejnesmrtelny
        To časem přejde. Já už jsem ve stádiu, kdy mám tik v pravým prostředníčku, snažícím se stimulovat kolečko na myši.
        • Jack1947
          Detroller (bože lidi vážně, to vám musí stále někdo mést až pod nos).
    • ringmancz
      tak tak, je to hrůza, když má dneska skoro každá hra Denuvo, že
    • "Pravdu bdím" ... alibistickej canc, kterej jsi ještě schopný vydávat za pravdu (asi aby jsi měl lepší svědomí). Kolik máš třeba koupených her na GOGu, kde jsou bez ochrany? Kolik máš krabicovek z dob, kdy nevyžadovaly Steam?

      Nevím, jestli je zoufalá doba, ale ty jsi zoufalej určitě.
    • No tak hlavni je, ze si to kradeni umis oduvodnit a ospravedlnit si to. To je zakladni vlastnost vsech lidi co porusuji zakony *2*
    • jakubc
      Steam je hlavně distribuce, význam jako DRM pro většinu vývojářů nemá. Uvědom si, jak snadné je ty hry cracknout... Ale vývojáři jsou na Steamu dost závislí, protože jinak mezi lidi hru nedostanou (neberu velké firmy jako EA a Blizzard třeba...). Steam jako DRM není nic tragického.
    • oktavius66
      Jako něco na tom je, ale neznamená to, že je to úplně špatné. Mě třeba nesere, že si hru musím aktivovat na Steamu, ale to že když si ji chci zahrát, musím ji stáhnout. Kdybych to instaloval z disku jako předtím trvalo by to max. 2 hodiny. Pokud se jedná o nějakou větší hru (např. COD:AW), tak se mi to stahuje třeba 4 hodiny než ji vůbec spustím (a to to stahování jede na 5mb/s v kuse). To je nevýhoda.
      Co se týče Bugů atd., tak je to pravda. COD:AW jsem si teď kupoval abych si doplnil sbírku, protože COD kupuji jenom ve slevě a ta hra prostě stále po takové době nejede jak má. Abych se vůbec dostal do MP musím vypnout kompletně stíny, jinak hra Crashuje. Nebo mi to není schopno nalézt hráče a server. Mám nové PC za 25 000 a seká se to. Má to neuvěřitelné propady FPS a jede to úplně stejně na Low jako na Extra. Přitom splňuji maximální požadavky. Už mě začíná s*át to všechno jak ty hry jsou nedodělané. To přece není možné aby toto někdo vydal na trh...Jenomže já jsem takový id*ot, že si to i přes ty chyby koupím, abych měl ten dobrý pocit, že tu hru vlastním *1* .
      • za to, že cod:aw je prachsprostá neoptimalizovaná konzolová s....a, nemůže steam že jo *4*
        • Jack1947
          COD MW2 asi nej než ho zničily hackeři (díky steame!)
          • Poděkuj Infinity Ward a jejich nepodporování dedikovaných serverů aneb IWnetu! trole... *7*
            • Jack1947
              Problém je že dedi skončilo společně se Steamem, od MW2 to bylo už jen horší co máš na obhajobu ty jinak ano může to být vina Steamu ale i IW nebo nemusí. ( Hele na nějakým COD nedělali z IW přece) ... ale tak když ti to pomůže svedme to na IW a je klid.

              +Steam tomu fakt moc nepomohl. To je zase pravda.
            • jacku... achbože, naposled ti dám argument. Black Ops vyšly po MW2 a měly dedi servery. Obě ORIGINALNI hry na Steamu pochopitelně podporovaly MP a každá jinak (MW2 + IWnet velice špatné, BO a dedi o poznání lepší).
              Co vybliješ teď?
            • Jack1947
              Jo ? oni se rozhodli to hodit na Steam, dedikace ok ale steam... dokud to bylo bez steamu ok je jak to šlo na steam takto šlo do háje. Dneska se na nějaký server browser nehraje a budeš hrát s tím kým se rozhodne hra tě spárovat i kdyby byl z horní tasmánie. *7* Matchmaking woe *7* *12*
      • takze sis nakonec sam krasne odpovedel, proc to klidne vydavaj nedodelany, vcetne tech nejvetsich firem, protoze se vzdy najde dost naivku, co to koupi
        • Jack1947
          COD.AW je jeden z největších malerů vůbec, tatam je normální akce... navíc to nejelo úplně nejlíp sice to zase zkusí ale koupě takhle sama osobě celkem nic moc.

          Titanfall mně bavil a překousl sem i ten Origin, určitě pořídím 2díl zato COD fuj, to je prostě něco neskutečného... ( zase si Titanfall zahraju, jsem tam asi lvl 47 a přestal jsem hrát před půlrokem lol...) COD jsem skončil 25 a tím to zatím haslo. Možná dát si něškolik dní a tohle má být ještě horší u COD BO3 sry ale radši ten SP a smazat. ( aspon že bez denuva).
    • No tak alespon jsi to tentokrat byl schopnej napsat tak ze se to da pochopit. I to bych povazoval nakonec za uspech.
    • Veskoslav
      Zabte to už někdo, nejlépe zalitím do betonu. Prostě jsi pirátská nula, co ukradne všechno, co není přibité. Mimochodem, co třeba GoG? Chápu, že jsi o něm v životě neslyšel, ale zkus to. Prostě si neobhajuj to, že stáhneš prakticky cokoliv, co vyjde a hry si nekupuješ. Těmahle srágorama se neobhájíš.

      Stačí aspoň 3-4 hry, co sis letos koupil. Myslím si, že to bude 0....
    • stratego
      Tak se nám schválně pochlub, co sis třeba za poslední rok koupil? Tipuju, že na steamu máš jen hry, které rozdávají různé weby zadarmo, pak nějake FTP a tím končíš, ale výmluv máš evidentně dost.
      • Pethulla
        že na to vůbec reaguješ. Jackie se nám momentálně přetransformoval v drsného piráta a jako každý má svou výmluvu, jak to okecat.
        Navíc tydle jeho názory, to je jak z pera uraženého puboše. To snad nikdo ani nemůže brát vážně.
    • Jack1947
      TL;DR zlaté staré časy kdy stačila jen placka a žádné srandy typu Steam nebyli... i to že byste neměli klienta by se dalo vyřešit nějak. *4* Všecko de když se chce.

      Navíc aktivací se člověk zavazuje jen k tomu že, nikdy nebude nic vlastnit.
  • stratego

    wtf redakce

    Z jakeho důvodu tady mizí komentáře reagující na toho tro(t)la Jacka, který tady den za dnem píše nesmysly a chlubí se tím jaký je pirát?
    • Jack1947
      Moc neprovokuj, nebo bude ban *2*
      • stratego
        Rozdíl mezi mnou a tebou je v tom, že když já dostanu případně ban, že to přežiju, protože games.cz není můj život a netrávím tady 20h denně jako ty (4h jsem ti nechal na spánek).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit