Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Morraw

    Warhammer 40,000: Deathwatch - Enhanced Edition

    Warhammer značka použita na další tuctovou hříčku na mobilu. Tahle se navíc docela podobá dříve vydanému Space Wolf. Přitom Deathwatch je samo o sobě zajímavé téma na velkou hru...

    http://store.steampowered.com/app/394450/
  • Hanzales

    Ghost In the Shell

    Čeče to vůbec nevypadá špatně:
    https://www.youtube.com/watch?t=29&v=40FUIARUuFI
    • Mne teda prijde ze to vypada docela priserne...

      BTW, GiS online FPS? Achjo...
  • Příjde mi zvláštní, ze člověk ktery stráví u nějaké hry půl roku čistého času ji dá nakonec 8/10. Jakou hodnotu má potom hra na 10/10?
    • Jeho problém. Někoho zajímá amatérská recenze?
      • alladjex
        Přečetl jsem si ji, přišla mi fajn. Z textu je podle mě zřejmé proč tomu dal 8/10.
  • Nevím co vše se tu smazalo zase, ale co se týče toho MGS co jsem psal, jak to má škaredou grafiku, tak jsem dnes k té hře četl 2 dlouhé diskuze na zahraničních forech, kde tu hru pěkně poplivali po grafické stránce a nikdo tam neměl potřebu nic mazat.
    • alladjex
      Nechápu (nebo spíš asi chápu), že má někdo neustále potřebu přesvědčovat ostatní, že když se jim něco líbí, tak jsou vlastně hloupí, protože daná hra je vlastně s... přestože se spoustě lidí líbí. Čím větší a slavnější hra, tím intenzivněji se někdo snaží ostatní přivést na pravou víru.

      Ani po letech mě nepřestávají facinovat lidi, který všem vehementně vnucují jak špatný byl Skyrim. Hra v které jsem utopil desítky hodin a pořád se k ní vracím. Přesto nemám pocit, že bych musel někomu cpát, že to je prostě to jediné správné co musí hrát. Stejně tak mě ale nechávají chladným ti co furt und furt vopakujou negativa a asi se snaží objasnit, proč bych měl hru odinstalovat, krabku zahodit ...

      Přijde mi, že MGS bude něco podobného. Od lidí co to hrajou slyším veskrze chválu a baví je to. Ok tak to má podle tebe "škaredou grafiku". A co to jako vypovídá o té hře. Nebo se snažíš všechny přesvědčit, že MGS je zlo?

      A co se diskuzí týče, tak zaplať pánbůh, že se promazávají. Aspoň se teď dá do diskuzí na games přijít, aniž by člověk četl 99% orálních výkalů. I mě už byl smazán příspěvek, ale když se ohlídnu, tak většinou musím uznat, že zde byl naprosto bezpředmětně. Většinou nějaká "plodná dizkuse".
      • konecne se ke slovu dostanou i slabsi kusy, i kdyz je to proti prirozenymu vyberu *1*
    • Games.cz.....
    • když si někde nějakej puboš sprejem na zeď namaluje, že punk is not dead, taky nemá nikdo potřebu to hned mazat :D měl bys bejt rád za tu péči, kterou tu věnujou diskuzím :D
  • Lukyz

    Arma 3 - Eden 3D editor

    Dnes na oficiální FB stránce A3 oznámili, že 22. září dojde na jejich Twitchi k představení nového 3D editoru pro A3 *14*

    Detaily zda půjde o free update nebo placené DLC zatím k dispozici nejsou a předpokládám, že do 22.9 ani nebudou. Každopádně ingame 3D editor je opravdu věc, kterou jsem si přál přidat, existují na to i módy, ale jsou většinou nestabilní a celkem nemotorný o ovládání ani nemluvě.
  • Jack1947

    StrejdaTom nahodil do sekce čtenářských recenzí svůj verdikt nad Final Fantasy XIV sepsaný po neuvěřitelných 4000 hodinách hraní během dvou let.

    Nic proti ale zdá se mi to docela krátké... verdiktování *7*
    • Draken69CZ
      takže cca 5,5h denně?!? Nevěřím *15*
    • alladjex
      Vzpomínám si, že o čtenářských recenzích jednou mluvili ve FightClubu a Petr Poláček říkal, že chtějí aby byli kratší než klasické gamesácké recenze. A že jim naopak lidi často posílají moc dlouhé recenze ... tak možná proto
      • Jack1947
        Pak nemůžou vyjádřit podstatu věci, proč by jim to mělo vadit? že sami na webu mají krátké rwecenze tak čtenáři by měli mít kratší? aby se náhodou něco neřeklo. *7* *12*
  • Jack1947

    Rainbow Six: Siege nabídne v době vydání 11 mutiplayerových map (všechny v denním a nočním režimu). Ubisoft slibuje, že se bude jejich počet po vydání navyšovat a majitelé hry obdrží dodatečné mapy zdarma.

    Hard to believe, ubisoft si tedy snaží zlepšovat pochroumanou reputaci hmm, pokud tomu tak je krok správným směrem. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit