Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lukyz

    Origin - On the House

    Tak po včerejším C&C nám EA naděluje další klasiku - Theme Hospital! *14*

    Doporučím zároveň nainstalovat "mod" Corsix TH, který přidává plno funkcí včetně moderních rozlišení *3*
    • Inquisitor
      To nahodili po zhroucení serverů, protože to už v akci bylo, tak mají čas dát se dohromady :). Je to tam i napsaný, že se ještě C&C objeví. Hlavně, že se mi to nakonec v knihovně objevilo.
    • Jack1947
      Už se opakuje ne? tu v knihovně už nějakou dobu mám jinak asi to je dobře pro ty co nestihly. *4*
    • neviem, ja radsej dam 0,99€ - 2,49€ alebo kolko za theme hospital na gogu, ako nieco stahovat zadarmo z origin
      • Jo, protoze 3 eura na gogu je levnejsi jak zadarmo na Originu. Stejne jak 30 fps na AMD je vic jak 60 fps na nv/intelu. Fankid logic. Stejne to zaplati rodice, tak co. *15*
        • pretoze je to gog, a nemam problem podporit gog, narozdiel klikania na origin
          fakin moron :)
  • MickeyMutant
    Jenom drobné upozornění pro diskutující: Ty trojúhelníčky, které se vám zobrazují před vašimi reakcemi v diskuzi, neznamenají šarži jako na vojně. Třeba pět trojúhelníčků ve skutečnosti není něco jako výložka pětihvězdičkového generála. To znamená, když vytvoříte vlákno, které má délku ca 2 kilometry, a v něm 150krát zareagujete, nezískáváte zároveň s těmi značkami před jménem žádná vyznamenání ani medaile.

    To jen pro pořádek. Napadlo mě, že ten systém třeba někdo špatně pochopil, tak aby si pak nedělal plané naděje na povýšení.
    • kennyB
      *15*
    • Tak ty trojúhelníčky jsou docela na dvě věci, když reakce jsou už v odsazeném rámečku *2*
      • jakubc
        Nejsou, protože když chceš najít další reakci na konkrétní stejné úrovni, tak často musíš sjet tak nízko, že se můžeš orientovat už jen podle počtu trojúhelníků. :-)
        • Jack1947
          Hlavní je že reagovat častokrát ani nemůžeš to dost, limituje tvé možnosti. *4*
    • Jack1947
      *15* Jako na vojně kdo má víc frčků ten je lepší *2* Spíš degradaci, při tolika mínusech nebo ne? Ale jo pobavils.

      Nenápadně si upozornil na flood ( endless reakcemi).
  • Prohlížeč Microsoft Edge míří na Xbox One.

    *15* Chudáci. Nic horšího dostat nemohli...
    • Morraw
      Souhlas. Ten prohlížeč je KATASTROFA!
      • Tilwaen
        Jak to? Ještě jsem neměla tu čest.
        • Morraw
          Padá, zasekává se, nefunguje drag&drop a všelijaké další psí kusy. Né, že bych používal MS prohlížeče, ale starý IE mi tohle nikdy nedělal. I tak se stejně vracím k 8.1
  • dotaz

    kdybych si chtel zahrat homam 5, doporučili by jste mi zakladni hru nebo nektery z datadisku?
    • Chim
      Doporučil bych Homam 2 nebo 3. Spíš tu dvojku.
      • pff. jedině jednička. Čím starší, tím lépe uleželý jest
        • není jednička moc mainstream? chtelo by to neco vic oldschool. treba vratit se do jeskyne a hrat si s kaminky

          btw už jsem koupil zakladni hru i s oboma DLC v baliku na GOGu
          • já mám pětku ještě doma originál s mapkou Ashenu. Pětka mě bavila základ docela dost, ale pochybuji, že by mě to ještě v současnosti bavilo..
            • Ano, dobrá hra ale ne vyjímečná abych ji nainstaloval znovu. Jestli si pamatuji, tak k originálu Homan V jsem dostal aji nějaký díl Final Fantasy pro PC, ale už si nevzpomenu, co to bylo za díl...

              Obecně si počkám na nový dil a nebudu ztrácet čas s hrami, který jsem hrál...
            • a proč ne? ja si nejdriv zahral demo a co jsem pochopil, tak sedmička bude defakto petka v lepší grafice (hrál jsem i betu)

              btw ty dema jsou docela narez, mas demo s 3 mapami v zakladni hre, pak jsem četl že existuje demo i na Tribes of the east kde jsou další 2 mapy. Nevím jestli je demo i na hammers of fate ale tech 5 map umi zabavit na docela dlouho a zcela zadarmo. Jo stary zlaty časy
        • Chim
          Jednička samozřejmě nebyla vůbec špatná, ale v porovnání s dvojkou prohrává.
  • 2:17, tak to je vrchol, na pc a xbone se tam sice s rozdilnou kvalitou, ale odrazi, co je pred autem, na ps se tam kdo vi proc zrcadli dratenej plot, kterej tam vubec neni, to uz je lepsi nic, nez tohle fantasy *5*
    • proč tu spamuješ chlape? Jsi chytl infekci tuposti od LVčka?
      • si rikal, ze tam nevidis zadny vyrazny rozdily, tak jsem ti je aspon popsal *5*
        • dík *3* mohl jsi ale použit odstavce místo nových přísvěvků, teda pokud to je v schopnostech #PC Master Race#
  • A je to tady

    Hele parto, na steamu už vyšel ten Bedlam, hodně lidí na to čekalo.
    • Chim
      A dobrý?
  • Draken69CZ
    Občas tady zmizí celkem normální pokec a jindy se tady nechává ejakulace pár (nebo jednoho?) indyviduathovad
    • Omlouvam se :(
  • Video (1 / 2): Grafické srovnání Forza Motorsport 5 a Forza Motorsport 6.

    tady ten zkráceny interval mezi Forzami prostě Forzám škodi a oni prostě nevytvořili engine pro Xbox One a vypadá skoro stejně jako na old-genu.

    Tady porovnání s Driveclub
    https://www.youtube.com/watch?v=KvoeVDJqANk
    • Existuje nejaky srovnani kde neni dest? Protoze vsichni vime ze DC ma fakt hezky udelanej dest ale co takhle porovnani grafiky za pekneho pocasi?
      • https://www.youtube.com/watch?v=cjQbiLk9GPQ

        tady je i Project Cars...
    • nekde frci remastery na ferovku, jinde tomu davaj vyssi cislovky, jeden za 18, druhej bez 2 za 20 *5*
  • Video (1 / 2): Grafické srovnání Forza Motorsport 5 a Forza Motorsport 6.

    graficke srovnani nvidia a amd
    http://www.techpowerup.com/forums/threads/bad-image-quality-for-nvidia-gpus-at-default-settings.214048/
    tak sa nadhanaju fps?
    let rage begins *1*
  • Pekne iRacing

    https://www.youtube.com/watch?v=yCUeNattOzQ

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit