Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jindra.veliky
    vzdycky me dostane, kdyz rozkliknu clanek o hre na EG a v nem je v textu zmineno, ze si ji muzu koupit na Alza :DD jeste k tomu treba uprostred vety... *1*
    • "Uplynulý týden jednoznačně patřil oznámení Fallout 4, takže není divu, že domácí neangličtináři často pokládali otázku, jak to bude s jeho překladem hry (rezervovat na Alza.cz)"

      Znamená to že si mužů zarezervovat češtinu na Alze? Kdo ví...
  • Lukass
    Ta recenze na toho Zaklinace neni vubec spatna, konecne nekdo kdo to napise na plnou hubu, a neprehlizi chyby hry. Par vytek k ni mam ale rekl bych ze celkem objektivni recenze.
    • Ten web jsem dnes objevil poprvé, člověk to musí nějak zviditelnit.
    • Objektivní recenze *15*
  • combat mission red thunder a black sea

    znate tyto hry? pry je to dost dobre ale nikde jsem o tom nic nečetl
    http://www.battlefront.com/index.php?option=com_content&task=blogcategory&id=329&Itemid=569
    • Jsem myslel, že Combat Mission skončil Shock Forcem...Se divím, že pro tak úzký žánr pořád najdou publikum.
      • co to vubec je, strategie?
        • Je to hardcore tahová strategie. Tahounem hry je multiplayer, avšak jedna hra trvá tak dlouho, že jsem s tím skončil. Nevím, jak je to teď, ale tehdy se to hrávalo hlavně po e-mailu. *1* Vlastně je to jediná hra, kterou jsem hrál po e-mailu.
  • Chim

    Veskoslave...

    Smiř se s tím, že ne každý má názor jako máš ty. A ne každý, kdo se ve svých názorech liší od těch tvých, je automaticky blbec.

    Až tohle pochopíš, možná se pak staneš konečně duševně dospělým jedincem.
    • Magister_Peditum
      Souhlas, ale některé názory v té recenzi mi přišly docela vtipné. Třeba to, když recenzentovy vadí, že NPC čekají na hráčův další krok v úkolech. To mají jako v nějaké hře vyřešené jinak? Nebo se tam ohání rozlišováním na knižní a CD projektem vymyšlené postavy, a mezi ně pak prdne Avallac’a. Přitom by stačilo napsat do googlu jeho jméno a věděl by, že to je taky knižní postava. Ostatně je to ve hře zmíněno. A Skellige vyčítá vikingskou tématiku. To je asi jako, kdyby Gondoru z Pána prstenů vyčítal rytíře. *15* S něčím jsem i souhlasil, třeba s tím přeplácáním monstry na každém kroku, nebo nadměrným používáním "eagle vision".
      • drasta
        Jj taky jsem to cetl a rikal jsem si jak by to asi chtel udelat s tema cekajicima NPC... hlavne ve chvili kdy narazis na nejakej quest a zjistis ooops on je pro level 24 a ja mam level 9 :D
  • Veskoslav

    Až si zase někdo bude stěžovat na kvalitu recenzí

    http://gamifique.eurozpravy.cz/recenze-her/536-zaklinac-3-divoky-hon-recenze

    haha nepsal jsi to ty? Odpovídalo by to tvému stylu...
    • díky za post. Výborná recenze. Těch chyb je tam jako maku. Osobně bych hodnotil 6/10...
    • Kozy
      Alespoň někdo to recenzoval bez růžových brýlí. Víceméně má pravdu.
      • Veskoslav
        Ten si vzal pro změnu černé brýle. Aplikuj stejné "brýle" na jiné hry. Která z nich pak dopadne lépe než "65%"? Žádná...I to zbožňované DS by se dalo najít tolik chyb, nelogičností a rozpitvat prostředí, bugy atd, že by se nedostala přes 65. Takové recenze jsou zase přesný opak nadšených recenzí.
        • Kozy
          Tak prvně si nemyslim že 65% je špatný. To, že recenzenti na Games i jinde hodnocení znehodnotili je věc jiná. Lock on je tragickej stejně tak leveling, úkoly na zaklínačský vybavení jsou nudný, v tom a v dalších věcech má pravdu.
          • http://www.gamerevolution.com/review/the-witcher-3-wild-hunt podobné chyby jsou zmíněné i tady
            • dále můžu zmínit Pillars. Naprosto béčkový(možná i céčkový) příběh, strašný combat, prvky jak z pravěku, naprosto žádný vývoj od BG a průmer 9/10...
            • tak ono je dobré najít recenzi s pět A4, kde nenajdeš ani jednu výtku k hratelnosti. Stejný připad jako u Dragon Age :I. Prostě se nechce kritizovat jasné chyby. To samé Bloodborne. 100 recenzi( kolik her to má?) a průměr 92% a přitom jen pár recenzí tu hru oprávněně kritizuje, dle mého tak o třídu možná dvě než původní Dark Souls. Takže herní recenze jsou vskutku jen na zasmáti. Hodnotí se stádově. Hodně se opisuje od větších magazínu. Prostě *11*
            • Veskoslav
              Recenze na jednu A4 o hře, která je na desítky hodin? Kratší si na Meta nenašel? Už ti to jednou psali, když si to tady postoval jaká je to skvělá recenze.

              http://www.gamerevolution.com/review/the-witcher-3-wild-hunt-pc

              Tady máš pc verzi té recenze ta už vychází lépe. ty si prostě vždycky vybereš to nejhorší, co je na "trhu".
        • *15* DS vybaloncovaná obtižnost do dokonalosti. Hratelnost nad custcénamí. Srovnávaš casualního Zaklínače s pořádnou hratelností *15*
          • Veskoslav
            Obtížnost k dokonalosti? Kde proboha....Tam je prostě jenom obtížnost napsaná tak, že protivníci ubírají mnohem více než v jiných hrách. Není to o tom, že by přemýšleli. Většina z nich je naksriptovaných a jde to vidět, když nějakou pasáž jedeš vícekrát. Protože už víš, že teď hodí to, ten se přesune tam. Takže to není o hratelnosti, ale o tom, zapamatovat si postup, jak a kde se co objeví.


            P.S: Prosím tě, přestań mlít o nějakých cutscénách v Z3, kterých je skutečně tak akorát a není to tragédie ala Order, jak se celou dobu snažíš tak debilně tvrdit.
            • Ano, svou casualitou mi W3 připomíná Order. Tož můj názor, se s tím smiř. Obě jsou takové typické AAA hry této doby. Na povrchu krásné, ale v herních principech naprosto hloupé.
            • Veskoslav
              No myslím, že s tebou nemá cenu cokoliv řešit. DS "fanoušek" až na Měsíc a Z3 srovnává s podrpůměrným Order.
            • *15* ty vůbec nevíš o čem mluvíš. Tam protívníci ubíraji v mnoha případech méně než ve Witcherovi. *15* *15* *15* *15* Ty jsi boží lol. Ty jsi to ani nezapl ty casuale...
    • drasta
      Teda neni to uplne nejctivejsi recenze ale ma pravdu. Ty veci na ktere poukazuje tam opravdu jsou a hru casto kazi.
      • Veskoslav
        Třeba v tom, jak tvrdí, že hru od Betha mají méně zabugovanosti a divili by se zabugovanosti Z3? Chlapec je tam v dost věcech naprosto mimo, snaží se najít s prominutím každou malichernost, každou blbost a rozpitvat to na atomy pomalu. Evidentně se snažil za naprosto každou cenu tu hru srazit. Stačí si přečíst odstavec o Gwentu a je vidět, že moc her neodehrál, když tvrdí, že je to formálnost. Formálnost to je, když máš v balíčku 6-7 hrdinů a AI rozhodně není tupá, jak se snaží namluvit. Celá ta recenze je koncipovaná jako rozpitvám to mrtva, najdu sebemenší kraviny a pak to rozpitvám do maximální hloubky a vše okolo budu ignorovat.
        • drasta
          Jo tohle znam... obcas se to u recenzi deje. Neni to tak davno co vysla jedna hra na kterou jsem takovou recenzi cetl primo tady na games ale narozdil od recenze co jsi nalinkoval se autor v recenzi na tomhle webu ani neobtezoval zminit klady te hry :D

          Je to proste jenom dalsi nazor na W3. Nemusis s nim souhlasit ale jako nejvetsi argument vytahnout to ze Gwent neni jenom formalita a ze AI pri nem neni uplne tupa kdyz to je uplne druhorady?
          Autor si bezesporu stezuje i na veci ktere by bylo asi dost slozite a drahe resit a asi neznam moc her ktere by se stim dokazali popasovat o moc lepe ale pak tam narazi na veci ktere jsou proste problem napr. opravdu blba AI nepratel, jizda na koni, souboje, nicotna leash range, prakticky zadni lide mimo vesnice a mesta, nektere animace a treba i to ze vetsina vedlejsich ukolu je o sledovani cervenych stop. Me to uprime zatim tolik nevadi protoze ta scenaristicka omacka okolo toho je dobra a neni to tak velika rutina i diky tomu ze ne kazdy takovy ukol musi skoncit tim ze s necim/nekym bojujes ale zdaleka neni sam komu se to nelibi (viz diskuze nize).
          Zaklinac se mi fakt libi jako hra i jako pribeh a mam ho rad ale zavirat oci pred problemama ktery ma mi prijde trochu pitomy.
          Tuhle recenzi beru tak trochu jako Vavruv clanek o Skyrimu.
          • Veskoslav
            No i když Danův článek o Skyrimu příliš nemusím, tak tímto jsi ho urazil. Kdyby to autor pojal jako Dan, tak by to podle mě nejenom bylo lepší a čtivější, ale byla by z toho číšit na nadsázka.

            Jinak lidi docela podkávám mimo vesnice, ale většinou bandity, zběhy. Ono když si občas přečtu nařízení atd. tak se píše, že se nedoporučuje chodit mimo vesnice. Jinak kolem vesnic na polích atd. lidé jsou, což když srovnám například se Skyrimem (jiná otevřená hra s více městy mě nenapadá, kdyžtak mi někdo připomeňte), tak je to mnohem živější a uvěřitelnější svět. Třeba noční města jsem neviděl lépe zpracovaná než ve Z3. V noci opilci, štětky, je více lupičů v temných uličkách atd. Problém vidím spíše v reakcích NPC, které jsou poněkud zabržděné. Vedlejší úkoly jsou sice o hledání stop, ale zatím jsem nenašel stejný příběh v tom úkolu. A ono ani člověk neví, jak to jinak řešit než ohledáním místa, že. Osobně netuším, jak bych to řešil. Rozhodně lepší jak úkol stylem zabij, přines a dones bez příběhu. Nejhorší ve hře považuji jízdu na koni, ten je fakt tragický a můj kůň má IQ slepice. Sice boj na koni se mi strašně moc líbí, ale ta jízda je hrozná, na té by měli zapracovat, to je pro mě to nejhorší.

            Pro ostatní je to třeba alchymie, ale mě to více vyhovuje takto. Nemusím neustále lovit potřebné suroviny, protože s tím, jak se některé dělají, bych každou použil tak jednou. Tam mi vadí jiná věc a to zelená větev ve zkušenostech. To měli udělat nějak zvlášť třeba za sběr atd., protože většina stejně body rve do modré a červené větve a je to škoda, protože ta zelená větev by mi mnohdy moc pomohla.

            Ta hra rozhodně není bez chyby a kdo tvrdí opak, tak kecá. Ale u mě osobně je to nejlepší RPG, co jsem za ty roky hrál. Ani stařičké Baldurs a jemu podobné, ani série o Batmanovi (kdy 2. díl je skvostný a myslím, že po dohrání Z3 si dám celou sérii znova+nový díů). Ta hra mě "donutila" to, jako dlouho žádná jiná. Hrát, protože chci vědět, co se stane, když splním to nebo když udělám toto a jak to ovlivní další příběh. To se mi opravdu naposledy stalo u toho 2. dílu Batmana.
            • drasta
              Thanks again, Caption Obvious...

              Takze jsme opet u toho... V recenzi kterou jsi postnul si teda autor subjektivne mysli ze Zaklinac neni tak super hra protoze ma spoustu problemu o kterych se dokonce dokazal i rozepsat.
              Nerad bych se hadal ale podle me je tahle recenze lepsi nez to co se objevilo tady na games :D
            • Veskoslav
              Objektivně by žádná hra asi nikdy nedostala 10/10. I první DS by minimálně za ošklivou grafiku dostal srážku, AoE II má také své mouchy, W3 také, i druhý Batman má své silní a slabé chvilky. Ale objektivní recenze prostě neexistuje. Vždycky se bude jednat o subjektivní dojmy člověka. A pokud by Z3 měl objektivně dostat 7/10, jak píšeš, tak se stupnice hodnocení posune hodně nízko. Ono stačí se dívat na různé CoD za 8/10 či stupidní poslední BF: Hardline s 8/10. Ono prostě v této současnosti a v této době je 7/10 urážkou pro takovou hru. Systém je prostě takový jaký je, 10/10 by podle toho měla být dokonalá hra. A to nikdy žádná nebyla. Ani HL2. A přesto bych těmto hrám, co jsem zmínil dal 9/10-10/10. Ale je to jenom můj subjektivní dojem, objektivita nikdy v recenzích nebude mít "místo". Vždycky v tom budou hrát roli emoce a jiné srandy.
            • drasta
              Nesrovnavam ctivost. Cetl jsem uz ctivejsi manualy k vysavaci nez je tahle recenze.
              O cem mluvim je to ze Dan nastavil zrcadlo vsem desitkovym recenzim ktere o Skyrimu vychazeli a neco podobneho dela i tahle recenze. Ty veci na ktere si pan Jilek stezuje opravdu nejsou jenom v jeho hlave jenom je spousta lidi prehlizi. U lidi je to asi normalni ale mam bohuzel pocit ze je prehlizi i spousta recenzentu.
              To o cem mluvim je ze objektivne by Zaklinac vic jak 7/10 dostat nemel. Pocitove je to pro me ale devitkova hra.
          • tohle je normální recenze, to nemá nic co společného s Vávrou. Ikdyž oba mají pravdu. že musíš v 90% qeustech sledovat červené stopy je prostě fakt, a že to recenzenti ignorují je opravdu značný problém.
        • v Gwentu je jednoduchý algoritmus a až se naučíš, tak je to jen formálnost. AI je naprosto tupá. Odchazejí od tebe, zasekávají se apod.
        • Kozy
          Skyrim jsem hrál taky chvilku od vydání a měl jsem tam jenom jeden bug, kvůli kterýmu nešel udělat quest. Witcher je nejvíc zabugovaná AAA hra co jsem kdy hrál, tak to prostě je.
          • Veskoslav
            No mě první den hra nešla ani spustit. Když jsem si vytvořil temného elfa, tak při spuštění hra pokaždé spadla, ale u jiných ras ne, chyběli mi důležitá NPC při plnění hlavní kampaně, mnohdy jsem se zasekl v textuře atd. Skyrim sice nebyla taková tragédie jako Oblivion, ale Z3 rozhodně na něj nemá.
          • tady nesouhlasím, Skyrim byl daleko více zabugovaný než Witcher. Na druhou stranu Wicher měl dva odklady, hlavně kvůli péči a dopadlo to kasastrofálně, hlavně pro konzolisty, několik patchů, mizerná optimalizace apod.
  • Keyz

    Witcher 3 podle "webu" Polygon

    http://i.imgur.com/sVPMkZ1.png *15*
    • přitom je to víceméně hra s naprosto průměrnou hratelností. Právě hratelnost je největší kámen úrazu této hry. Trochu škoda, že je to takový lehoučký mainstreamek. Takový navoněná jednohubka. Ještě mám k výtku ke grafice. Všechno mě připadá takové umělé, plastické, jako z vosku. Nevím. Pořád nevím, jestli tu hru mám rád nebo ne.
      • drasta
        SP hru co ma pres 100 hodin si jako jednohubku uplne nepredstavuju :D
        • tu jednohubku myslím tu hratelnost. Je takový Order 1866 ve větší míře. Dobře se divá na custcény, dobře se poslouchá soundtrack. Půlku hry stravíš custcénami. Ta hratelnost je trochu přebita
          • Veskoslav
            Jako Order? A ty se divíš, že tě nikdo nebere vážně....Mimochodem nevím o tom, že by z té 90+ hodinové hry tvořili cutscény 30+ jako v případě Order, kde z 6 hodin jsou 2,5 hodiny cutscény. Asi si pleteš rozhovor a nepřeskočitelnou cutscénu, ale u tebe mě to naprosto nepřekvapuje...
          • Lukass
            Zaklinac ma chyb jak maku, ale srovnavat to s bordelem 1866 to uz chce slusne matros :-DDD
            • Magister_Peditum
              Uma tam rozhodně ve stejné době, jako Ciri, není. Baron říká jasně, že ho vyhrál teprve nedávno v kartách.
            • jakubc
              Ten fail? Říkám, že TAM NEJSOU NARÁZ, ještě jsem se na to podíval místo tebe a v době, kdy je tam Ciri, tak tam Uma prostě ještě není! Fail se tedy nekoná, děkuji za pozornost a tato debata končí tím, že pravda a láska zvítězily nad lží a nenávistí. :-)
            • ale ten fail si neobjasnil *15*
            • jakubc
              Ok, tak já ti teda osvětlím, JAK se to všechno stalo, když nedokážeš pochopit příběh ze hry (ne, chyba hry to není, jen není pro zabedněnce).
              Ciri se s Avalachem dostala na Skellige po cestování jinými světy, tam došlo k souboji s Honem a oni uprchli do Velenu - při teleportaci se rozdělili. Ciri se dostává na Vranohrad a rozhoduje se, že najde Yenefer a Geralta. Odjíždí do Novigradu. Mezitím Avalach prchá před Divokým Honem. Poté se Ciri dostane do potíží v Novigradu a teleportuje se na první místo, které ji napadne, zpět na Skellige. Bohužel ale neuspěla v přerušení kletby, která měla Avalacha začarovat do Umy. Avalach a Ciri utíkají před Honem a mají málo času, tak ji Avalach ukryje na Ostrově Mlh a následně se vrací sám - proměňuje se kvůli kletbě v UMU, načež se ho někdo ujme a prohraje ho s Baronem v kartách - tedy Uma se dostává na Vranohrad a Ciri spí se sedmi trpaslíkama na Ostrově Mlh.
              Tak co, už je ti to jasný?
            • irelevantní jestli jsou v jedné cutscéně. Vysvětli mi jedno. Proč by se vracela ze Skellige do Vranohradu. Tam není ani jeden logický důvod. Samá řiká, že odjede a nebude ohrožovat vranohradské. Jak by se tam zpátky dostala apod. No a že s tím příjde zrovna Yen, která je vždy racionální je už fakt *15*
            • jakubc
              Nemůžeš to začít sakra dávat do Spoiler tagů???
              Pokud je Uma na vranohradě v době, kdy je tam Ciri, tak to potom smysl nedává, ale je tam opravdu? Nepamatuju si to
            • Veskoslav
              Už ti někdo řekl, že čarodějky v Zaklínači se mohou proměnit prakticky v kohokoliv nebo cokoliv? Že v Zaklínači jsou draci, co vypadají v lidské podobě jako sličné válečnice? Viděl odjíždět Ciri, ale byla to Ciri? Ty to víš na 100%?
            • Ciri odjíždí a Uma tam pořád je! Baron jasně popisuje, že odjela. Geralt je u Barona a už tam vídí Umu. Proč by se jako vrátila na Vranohrad a kdo by ji tam jako zaklel?
            • jakubc
              Tak zaprvé, Avalach odplouvá úplně stejně s CIRI a UMA je na Vranohradě po stejnou dobu jako Ciri na Ostrovu Mlh Takže to smysl dává. Zadruhé, nelogičnosti jsou všude, tady jich je ale naštěstí minimum.

              Jestli máš až takové problémy s chápáním hry a nelineárně vyprávěným příběhem, tak Zaklínač fakt není pro tebe.
            • tak ovlivňování příběhu nemá moc co dělat s kvalitou hry. Mně se tam zdá být i hodně nelegočností. Teď jsem teda odčaroval Umu a ty postavy musejí být naprosto tupé, když si mysleli, že je to Ciri. Sami vidí v té nekromancii, že odplouvá, baron popisuje jak odjíždí, přitom Uma je pořád na Vranohradě. Jak by to Ciri všechno stihla. Naprostý WTF.
              K těm sanboxům, on Witcher je možná nejlepší, ale je to známka především obrovské nekvality v konkurenci.
            • Veskoslav
              Třeba to, že ten příběh ovlivňuješ? A ano, v současné chvíli není RPG, co by se Z3 příběhem a rozsahem vyprávění Z3 vyrovnalo. Hlavně zase nezační psát Dark Souls série, protože to už bude maximální debilita. A sorry, ale u Order bylo od začátku jasné, jak to dopadne. Všechno k tomu směřovalo. Navíc to má tak useknutý a uspěchaný konec, že to srovnání je opravdu tragické....Mimochodem už se tě myslím nedávno KeyZ ptal na kvalitní Openworld RPG, když to není Z3 a ty jsi stále nic nenapsal.
            • tak že by Witcher měl nějaký příběh na úrovni to se říct nedá. Jen tak mi řekní o čem je hlavní linie. Je tam něco originálního???
            • Veskoslav
              Kýčovitá fantasy a horší jak céčkový příběh v Order, který je nalinkovaný od začátku do konce? Gratuluji, blbostí si dneska předčil i Jacka.
            • tak zrovna Order a jeho atmosféra Šestákového románu je daleko lepší než poněkud značně kýčovítá fantasy ve W3.
            • Order je hovadina a jeden z největších failů už tak slabé ps4 a její nabídky her. Z3 rozhodně není desítková hra, chyby má, ale pořád je to i hratelnostně uplně jinde, hlavně atmosférou a příběhem, souboje jsou tam třeba trošku slabší a cutscény mi tam nějak nevadí, moc jich tam není, jen ty mluvící týkající se příběhu, navíc jdou přeskočit když čteš rychleji.
            • Order je vizuálně nadherná hra, kde rád sleduješ custcény, ale hratelnost je nulová, tak nějak to mám i u Witchera, kde rád sleduji custcény a hrát mě to zrovna dvakrát nebaví. Takže pro mě je to srovnání dost přesné
          • drasta
            LOL tohle je fakt hlaska mesice :D
            • jakubc
              Těch 50 hodin cutscén jim ale muselo dát práci... Mě fascinuje, když to někdo ani pořádně nehrál, a má takový drzý kecy. Dialogy (taktéž hratelnost, protože je na tobě, jakým způsobem dialog vedeš), boje, cestování po velmi dobře zpracovaném světě, to je drtivá většina hry.
              Sandbox to NIKDY neměl být, naštěstí. Zahraj si radši minecraft...
            • Veskoslav
              Packman? Ale kdeže, tam máš složitý sociální problém kdy packam je systematicky pronásledován nočními můrami, které jsou způsobovány halucinogeny přidanými do kuliček, co sbírá, protože CIA potřebuje, aby byl sjetý kvůli jeho svědectví ve vraždě Kennedyho.
            • Order ani ne čoveče, ale mě to přijde úplně jako Pac-Man.
            • drasta
              Jj. Taky mi dost vadi ze Witcher je spatnej leteckej simulator... totalni Order 1866 jak se patri.
            • tak tak. Witcher 3 je takový masivní Order 1866 šlehnutý trochou RPG,hodně adventůrou(hledaní stop, vyšetřovaní), hack and slashem a pak nějakým tým turistickým simulátorem... Jako komplexní sandbox RPG si pořád představuji trochu jinak. Tam by měl být prim prostě v hratelnosti.
            • drasta
              Ja bych rad ale obavam se ze me nic chytrejsiho nenapada. Uplne jsi me vyargumentoval :D
            • zkus oponovat na úrovni prosím. Půlku hry čumíš na custcény a další třetitinu pak hledáš červené stopy na zemi. Nic proti, ale jestli se tomu v této době říká dobrá hratelnost, tak to je fakt vtip roku.
    • Tilwaen
      Trošku jsem Ti to vylepšila; troufám si říct, že s tím už by Polygon neměl mít problém.
      • Keyz
        *15* Dík. Tohle bude již 100% OK politicky korektní.
  • Veskoslav

    AngryJoe Witcher 3

    https://www.youtube.com/watch?v=H6QoEUqadW4

    Tak takhle spokojeného jsem ho snad ještě nezažil. A ten papírový Gwent snad bude brzo i u nás.
    • naposledy snad u Skyrimu *15*
  • Call of duty nebo Battlefield

    Hoši, po dvou letech jsme si zase pořídil nový hrení stroj, a chtěl bych si zahrát nějakou online střílečku. Naposledy jsem hrál Battlefield bad company 2. Přemýšlím o koupi digitální verze buď Call of Duty: Advanced Warfare nebo raději Battlefieldu 4. Chci se zeptat, jestli ještě lidi tu 4řku hrají, když nejnovější díl je Hardline (ten mě moc nezaujal).
    • Zkus Homefront...
    • Ronox
      BF4 má podle mě momentálně větší základnu hráčů oproti AW, protože najít tam hru skoro v jakémkoliv režimu není problém, ale u AW to už problém je. AW bylo po dlouhé době COD, které mě fakt bavilo v mulťáku, ale teď to začne hrát pár lidí, když vyjde nové DLC a pak to zase opadne. Taky dost záleží na stylu hraní, který preferuješ, protože i když BF4 nabízí close quarters menší mapy a módy, tak přece jen COD je mnohem víc frenetický a rychlejší. AW u mě taky bodovalo vývojem "operátora" a jeho úprav zbroje i když to bylo jen kosmetického rázu hlavně. Když bych se na to měl podívat střízlivě, tak šáhnu po BF4, protože nabízí většinu věcí co má COD + přidává vozidla a máš tam možnost hrát na fakt velkých mapách s velkým počtem hráčů.
    • doporučuji Destiny. Nic lepšího není, když se jedná o nějaké to střílení...
    • Veskoslav
      Čtvrtý díl se pořád hraje, Hardline se pomalu vylidňuje. CoD AW je zběsilá MP hra plná šílených děcek. Pokud chceš trochu větší mapy, variabilitu jednotek, vozidla, tak doporučuji sáhnout po Premium Bf4, ta by teď měla vycházet na nějakých cca 900 Kč. Je tam základní hra a všechna DLC, co vyšla.
    • Jack1947
      SAejde na tom co preferuješ víc otevřené prostory nebo poskakování na jeptacích s exoskeletonem... Možná Hardline?

      Nebo Titanfall ten je taky supr, rychle se do něj dostaneš. *4*
    • pokud ti jde víc o paradni grafiku tak CoD, pokud o realnou simulaci tak BF
      • Reálnou simulaci, ehm, ehm?
        • Jack1947
          Hackers simulation. *3*
      • Jde mi o zábavu, bojím se, že když koupím BF 4 tak aby nebyly prázdné servry ... Když už je venku BF Hardline.
        • Na BF4 rozhodně nejsou prázdný servery. Občas jsem to zapl a vždy se to hraje, ale raději bych doporučil BF3 s premium než BF4. BF4 mi přijde osobně moc oranžový a šikmooký. BF3 je krásná hra v krásné modři se skvělým soundtrackem, i když má neduhy, které se nevyhnout žádnému Battlefieldu.
  • Jack1947

    HOTS

    Vím že to mnozí moc nemusí ale tohle se OVerwatchovy líbit nebude aa ani já bych tomu nedal tak nízké hodnocení



    http://www.ign.com/articles/2015/06/02/heroes-of-the-storm-review
    • Ma pravdu, presne stejne vytky k te hre mam i ja. Vysledek nekterych map vzasade zalezi na vysledku jednoho team fightu a muze to byt i hned ten prvni na lvl 2. Navic to sklada samo team podle toho kdo si vybral jakeho championa, coz obcas dava dohromady dost spatne kombinace proti dost povedenym.

      Myslim si, ze by tomu hrozne prospela lobby, kde by se dalo vybrat mapu a vytvorit pro ni setup.
      • Jack1947
        Ovšem takhle nefungují MOBA hry to bys věděl kdybys je býval hrál, vlastně už takhle nefunguje nic no... stále ale mám více zábavy než ve SMITE kde to zprznily tím že máš nějaké hidden elo odvijené od roho jak moc máš looserate, takže bud kamarády/clan nebo sám budeš jen s nooby, idioty e.llitisty a jinak zlými lidmi tady mi nikdo nic neřiká a kdyby chtěl urážet prostě mu blocknu konevrzaci vyhrávám tak 50:50 mám zábavu i když prohraju, občas si tukám na čelo jak může mít někdo level40 a nevedět co dělat jindy je mi líto soupeře. Který jen bezhlavě skáče a feeduje... ale nejlepší je že cítím radost a bavi mně to možná i kvůli těm magickým 15minutám max 30 když se fakt přetahuje, např u SMITE to může být i opřes hodinu, a když je to team fakt zatvrzelý odmítajicí se vzdát je to bolest. Doufám že otevřená beta to nezkazí, vím že jak jednou přičuchnu k lize bude mé nadšení menší doté doby si užívám vyzkouším si v rotaci hrdiny nikdy nehraju jen s jedním + kvůli daily questům.
        • Snad kazda moba co jsem hral ma nejake lobby, kde vidim jake postavy si voli spoluhraci a i kdyz je to nejaky random, tak se da udelat setup. Vyber modu je uplne vsude, dokonce v tom tebou zminovanem smite.
          • Jack1947
            Jo takhle, tjn no mohli by ale proč ti to tak vadí? jinak co se týče SMITE po přestávce jsem k němu zas usedl a byl jsem znovu zklamaný...
            • Jack1947
              Nechceš někdy zahrát třeba si potrpíme spolu? *3*
              Já tam fakt zas toik netrpím nemám čas za těch 15minut nebo kolik trpět, hlavně já se snažím hrát svou roli, je mi líto že ostatní nehrají.
            • Vadi mi to proto, ze nektery mody stoji za starou backoru a muzes je prohrat hend v prvnich 2 min a pak se jen trapit do konce. To same je se setupem, obcas to dava uplne spatne setupy a nic s tim neudelas. Vsechno tohle jsem ale psal uz vyse.
    • Nízké? 6,5 je ještě dobrý.
      • Jack1947
        Ani ne, ne nato že se čekalo podstatně více... aspon 8.
        • Čekalo? Kdo čekal 8? Lidi, co nemají tušení o konkurenci?
  • Dneska v Hrajem s Alim bude Řezník

    jak mohl tak klesnout, že šel do takový ho**diny pro děti?
    • drasta
      Kdo klesnul? Reznik nebo Ali?
      • Jack1947
        Oba, už i tam mu řekl nějaký Johnny že by si měl najít normální práci a ne pořád hrát a řezník z toho fakt nebyl moc nadšený... to jako vážně těm hostům schválně vybírají takové dementní hry lol.
    • Jack1947
      Proč ne když tam byl i demment Orion?
    • ne nahodou se mezi detma popularni hudebni styl hip hop inspiroval nazvem v televizni hre pro deti hip hap hop, stacilo vypustit hap a hned to detem pripada cool a in, tohle je jen dalsi dil do skladacky dukazu, ze showbyz je jedna velka rodina

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit