Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Yatzee strikes again

    http://www.escapistmagazine.com/videos/view/zero-punctuation/10177-Hatred-Review
    • Jack1947
      Drasťo dohraj ten Hatred... nebud zlý.
  • langustyn

    Batman

    tak já se taky podělím o pocity z Gothamu... hru jsem, po devítkách a desítkách v recenzích, předobjednal na GMG za celkem lidových 30 éček a tím se připravil o tu novou kouzelnou steam fíčuru... ikdyž stále váhám jestli bych ji využil nebo ne. Patřím k těm 30% procentům, kterým to jakž takž jede, a to překvapivě na notebooku (i7, GTX860m), přestože podle Nvidia Control Panelu nesplňuju min. nároky. Není to žádná sláva, většinou se framerate drží kolem 30, na střechách to (překvapivě) skočí na 40, a v batmobilu a v kouři a páře zas dolů na "filmových" 24, do toho občasné drop do 17. Hratelný to ale ještě je. Problém je, že v 900p s AA je rozdíl mezi vším na low a vším na normal jen 3 fps! (Pro porovnání W3 v 900p, AA, textury na ultra, ostatní věci medium-high, se drží mezi 30-50 fps.) Pokud se ale na chvíli oprostím od všech těchto problémů musím zatím po 4 hodinách říct, že ta hra sama o sobě je skvělá. To jak pracuje s kamerou a filmovostí, střídá herní mechaniky, vypráví příběh a vypadá (ano pořád je to UE3!) je často dech beroucí... a pak přijde fps drop a je to v kopru. A to mě hrozně mrzí, protože Rocksteady vypilovali tenhle diamant k dokonalosti a pak ho asi nechali projet drtičem odpadků a vylezla jim PC verze... takže na PC zatím rozhodně nekupovat, konzolisti vy si to užíjte a já se jdu asi ještě na pár týdnu toulat po Temerii a budu doufat, že se zatím stane zázrak...
    • jindra.veliky
      takze jediny minusko je ta zpackana optimalizace? Na PS4 budu spokojen? Tam to bezi normalne? Mam to uz rozblaeny na stole a chystam se na ni vecer
  • Lukass

    Project Cars

    Pro LV
    http://i.imgur.com/uzKLdow.jpg
    A to sem jeste udelal hloupou chybu v te zatacte pod kopcem, nekam k 2:13:700 bych se mohl dostat, ale to bude asi strop.
    EDIT: Ja uz sem jel cas na urovni 2:13:700 protoze na tenhle cas mam zapnutyho ghosta, a jel sem na jeho urovni mozna kousek pred nim, ale v posledni levotocive sem to neuhlidal sel pozde na brzdy a nedobrzdil :-)
    • Hezký, já mám zatím 2:14.337 *1* Ale ono to půjde níž, až bude trocha času :)
  • Neoficiálně: Vypadá to, že PC verzi Batman: Arkham Knight má na svědomí studio Iron Galaxy (Killer Instinct Season Two).

    Piráti si díky ochraně Denuvo nezahrají, ale vypadá to, že poctivě kupující také ne - alespoň tedy ne na úrovni hodné roku 2015.
  • Novej Batman

    Jestli premyslite nad nakupem tak vam rovnou rikam NE! NEKUPUJTE TO! Batman neni zabugovanej ale totalne rozbitej. Behani po ulici az na graficky bugy a obcasnej FPS drop jeste jakz takz ale jak se nasednete do badmobilu tak se z hrani hry stane prohlizeni fotek zadku badmobilu (kterej je fakt osklivej)...
    Myslim ze Batman si vsechny negativni recenze na Steamu s opravdu zaslouzi.

    Pro ilustraci: https://www.youtube.com/watch?v=GKy2BEHKeyE
    (skocte si pak na sestou minutu)
    • jn...to takova gtaIV zvladla start na pc uplne v klidu...oproti tomuhle
    • Lukass
      Nejlepsi sou rady tech podvodniku co ten paskvil vypustili, prej hrat na low a sedmsetdvacet p.
      Karty s 3GB pameti muzou hrat hru dokonce na normal :-D
      Ty vole to sou sasci po tomhle jim preju krach.
      Ale jak sem tady psal tusim vcera, je to konzolova hra a na PC nema co delat, coz se taky potvrdilo.
      • "Je to konzolova hra a na PC nema co delat"

        Na tohle bych ti dokazal odpovedet jenom neco o tve omezenosti a jeste bych dodal neco sprosteho co si myslim o tve inteligenci.
        • Ronox
          http://hernizlo.cz/post/121995026049/
          • Jack1947
            Samozřejmě tyhle křiklouny má i tábor konzolí. Ti se zase ohání tím, že na PC se hraje jen LoL a hry od Blizzardu. Taky další názor vytaženej úplně z prrdele naprostého primitiva.

            TheGGG to je něco pro tebe *3*
        • Lukass
          A tobe se ta hra hraje na PC dobre?
          • Predesle Batmany od Rocksteady jsem dohral na PC a bez problemu. Hrat na controlleru mi uplne nesedlo protoze jsem se s tim fakt nesika ale na KB+M jsem dohral vsechny dily.
      • Keyz
        Neboj, v recenzích to dostatečně přejdou *15*
        Jako vždy.
        • Jaká byla recenze na GTA 4? kdo ten problém byl tak takovej
          • Keyz
            To si nepamatuji ale AC:unity mělo 6
            "Přestože jde stále o titul, který dokáže pobavit, nelze u něj přehlédnout větší množství nedostatků, často i poměrně zásadních. Vhodná pouze pro fanoušky daného žánru, ale i těm doporučujeme ke hře v této kategorii přistupovat opatrně."

            Přitom to spíše vypadalo na 2
            "Největší devízou her v této kategorii je, že jdou vůbec spustit. Tím to však končí. Technické problémy, špatné zpracování, amatérská herní náplň a další závažná negativa, vás jedině otráví.."

            Nebo do 4 za tu nádheru která funguje když stojíš a nic neděláš. I když opakující se questy a pořád to samé po 150...ale to je momentálně jedno.

            Jen pro tu ze*ranost to mělo hodně. Tohle není možné u firmy které má možnost to otestovat pořádně vůbec pustit do prodeje. Takto souhlasíš s tím, že tahle metoda "vydat to blbě a počkat na ohlasy a poté to nějak řešit" je OK. Do toho údajně ještě někdo z WB otravoval na fóru, že to je normální...
            • Sony, Microsoft, Tiscali, Ubisoft i EA (vsechno firmy ktere z vetsi casti vlastni iluminaty nastrceni bily kone) - vsechny tyto spolecnosti konspiruji aby znicili herni PC scenu a PC obecne protoze kazdej vi ze PC hraci jsou inteligentejsi a mnohem lepe vzdelani coz samozrejme iluminatum nevoni. Na internet se navic objevuje spoustu informaci a videi o aktivitach iluminatu a vetsina tohoto obsahu vznika prave na PC.
              Zmrsenej port Batmana je jen dalsi dilek do skladacky. Dalsi zpusob jak donutit PCckare prejit na jinou platformu.
              Ja doma konzoli mam taky ale momentalne uz jsem ji radsi celou zabalil do alobalu stejne jako vsechny controllery. Nejsou sice pak tolik pohodlne na hrani ale jak se rika "better safe than sorry" a buhvi co ty elektromagneticke vlny z tech controlloru delaji s chakrama. Navic pokazde kdyz jsem hral na controlleru (i na PC) tak se zasadnim zpusobem zvysila aktivita chemtrails nad mym domem... Nahoda? Nemyslim si...
    • Ronox
      Tak a babo raď :) https://www.youtube.com/watch?v=XxRuVcndYpc
      • mam pocit, ze tvoje video je v nizsom rozliseni..
      • Tak si to kup... treba budes nahodou jeden z tech kterym to funguje :D
  • x_ander

    Dotaz ke (staršímu) hardwaru

    Vím, že jsme na webu o hrách, ale když už se tady řeší často v diskusích i ten hardware, tak si rád nechám poradit od zkušenějších.

    Jde mi o koupi grafické karty k 6 let starému PC. Na vysvětlenou - jde o počítač, který jsem kdysi měl na hry, dnes ho používám v kanceláři pro práci, kde mi zcela dostačuje a několik let bych ho tak ještě rád využíval. Konfigurace je deska GIGABYTE MA78GM-S3H, CPU AMD Athlon 64 X2 5200+, 2 GB RAM DDR2, karta GIGABYTE Geforce 9600 GT 512 Mb.

    No a jde mi to, že mi podle všeho částečně odešla grafická karta - zkrátka neodesílá signál do monitoru. Zkoušeno na 3 různých monitorech vč. kabeláže, a to jak přes DVI, tak s redukcí na VGA. Zkrátka monitor hlásí no signal. Dřív se to stalo sem tam a za chvilku to naskočilo, teď už vůbec, ani pro profouknutí konektorů atp.

    No a otázka je asi jasná. Nechce se mi kvůli vadnému kontaktu na graf. kartě vyhazovat celý, jinak ještě pro kancelář slušný počítač, do šrotu. Má někdo doporučení, jakou kartu, ideálně co nejlevnější, koupit do specifikované konfigurace, aby vše šlapalo? A v žádném případě mi nejde o výkon, prostě chci za co nejmíň peněz zprovoznit kancelářské PC.

    Dík za názory.
    • Zkusil bych se podívat po nějaké bazarovce. Staré modely se dají sehnat za pár šupů.
    • Keyz
      Já měl tuhle když mi odešla karta http://www.czc.cz/sapphire-hd-5450-512mb-ddr3-hdmi/73475/produkt
      Je údajně o něco lepší jak to Geforce 210. Fungovalo to OK.
    • Ono maji karty vetsinou vice vystupu, nezkousel jsi dalsi ? Pripadne by mohl byt problem i v ovladacic, ktere je treba preinstalovat s pomoci DDU. JInak kdyz budes kupovat tak to psal LV je pravda, proste to nejlevnejsi.
      • x_ander
        Jsou na ni dva DVI, nefunguje ani jeden. V ovladačích problém nebude - včera ještě jel v pohodě (sice ráno jsem musel trošku "zakvedlat" kabelem), dneska už nenaskočil.
    • Kup Titana X, Word ti pak poběží o dost rychleji.
    • Kup procesor s integrovanou grafikou *1*
  • ludia, bojkotujte noveho batmana, kym ho Rocksteady neopravi
    • Morraw
      No docela sranda jak si to tak čtu *1* Jsem rád, že jsem ušetřil, tihle moje peníze fakt neuvidí. Docela by mě zajímalo, kolik lidí teď nově využije refund na steamu.
      • som to myslel tak, ze ti stastni majitelia refund pouzit nemozu
        :facepalm:
      • najvacsie funny je, ze tuto "hru" davaju ako bundle k gtx970
        to sa oplati
        • x_ander
          Dostal jsem ho jako bundle přesně k této kartě a hra bez jediného problému fičí na 50-60 fps. Takže jo, docela se mi to vyplatilo. Tu hysterii moc nechápu.
          • neviem,na nete som nasiel plno snimkov zo steamu, kde ludia postovali ako na 970, 780, 780ti im ta hra ide otrasne, pada k par fps atd apod.
            • x_ander
              Jo, je to možné. Otázka je, jestli jsem výjimka já, nebo oni. Každopádně včera jsem to hrál asi 3 hodiny. Všecko na full (krom V-sync) a ingame benchmark mi vyhodí průměrné FPS na 52. Během hry jsem ani jednou nepostřehl nějaké škubání nebo propady. Se zapnutým V-syncem je průměr 48 FPS. No a s vypnutýma GameWorks, které ten výkon evidentně dost žerou, je průměr nějakých 75 FPS. Takže za mě absolutně bez problému.
  • Humble Borderlands Bundle

    https://www.humblebundle.com/
  • Jack1947

    Neoficiálně: Vypadá to, že PC verzi Batman: Arkham Knight má na svědomí studio Iron Galaxy (Killer Instinct Season Two).

    Tím by se ovšem mnohé vysvětlilo...
    • Keyz
      Co je na tom neoficiálního? Je to v titulcích ve hře (credits) a makalo tam 12 lidi....
  • Jack1947

    Majitelé konzolové verze The Evil Within si po nainstalování nového update mohou vypnout tzv. letterbox (černé pruhy nad a pod obrazem).

    Tyvle to už mohlo bejt od začátku... já s tímproblém třeba neměl... (holt větší tv že) ale na pc jsem hrál bez letterboxu (menší monitor)... i tak dobré no.
    • frag.ment

      Majitelé konzolové verze The Evil Within si po nainstalování nového update mohou vypnout tzv. letterbox (černé pruhy nad a pod obrazem).

      Tak proto mi to o víkendu tahalo cca 5GB update pro tuhle hru. Mám výhodu, že jsem se k ní ještě nedostal, takže si to zahraju bez pruhů a zřejmě tam budou i nějaké další úpravy, když je update tak velkej.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit