Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pilgrim66

    Eastside hockey manager is back

    Pro fanoušky hokeje a simulátorů, včera jsem náhodou zjistil, že Eastside hockey manager je zpět na steamu jako early access. Myslím, že zrovna v našich luzích a hájích by to mohlo mít úspěch.

    http://store.steampowered.com/app/301120

    PS: Na Humble Bundle ve slevě za 10 euro https://www.humblebundle.com/store/p/eastsidehockeymanager_strorefront
    • Už je na Steamu docela dlouho, je to víceméně jako EHM 2007, ale snaží se, pořád vydávají updaty, což je fajn. Za 10 éček můžu jedině doporučit.
    • Pilgrim66
      Pokud by si to někdo koupil, tak tady jsou aktuální rostery (14/15).

      http://www.ehmtheblueline.com/forums/viewtopic.php?t=13590

      Import lehoučkej.
  • drasta

    Novej Brutal Doom je na svete!

    http://www.moddb.com/mods/brutal-doom/downloads/brutal-doom-version-20
    • C-BEAM
      již testuji a zatím spokojenost, potěšily mě ruční granáty, navíc je hází rychle a jsou předvídatelné, co se ve většině her říct nedá. A přibyla další obtížnost takže se hodí, i když Doom2 na této obtížnosti bude už docela masakr.
  • Jack1947

    Dá někdo HOTS ?

    No, začal jsem zase po delší době hrát... kdybysi někdo chtěl zahrát bez keců i bez mluvení nějakou tu hru... jako dá se to uhrát ale je to takové 50 na 50 třeba mám hry kde se spolupracuje, atp a jindy zase... neví co dělat a feedují. ( pak mi nezbývá než taky protože nemám šanci dosáhnout levelu)

    Kruger#2279 Kdyby někdo chtěl jen tak pro srandu... zahrát pár kol. Jsem jen lvl16.

    Prosím kdo nemá zájem at nekomentuje, děkuji moc.
    • Co takhle Dotu?
      • Jack1947
        *7* "Dá někdo HOTS?"

        Dotu ne, tu jsem nikdy nehrál a nemíním začít leda SMITE ale od něj si dávám pauzu, moc se změnilo matchmaking mně hoodně mrzí...
  • hm

    Tak ten armoring ve Witcherovi je vyloženě slabý, mám všechny sety a ani jeden se mi nelíbí. Armory, co najdeš v lese jsou pak barevné jak pro šašky. Oproti dvojce, kde to bylo propracované do detailu velký ústupek. Co mě ještě mrzí, že zrušili ten kožený pás ze dvojky, na kterém byly připevněné pochvy meče. Je to sice detail, ale W2 byla snad jediná hra z poslední doby, kde meče nedrželi na zádech pomocí záhadných a nevysvětlitelných sil. Jenže ve trojce pochvy drží záhandě ve stylu Dragon Age...
    • jakubc
      Hloupost, ve trojce je násobně víc armorů a vybrat si musí každý... Něco najdeš, něco si můžeš vytvořit, ale já jel čistě zaklínačský sady a na třetím stupni paráda, funkčně i vizuálně.
  • oktavius66

    Obrazem: Takto by mohl vypadat Zaklínač 3 z pohledu první osoby.

    No bylo by to hodně zajímavé. Hlavně by to bylo neskutečně HardCore a nedalo by se to dohrát, protože souboje se neodehrávají jeden na jednoho. Kromě větších nepřátel teda... Kdyby se proti vám postavili 4 nepřátelé, kteří by se postavili kolem vás, tak byste absolutně neměli šanci. Snad jenom s maximálním levelem Ardu. Toto by musel být mód pro opravdové masochisty co hledají výzvu.
    • MickeyMutant
      Hlavně bych chtěl zažít kameru při těch kotoulech. Oculus hadr.
      • Tilwaen
        Nová forma mučení, nasadit Oculus na hlavu a nechat sledovat let's play Zaklínače 2 *1*
        • MickeyMutant
          Tohle by se dalo využít jako simulace reálných následků Geraltových lektvarů po boji.
      • oktavius66
        Nechtěl bys... Poblil by ses tolikrát, že by to rovnou mohli testovat jako přetížení v nasa *1* .
  • Kozy

    Wiedzmin

    Přijde mi, že má Zaklínač nevyváženou obtížnost a leveling. Do Velenu jsem přišel na 3 levelu a prakticky jsem nemohl dělat žádný questy až na jeden nebo dva. Nepřátelé byli na 9 levelu. Teď jsem na 14 a situace je opačná, s žádnym nepřítelem nemám problém (sekundární Igni je asi nejvíc OP) a ze Zaklínače se stává dost snadná hra, umřu jenom kvůli vlastní blbosti.
    Další věc, jakej má smysl najít při plnění questu např. pro 7lvl blueprint na meč pro 20lvl??
    Prý i na poslední obtížnost je hra od Novigradu jednoduchá, to je docela zklamání. Přitom zdaleka nedělám všechny úkoly.
    Máte s tim taky problém?

    Teď něco pozitivního, líbí se mi to množství easter eggů. třeba Novigradskej mistr pěstních soubojů se jmenuje Tyler Durdil :)
    • jakubc
      Hra je poměrně lehká. Dnes dohráno, třetí obtížnost, po 93 hodinách, 62% splněných achievementů, level kolem 35 (od cca 30. levelu jsem stejně neměl do čeho dávat, protoźe jsem měl namaxovaných 12 schopností a víc jich mít aktivních nejde). Výbava - meče gryfí a zbytek kočičí.

      Od 20. levelu už jsem neměl problém zabít cokoliv, jen poslední série 3 bossfightů (hlavně ten první "na kopečku", abych nespoiloval, mi dal zabrat). Oleje jsem nepoužíval vůbec, petardy taky moc ne, z lektvarů se mi nejvíce osvědčila okrová sova, co zrychluje doplňování výdrže, což společně s alternativními módy Igni a Quenu...no, není to moc fér, když si můžete skoro nepřetržitě držet štít, co vás healuje a ještě zraňuje útočníky. :-)
      • jo alchymie je úplně odsunuta na druhou kolej, Nikdo tam nebude rvát perky, jelikož není ani potřeba. Měli ji dát nějaký vedlejší strom nezávislý na cestě meče a znamení a hráč by body ziskávat nějakou alternativní cestou a hlavně ji měli udělat tak, aby byla potřebná. Mám pocit, že nejvíce byla potřeba v jedničce.
    • ty mínuska máš proč? Někdo to zas neunesl? Chápete, že ta hra má moc a moc chyb? Ikdyž je fajn hra a povedla se, tak rozhodně není dokonala, takže na to přestańtě nahlížet jako na svatý obrázek , a že je hra primitvní a nevyvážená je pravda. Ze začátku masakr a pak procházka. Stejný problém jsem měl u dvojky, ve Flotsamu jsem měl problémy, pak už to byl jen casual...
      • Kozy
        Tak z Witchera si evidentně někteří udělali herní modlu. Mě taky baví a hodně, jenom si myslim že má spoustu chyb jak po technický tak herní stránce, který se z nějakýho důvodu přehlíží.
        • Lukyz
          Tak každý to posuzuje jinak, já třeba hraju na nejtěžší obtížnost a hra mi nepřijde lehká ani po Novigradu. S bugy atp. jsem se zatím taky nesetkal, takže moje jediná výtka je na "teplý" barvy, který řeším pomocí SweetFX ( nepovažuju to za chybu, spíš je to otázka vkusu ) za mě jen chybka, že se topím v korunách a nemám je pořádně za co utratit = ztráta motivace (krom XP) k plnění zaklínačských zakázek.
          • nevidím zlo, neslyším zlo.
    • Veskoslav
      Změň si obtížnost a tolik nespěchej. A rozhodně není jednoduchá od Novigradu. I když se láduji oleje, lektvrady a znameními, tolikrát mě umlátí skupina topivců, že člověk musí aspoň trochu přemýšlet než se pustí do souboje. Igni má sice pritální sekundární mód, ale Grif si z toho nic nedělá, trolové akorát nahodí kamennou kůži a polednice a jejich alternativy se ti akorát rozplynou v prach, aby tě následně na dva zásahy zabili.
      • Kozy
        Ty jo, mě právě vůbec nepřijde že bych spěchal. Jasně nedělám všechny vedlejší úkoly, protože si nechci vybrat všechen obsah během prvního průchodu. Dost by pomohlo snížení zkušeností za hlavní questy. Co jsem se díval na reddit tak změna obtížnosti nic neřeší, spíš jenom začátek a trápí to víc lidí. Snad to v budoucnu vyřeší. Chybí tomu ta vybalancovanost západních her.
        • Veskoslav
          Tak vedlejší úkoly plň, některé ti změní i hlavní příběhovou linku v pozdější hře aniž by jsi to tušil. Potom ti naopak ty zkušenosti budou chybět a budeš dělat silnější potvory na X pokusů, protože prostě na to nebudeš mít level. Ze začátku jsem si říkal to samé, neustále 2-5 levelů na úkolem, ale pak se to nakupilo a musím brát i zakázky, abych měl zkušenosti na daný úkol. Na redditu toho napíšou. Změna rozhodně změní docela dost a kdo tvrdí opak, tak fakt kecá. Silnější potvory jsou na tu nejvyšší obtížnost neskutečně brutální a takové zabití Běsů, byť má jenom o 2 levely výš jak ty, to je výzva tak na 10 minut, když má člověk štěstí. A moc vybalancovaných západních her neznám, abych se přiznal. Takové DA:I je mnohem tragičtější, Skyrim raději ani nezmiňovat.
          • Na redditu toho napíšou, ale pravda je jen co napíšeš ty, viď?

            Ta hra je jednoduchá i na nejtěžší obtížnost, akorát všechny ty boje trvají déle, protože mají nepřátelé strašně moc hp. Prej brutální...
    • Keyz
      Dělám všechny questy a bohužel jsem hodně "přeexpil" protivníky i další questy, za které již nemám další XP :( Tedy jde se lehce namakat a bohužel level, je zde to hlavní jako u řady her. Navíc díky "místům moci" máš další body navíc.... Rychleji si dáš to co chceš. Proto asi to omezení na aktivní dovednosti.
    • Lukass
      Hra je sakra jednoducha, a vubec chyb ma jak maku, nevin proc je vsichni prehlizi.
      Nejtezssi obriznost ve trojce je jak normal ve dvojce.
    • kennyB
      Ve Velenu je dost nepřátel, který maj větší level než 14. Jsem sice na 12, ale potkal jsem dost těch, co měli lebku.
  • Zdravím, rád bych se vás zeptal, jestli znáte nějáké dobré F2P hry pro 3-5 premade hráčů. Pref. fps. Díky =)
    • zkus ghost recon phantoms
      • p.s.
        no i když teda je pravda že ja to hrál ješte když to byla beta a jmenovalo se to GRO a co jsem ted zbežne kouknul na reakce hráču na steamu dost to kritizují, prej se to zmenilo k horšímu
        • Hra je to dobrá, hlavně v premadu. Ale člověk se u toho dost nanervuje, jen co je pravda.
          • Jack1947
            No vidíš já to mám ani jsem nepustil protože jsem slyšel o tom jaké to je špatné... jednoduše jsem předtím chtěl napsat že bez urážky žádná taková hra asi není.
    • Jack1947
      Dobré F2P FPS? pro party 3-5hráčů to je vtip ne? *7*

      Premade byl ve SMITE conquest dokud se nerozhodli že ho nechají debilně v normálním conquestu...
  • MaB Warband

    Prosím poradte mi koupil jsem si na gogu mount and blade a v nastevení je možnost vybrat si jazyk Cesky. Po nastavení mi to ukaze v menu normalně cesky hrát hru a zrusit. Ale po zapnuti ja hra v nejakem uplne jinem jazyce. Prosím je k tomu nak možné dát cestinu ?
  • Draken69CZ

    Football Manager 2015

    Do neděle 22:00 zdarma na steamu a ve slevě za 16,99 *14*
    • Inquisitor
      Na FM je víkend hodně málo :)
      • Draken69CZ
        Nemám tušení kdysi jsem hrál něco free a nějak mě to nebralo.
  • Witcher 3 1.05

    Nový patch je konečně venku *4* .
    • BOŽÍ sem měl ten věčnej loading v Kings Gambit

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit