Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Draken69CZ - vždyť to nehraje, je to jenom sběrač
    http://steamcommunity.com/profiles/76561198028905882/games/?tab=all#8|10
    • To je Holub s velkým "H".

      Takový internetový žebrák. Hledá po netu co mu kdo dát a sám nemá ani na hru. *1*
      • Jack1947
        Nebo vás tady všechny docela slušně tahá za nos a vy mu to všichni žerete vid? *7*
        • Však se mu podívej na ten profil na Steamu kolik má u těch her co tu sebral nahráno... mno asi si je šetří na důchod.
          • Jack1947
            Právěže koukal...v opačném případě je to nějaká nemoc ne? nebo co. Já jsem si fakt myslel že si dělá srandu...
    • Draken69CZ
      Tady je důležitější ukázat toto http://steamcommunity.com/profiles/76561198028905882/wishlist/
      • Dobra zprava! Abe je ve sleve :D
        • Draken69CZ
          Tím snad chceš naznačit abych si ho koupil?
          • No napadlo me ze bys mohl kdyz ho mas ve wishlistu ;D
      • solomon.short
        jsem poslal invite :D
      • Jack1947
        Vždyt ty ani nejsi moc náročný jen asi 2xAA hry *1*
  • Introducing the Steam Controller

    https://www.youtube.com/watch?v=8fs2Yh1PFwM
    • https://www.youtube.com/watch?v=_oZ54sKQdBs
    • To je otřesny, místo pomalou páčkou šmatleš prstem po pomalém kolečku, jak musel udělat táhlý pohyb, aby se Geralt trošku otočil, na herní myši s dobrým senzorem a vysokou citlivostí se té myši sotva dotkeš a tady musíš udělat takový táhlý pohyb prstem, aby se vůbec kousek otočil. Nevidím v tom nic zajímavého oproti standartnímu páčkovači. Steam si jen chce namastit kapsy, tohle nepřináší vůbec nic nového.
      • alladjex
        Jedna z věcí, kterou zmiňují ve videu je, že ovladač má sloužit pokud chceš hrát hry na televizi bez použití myši a klávesnice. Nikde ve videu netvrdí, že je to lepší než ovládání myší. Je to alternativa. Stejně jako u většiny věcí něco vyhovuje někomu a něco jinému. Zatím co jeden si koupí scooter, druhý má rád Harley a třejí by na motorku nesed ani za boha. Ale asi žádný člověk s normální inteligencí by asi ostatní nesoudil, že je scooter nebo motorka k ničemu ...
      • ucho
        když nerozumíš hardwaru, tak se k takovým věcem raději nevyjadřuj
      • Keyz
        Zajímavý jak psal dvěma palci najedou. To chce asi cvik....
        Jinak další HW pro určité použití....Sranda jak z toho dělají bůh ví co a je to další gamepad.


        OS se musel přizpůsobit tomu aby to šlo ovládat na TV apod. Jako jinde. Vhodné pro lidi kteří hrají u TV, anebo pro lidi kteří hrají hry kde je gamepad lepší. Jinde opět K+M. Zdaleka nejvíce univerzální a přesná.
        Tedy nic extra. Další gamepad. Nové kolo ve světě, ke jsou již kola běžně. Něco takového. To, že to namísto páky má jinou věc je fuk. Ovládá se to stejně.

        Vůbec tam komická snaha vymyslet jeden HW, na kterém půjde psát, pracovat, hrát a to vše bude možné nějak dobře.... Je hovadská.
        To mohou vymyslet nějaké šílené zařízení, mohou osekat SW a upravit pro daný HW, anebo tam vše půjde blbě.... Ani jedno není dobré řešení. Proto zde máme více HW a možnost si vybrat.
        Osekání SW se děje. Menu her je často pro gamepad a na myši se to ovládá moc zdlouhavě (tabulková posuvná menu), šílený HW zde v historii také byl a pak zde máme ty aktuální gamepady, kde se vše dělá dohromady dělá blbě. Tedy i to zde je. Píše se tam blbě, pracovat na tom nejde a něco se tam hraje lépe i když to má pořád odezvu atd...
      • bys geralta trosku otocil vubec nemusis delat zadnej zvlastni pohyb po "pomalym kolecku" ale jeho smer si primo nastavis packou. Bylo navic krasne videt jak dokazal jednim rychlym pohybem otocit kameru o 180° coz je normalnim ovladaci proste nemozny. Tahlejsim pohybem si pak krasne nastavil mensi zmeny uhlu v kamere.
        Ja musim rict ze ten koncept jsem si zamiloval. Zatim to opravdu vypada ze by to mohlo klasickej konzolovej ovladac uplne postavit na hlavu.
      • Výjmečně ti dávám za pravdu.
    • prvni packovac, co koncepcne nespada nekam k roku 1985
      • alladjex
        Přesně tohle sem si říkal. I kdyby některé věci nebyli 100pro super, tak udělali něco jiného než stou variaci na PS či XBox ovladač. Konečně nějaká evoluce. Já jim fandím.
      • Draken69CZ
        Analog voe
    • To je super!
  • WhySoSad
    Mám tu kupon od grafiky na Batman Arkham Knight, nechtěl byste někdo směnit ? Nabídněte *3*
    • Lukyz
      Vyměnit nemám co, ale koupit bych to od tebe za stejnou částku, za kterou jsem ti chtěl střelit Zaklínače *4* Mail na mě máš, tak případně napiš. THX
    • Jazz
      Nemám jaksi, co směnit, ale...
      Jakou cenu by sis za to představoval?
      • WhySoSad
        Hod mi mail na whysosadcz@outlook.cz
    • Draken69CZ
      Si to nech až budeš mít novej stroj to bude hodně dobrá hra.
      • WhySoSad
        Batmana jsem nehrál ani jednoho...
    • Jack1947
      Proč? ty to nechceš? nemáš rád Batmana nebo co? *8*
      • WhySoSad
        Nene, já nějak nejsem na "superheroes" tématiku...
    • Lukass
      Kings Bounty te asi neuspokoji co :-DDD
  • Lukass
    Mohl sem si tech her vzit nekolik, ale copak potrebuju nejaky novy hry kdyz mam Project Cars a Zaklinace.
    Nechte ty hry nekomu kdo si je uzije, a bude znich mit radost.
    • Draken69CZ
      Tak si na to pak vzpomeň večer až budeš plakat do polštáře o jak dobrý hry jsi přišel.
  • Joshua

    Call of Duty: Modern Warfare 5

    ..............................AVBJN-ICF84-KDZKJ
    • Jack1947
      Warfare 5 lol myslíš AW, dobrej šprým!
    • Chim
      Ani zadarmo *1*
    • Draken69CZ
      ses rozjel
  • Joshua

    Hitman: Absolution

    .........................48V53-FJXBQ-83FBR

    p.s: prvni bere
    • Draken69CZ
      Tak když to nikdo nechce ...
      • Můžu se tě zeptat, proč si ty hry bereš? Když jsem se díval na tvůj steam účet a u dost her tam máš nahraný buď nic, nebo půl hodiny. Jen v Dark Souls přes 120 + *7* . Jen v 8 hrách z 99 máš nahraný víc jak 10 hodin. Hodně her ani nezaplých, nebo nahráno půl hodiny.

        Děláš to tím stylem, že si to bereš, aby si to nemohl vzít nikdo jinej ?
        A hromadíš si i takhle u sebe doma neužitečný věci, co najdeš na ulici, protože se jednou budou hodit?

        Nechci být útočnej, ale je to prostě úsměvný, až trapný.
    • WhySoSad
      Chtěl jsem si ho vzít, ale pak jsem si všiml že ve Steamu už ho mám, takže je pořád volnej :D
  • Joshua

    3xDesura

    Gun Rocket.....................HYV1D-647UK-JTVDS-MJ9VX-MJ481
    IslaBomba ......................SINMT-TXCT4-5PLIU-91XBZ-QUOIN
    Yury ................................HAQ1T-NMT5K-3CCZL-JG9T5-TPR38
    • jakubc
      Toto není korektní způsob rozdávání klíčů. Správný postup je napsat nejprve zprávu, ve které dáš jasně najevo, že máš zájem rozdat klíče. Následně je třeba vyčkat schválení od Drakena, čímž dá zároveň najevo, že je připraven se daných klíčů zmocnit. Pouze takové rozdávání může být považováno za správně uspořádané. *1*
      • Draken69CZ
        Ne má mi to poslat na mejla já si vyberu co chci a zbytek sem může dát.
        • jakubc
          No jenže to by už sem třeba taky nikdy nemusel nic poslat a aspoň iluze šance, že hru získá někdo jiný, je lepší než nic. :-D
          • Draken69CZ
            Tak on by to sem postnul všechno jen nějaké by byli už aktivované *1* *16* *15*
            • jakubc
              Musím uznat, že to máš vychytané *3*
    • Draken69CZ
      *10* kdo mi to vzal?!
      • Joshua
        sou to haj....ve *12*
    • Joshua
      cekame na Drakena *4*
  • Draken69CZ

    Sleva Project Cars na Steam

    50% sleva na titul Project Cars, VÝMĚNA *1*
  • Joshua

    Vymena Steam

    Shanim Homefront, nabizim Condemned nebo Deadly premonition
    • Jack1947
      Má akorát hru už aktivoval *3*
    • Joshua
      to nikdo nema level 234?
  • solomon.short

    Company of Heroes™ Complete Edition

    7CR7H-L6525-MR24K
    • Draken69CZ
      Je mi to krapet trapné, ale děkuji pěkně *15*
      • Drakene určitě všechny hry hraješ co? Vsadím se, že tady je spousta lidí, kteří by si to rádi zahráli a byli vděční, místo toho jim to vždy ukradne nějaké pako.
        • Keyz
          Hromadí to na horší časy...
          • Draken69CZ
            Beru to jako odměnu za to že musím pracovat u kompu a nemůžu nahánět kočandy u rybníka *3*
        • Draken69CZ
          Nehraji žádnou ani to nestahuji, ale baví mě ty ubrečené reakce těch kteří si to nestihli "ukrást" jak jsi pěkně napsal *7*
          • Doufám, že to je nějaká blbá ironie a nejsi opravdu takový hňup, jestli to myslíš vážně, tak potěš teda :)
            • Draken69CZ
              Akorát občas si tu hru vezmu, ale nikdy nikdo netuší zda je to tak nebo tak.
            • solomon.short
              LV426: Draken to nebere, jen je pokazde nejrychlejsi a napise ze dekuje. vzdycky se na to nekdo chytne. takova klasika tady :)
            • Co to vyjasňuje? Ty tady ty hry bereš ostatním nebo je nebereš a jen to tu schválně píšeš?

              Proč mám ban? Protože jsem si dovolil ve vší slušnosti mít v tématu Assetto corsa poznámku o tom, jak můžu brát vážně recenzi od Olejníka, který se neumí ani málem rozjet. Jsem si dovolil mít svůj názor na jeho gamesplay, strašný, že ? Tady musíš být ovce s neutrálním názorem, potažmo souhlasit s každou kravinou co napíše redakce, jinak jsi bez šance *1*
            • Draken69CZ
              Bych čekal že ten smajl na konci to vyjasňuje, jak to že máš zase ban? A toho k0kota X ani nesmáznou
      • Kozy
        Co Warhammer, ten si nevezmeš? :D
        • Draken69CZ
          To mě neber

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit